Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) MikeWazowski válasza Danny365 (#49) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Előre is köszönet!

Linket adsz a guidhoz? Fura mert kedvenceknel van a game de nem látok guideot.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#52) batai15 válasza MikeWazowski (#51) üzenetére


batai15
félisten

Én sem találom

(#53) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,
Kinek hogy tetszik a játék? Érdemes belekezdeni? Nem monoton? Köszönöm

(#54) MikeWazowski válasza Jumbozorz (#53) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én jelenleg 12-es vagyok, lvl 3-as várossal és élvezem. Többet is játszanék, de nincs nagyon időm. Azért valszeg kell majd egy kis pénz ráfordítás, ha nem vagy türelmes, de szerintem elég sokáig el lehet vele lenni.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#55) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Én a skillekkel vagyok bajban.
Mivel semmi varázslatot nem akarok használni, nyilván csak az endurance zöld csíkot fejlesztem lvl up-nál. Tehát a skilleknél a spells fülön nem választottam eddig semmit, csak a perksnél és az abilitiesnél.. De ott meg bajban vagyok mert nem tudom miket fejlesszek. Kell nekem fire damage? Nincs valami guide erről?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#56) Danny365


Danny365
őstag

Így, hogy egy rakás pénzt elszortam már, azt hiszem ki tudom jelenteni, hogy az egyetlen dolog, amire érdemes költeni, az a város szintlépés utan megjelenő offerek. Azok tényleg rengeteget segítenek, míg a random ládák aligha.

(#57) MikeWazowski válasza Danny365 (#56) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nekem még mindig nem működik a store. Mennyit feccöltél el?
Valamint segítenél kicsit a skillekben? Lehetséges, úgy jól haladni, hogy a spell-re semmi pontot nem rakok? Nem akarok varázsolgatni....

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#58) Danny365 válasza MikeWazowski (#57) üzenetére


Danny365
őstag

Nem nagyon szeretem utólag összeszámolni ezeket, de szerintem 20 rongy felett tartok.
Szerintem tudsz haladni varázslatok nélkül, viszont az Absorb-ot mindenképp érdemes használni, mivel azzal a saját életed is töltöd felfele.
Abilities-ből pedig az Adrenaline Dodge a kötelező hasonló okok miatt. A többit meg úgy oszd el, ahogy jól esik.

(#59) batai15 válasza Danny365 (#58) üzenetére


batai15
félisten

Hát 20kbol én inkább veszek 2 PS4 játékot ..

(#60) MikeWazowski válasza Danny365 (#58) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ezer hála.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#61) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Ám minden videóban azt látom hogy jobbról balról üt a karakter. Nekem csak jobb oldalról csapkod. Mit rontok el?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#62) smc válasza MikeWazowski (#61) üzenetére


smc
addikt

Rányomsz, amikor teli a kör balra húzod, majd tartod amíg újra betelik a kör, akkor visszahúzod jobbra. És azt addig lehet csinálni amíg nem védik ki. Így kombót viszel be ami erősebb, mint ha csak egy oldalról ütlegelnéd.

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#63) MikeWazowski válasza smc (#62) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ohh ezt jó tudni, köszönöm. Bár nem is olyan könnyű.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#64) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Engem meg nem enged be. Beregiztem elsőnap és tegnap kaptam csak "engedélyt"...viszont közben beléptem egy ipadre is ugyan ezzel a felhasználó névvel. Most viszont nem enged iphonen játszani...ezt írja ki: this account has already been linked. please try again using a different account.

Valakinek vmi ötlet?

(#65) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ma frissítést jelzett az áruház, 20MB, utána a játékba belépve 850 megás update. Én már tudok játszani.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#66) smc válasza Plazmacucci (#65) üzenetére


smc
addikt

Igen, AppStore írja is mit javítottak. Androidon is jött, de ott csak 300 megás, viszont végre ott is be lehet lépni a store-ba játékon belül.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#67) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Mi a különbség a fa és a kő kovács között? Látom, hogy több nyersanyag a kő épület, de mi értelme, ha ugyan annyi prestige pontot ad?
Más, Ti egykezes vagy kétkezes fegyvert használtok? Melyik a "jobb"?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#68) Plazmacucci válasza MikeWazowski (#67) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem ezek a kazuár játékok úgy készülnek, hogy kb bárhogy könnyedén végig lehet játszani, a választás súlya csupán látszat. Mondjuk ez igaz az PC játékaikra is, ha csak nem MASTER fokozaton nyomod :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#69) batai15


batai15
félisten

Működik a Store androidon. Hát ,nem olcsó majd 8k egy legendary pack .

(#70) Danny365 válasza MikeWazowski (#67) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem a drágább stílusok elhanyagolható mennyiséggel több xp-t adnak, de amúgy mindegy szerintem. Én a Castle-re megyek, ha már az a legmenőbb. Persze előbb a shopokat fejlesztem. A kovacsom lvl9 már.
Én egykezest használok, mert így van normál pajzsom. De a másiknak is biztos meg vannak az előnyei.

(#71) MikeWazowski válasza Danny365 (#70) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Egyébként többnyire én is azt tapasztalom, hogy egykezessel mennek. Valamint maradtam a wood épületnél.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#72) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Én lvl 12-es vagyok, de az összes küldetés 4-5ös nehézségűek. Konkrétan nem tudom megcsinálni őket. Ez mitől lehet?

(#73) batai15 válasza Cseri0058 (#72) üzenetére


batai15
félisten

Gear például .
Lvl 13on nem bírtam a two brothers küldetést meg csinálni ,a küldetés 3 halál fejes volt.lett jobb cuccom , kettő lett és úgy már ment.

(#74) Sinu


Sinu
senior tag

Szintén lvl12. Fejleszd a cuccaidat, az sokat segít. Egykezesed van pajzzsal ? Milyen skillelet használsz ?

No Future

(#75) Danny365 válasza batai15 (#73) üzenetére


Danny365
őstag

Tudom, nem mindenki szeret varázsolni, de az Absorb - Blizzard Armor (!) - Adrenaline Dodge komboval rengeteg harcot konkrétan sérülés nélkül meg lehet úszni. Úgyhogy azért a magiát sem értelmes feltétlen mellőzni.

Oops, nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#76) batai15 válasza Danny365 (#75) üzenetére


batai15
félisten

Én használom ,mert szabadon nem lehet mozogni sem. Kell a normális dmg.

(#77) Cseri0058 válasza Sinu (#74) üzenetére


Cseri0058
őstag

De ezen a szinten van értelme fejleszteni? Mivan ha találsz jobb cuccott. Akkor feleslegesen fejlesztetted. Én pajzsal nyomom. De egyszerűen minden főküldim 4-5 fejed. Így nem nagyon lehet haladni. Csinálgatom a jobokat, de javítása a gearnek kb elviszi az egész nyereséget...

(#78) Danny365


Danny365
őstag

Fura ez az Abyss, legtöbb szinten könnyen tuljutok, aztán a kovetkezon egy Goblin egy csapásra szénné éget és kb instant halál. 🤷‍♂️

(#79) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Én jelenleg így állok. Csinálom a jobokat, de ez így nem lesz hosszú életű, mert a jobokkal meg nem igazán tudom fejleszteni a geart.

Valami ötlet/tanács, hogy hogyan tovább?

(#80) Danny365 válasza Cseri0058 (#79) üzenetére


Danny365
őstag

Egyszerűen csak folytasd azt, amit csinálsz. Napi 1, esetleg 2 szintet simán lehet lépni a kraktereddel a jobokat csinálva és ugye minél magasabb szinten vagy, annál jobb a loot is, szóval jönni fog az a jobb páncél idővel!

(#81) Sinu


Sinu
senior tag

Nektek küld értesítést a játék pl. ha kinyílt egy láda ?

No Future

(#82) MikeWazowski válasza Sinu (#81) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem, de jöhetne.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#83) batai15 válasza Sinu (#81) üzenetére


batai15
félisten

Néha szokott,de késve bugos ezen része is .

(#84) Danny365


Danny365
őstag

Mire kilép az early access státuszból gondolom sok minden javítva lesz. Mondjuk ios-en nincsenek ilyen hibák.

Egyebkent én az utolsó küldetésnél tartok már. Nem próbáltam még, de pár szintet szerintem még tápolnom kell majd hozza.

(#85) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Elérte az egymilliót a letöltés [link]

Btw. én csinálgatom de annyi ládám van, hogy már nem fér. Ezért van, hogy 3 napig csak ládákat nyitogatok, utána csinálok pár napig küldetéseket, azután megint ládázok.

Mondjuk én Khajiit-ot választottam és még nincs nagyon pison damage cuccom.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#86) MikeWazowski válasza Danny365 (#84) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az szép. Esetleg nem írnál egy kis guide-ot, hogy melyik skilleket használtad stb?
Én nagy gondba vagyok... lehet kb az összeset resetelnem kellene... Csak legalább annyit, hogy a három skill lapon mik a kötelezőek, vagy erősen javasoltak.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#87) Danny365 válasza MikeWazowski (#86) üzenetére


Danny365
őstag

De de, majd este írok, hogy SZERINTEM hogy hatékony játszani. De igazából elég sok féle karakter-felet lehet összehozni, ugyhogy nincs olyan, ami egyértelműen uberel mindent.

[ Szerkesztve ]

(#88) l.skywalker válasza Danny365 (#87) üzenetére


l.skywalker
félisten

És az ellenfelek is mások. Megvan, hogy melyik ellen melyik táamdás a legjobb.

#Más:
Hamarosan itt a Diablo mobil is :D [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#89) smc válasza l.skywalker (#88) üzenetére


smc
addikt

“Diablo Immortal Pretty Much Ready" Says NetEase”
Ezt mondták már egy hónapja is. ;)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#90) l.skywalker válasza smc (#89) üzenetére


l.skywalker
félisten

Akkor nettó kész van már :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#91) Kasya válasza smc (#89) üzenetére


Kasya
nagyúr

...a statement in February of 2019 from Blizzard CFO Dennis Durkin, aimed at easing investor expectations, stated that the company had no major releases planned for 2019.

Nem nagyon kell várni. Épp eléggé felhuztak vele a jatekosokat, hogy egy xarkupacot akartak kiadni. Ha tippelnem kellene, addig jegelik a dolgot, amig megfelelo megoldast nem talalnak, hogy valoban Diablo nevhez hu mobil appot keszitsenek.

(Translated by MMO Culture from Mandarin Chinese)
With regards to the launch of Diablo Immortal, we will announce a market launch date simultaneously with Blizzard. But on our side, development is already fully prepared and invested. I definitively believe there is no issue from the side of development (with regards to a launch date).

Itt meg már megy az egymasra mutogatas. A NetEase feltartja kezeit, hogy rajtuk nem mulik semmi... Csak gondolom a Blizz kozben atgondolta a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#92) batai15 válasza Kasya (#91) üzenetére


batai15
félisten

No akkor el döntöttem , reménykedtem hogy dragon ball legends , tes, diablo Rendes mobil játékok lesznek , de látom nem lesz hosszú a gamer pályafutásom ,de eddig 3 játékból 2 undorító p2w , a tes különösen nagy csalódás egyebkent is.

(#93) l.skywalker válasza batai15 (#92) üzenetére


l.skywalker
félisten

De ez várható volt. Ez akármennyire is jó, ha az ember éppen vár, utazik vagy nincs komolyabb vasnál, akkor is csak egy "pótjáték", sosem lesz egy AAA platform.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#94) batai15 válasza l.skywalker (#93) üzenetére


batai15
félisten

Hát azt reméltem hogy akkora címek hátha el hozzák nekünk az aaa címeket .

(#95) l.skywalker válasza batai15 (#94) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ekkora kijelzőn? Soha. Még tabletre talán-talán, de ott is minden próbálkozás csúfosan végződött. Ez kiegészítő és főleg a time-turn-based játékoknak kedvez. A budin Este lefekvéskor előkapja az ember, megcsinál pár dolgot és egy napig elő sem veszi. Az aksi mérete sem szeretné, hogy ezen játszunk több órát.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#96) Danny365 válasza MikeWazowski (#86) üzenetére


Danny365
őstag

Na szóval, kicsit nehéz tanácsot adni, mivel ugye én fizettem rendesen, de az alapok végülis ugyanazok. Az a baj te inkább a Stamina-t erősítetted (mármint nem baj, csak én meg inkább a másik vonalon mentem).
És még csak azt se mondom, hogy én a legjobbakat választottam, de nekem működött.

Szamomra az alap spellek:
- Thunderstorm
- Absorb, ez fontos, hogy visszanyerj valamennyi HP-t
- Blizzard Armor, nem tudják félbeszakítani, őket sebzi, téged tápol

Abilities:
- Adrenaline Dodge, szintén visszanyersz HP-t, miközben sebzed
- Shield Bash, igazbol én ezt nem nyitottam meg, pedig jó lett volna
- ???

Jó perkek:
- Elemental Protection
- Matching set (!!!)
- Advanced Tempering (!)
- Healing Surge

A felszereleshez meg annyit, hogy én 30-as szint alatt egyszer nem használtam a kovacsot vagy ilyesmit. A job-okkal folyamatosan fejleszd a karaktered, így egyre jobb lootot kapsz. Elég sokáig szerintem egyáltalán nem éri meg a pancelt/fegyvert erősíteni, tápolni, mert rövid időn belül úgyis találsz jobbat, a szükséges nyersanyagok viszont ritkák, tehát ilyen silver és társai cuccokra ne verd el őket.

Ha kapsz valami questbol elder/Legend ládát ne nyisd ki, várj, amíg jó magas szintű leszel. Én Legendet lvl40 alatt biztos nem nyitnek.

[ Szerkesztve ]

(#97) MikeWazowski válasza Danny365 (#96) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ezer hála! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#98) Danny365


Danny365
őstag

Közben meglett a lvl 10 town. Aki nem vette meg az Imperial Shipment offereket, az sajnos ezzel hónapokig el fog vacakolni.

A főgonoszt amúgy esélyem sincs legyűrni. Csak nem tudom, hogy o velem együtt fejlődik e vagy sem. Daedric cuccban majd újra neki ugrok, de ahhoz kell még pár szintet lépnem nekem is.

(#99) Danny365


Danny365
őstag

Illetve itt egy lista, hogy a jobok milyen ládákat dobnak. Az elején nehéz belőni, hol is tart az ember, de utána működik a dolog.
Amit észrevettem, ha véget ér a ciklus, akkor nem az elejétől kezdi megint, hanem egy random helyről.
szoval így könnyű a Gold chesteket farmolni.

[link]

(#100) [CsuCsu] válasza Danny365 (#99) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Szemely szerint 20-as szint ota a job-oknak semmi ertelme. Az arany ladat kb fixen farmolom az Abyss-bol, es csomo jo drop is van melle. Eppen most vagott hozzam egy kek dwarven plate armort. Potikkal 6-7 szintet megyek a sajat szintemrol kezdve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.