Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Danny365


Danny365
őstag

Nekem végre 6 nap után felépült a lvl 10-es Enchanter’s tornyom, ami már kalapálja is a Dragonplate páncélom.

Szerencsere tegnap sikerült pár Soul Gem-et farmolni így egy ideig nem lesz belőle hiány, de folyamatosan tolom, mielőtt ezt is “javítják”:



(#152) Sinu válasza Danny365 (#151) üzenetére


Sinu
senior tag

Hol szedtél ennyit?
A helyhasználatról mit lehet tudni? Felszerelések, crafthoz az anyagok mennyi helyet foglalnak? Játékon belül nem találtam erről infót

No Future

(#153) l.skywalker válasza Sinu (#152) üzenetére


l.skywalker
félisten

A helyeket gyémántért ill. talán a skill-ek fejlesztésével is lehet bővíteni, úgy emlékszem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#154) Sinu válasza l.skywalker (#153) üzenetére


Sinu
senior tag

Igen, ezt tudom, a kérdés nem ez volt :D engem az érdekel mi mennyi helyet foglal

No Future

(#155) l.skywalker válasza Sinu (#154) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ja, hogy jaaaa! Akkor sorry, erről fogalmam sincs :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#156) Danny365 válasza Sinu (#152) üzenetére


Danny365
őstag

Abyss. A lényeg:

Floor 1, megolsz egy ellenfelet egy csapásra, majd kikepsz (bal fent a menuvel).
Mindenkepp kapsz valamit. Általában különböző salt-okat, de a Soul gemeket is azért adja viszonylag rendesen. Egy ilyen menet kb.15 másodperc. Ezt csinálod egy órán keresztül és lesz egy csomó Soul Gemed. Ezt egyébként biztos javítják hamarosan.

Persze a szintedtől függ, milyeneket tudsz kapni, pl lvl 46 alatt nem dob Transcendent Gemet semmiképp. De a többi is ugyanúgy hasznos.

(#157) MikeWazowski válasza Danny365 (#156) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nekem nagyon sok imp stool kellene... azt honnan szerezted?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#158) Danny365 válasza MikeWazowski (#157) üzenetére


Danny365
őstag

Azt is dob ugyanígy az abyss, ahogy fentebb írtam.

(#159) MikeWazowski válasza Danny365 (#158) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#160) Sinu válasza Danny365 (#156) üzenetére


Sinu
senior tag

Parádés, ezt kis is próbálom ma, köszi!

No Future

(#161) MikeWazowski válasza Danny365 (#158) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nekem rohadtul nem jön a gomba, igaz minden más szuper, gemek is jönnek.
Kéne az ebony szett encsantolásához vagy 250 gomba, erre van 40... gyémántból kb. 1k kellene ehhez... hát vicces.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#162) Danny365 válasza MikeWazowski (#161) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem Daedric elott semmit nem érdemes craftolni, mivel ahogy fejleszted a Kovácsot, úgy fogja árulni készen a dolgokat. No meg ahogy te fejlődsz, a ládákból is jönni fognak.

(#163) MikeWazowski válasza Danny365 (#162) üzenetére


MikeWazowski
addikt

31-es vagyok, de még mindig csak dwarven cuccokat dobál... pedig full ocu vagy milyen szettem van. persze azt is gyártottam, mert egy itemet se kaptam. Nekem úgy látszik a craft marad csak.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#164) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#163) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Abyss-ba mentem 5 emeletet, nyilván dwarven tőrt, meg kétkezest adott.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#165) Danny365


Danny365
őstag

No nekem csupan 250 jobs van vissza és meg is lesz a lvl 50. 3 nap kemény meló. Vicces, tényleges melobol hazaérek, otthon meg folytatom a borzasztó unalmas grindot. :D

(#166) Danny365 válasza MikeWazowski (#164) üzenetére


Danny365
őstag

Az Abyss olyan lvl 50 körül is csak glass, néha elven (?) cuccokat ad. Arra jó, hogy eladod és Gold forrás.

(#167) MikeWazowski válasza Danny365 (#166) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igaz, csak azért dühítő. De a lényeg, ha nem craftolok, akkor kb most lenne egy elven szettem, nem az az orcus vagy mi. Ám, legyártottam a full ebony szettet pajzsal, longsworddal. Egyedül a ruha kapott +-t. 15-tel több hp-t tölt. Csak kéne még fél szint, hogy hordjam.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#168) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ez nem tudom mennyire valós, most találtam:

Piros=Gyenge ezzel szemben...

Blue=Ellenálló ezzel szemben...

Black=Immunis ezzel szemben...

White=Nem ellenálló/Nem sebezhető ezzel/szemben

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#169) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Nekem most olyan gondom van, hogy a negyven valahányadik emeleten négy nether lych van és az utolsónál már nem sebez a kardom, mert "eltörik".... ilyenkor mi van? Egyébként simán menne, nem is sebeznek, csak annyit kell ütni basszus őket, hogy totál bekrepál a kardom...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#170) Danny365 válasza MikeWazowski (#169) üzenetére


Danny365
őstag

Igen, bizonyos szint felett csak a specko bonusszal ellátott pajzzsal lehet őket legyűrni, ami a max HP-t csökkenti. Azzal viszont par másodperc.

(#171) MikeWazowski válasza Danny365 (#170) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Redditen olvasgattam, és valóban, amit korábban is linkeltél az kell. Csináltam is egy dwarven pajzsot, egyből beadta:) :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#172) Danny365 válasza MikeWazowski (#171) üzenetére


Danny365
őstag

Grat! Csak arra figyelj, hogyha előtte elszivod a manáját, akkor ne üsd meg, mert ha megszakad a Blizzard Armor varázslata, nem fog semmit sem csinálni a gyilkos pajzsod.

(#173) MikeWazowski válasza Danny365 (#172) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Okok, köszönöm! :R

Ám most eszembe juttattad, a blizzard armort mindenki használja és dicséri, de nálam annyira nem nagy cucc, mert alig sebez. Akkor miért olyan OP?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#174) Danny365 válasza MikeWazowski (#173) üzenetére


Danny365
őstag

Nem a sebzes a lényeg abban, hanem téged véd. Ráadásul amíg el a varázslat, a cuccaid sem roncsolódnak. No meg nem tudjak megszakítani, mikor cast-eled, ergo instant hat.

(#175) MikeWazowski válasza Danny365 (#174) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jaa, értem, köszönöm! :R
Ám most visszamentem az új shielddel a lych-ekhez, és hát lol. 2 mp alatt saját magát megölte... tegnap meg még 2 percig ütöttem egyet, most meg a 4 halott volt 10 mp alatt:D:D Amúgy ez bug?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#176) Danny365 válasza MikeWazowski (#175) üzenetére


Danny365
őstag

Nem bug, hisz blokkolod a támadásuk, így fogy az életük. Max ebben a formában erre nem gondoltak a készítők. Egyébként ez a pajzs ugyanúgy működik Wispmother, Necromancer és Outcast esetében is. Csak nyomod, ok meg meghalnak.

[ Szerkesztve ]

(#177) MikeWazowski válasza Danny365 (#176) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az szuper. Akkor elrakom ezt a shieldet.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#178) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Én 21-22-es szint környékén vagyok - nem viszem túlzásba a játékot. Lenyomom a napi küldetéseket, belépek az ingyenes cuccokért és fejlesztem a várost. Most már a kovácsnál tudok csinálni komolyabb szetteket, akkor ilyen pajzsot én is kipörgetek. Ill. most már tudatosabban nézem, hogy melyik enemy ellen melyik képesség/varázslat használ.

Én hülye - a játék elején volt egy ilyen pajzsom és amikor dobott nagyobbat a gép - kidobtam :(

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#179) Danny365


Danny365
őstag

Veeegre. Tegnap megcsináltam mind a 100 darab job-ot, többet nem is ad a gép. Mára maradt még 80, de csak meglett. Az 50. szinthez 159k XP kell.

(#180) l.skywalker válasza Danny365 (#179) üzenetére


l.skywalker
félisten

:C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#181) MikeWazowski válasza Danny365 (#179) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Paff, gratu! ;) :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#182) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Most már tényleg kezdem magam rendesen felidegesíteni. Most ugye már nem lehet a lych-ket a shielddel megölni, újra csapkodni kell őket, de egyszerűen nem lehet megölni őket. 2 percig ütöm, akkor már majdnem meghal, aztán visszatölti az életét. És a 4X-edik emeleten ebből a g.ciből van 4.... mi a bánatot lehet ezekkel csinálni?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#183) Danny365 válasza MikeWazowski (#182) üzenetére


Danny365
őstag

Várni a következő updatere. :D Kell, hogy kezdjenek valamit a Lich-csel, mert ebben az állapotban tényleg nevetséges a helyzet. Nemcsak te szopsz ezzel. De kapja a Bethesda az ívet rendesen Redditen, ha van eszük, valami jót is tesznek következőnek.

(#184) MikeWazowski válasza Danny365 (#183) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Olvasom reddit-et, csak lehet a Bethesda nem:)

Ám azért is dühít ennyire, mert már kb 20k-t költöttem a játékba, de csak szívok. Bár megfogadtam, hogy ennyi volt, többet nem költök.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#185) nyisziati válasza MikeWazowski (#184) üzenetére


nyisziati
veterán

Á... Most akartam a hétvégén telepíteni, de akkor nem fogom. Az Asphaltra is költöttem, meg még pár játékra, de megfogadtam, hogy ezt a gyakorlatot most már elfelejtem. Kösz, hogy őszintén leírtad a dolgot.

(#186) MikeWazowski válasza nyisziati (#185) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát tény, hogy pénz ráfordítás nélkül irgalmatlan lassan lehet benne haladni. Egyébként nagyon jó game, de többet nem költök az tuti.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#187) Danny365 válasza MikeWazowski (#184) üzenetére


Danny365
őstag

En 57 rongyot költöttem rá. Az uccso patch után írtam az Apple-nek, hogy ez így nem járja, amit a Bethesda művel.
Mind az 57 ezer már vissza is jött a szamlamra, az accountom meg nem befolyásolta semmiben a refund. 🤷‍♂️

Amig nem javul az állapot, biztos nem költök rá többet.

(#188) l.skywalker válasza Danny365 (#187) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ennyi. Minden befizetett összegért cserébe jár egy adott szintű szolgáltatás. Ha ezt nem kapjuk meg, akkor visszajár a pénzt. Ezt tudja a legtöbb globális multi. Itthon akarják elfelejteni időnként :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#189) Sinu válasza MikeWazowski (#186) üzenetére


Sinu
senior tag

Annyira azért nem jó game, borzasztó monoton. Ugyanazok a pályák és questek ismétlődnek, a sztori szál se nagy durranás... Többet vártam tőle. Arra pont jó volt, hogy újra elkezdjem a Skyrimet :)

No Future

(#190) l.skywalker válasza Sinu (#189) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én amikor úgy van megyek pár küldetést és kész. Nem sietem el, van, hogy 4 napig hozzá sem nyúlok.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#191) MikeWazowski válasza Danny365 (#187) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Visszajött? És miért az Applenek írtál?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#192) Danny365 válasza MikeWazowski (#191) üzenetére


Danny365
őstag

Vissza. Az Apple kezeli ugye az iTunes/App Store vásárlásokat, mint ahogy te is a Play Store-on keresztül tudod visszakérni a pénzed. Csak annyival rosszabb a helyzeted, hogy míg nekem konkrét személy segített, addig a Google-nél nem egyszerű elérni bárkit is. Ezért király az Apple support.

(#193) MikeWazowski válasza Danny365 (#192) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm az infót!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#194) MikeWazowski válasza Danny365 (#192) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Abyss lvl 1 farm adhat glorious soul gemet?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#195) Danny365 válasza MikeWazowski (#194) üzenetére


Danny365
őstag

Mindenfele Gemet ad (a legdrágábbat is), csak a gemek szinthez kotottek, ergo ha nem vagy hozza elég magas szintű, akkor nem fogsz kapni. Sajnos nincs infóm, hogy melyik mikortól elérhető.

(#196) MikeWazowski válasza Danny365 (#195) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszi szépen.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#197) MikeWazowski válasza Danny365 (#195) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szerinted mit tegyek az egykezes kardomra? Eddig minden fegyveremen fire volt, de most elgondolkoztam, hogy inkább atk speed-et kellene, vagy az hülyeség? igaz, még nem tudnám enchanolni úgyse, mert egy darab glorious gem-em sincs... :(

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#198) left177


left177
csendes tag

Sziasztok!
A trollok ellen van valami trükk? Tudom a tűz a vyengelyük meg a zúzó fegyverek, de nem ivazán hatékonyak még 20as szintem se ellenük ezek a fegyverek.

(#199) Sinu válasza left177 (#198) üzenetére


Sinu
senior tag

Szia! Gyepálni kell őket, comboval.
Segít ha van olyan pajzsod, ami a max hp-t csökkenti. Ezen kívül tudsz craftolni olyan mérget, ami a hp regent redukalja 0-ra.

No Future

(#200) left177 válasza Sinu (#199) üzenetére


left177
csendes tag

Óó.. Köszi a tanácsokat :)

(#201) left177 válasza Sinu (#199) üzenetére


left177
csendes tag

Ja igen! A combot hogy tudom előidézni?

(#202) Sinu válasza left177 (#201) üzenetére


Sinu
senior tag

Hát úgy, hogy folyamatosan gyepálod :) jobbrol-balrol
https://youtu.be/4F0aaZYI6Bg

[ Szerkesztve ]

No Future

(#203) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Nem tudja valaki mikortól eshet transcendent soul cry? 45-ös vagyok, abyss 1 farmolása csak glorioust adott eddig. Lehet többet kéne próbálgatnom, vagy felesleges mert csak később adja?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#204) fahrii


fahrii
őstag

Ma végeztem a játékkal... ez a bossfight egészen gyalázatos volt. Lvl28as karakterrel és átlagosan szar gearrel néhány ütés volt a lich. Most akkor hova tovább?

(#205) MikeWazowski válasza fahrii (#204) üzenetére


MikeWazowski
addikt

De legalább ütötted. Annó úgy lehetett CSAK megölni, hogy a pajzsot magad eléd tartottad és kinyírta saját magát... nyilván olyan plusszos shield kellett, ami kb. harmadikra sikerült is.

Most jön a farm. Jobb gear és xp szerzés.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#206) MauroN


MauroN
tag

A játék most használ Bethesda fiókot, vagy nem? IPaden megszakadt a mobilnet hotspotom job közbe (gyorsan abba kellett hagyjam a játékot, 5 perc után lezárt az iPad, és ugye úgy meg megszakad a hotspot) 2 óra múlva folytatni akartam, csak úgy akkor még nem volt net rajta, kiírta hogy communication error, ekkor jutott eszembe hogy még nem aktív a hotspot, vissza kapcsoltam gyorsan, valamit még kiírt talán , aztán újra betöltött, de a játék elejétől, ahonnan karaktert kell csinálni. Újraindítottam az ipadet de semmi, ugyanonnan folytatja. Hogy tudom vissza varázsolni a régi karakterem/accountom? Karaktergenerálás után a menüben majd be lehet jelentkezni?

(#207) left177


left177
csendes tag

Találkoztatok ilyennel a játékban? Mert nekemhetek óta ezt csinálja. Ki se tudok lépni a beszélgetésből...

(#208) left177


left177
csendes tag

(#209) Alarikman


Alarikman
senior tag

Van még valaki aki játszik a játékkal itt?
Jó lenne ha lenne, és nem csak YouTube-on és discord fórumban kellene kutatni infók után... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.