Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aizen92


aizen92
addikt

Kedves Fórumlakók!

Ezt a topicot azzal a céllal hoztam létre, hogy itt tudjunk eszmét cserélni a The Elder Scrolls Online ( TESO ) BÉTA verzióval kapcsolatban.
Mivel nem láttam külön topicot erre, gondoltam inkább létrehozom ezt, hogy ne offoljuk szét a többi játék ( skyrim, oblivion ) topicját!

A béta már letölthető és játszható már , annak akinek kiküldték a béta kulcsokat.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2) L_ajos


L_ajos
őstag

Jó játékot annak aki kipróbálja: JE4PNKJYPN954YE4XTYC

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#3) Mottie


Mottie
őstag

Sziasztok, még jó hogy mindenki aláír egy non-disclosure agreementet :D

Be Victorious!

(#4) errorcode06


errorcode06
őstag

Nos, kipróbáltam
volna!
De reggel még nem engedett be error103-al, most este pedig meg már 2 órája próbálok belépni, és kétszeri megszakítás után, most harmadjára is, még mindig a Logging in - Requesting character load...-nál járok, a karakterkészítés után. Ez hozza az elvárható (mai) szintet.

Remélem javulni fog a helyzet, mert eddig ez így egy nagy nulla.

Persze persze, béta meg stb, meg hogy nem készültek fel a rohamra (mert korlátozott számú meghívót küldtek szét), Hagyjuk már ezt könyörgöm!

(up: beengedett ~25perc után)
(up2: egy error fogad, melynek az ablakát nem tudom bezárni)

Mottie: felesleges, mert hogy mindenki le fogja ****ni.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#5) aizen92 válasza Mottie (#3) üzenetére


aizen92
addikt

most már ezt is tudjuk! :D köszi az infót

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6) L_ajos válasza Mottie (#3) üzenetére


L_ajos
őstag

Az délután négykor feloldódott, de ne zavarjon :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#7) Mottie válasza L_ajos (#6) üzenetére


Mottie
őstag

Én most regisztráltam be Bétára, 8 körül, ki kellett pipálni de nem mintha végigolvastam volna :)

Be Victorious!

(#8) L_ajos válasza Mottie (#7) üzenetére


L_ajos
őstag

Én sem szoktam mivel nyers és emészthetettlen :) De olvastam hogy feloldották ( aszem :D )

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#9) aizen92


aizen92
addikt

Én mára meguntam. Nem akart a kezdő területről átteleportálni, logoff logon, majd 45 percig szórakoztam, hogy kliens leállít újra belog, de az istenért se akart betölteni a map.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#10) Lenry


Lenry
félisten

eddig tetszik

statikusabb és egyszerűbb, hogy úgy mondjam, kissé WoWosabb utánérzetű hangulata van a Skyrim után, de egyáltalán nem vészes, mondhatni: közepesen erős kezdés.

de azért hanyatt sem vágott úgy, ahogy anno a Skyrim vagy előtte az Oblivion, vagy MMO téren a WoW, hogy órákig / napokig üljek előtte, persze én is öregedtem azóta egy hangyányit (most gondolok csak bele: a WoW 9 éve jelent meg, és az Oblivion is 8 lesz idén!)

mindenesetre a ma éjszakát rászánom.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) Szőrös  válasza errorcode06 (#4) üzenetére


Szőrös 
veterán

talán el kellett volna olvasni hogy milyen béta hétvége lesz most : ez stress test, gyk mindenki rá van eresztve a serverre szóval nem csoda ha ilyen problémák vannak. pont ezt akarták elérni hogy ezek bukjanak most ki.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#12) Honzi


Honzi
senior tag

Nekem tetszik graf szép vállalható a történetvezetés egyenlőre a többi meg olyan mint az eddigi részekben.
Egyedül a töltési idő az amitől hülyét kapok rengeteget tölt a nagyobb helyszíneknél.
A második terület töltése most jár cirka 10 percnél nem túlzok és még mindig csak tölt.
Kisebb területekkel nincs gond az 1-2 sec de ezek..

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#13) Ellia


Ellia
addikt

Nem vágtam hanyatt magam tőle eddig. Ez az egész csak azért Elder Scrolls mert részben átvették a gui-t, a zenéket a single player részekből, na meg persze mana helyett magica van (pici költői túlzással). Az ES-ek hangulata nállam nem igazán jött át. A grafika gyenge (ua. engine mint SWTOR alatt), az animációk csúnyák, szerintem nagyon darabosak. A belső nézett se működik itt nálam. Am lehet stress test meg beta, de azért, hogy a kezdőterületen még bugos legyen valami 2 hónappal a megjelenés előtt szerintem gáz. Még egy negatívum és abbahagytam: karaktergenerálásnál mindig végig kell tolni a börtönből szabadulós részt. 3. alkalomra kissé unalmas.

De, hogy ne csak rosszat mondjak vannak dolgok amik tetszenek: Nincs kötöttség pl. jelenleg staff-al és nehéz páncélzatban rohangálok. A városok kidolgozása tetszik, meg úgy az egész környezet a gyengécske grafika ellenére is. A skillrendszert érdekesen megvariálták, ami ugye muszáj volt nekik itt gyengébbre számítottam.

Szó-mi-szó még csak a játék elejét láttam, nem szeretnék nagyon vonalú következtetéseket levonni, a hétvégén még biztos végigpróbálom amit lehet amire az időmből futja de jelen pillanatban azon az állásponton vagyok, hogy nem éri meg a havi 15$ havidíjat.

[ Szerkesztve ]

(#14) Szőrös  válasza Ellia (#13) üzenetére


Szőrös 
veterán

"A grafika gyenge (ua. engine mint SWTOR alatt),"

Nem , továbbra sem ugyan az az engine. Saját fejlesztés.

Mondjuk nem tudom mitől "gyenge" a grafika.
Annyira szép mint amennyire egy mmo-nak lennie kell.
Ha ennél szebb lenne akkor meg azért menne a nyígás hogy mennyire akad meg milyen horror gép igénye van stbstb.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#15) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Van egy beta key-em, nem fogom használni. Aki felhasználja legalább írjon ide, hogy ne próbálkozzanak mások. :R

FWMWP6PHFWETK3RRXTAY

(#16) TTomax válasza CounterBoci (#15) üzenetére


TTomax
nagyúr

Congratulations!

You now have access to The Elder Scrolls® Online BETA!
Köszönöm szépen!!! :R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#17) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Van egy csomó iron orem már, de a kohónál, üllőnél nem tudom tömbbe beönteni. Árulja már el vki, hogyan kell??? :W

(#18) TTomax


TTomax
nagyúr

Meddig tart a beta?A karakter átvihető-e?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#19) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Meddig tölthető még a szép méretes csomag? Mert nem leszek itthon,és nem hagyom a gépet bekapcsolva. Egyébként másnál is lassú letöltés? Mert nálam csak átlag 3.5 MegaByte/sec.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#20) Brian_GT válasza Skyhunter (#17) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én annyira nem fogok foglalkozni ilyenekkel, mert legjobb tudomásom szerint ilyenkor a bétákat úgy is kinullázzák nem?? Szóval hiába küzdöm fel bármeddig magam ez úgy is elvész nem?

Amúgy nekem egész kellemes csalódás volt... grafika nekem megfelelő, sőt sok is, mert a gépem nem bírja totál high-on sem és akkor még nem raktam ultrára. Jó az is igaz nem 1 éves konfigom van :)
Irányítás nekem okés, kellett kis idő mire megszoktam de egész jól megy már így pár óra game után.

Ami furcsa nekem és ha valaki tud rá beállítást amit én nem találtam meg, a hud eltünik mindig, csak harcnál jön elő? Nem mondom jó mert nem takarja ki fölösen a képet, csak néha ha készülök vmi harcra stb jó lenne látni. Szokható nemaz csak wow után furi.

Amúgy a zenék stb dialógusok nekem tetszenek.... nekem is csak 1 gondom lesz a végén...ez a 15$/hó. :F

+ nekem teljesen korrekt volt a felmenetel...tegnap töltöttem le a klienst jött maxon szóval aki panaszkodott sebességre, szerintem függ a leterheltségtől is. Szóval én ma 11kor álltam neki játszani vele, rögtön fel is ment szépen stb... egészen 3ig toltam...majd most visszamentem volna de most váratlan-be nem tervezett hibaelhárítást végeznek. Gondolom leolvadt a rohamtól a szerverpark :D :D

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#21) Brian_GT válasza DrTechnoid (#19) üzenetére


Brian_GT
őstag

letölteni bármeddig töltheted a klienst... más kérdés legközelebb mikor lesz béta.... most ez 10-ig megy.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#22) aizen92


aizen92
addikt

Nekem nagyon bejön a grafika. Pont elég egy MMO-hoz de még tartja a korábbi skyrim színvonalat szerintem.
a játékmenet szerintem pörgős, néhol picit buta és uncsi, de reméljük kinövi magát.

egy lesz ezzel a gond. a rohadt havidíj. de most komolyan. ne már. 2014 van. ez a korszak a f2p vagy a guild wars üzleti modell kora. havidíj? ihhhh. emiatt sajnos nálam bukó. pedig bejön a játék nagyon.

az amúgy érdekes, hogy egyes karaktereket képtelen betölteni :D és létre kellett hoznom vagy 6-ot

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#23) Ellia válasza Szőrös  (#14) üzenetére


Ellia
addikt

Engine-nél igazad van, de eleinte hero engine volt majd váltottak :)

A grafika nekem a Guild Wars 2 után gyenge. De ez legyen az Én problémám. HA a játék menet megfogna akkor nem igazán zavarna.

Ha egy Pay to play modellt követnének (aka gw2) évente egy nagyobb kiegészítővel pl. akkor jobb lenne szerintem. A fizetős modell szerintem bukó már mostanság (nem a WoW pédlája nem érdekell).

(#24) Szőrös  válasza Ellia (#23) üzenetére


Szőrös 
veterán

" A fizetős modell szerintem bukó"

Nem. Egyrészt nem Magyarisztán a célpiac.
Másrészt azért ne felejtsük el hogy nem csak a PC a célplatform. PS4 és XBOX ONE-ra is megjelenik.
Tehát jóval nagyon a lehetséges előfizetői bázis mint egy normál mmo-nak ami csak PC-re jelenik meg.

Elég megnézni hogy Skyrim hol produkálta a legnagyobb eladásokat.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#25) Mottie válasza Szőrös  (#24) üzenetére


Mottie
őstag

és a 15 dollár igen alacsony árfolyam külhonban (Sajnos), de láttuk már ugye amikor váltanak a játékok fizetési módot...

Be Victorious!

(#26) errorcode06 válasza Mottie (#25) üzenetére


errorcode06
őstag

...azaz 15€, mert így váltják...

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#27) Ellia válasza Szőrös  (#24) üzenetére


Ellia
addikt

Idővel kiderül mennyire jön be nekik, láttunk már 250 millió körüli összegből készült alkotást amit a mai napig nyögnek a részvényesek...

[ Szerkesztve ]

(#28) Szőrös  válasza Ellia (#27) üzenetére


Szőrös 
veterán

Melyik mmo-ra gondolsz ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#29) aizen92 válasza Szőrös  (#28) üzenetére


aizen92
addikt

ez engem is érdekelne :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#30) Mottie válasza Szőrös  (#28) üzenetére


Mottie
őstag

Szerintem a SWTOR-ra, nem véletlenül vált ingyenessé.

Be Victorious!

(#31) Ellia válasza Szőrös  (#28) üzenetére


Ellia
addikt

Mint alattam írták az SWTOR-ra.

[ Szerkesztve ]

(#32) Szőrös  válasza Ellia (#31) üzenetére


Szőrös 
veterán

És akkor értelemszerűen ez is f2p lesz ?

Főleg hogy a TESO 3 platformon fog futni , ellentétben az SWTOR-ral.

Ráadásul az utóbbinál a HE nem igazán produkált jól itt meg a saját engine eddig igen jól muzsikál.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#33) aizen92 válasza Szőrös  (#32) üzenetére


aizen92
addikt

ahogy korábban is írtad a konzol platform miatt, nem lesz ez egyhamar f2p. ebben ne bízzon senki. az swtor kicsit más tészta volt, más univerzum, más játékmenet, és 1 platform. ( amúgy a MAC-et kihagytad :DDD úgyhogy "4" )

(#34) Ellia : akkor dél év múlva meglátjuk kinek lesz igaza :DDD

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#34) Ellia válasza Szőrös  (#32) üzenetére


Ellia
addikt

Mint írtam idővel kiderül, de szerintem igen, idővel f2p lesz.

[ Szerkesztve ]

(#35) Szőrös  válasza Ellia (#34) üzenetére


Szőrös 
veterán

Meglátjuk bár nem tudom ez miért olyan fontos. Ha az lesz akkor az lesz, max a sok sóher szar ( akinek nem inge...ugye de van belőle nem kevés ) örülhet.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#36) Ellia válasza aizen92 (#33) üzenetére


Ellia
addikt

Naaaa pont szerkesztettem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37) Whysperer


Whysperer
addikt

Ha a CURSE.COM -ra regisztrálsz akkor kapsz BETA kulcsot! [link]

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#38) DrTechnoid válasza Szőrös  (#35) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Egyetértek, mert akinek lóg a cigaretta a pofájából az ne háborogjon azon hogy mennyibe kerül a kenyér. És záros időszakon belül meg ingyenes se legyen, mert az mindig játszótér a csítereknek. A sok 12 éves csíragyerek meg voltszovjet szuperhekker úgy remélhetőleg egy jóideig elkerüli nagyívben mert azért ott se mindenki engedheti meg magának ezt a 15eurót még úgy sem ha netre telik is a havi apanázsból.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#39) Brian_GT válasza DrTechnoid (#38) üzenetére


Brian_GT
őstag

Jogos persze, csak pl én esetemben is, nem iszok alkoholt, nem cigizek sőt aktívan sportolok... viszont onnantól, hogy havidíjat fizetek, valahol rákényszeríteném magam arra, hogy játszak ha már fizettem érte. Szóval sok esetben nem azért játszanék, mert akkora kedvem van, hanem eszembe jutna mibe került ez nekem és akkor is be-belépnék kicsit lehet. Ez meg így nah, hadd ne mondjam mennyire xar lenne. + ha az ember nem ér rá és napokig nem tud még csak belépni sem akkor meg megint csak kattog rajta az ember... úú fizetek, mennek a napok és megy a pénz a semmibe. Ez így kiölné a játékszeretetet nálam.

Nekem ez akkor lenne totál spontán ha olyan anyagi körülmények között élnék, hogy totál mindegy mit csinálok havi 4000Ft-al.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#40) DrTechnoid válasza Brian_GT (#39) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én se iszok-cigizek ,csak én nem sportolok :( Amúgy nekem nagyon tetszik, az eleje olyan soulcairn-es,azt a szakaszt meg már skyrimben is nagyon imádtam,úgyhogy már az indítás miatt is like . Bár abban még nem vagyok biztos hogy melyik editiont vásárolom majd meg, de az már 100% hogy pár alkalommal biztos hogy bevállalom a havidíjat.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#41) Brian_GT válasza DrTechnoid (#40) üzenetére


Brian_GT
őstag

hát nekem biztos induláskor nem fog sikerülni... vagy ha addigra helyreállok anyagilag...most elég káosz van... szóval nem is néztem ezt a csomagokat... ezek mit takarnak?? sima és gyűjtőire gondolsz vagy lesz külön, hogy xy idő havi játék benne lesz ajándékba?
amúgy nekem is tetszik...vannak hibái rendesen de ez alapból még béta...+ biztos heggeszteni fogják végig az elején... csak most ez a sok várakozás őrjít meg...tegnap teljesen jó volt este... ma egész nap csak pörgött a karakter belépőnél a töltés..0 perc játék..most meg bejutási limit van és még 40 percet ír nekem...

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#42) Mottie válasza Brian_GT (#41) üzenetére


Mottie
őstag

Stress test.. :D

Be Victorious!

(#43) regener


regener
veterán

Én leszedtem még pénteken, de amikor megcsináltam a karaktert részletesen akkor nem mentette el, rányomtam még 3x-4x a gombra és kivágott túl sok kérelemmel, utána 2 random karinál is kivágott túl sok kérelemmel.
Tegnap (szombat) pedig csak éjjel volt időm megnézni, de várjak 37percet a belogolásra, 15perc múlva ez 38perc volt, most csak 18percet ír, de már húzok aludni.

Stressz teszt oszt' fel sem engednek hogy leterheljük a szervert...

(#44) Mottie válasza regener (#43) üzenetére


Mottie
őstag

Nekem is hasonló volt tegnap.. Aztán meg 3-szor volt bent a kari.. :D Viszont mivel a questben pont egy "unknown error"-os templomba kéne bemenni, még várok :D

Be Victorious!

(#45) Brian_GT válasza Mottie (#44) üzenetére


Brian_GT
őstag

én most jöttem le...beengedett... viszont annyira elkezdett akadni vagy pont valamit állítanak vagy nem tom...de olyan lagg lett..kiléptem pihizni kicsit...

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#46) TTomax válasza Brian_GT (#45) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nekem is nagy laggolt,kiléptem én is... :K

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#47) Whysperer


Whysperer
addikt

Nekem olyan történt ,hogy ősz hajú karatert csináltam jött egy server error aztán mostantól fekete hajú! 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#48) DrTechnoid válasza Brian_GT (#45) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Brutál lag végig , de olyan hogy még a hang is kihagyogat. Amúgy kíváncsi lennék hogy helyileg honnét hosztolják.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#49) Wolverine válasza Brian_GT (#39) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha van előfizetésed kábeltv-re, akkor azt állandóan nézed? Ha nem, akkor csak vesztegeted a havidíjat, nem igaz? :P

Nem érdekel különösebben a játék, de egy kulcsot behúztam a Curse-ről. Az első karakterrel nem jutok ki... mert nem spawnol egy mob sem, csak a próféta, akivel beszélni kellett. Így nehéz lesz tesztelni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#50) regener


regener
veterán

Én eddigi véleményem szerint játszható (nekem tetszik) játék lesz ez viszont eléggé látszik hogy Béta.
Szerencsére sem laggban se lassú töltésben nemvolt részem, FPS drop egyszer volt amikor elsőnek mentem ki a nagyobb nyílt terepre de ez elis múlt pár másodper alatt.
Bugot olyat kaptam hogy beragadt a karakter a sziklába és csak a /stuck segített, meg haver láthatatlan lett Groupból, csak a felette lévő nyilat láttam hogy követ.
Szerintem az sem túl jó hogy átlehet sétálni teljesen a mobokon, legalább egy kis középtáji tengely megfoghatna ha felé sétálsz.

Továbbá ha nem 16ezer lenne az előrendelés hanem csak 10 akkor még megis venném, igaz nekem jövedelem nélkül (még tanulok okj..) a havi 4ezer is soknak tűnik, egy havi 2,5 -re még okét mondanék.

Egészében tetszik a játék, pedig a sima Elder Scrolls-okba nem sok órát toltam, Oblivionban van 4-5órám, Skyrimben meg kb 12. (Ez előttiekhez nem volt szerencsém mert alapjáraton autós, lövöldözős típus vagyok.)

(#44) Mottie:
Blackrock Isle (vagy nemis Blackrock nemtudom már xD)-ben ragadtam be vagy 15másik playerrel egy barlangban ahol kéne jönnie pár NPC-nek de csesztek jönni :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.