Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Chaser válasza ati05 (#500) üzenetére


Chaser
titán

Az asusban 230 a max FSB...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#502) ati05 válasza Chaser (#501) üzenetére


ati05
aktív tag

Háát az nem sok :( Majd asrockot megnézem apám gépében azthiszem az van...

(#503) építő válasza ati05 (#502) üzenetére


építő
csendes tag

Csao!
- javaslom nézd meg ezt a lapot is:
[link]
- ''atom stabil'' és nagyon sokat tud !

Üdv !

(#504) ati05 válasza építő (#503) üzenetére


ati05
aktív tag

Köszönöm, de végül asus lett m2v-mx nem volt más és mindenképp kelett a gép....

(#505) balintka


balintka
addikt

Engem az érdekelne a GF6100 és Nforce 410 chipes alaplapok mennyire jók? Vennék egy olyat. Nem a VGA miatt Vannak olyan gyorsak és megbízhatók, mint az NF4 Ultra?

(#506) rollins válasza balintka (#505) üzenetére


rollins
őstag

Azt nem tudom hogy rosszabb vagy jobb mint a nf4 ultra, de szerintem nincs velük gond. Bár valaki nem szereti és az ide vezérlőjét szidta, de eddig én nem vettem észre, hogy gondja lenne ezzel. Volt már 6100/430, 6150/430, most meg 6100/430 -as lapom, magával a chippel nem jött elő nálam hiba. Az nf410 lan, a 430 gigabit lan vezérlős. A 6150 egy hangyányit gyorsabb a 6100 -nál és van rajta dvi meg aszem d-sub kivezetés.
Ha teheted 6150/430 -as lapot vegyél ha ilyesmi kell, de olyat, amelyiken nincs egybetokozva a két chip, met azok jobban melegednek.

(#507) balintka válasza rollins (#506) üzenetére


balintka
addikt

Az igazság az, hogy halódik az A8N-e lapom, ezért vennék helyette egy Biostar 6100-M9-et. 939-es és DDR1 ramos kell, ez van most, ezt kéne áttenni. Csak SATA-t használnék rajta. Bár filózom azon is, hogy fél évet kihúzok még ezzel a lappal aztán váltok Core 2-re vagy Phenomra. 15000 most a Biostar lap. nem tudom ér-e ennyit még hogy költsek a lenti konfigomra.

(#508) rollins válasza balintka (#507) üzenetére


rollins
őstag

Nem tudom mennyire halódik a lapod, de ha fél évet ki tudsz vele húzni, talán az a legbölcsebb, bár ezt neked kell tudni. Már nem vennék 15 -ért s939 -est, kivéve ha gariba cserélik a mostanit, ha mégis kell. Ahogy nézem kevés, de van még s939 -es lap 10-ért, igaz amit néztem az nf4-es. Am2 meg nem erősebb nála, csak nagyobb procit lehet kapni. Én akkor leszek meglőve, ha a mostani lapomhoz nem fognak phenomot ismerő biost írni.

(#509) balintka válasza rollins (#508) üzenetére


balintka
addikt

Sztem talán kibírja. nem akarok költeni erre a gépre többet. gari nem hiszem h van rá. majd am2+-ra meg phenomra cserélek. csak kihúzom addig.

(#510) Alyens


Alyens
aktív tag

Sziasztok! Gyors segítség kellene! Van egy msi K8NGM-V lapom és most vettem bele pci-exes karit és képtelen felismerni hogy van benne. Csak az integráltal indul. Köszi a helpet!!

http://shrimpland.hu

(#511) kali válasza Alyens (#510) üzenetére


kali
legenda

a bios beállításaiban letiltottad az integráltat - kijelölted elsődlegesnek a pci-e csatolásút :F esetleg ha nagyon új a típusa a pci-e videókarinak, akkor a bios frissítése (ha van újabb, mint a jelenlegid)

[ Szerkesztve ]

(#512) Alyens válasza kali (#511) üzenetére


Alyens
aktív tag

Ezeket megcsináltam de semmi.:( Majd megprobálok egy bios frissitést,de nincs floppm és csak azzal lehet :W

http://shrimpland.hu

(#513) Tom5


Tom5
addikt

Sziasztok!

ASUS A8V-VM lapról mi a véleményetek?!
Egy 3200+ os A64 lenne benne 1giga ram , ja és egy Celeron 333-ast váltana...
Netre,filmre,nagyon régi játékokra kellene...
Mit tud ez a VIA chipset?

(#514) Alyens válasza Tom5 (#513) üzenetére


Alyens
aktív tag

Szia,ahogy nézegettem tesztek alapján ez a legkevésbé jó választás.
Nézz ki egy AMD chipes lapot,azokon a VGA is sokkal jobb.

http://shrimpland.hu

(#515) Tom5 válasza Alyens (#514) üzenetére


Tom5
addikt

Tudnál linket küldeni a tesztről?! :B

(#516) Alyens válasza Tom5 (#515) üzenetére


Alyens
aktív tag

[link]
[link]
[link]
[link]

http://shrimpland.hu

(#517) Tom5 válasza Alyens (#516) üzenetére


Tom5
addikt

Jah,én erre a VIA gyönyörűségre gondoltam... :B :B
Nem találok tesztet róla!
De köszi az AMD-s teszteket! :R

(#518) Steve-S


Steve-S
tag

Na hi mindenkinek!

Aki ilyen fajta lapot akar venni, annak ajánlom az ASUS M2N-MX típusú lapot Geforce 6100 + NForce 430 chipsettel. Nagyon jó kis lap, én egy Sempron 3000+ procit raktam bele, ami alapból 1,6 Ghz-en megy, mint kiderült a lappal nagyon jól lehet tuningolni, egyetlen hiányossága hogy a BIOS-ban a CPU Voltage-et nem lehet állítani, legalábbis én nem találtam meg sehol, minden mást igen! A procit eddig 2 Ghz-ig húztam és eddig atomstabil, még bőven bírná feljebb is sztem. A proci 100% terhelés mellett így sem ment eddig 51 fok fölé gyári hűtővel! Ráadásul a házban nincs valami jó szellőzés sem! Az integrált VGA meglepően jó teljesítményt nyújt, azt hittem jóval gyengébben fog teljesíteni. Nyilván Crysis és UT3 nem fog szaladni rajta, de Pl.: NFSU2, FlatOut 2, 800x600-ban maxon játszhatóan futnak. Szóval én nagyon meg vagyok vele elégedve, majd megnézem hogy mennyit bír pontosan maxon és írok majd be eredményeket is. :) :))

Set The World On Fire!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.