Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Chaser válasza Balinov (#450) üzenetére


Chaser
titán

Jah én is mw-vel teszteltem és szépen megy. Sztem 6150es int. vga-s lapot nem érdemes venni, csak annyi kül. van ált. hogy van rajta dvi, viszont 5-6kval több mint a 6100-as megoldás. Akkor már érdemesebb a 6100 sztem, és egy külső vidkari, legolcsóbb már használtan van 8k körül, és akkor legalább nem nyúl le az alapmemóriából meg nem kavar bele a memkezelésbe.

Tegnap csináltam tesztet everest 2006 3.0-val, hát elég meglepően jó eredmények jöttek ki, ha műxik a képfeltöltés felteszem.

Szerk: már műxik, itt egy kép a teszteredményekről [link]

[Szerkesztve]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#452) Balinov válasza Chaser (#451) üzenetére


Balinov
félisten

üdv
6150 ''feleslegességével'' kapcsoaltban csak egyet tudok érteni,sztem az nf410/430 fontosabb az egyéb szolgáltatások miatt. grat az olvasáshoz,nekem is kb ennyi s754-el,igaz ehhez nekem 250-es fsb kellett,szinkronban a rammal.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#453) rollins


rollins
őstag

Nézegettem ezeket a matx Asrock lapokat ahol NF6100-430 van egyben és egy kis borda van rajta és állítólag melegszik ez is rendesen sajnos. (legálábbbis az ocworkbench.com -on ezt írták)

(#454) Balinov válasza rollins (#453) üzenetére


Balinov
félisten

s754,s939 vagy AM2? én raktam össze s754-es asrock-ot 2800-as sempivel 8x250-n.mielőtt megkapta a kuncsaft ment rajta prime95,cinebench,3dm03/05 de tapizás útján nem tűnt melegnek. Gigabyte-om úgyszintén kézmeleg.Everest szerint is. Olyat viszont eltudok valóban képzelni,hogy bizonyos esetekben jobban melegszik.Pl. Drymannál járt javításon egy asrock lapocska (úgyemléxem,asrok,de nem 100%).azzal vitték hozzá,hogy fagy terhelésnél. kiderült,hogy a chipseborda alatt a hővezetőrétegnél egy papír volt a pasztán.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#455) rollins válasza Balinov (#454) üzenetére


rollins
őstag

Ja ezt nem írtam, ez AM2 -es matx, pl [link] itt egybe van tokozva a 6100-430, nincs külön sb,nb, mint az 4fng-sata2 -n pl.
Úgy látszik jobb ha a 6100 külön van és rajta az a magas borda. (Bár biztos lehet rá aplikálni az nf430-6100 -ra valami jobb hűtést.)

[Szerkesztve]

(#456) Balinov válasza rollins (#455) üzenetére


Balinov
félisten

ja,am2? egybe van tokozva? ejha,nemgondoltam volna,megmondom őszintén. egyébként nem értem a melegedést,mindkét chip 0,09mikronos technika,nem?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#457) rollins válasza Balinov (#456) üzenetére


rollins
őstag

én is úgy tudom 90nm (vagy 80nm :F ), ez a melegedés nem saját tapasztalat, csak az ocworkbench -re hagyatkoztam :)

[Szerkesztve]

(#458) rollins válasza rollins (#455) üzenetére


rollins
őstag

4fng-sata2 nf4g akart lenni

(#459) Balinov válasza rollins (#457) üzenetére


Balinov
félisten

ugye?akkor jólemlékeztem.elképzelhető,hogy házszellőzéssel voltak gondok.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#460) maxthor válasza Balinov (#450) üzenetére


maxthor
tag

De egy Abit siluro Fx5700 (128bit/256MB)-től azért ha nem is fényévekkel, de valamennyire jobb teljesítményt biztosít nem? Illetve az hogy a rendszermemóriából vesz el kemény 128 megát, az magát a memória vezérlést nem befolyásolja? Tehát nem lassítja a memória írás olvasás műveleteket? vagy igen? :F

Hihetetlennek tűnik hogy egy újabb verziós mag csak ennyit tudjon, elsősorban teljesítményben :F

Ha ez a helyzet, akkor gondolom teljes mértékben ki lehet iktatni az alaplapi vga-t, hogy egy pcie kari mennyen helyette?

Egyébként az alaplapi Vga-t leszámítva frankó kis lap lenne ez Gigabyte Ga-M55Plus-S3g-rev2. [link]

nemde?

Vagy van valami egyéb hiányossága? Ergonómiailag meggyőzött. Kivéve a passziv hűtőket :(


(#461) Balinov válasza maxthor (#460) üzenetére


Balinov
félisten

fx-et nem nyomja le, általános vélemény ,hogy a 61x0 int gpu-knak felesleges a 128mb -ot odaaadni,2. van aki R9600SE vagy X300SE -el teszi egyenlővé,azoknál pedig egy 128bites 5700-es bizony jobb. Volt Radeon 9600nonprom 128mb/128bit,alapon 3dm03-ban 2800-3000 körül teljesített,ez 1150-et.

mégis az nvidia féle integrált vga-s lapok között ez kiemelkedően jó teljesítményü,hardveres directx9.c,purevideo,stb. emlékezz vissza az nforce2-re,minke az int vga-s változatába egy gef4mx4x0 volt beleintegrálva.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#462) maxthor válasza Balinov (#461) üzenetére


maxthor
tag

Nah ja!

Ezek szerint ha nem akarok valami high end játékot futtatni, akkor ráérek később beruházni egy PCie karira. Már láttam egy 3Dmark03 tesztet erről az alaplapi kariról,csak nem vettem komolyan :DDD De mostmár aszem érzékelem hogy hol helyzekedik el ez az int kari.

Köszi a gyors választ :)

(#463) Balinov válasza maxthor (#462) üzenetére


Balinov
félisten

nincs mit.nézd meg az adataimnál lévő lap topikjának 1-es hsz-ét ott van további eredmények.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#464) Chaser válasza Balinov (#461) üzenetére


Chaser
titán

Sztem is, ezért mondtam hogy 6150-es int.vga-s lapot nem érdemes venni, 5-6k-val drágább, 6-7ért meg már x300-at lehet venni, és az nem nyúl le az alaplaptól semmit és a memkezelésbe se zavar bele. Viszont a 6100-as az megéri az árát nagyon, átmeneti vga-nak tökéletes, ha meg valaki csak melózik gépen vagy netezik stb. akkor ennél jobb minek? Ezek többnyire microATX-es lapkon vannak, és jóval olcsóbbak mint azok amelyikeken nincs vga. Nekem nf410/6100 van, atomstabil, nem is melegszik. Igazából az slin kívül nem tudom még milyen más extra kellene amivel vagy amitől drágábbak az ennél újabb chipsetek. Szvsz az ilyen integrált vga-s lapok the best buy, igaz az enyémet tuningolni egyáltalán nem lehet, de pl asus-t és giga-t igen.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#465) kutyuska


kutyuska
aktív tag

A Gigabyte GA-M55Plus-S3G-vel van valakinek tapasztalata tuning terén?

" Babra munka, de megéri! "

(#466) Chaser


Chaser
titán

Kiderült hogy az MSI k9NGM is alkalmas tuningra:) 2800+ semi@1600, tuninggal 2000. Szoftveresen lehet állítani igaz, de lehet:) Többet is bína valszeg, csak a progi 250es max ''FSB''-t enged, a ram 800mh-en jár így. Vissza is lehet állítani a proci sebességét, a legkisebb 800mhz. Tehát most lett egy procim ami 800-2000mhig működik:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#467) Chaser válasza kutyuska (#465) üzenetére


Chaser
titán

Üdv, ez a lap az NVIDIA® Quadro NVS 210S GPU-val van szerelve? PdF-ét néztem, ott úgy néz ki hogy tiningolható.) Ára mennyi? én ilyen lapot még nem láttam sehol.
GA-M61VME-S2 gf6100/400 (?) a giga honlapján 400-at ír
GA-M61PM-S2 gf6100/430
Ezekről a lapokról szeretnék véleményt, ha van esetleg vkinek. Láttam hogy tuningolni a legkisebbet is lehet, ha mást nem sf-esen.
Ehhez szóljatok már hozzá még: GA-M51GM-S2G 6100/430

[Szerkesztve]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#468) kutyuska válasza Chaser (#467) üzenetére


kutyuska
aktív tag

A Rev.2 valóban NVS 210S, de a Rev.1 még 6100. Hogy mi a különbség nem nagyon tudom.
A Rev.1 itthon kapható 22k körül 3 év garival.
Engem a stabilitása érdekel, jelenleg ingadozom e lap és az Asus M2NPV-VM között.
Eddig Asus lapjaim voltak és atomstabilak és minden működik rajtuk.

" Babra munka, de megéri! "

(#469) kutyuska válasza Chaser (#467) üzenetére


kutyuska
aktív tag

GA-M61PM-S2 gf6100/430 : 1 IDE csatorna, Firewire

GA-M61VME-S2 gf6100/400: 405-ös létezik, de a specifikációban 430-ról írnak. 1 IDE csatorna, no Firewire, x1 PCI-e support az x16 PCI-e interfészen :)

GA-M51GM-S2G 6100/430: 2 IDE csatorna. Firewire
Ugyanaz mint a GA-M55plus-S3G csak mATX kivitelben. A kézikönyve szerint nincs a BIOS-ban tuning lehetőség ( MB Intelligent Tweaker M.I.T. menüpont hiányzik).


[Szerkesztve]

" Babra munka, de megéri! "

(#470) Chaser válasza kutyuska (#469) üzenetére


Chaser
titán

Thx ezeket tudom. PDF-eket leszedtem. Tuningolni sf-esen biztos lehet mindet, az easy tune-nal. Ha stabil meg olcsó lapot akarsz MSIK9NGM-et vegyél:) 25% tuningot lehet kihozni az ntune-nal. Nem sok, de több mint a semmi, 14-15k nettó az ára.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#471) kutyuska válasza Chaser (#470) üzenetére


kutyuska
aktív tag

Hát ez tényleg olcsó lehet. De a Firewire, 4 SATA mindenképp kell. A tuning pedig jobb ha BIOS-ból megy ( nemcsak win fut majd rajta )

" Babra munka, de megéri! "

(#472) kutyuska válasza kutyuska (#469) üzenetére


kutyuska
aktív tag

Ezeken a GIGA lapokon nem találtam NB-SB, NB-CPU, illetv HT sebesség beállítási lehetőséget.

" Babra munka, de megéri! "

(#473) Balinov válasza kutyuska (#472) üzenetére


Balinov
félisten

crtl+f1?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#474) kutyuska válasza Balinov (#473) üzenetére


kutyuska
aktív tag

Köszi
A manualban nem találtam, lapom pedig még nincs. Most hezitálok Giga GA-M55Plus-S3G
és az Asus M2NPV-VM között. Lényeg a stabilitás lenne, de nem ártana egy kis tuning sem az X2 3600+ -nak :)

" Babra munka, de megéri! "

(#475) Balinov válasza kutyuska (#474) üzenetére


Balinov
félisten

giga lapoknál 99%-ban bejön a Crtl-f1-re egy plusz bios menüpont.pl enyémben is anélkül nem lehet állítani időzítést,meg egykét fontos nyalánkságot

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#476) ftc válasza kutyuska (#474) üzenetére


ftc
nagyúr

GA lapban az AM2-es lapok totyikjában sem tudta előhozni,aki vett....bocs de nem ugrik be a neve...vagy Retekegeér,vagy Vaniliás volt aki vett ilyet...

(#477) Balinov válasza ftc (#476) üzenetére


Balinov
félisten

ezekszerint Gigáék szakítottak a hagyománnyal. :O :( :(((

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#478) Chaser válasza kutyuska (#474) üzenetére


Chaser
titán

MSI K9GNM atomstabil, ntune-nal +50 ''FSB''-t lehet ráhúzni. A 3600+ 2000mhz//10x200/, , tehát 2500on menne/10x250/, memóriát pontosan nem tudom, azt a procival együtt húzza az ntune.Én ezt a procit igazából egy tuningolhatóbb lapba raknám,sztem a 3ghz-et ki lehet belőle hozni/még az is lehet hogy feszemelés nélkül/, mivel az L2-je ''csak'' 256kb. De ha kis tuniggal beéred ez a lap nem rossz választás, tuningolva is atomstabil és nem melegszik:) Áruld már el pls hol vetted, mert árlistákon fenn van, de boltokban nem nagyon. 2800+semi procim van, ha váltanék én is erre az x2-re:)

Szerk: #476) ftc: progival mennie kéne, a pdf-ében az volt. 939-es és 754-es lapnál biosból is megy az biztos nf410 v 430 /gf6100.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#479) kutyuska válasza Chaser (#478) üzenetére


kutyuska
aktív tag


Gianninál ma délután.

" Babra munka, de megéri! "

(#480) Chaser válasza kutyuska (#479) üzenetére


Chaser
titán

Thx, ha nem titok mi péz volt? Nem láttam az árlistáján.

Szerk: lehet lecserélném a kis semimet:)

[Szerkesztve]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#481) kutyuska válasza Chaser (#480) üzenetére


kutyuska
aktív tag

Tegnap este benne volt a listájában: 33.900

" Babra munka, de megéri! "

(#482) Chaser válasza kutyuska (#481) üzenetére


Chaser
titán

Thx az nekem drága még ;) Boltból is annyiért tudnám hozni. 3 hete kb 27k volt ott,akkor kellett volna vennem :(((

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#483) kutyuska válasza Chaser (#482) üzenetére


kutyuska
aktív tag

Jön a karácsony :) :W

" Babra munka, de megéri! "

(#484) Chaser válasza kutyuska (#483) üzenetére


Chaser
titán

Jah:) Meg jönnek a 4 magos procik lassan, majd csak lemegy a 2 magosak ára is:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#485) Chaser


Chaser
titán

itt van néhány ph-s teszt nf 410/340 gf6100/6150 chipsettel. [link]

Szerk: jó kis lapok ezek, nem maradnask el semmiben a nagytestvérektől, csak az SLI-ben..viszont sokkal olcsóbbak és ha mást nem átmeneti vga is van bennük:)

[Szerkesztve]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#486) kutyuska válasza Chaser (#485) üzenetére


kutyuska
aktív tag

A teszteket én is nézegettem és ezért választottam az Abit NF-M2 nView lapot. :)
Az Abit-nál megszokott tuninglehetőségekkel, duál monitor kimenettel ( az Everest szerint 400 Mhz-es a RAMDAC-ja ) Ha jut rá idő bővebben is írok róla.

" Babra munka, de megéri! "

(#487) rollins válasza kutyuska (#486) üzenetére


rollins
őstag

Hol lehet ilyen Abit lapot venni?

(#488) Chaser válasza kutyuska (#486) üzenetére


Chaser
titán

512MB rammal, semi 2800+@3500+ 2000mhz, gond nélkül viszi az MSI K9NGM az MW-t:) Még jó hogy nem a viásat választottam, kb 2k-val olcsóbb de amint láttam nagyon xar:D Érdekesek voltaka memírás/olvasás tesztek, az én semim majdnem annyit megy 3500+ra húzva mint egy a64 3500+:) /lehetne sztem duplájára húzni de antituning alaplap, és ntune csak max 250fsb-t enged/

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#489) Gabesz84


Gabesz84
őstag

gigabyte k8n51pvmt lapot csak ajanlani tudom, jo kis deszka, htpc-be idealis, csak az eszaki hid hutobordaja keves passzivan velemenyem szerint. Nagyon melegszik, plane ha az ember netan jatszik is picit.

Minden mas szempontbol jo kis lap :)

(#490) lazydog válasza Gabesz84 (#489) üzenetére


lazydog
addikt

Főleg ez a melegedés, ami ellene szól, az ATI hasonló megoldásaihoz viszonyítva.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#491) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem is van egy ilyesmi lapom:
MSI K8NGM2-IL 939 (GeForce 6100 + nForce 410)
És hát nagyon zsír.
Egyelőre nemtudtam vga-t venni barátnőmnek, ezért jött ez a megoldás és teljesen meg vagyok vele elégedve.
Játszogatni is nyugodtan lehet ezzel a vga-val.
A lap gyorsasága szerintem is teljesen normális én még a melegedést nem vettem észre bár annyira nem is figyeltem.
Csak ugye az int vga miatt nem megy a DC, de ez sem olyan nagy baj.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#492) Vamp


Vamp
senior tag

Javaslom mindenkinek a passzív hűtés szétkapását, majd újrapasztázását!

A Foxconn lapomon 6150-es VGA van, nforce 4-el. Leszedtem a hűtőbordákat, rajtuk ilyen rózsaszín izé volt... Mit ne mondjak, tüzeltek rendesen, méghozzá azért, mert csak egy pici pötty volt mindkettőn ebből a ragadós dologból, azaz azon a csöpp felületen adta le a hőt a chip.

Zalmann pasztával megkentem mindkettőt, most jóval hidegebbek a bordák.

(#493) aliasHydrO


aliasHydrO
csendes tag

hy!
Lenne egy olyan kérdésem... hogy most akarok gépet venni és egyenlőre nincsen több pénzem egy jó VGA-ra... :U két alaplapot néztem ki kb ugyanabban az árban is van és hogy melyiknek jobb a teljesitménye, melyiknél ér többet az az integrált vga ami van benne?
Vagy a teljesitmény ugyanaz csak a márka + bizhatósága más, az melyiknél jobb? :F
És egy picit a tuning is érdekelne, de nem komolyan... :DDD
a két alap a következő: MSI K8NGM2-L és ASRock 939NF6G-VSTA
Ja a proci amit néztem hozzá az egy Athlon64 3200+ mellé + vmi jobb 512es memória :))

(#494) Balinov válasza aliasHydrO (#493) üzenetére


Balinov
félisten

hát,mostanában az msi-nek vhogy nem úgy sikerülnek a lapjai,mint elvárható egy ekkora klasszikus márkától. én az asrock-ot venném.meg még egy félgigás ramot mellé.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#495) aliasHydrO válasza Balinov (#494) üzenetére


aliasHydrO
csendes tag

de azon is gondolkozok hogy egy A64 es 3000+ AM2 és egy asrock ALIVENF6G-DVI mellé egy 512 es ddr2 ram ot? :F lehet hogy jobb lenne... :) és úgy az egész csak 3000 lenne drágább :)
sajna most biztos nem tok még venni fél giga ramot :O majd lesz az is de már unom a duront
fáj hogy 1650en megy :D alapból 1400es:D

[Szerkesztve]

(#496) Balinov válasza aliasHydrO (#495) üzenetére


Balinov
félisten

hát,időtállóságból ,nomeg ,hogy ddr2 olcsóbb mint a ddr1 (amiből ráadásul már jó rammárkák nem is nagyon gyártanak) lehet,hogy az am2-es jobb lenne. a64 topikba nézzél körül,hogy milyen ddr2-t ajánlanak órajelileg az am2-höz,mert bevallom s754/939-nél leragadtam naprakészségben.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#497) aliasHydrO válasza Balinov (#496) üzenetére


aliasHydrO
csendes tag

Kössz a választ... én egyenlőre az socket A nál vagyok elragadva...:D de mostanában szinte az összes topikot végig néztem és sokat segitett, de azért vannak amikre rá is kell kérdezni...

[Szerkesztve]

(#498) Chaser válasza aliasHydrO (#493) üzenetére


Chaser
titán

Én most vetem 939-es microlapot:) Az MSI valszeg antituning- legalábbis az am2 lapja az volt -, asrock az már jobb anyag:D
Én Biostar geforce 6100-m9-et vettem/ nf410-gf6100/, tuningos, stabil, nagyon meg vagyok vele elégedve :)) Csak ajánlani tudom [link] van egy pont ugyanilyen deszkájuk is, csak torce 6100-m9 néven, csak a színe más

Az északi bordán nem volt borda, vettem rá egy zalmit, más gixer nem volt a lappal:) Ami nagyon tetszik még benne, hogy USB-ről is tud bootolni, bár gondolom ez nem ritkaság már:) Ha érdekel, az a64 totyikban leírtam a tunglehetőségeit.

szerk: (#496) Balinov : ha tuningolni akar, akkor 800mhz-est:) am2-nél előfordulnak sajnos ramkompatibilitási gondok..gyártanak még ddr1-ből is jókat :)) és árban se több, mint egy minőségi 667, vagy 800mhz-es..533-as meg semmire nem való AMD téren



[Szerkesztve]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#499) aliasHydrO válasza Chaser (#498) üzenetére


aliasHydrO
csendes tag

Csütörtökre hoznak nekem egy dobozos 939 A64 3200+ 11e-ért!:D Az alap az asrock 939nf6g-vsata... :D Lesz hozzá (egynelőre :B ) 1db 512mb 400mhz ram azon még hogy gondolkodok milyet... sajna kicsitt kikell húzni a integrált vga-val azé pár egyszerübb játék azon is menni fog

(#500) ati05


ati05
aktív tag

Hi

Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni?
- ASUS AM2 M2N-MX (chipset 6100-430)
- ASROCK AM2NF6G-VSTA (chipset 6100-405)

3000+-os proc menne bele és nem ártana ha tudnám tuniningolni is a proccot lehetőleg nem win alól.

Azt tudom hogy az asrockban bevesebb sata II-es és USB 2.0-ás foglalat van.

Később majd egy 7600 gst menne bele...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.