Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Texas ti-83

Hozzászólások

(#1) Gaskin


Gaskin
aktív tag

Remélem vagyunk egy páran, akik birtokolják ezt a nagyszerű kis gépet. Én most kaptam, és a terjedelmes használati útmutatót is éppen csak átfutottam, de már rögtön van pár kérdés ami felvetődött bennem. Remélem lesz valaki aki válaszol is nekem:
- Nehezen tudom elhinni, hogy nem raktak ebbe a gépbe BackSpace-t. Nekem úgy tűnik, hogy nincs ilyen funkció, de javítsatok ki ha tévednék.
- Érdekelne, hogy Link kábellel van-e a lehetőség a gépben tárolt programjaim átvételére PC-re. Irogatnak két Texas közötti kommunikációrol, de ezt konkrétan nem találtam sehol.
- Ha az előző kérdésre igen a válasz, vagyis fel-le töltögethetőek a programok PC-re, akkor érdekelne, hogy vannak-e valahol letölthető programok a géphez. Vagy ha nincsenek, akkor legalább beírható programlisták vannak-e valahol a Net-en? (Szerintem amúgy is elég gyér a programozásról szóló melléklet. A számomra legfontosabb: solver programból való használatát éppen csak megemlítették. A használatát magamnak kellet kiderítenem. Szerencsére működik.)
Előre is kösz.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Texas ti-83
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.