Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Terraria

Hozzászólások

(#1) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Ragadd meg az eszközöket és nyomás! Temérdek dolgot csinálhatsz Terraria-ban: fegyvereket gyárthatsz és különféle ellenségekkel kelhetsz harcra számos életközösségben, áss a föld mélyére alkatrészekért, pénzért és egyéb hasznos cuccokért, gyűjts fát, követ, ércet és más javakat, hogy előállíthasd mindazt, ami szükségeltetik számodra a világ leigázásához. Építs házat, erődöt, vagy akár kastélyt, és az emberek beköltöznek, hogy ott éljenek, s talán még különböző árukat is eladnak neked, hogy támogassák utazásodat. Ámde légy résen, még ennél is nagyobb kihívások várnak rád... Kész vagy a feladatra?

Hivatalos Oldal

Hivatalos Trailer

Terraria Steamen

Terraria Wiki

Első ránézésre én is azt hittem, hogy a "2D-s Minecraft" teljesen találó erre a játékra, ahogy a legtöbb helyen emlegetik. Nagyot tévedtem. Terraria személy szerint engem sokkal jobban le tud kötni, mint anno a minecraft tette. Sok boss, sok gear, sok item sok varázslat, temérdek lehetőség. A cselekedeteinknek mindig van értelme, az updatek pedig folyamatosan érkeznek a játékhoz, így az élmény folyamatosan fokozódik.

Hozzá kell tennem, hogy a Terraria 1 hónapos sincs, mégis a Steamen már hatalmas népszerűségnek örvend. Megjegyezném, hogy a játék Multiplayerre van kiélezve, de ezt nem fejteném ki jobban, annyira magától értetődő.

Akinek bármi kérdése van a játékkal kapcsolatban, nyugodtan kérdezzen, illetve a tanácsokat & tapasztalatokat is szívesen várjuk. :)

Terraria: 9,99€
4es Pack: 29,99€

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Terraria
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.