Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Terraria

Hozzászólások

(#1) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Ragadd meg az eszközöket és nyomás! Temérdek dolgot csinálhatsz Terraria-ban: fegyvereket gyárthatsz és különféle ellenségekkel kelhetsz harcra számos életközösségben, áss a föld mélyére alkatrészekért, pénzért és egyéb hasznos cuccokért, gyűjts fát, követ, ércet és más javakat, hogy előállíthasd mindazt, ami szükségeltetik számodra a világ leigázásához. Építs házat, erődöt, vagy akár kastélyt, és az emberek beköltöznek, hogy ott éljenek, s talán még különböző árukat is eladnak neked, hogy támogassák utazásodat. Ámde légy résen, még ennél is nagyobb kihívások várnak rád... Kész vagy a feladatra?

Hivatalos Oldal

Hivatalos Trailer

Terraria Steamen

Terraria Wiki

Első ránézésre én is azt hittem, hogy a "2D-s Minecraft" teljesen találó erre a játékra, ahogy a legtöbb helyen emlegetik. Nagyot tévedtem. Terraria személy szerint engem sokkal jobban le tud kötni, mint anno a minecraft tette. Sok boss, sok gear, sok item sok varázslat, temérdek lehetőség. A cselekedeteinknek mindig van értelme, az updatek pedig folyamatosan érkeznek a játékhoz, így az élmény folyamatosan fokozódik.

Hozzá kell tennem, hogy a Terraria 1 hónapos sincs, mégis a Steamen már hatalmas népszerűségnek örvend. Megjegyezném, hogy a játék Multiplayerre van kiélezve, de ezt nem fejteném ki jobban, annyira magától értetődő.

Akinek bármi kérdése van a játékkal kapcsolatban, nyugodtan kérdezzen, illetve a tanácsokat & tapasztalatokat is szívesen várjuk. :)

Terraria: 9,99€
4es Pack: 29,99€

(#2) Ice!? válasza LinogeOW (#1) üzenetére


Ice!?
őstag

:Y

minden elismerésem a készítők előtt..

(#3) Nova96


Nova96
őstag

Üdv amikor telepíttetem kiírja hogy:
No suitable graphics card found. Unable to create graphics device.
Valaki? :R

(#4) Poultier


Poultier
tag

Látom eléggé kihalt lett a topic. Tegnap játszottam LAN-ban haverommal pár órát, így tudok segíteni sok dologban.

Néhány tipp: -Ha nem indul el a játék miután telepítettétek, tegyétek fel először ezt, majd ezt. Ezek után futnia kell, ha megvan a minimum. :D
- Ha rám hallgattok föld alatt építkeztek, ez persze szubjektív vélemény.
- A játékban található különböző páncélzatok nem érnek túl sokat a védelem szempontjából.
- Nem próbáljátok a Minecraft-os tapasztalatokat hasznosítani. :DD

[ Szerkesztve ]

(#5) kexksz


kexksz
addikt

Ennyire népszerűtlen ez a játék? Én nem rég vettem meg Steamen 5 euróért akcióban, simán megért annyit. Minecrafttal összehasonlítva: Itt nagyon kevés hangsúly van az építkezésen, viszont a harcon sokkal nagyobb. Nekem bejövős, bár még csak 5-6 órát játszottam vele. :)

(#6) kexksz


kexksz
addikt

Tényleg senki se játszik ezzel? :(

(#7) 7 válasza kexksz (#6) üzenetére


7
addikt

Én nemrég szereztem be, egyelőre nagyon az ismerkedési fázisban vagyok. :)

(#8) [balu] válasza kexksz (#6) üzenetére


[balu]
tag

A múltkor én is megvettem 5 euróért, és bár csak keveset játszottam vele, eddig tetszik.

(#9) bAtt001


bAtt001
addikt

én csak most szereztem be, gondoltam 500ft-ot akkor is megér ha csak 1 órát játszom vele :) eddig nagyon tetszik csak az az új hogy még az irányítást is meg kell tanulni. mennyit szenvedtem míg le tudtam rakni egy ajtót :DDD de úgy látom elég csekély az érdeklődés a játék iránt itt a ph-n.

(#10) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Tényleg nagyon kicsi az érdeklődés, pedig remek kis játék ez. Tegnap kezdtem el játszani, és már van szép NPC falvam is, meg egy hely, ahol megküzdhetek a bossokkal (szép lapos terület). Csak az a baj, hogy ma megidéztem az Eye of Cthulhu-t (nem tudom, jól írtam-e le a nevét), és hiába estem neki gránáttal, arany karddal meg ezüst íjjal meg nyilakkal, meg potikkal, még a második fázisig sem jutottam el. Van valami fejlesztési vonal, amit követnem kéne? Mondjuk kalandozzak jobb cuccokért?

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#11) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Én is ma szereztem be, jó lenne multiban tolni :D

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#12) mlpmeli


mlpmeli
csendes tag

Sziasztok

A napokban indult az új Magyar Terraria szerverünk ami 1.1.2 verziójú
Jelenleg 20 slot-os, de ha szükséges emelhetjük még

A szerverhez NEM kell hamachi

Vannak telkek, telek védelem, láda védelem, regisztrálni kell, ami csak egy /register jelszavad
Rendes normális játékostársakat gyűjtünk, a rongáló, nem normális emberek ki esnek...

Ha szeretnél játszani velünk, keress meg skypen:melilinda5

A szerver adatokat és a Teamspeak adatokat skype-n adom oda, nem szeretnék kitenni ide ilyesmit.
Ha nincs skyped, ide is írhatsz üzenetet de ezt nem biztos hogy rögtön észreveszem.

Várunk mindenkit :)

(#13) Pepsikutya


Pepsikutya
csendes tag

Helló!
Full HD Gameplay!

[ Szerkesztve ]

Pepsikutya

(#14) BMWFan


BMWFan
aktív tag

(#15) Sonja


Sonja
veterán

Kijött a magyarítás!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#16) whabaky


whabaky
tag

Jó lenne kicsit felpörgetni a topic-ot. Mondjuk én régebben vettem (kb 1 éve), de pár napja újra elővettem. Eddig steam szerint 72 órát játszottam vele, ha jól emlékszem.
Mondjuk jó kis tippek-trükkök-tanácsok gyűjteménye is bekerülhetne :)

Első kérdésem meg is lenne, hátha valaki tud segíteni :DDD
Szeretnék egy újfajta fénykardot , de eddig nem találtam hozzá való alapanyagot . Hol tudnék ilyent szerezni? Miként tudok hozzájutni?

Hirdetéseim: hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=whabaky

(#17) X3B6O0X válasza whabaky (#16) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Ha már hardmodeban van a világod, akkor a földalatti "szent" barlangokban nő a falakon. Felismerhető a barlang arról, hogy nem szürke a háttér, hanem bordós-pirosas.

[ Szerkesztve ]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#18) whabaky válasza X3B6O0X (#17) üzenetére


whabaky
tag

Pont tegnap kerestem utána neten, meg jobban átkutattam terraria wiki-t, aztán végül megtaláltam én is, de azért köszönöm az infót :R

Most, hogy megvan az alap fénykardom , csinálok valami jó kis vértezetet, aztán megyek is hardmode-ba :)

Más... Eddig mindig vártam, hogy jöjjenek a köcsög kis goblinok, de ma reggel pont amikor nem kellett volna (meteor bányászat közben) megjöttek... Még fénykard nélkül eléggé nehezen ment (5-6x haltam) :DDD de végül sikerült.

Hirdetéseim: hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=whabaky

(#19) Delta×


Delta×
senior tag

Dedicated server + pálya modolásban ha valaki tud segítnei nagyon örülnénk :D nem ismerjük a parancsokat nem tudjuk hogy lehetne adminnak adni magunkat stb :S aki segít feltudok ajánlani ajándék TF2 itemeket !!!

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#20) whabaky


whabaky
tag

Tegnap este átléptem hard mode-ba. Kicsit könnyebb volt, hogy átgondoltam a támadási stratégiám :)
Viszont jól megszivattam magam, mert nem szedtem korábban elég obsidian-t a házamba, így most esek kelek, obsidian szerzés közben a bányák mélyében. Szerintem viszek le jó néhány vödröt, aztán hozok a felszínre lávát, meg majd szedek vizet, aztán úgy kicsit egyszerűbb és gyorsabb lesz.

(#19) Delta×: Próbáltam keresni neked valami segítséget, de normális leírást nem találtam. Azért, ha mégis beleakadnék, mindenféleképpen közzéteszem :K

A játék igaz, hogy megvan már kb 1-másfél éve, de most, hogy utoljára elkezdtem vele játszani, belevittem 30-40 órát, így tegnap elértem a 110 órát. Nálam best buy termékké nőtte ki magát már elég korán az ár-érték aránya miatt ;]

Hirdetéseim: hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=whabaky

(#21) Delta× válasza whabaky (#20) üzenetére


Delta×
senior tag

köszönöm :)

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#22) sithzero


sithzero
csendes tag

Sajnos eléggé kihalt a topic, de azért leírom, hogy steamen -75% kedvezmény van a játékra.

És akkor már megkérdem, tud valaki egy normális, nem modolt szervert? :DDD

[ Szerkesztve ]

Challenge me, when you ready to duel a jedi!

(#23) The Game


The Game
csendes tag

http://m.youtube.com/watch?v=jo3fs4KL4rM&client=mv-google&hl=hu&gl=HU&guid= terraria gameplay

NFS WORLD:TheGame88595 youtube:MD10ism

(#24) zenwalk


zenwalk
senior tag

sziasztok
Tudnátok segíteni? Ha meghalok minden cuccom kiesik:( haverokkal játszok nekik nem esik ki semmi. Mi lehet a gond?

(#25) X3B6O0X válasza zenwalk (#24) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Te mediumcore karaktert indítottál, akinek halálnál leesnek a cuccai, míg a többiek softcore-t, akik csak a pénzük kb. felét veszítik el halál esetén.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#26) 7


7
addikt

Terraria 1.2 trailer: [link]

Október elsején várható. :)

(#27) X3B6O0X válasza 7 (#26) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Ááááá, még 11 nap :O
Komolyan mondom, jobban várom, mint a GTA 5-öt vártam, pedig ez nagy szó.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#28) 7 válasza X3B6O0X (#27) üzenetére


7
addikt

Mar kevesebb mint 4 ora. :)

(#29) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Lefrissítettem a Terrariat, első tapasztalatok:

-vagy én vagyok tehetségtelen, vagy buffolták a pre-hardmode ellenségeket, de jó nehéz lett a játék
-rengeteg az új item, kb. 3 nap telt el az első új mapomon, de már vagy 50 új dolgot találtam
-a zenék nagyon jók lettek, feldobja nagyon a játék hangulatát
-PÓKOK! ezek a rohadék mocsok pókok egyrészt rohadt ijesztőre sikeredtek, másrészt arachnofóbiás vagyok valamennyire, úgyhogy amikor ezek a dögök rámrontottak a sötétből, olyan gyorsan ragequitelem, mint még soha :D

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#30) 7 válasza X3B6O0X (#29) üzenetére


7
addikt

Én is találtam újdonságokat, van amiről azt sem tudom, mire való. De jópofa, tetszik. Kettesben szoktam játszani egy ismerőssel, valószínűleg ezzel is el fogunk bohóckodni pár órát. :D

[ Szerkesztve ]

(#31) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Hmm, eltelt 1 hét, és a játékban OP lettem :D Spectre Armor + Magnet Sphere = apokalipszis a világban. A bossok nem tudnak 400 HP alá bevinni...

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#32) 7 válasza X3B6O0X (#31) üzenetére


7
addikt

Én is nemrég fedeztem fel ezt a kombinációt, nem rossz. :D

(#33) nepszter1


nepszter1
addikt

Sziasztok esetleg van magyar Terraria szerver ?

(#34) Darahian


Darahian
tag

Basszus... :Y Elég régóta megvan a játék, de eddig nem voltam ilyen fakezű: odalent kotlottam az alvilágban, elkezdtek támadni a démonok. Semmi baj, molten armorba öltözve nem volt nagy probléma, azért ~10 percenként a bénázásnak köszönhetően mégiscsak fel kellett jönni a felszínre. Egészen addig nagyjából minden rendben volt, amíg egy vudu démon bele nem ejtette a vudubabát a lávába.

...a hatás nem maradt el...

Semmi baj, felszerelkeztem, és harmadnapra ismét megpróbáltam - immár szándékosan - előcsalni a wall of flesh-t. A változások miatt azért néha egy kicsit elgondolkodom: akartam én ezt a hard mode-ot...?

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#35) szabacsik


szabacsik
őstag

Sziasztok. Most kezdtem neki a játéknak. Ha full új karakterrel full új pályán kezdek neki akkor kéne lennie egy kezdő csákánynak nem? legalábbis azt olvastam, de nincs. Van nálam 4 darab répa. Mi a teendő?

/\____/\

(#36) X3B6O0X válasza szabacsik (#35) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Igen, elméletileg kellene alapszerszámoknak is lennie. Szerintem indíts új karaktert, ha az se jó, töröld le, és Steamről töltsd le újra.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#37) szabacsik válasza X3B6O0X (#36) üzenetére


szabacsik
őstag

A magyarosítás volt a hiba. Nem ehhez a verzióhoz van, de köszönöm

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#38) pcgamer01


pcgamer01
senior tag

Sziasztok!

Öcsém nagy Terraria fan.
mondta hogy kérdezzem meg hogy; hogy lehet lézerkardot csinálni?
tudtok neki segíteni?

Samsung Galaxy S10+

(#39) X3B6O0X válasza pcgamer01 (#38) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Először 20 meteorrudat kell készíteni, amiket 10 db azonos színű drágakővel kombinálva kap egy lézerkardot.
A legtöbb recept megtalálható itt.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#40) Avicularia


Avicularia
veterán

Sziasztok. Valakinek nincs kedve multizni?

(#41) Aldi válasza Avicularia (#40) üzenetére


Aldi
tag

De van ! Ha akarsz csatizhatsz hozzánk ( 2-en haverral vagyunk ).

Nem tud valaki esetleg egy olyan rendszer megoldást , mely az egyből ki dobott cuccot a MOBból egy ládába juttatja ? (a goldfish farmhoz kéne )!

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#42) nepszter1


nepszter1
addikt

kijött az 1.3 :U

(#43) qisqaqas válasza Avicularia (#40) üzenetére


qisqaqas
senior tag

dehogynincs! :)

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#44) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok!
Szobatársammal szeretnénk egy "szerveren" játszani.
El is indítottam a szervert a jól megszokott TerrariaServer.exe-vel (régen is így csináltam tökéletesen működött)
Portforwardingot engedélyezve a terraria portjára. Routerben nyitva van a port / forwarding pipa.
Maga a terraria játék át engedve a windows / comodo tűzfalainkon + a port is.
De sajnos nem tud rám csatlakozni. Ami azért is érdekes külön mivel egy routeren vagyunk (localhost?).. Tehát még az nem is lehetne probléma , hogy más honnan akarna rám csatizni.
Valaki esetleg nem tudja mi lehetne a megoldás ? :\

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#45) Kman681


Kman681
újonc

Sziasztok!
Akinek kell segítség boss ölésben az írjon! Bármilyen bossban segítek :)

(#46) Thexus


Thexus
újonc

Az 1.3.6-os verzió lassan kijön, és az izgatott várakozás közben összegyűltünk egy Discord-szerveren, hogy együtt legyen a magyar közösség, és együtt is tudjunk játszani: https://discord.gg/8d42nnF

(#47) FastFox66


FastFox66
kezdő

Na ez jó hír annak aki nem igazán tud angolul :))

Ha próbálkozol nem vesztesz, ha nem próbálod nem nyerhetsz.

(#48) batyuska100


batyuska100
senior tag

#15-nek válaszoltál?

(#49) FastFox66


FastFox66
kezdő

aha

Ha próbálkozol nem vesztesz, ha nem próbálod nem nyerhetsz.

(#50) batyuska100 válasza FastFox66 (#49) üzenetére


batyuska100
senior tag

Egy kicsit le vagy maradva, az egy 2012-es hsz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Terraria
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.