Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-14 23:37:23

LOGOUT.hu

...avagy, jelöld be Te is, honnan vagy!
http://terkeph.hangya.net/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) DrBubo77


DrBubo77
addikt

A térképen át akarom helyezni magamat, de nem sikerült. A PM megjön, de a pozíció marad a régi.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1152) RedAnt válasza DrBubo77 (#1151) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Kösz a jelzést, javítottam.

╚╦╦╦

(#1153) DrBubo77 válasza RedAnt (#1152) üzenetére


DrBubo77
addikt

Köszi a javítást. :R

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1154) localhost


localhost
Közösségépítő

My new position accepted.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1155) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Sikerult athelyeznem magam, koszi TerkePH! :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1156) koshmar


koshmar
őstag

Úgy emlékszem, anno hozzáadtam magam, de nem voltam ott. Megjelöltem, PM megjött, sikerült. :R

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#1157) bajaki


bajaki
őstag

Hűű, nem is tudtam, hogy van ilyen. Nagyon király, be is jelöltem magam. :) Többen vagyunk a környéken, mint gondoltam. :)

(#1158) draco31


draco31
veterán

Másfél év alatt nem gyarapodott a környékem. :(

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1159) RedAnt


RedAnt
aktív tag

Év végi nagygenerál történt az oldalon:

- PH! frontendhez igazítás (néhány módosítás miatt pár hónapja elakadtak az új beállítások)
- Google Maps API helyett Leaflet.js megjelenítés, OpenStreetMaps és Esri Imagery layerekkel
- a közeli pontok csoportosítva jelennek meg
- keresés a felhasználók nevében a legördülőben (Select2 widget)
- saját pozíció meghatározásának lehetősége (geolocation API)
- performancia javítások

Ha hibát észleltek, szóljatok! :)

[ Szerkesztve ]

╚╦╦╦

(#1160) Eladó445


Eladó445
tag

Sziasztok! Szeretnék én is ilyen térképet készíteni. Hogyan kell csinálni? nekem ebben a pillanatban 70db települést kell bejelölnöm 2 féle színnel...De az sem baj ,ha nem ez a webtérképes felület van.. (Ausztráliának is benne kell lennie.) Sajnos a GoogleDrive 10db települést enged. Válaszokat előre is megköszönöm :)

https://bit.ly/2AJ3lz6

(#1161) batman.


batman.
senior tag

Nekem ma nem nyílik a térképh. :F

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#1162) Oldman2 válasza batman. (#1161) üzenetére


Oldman2
veterán

Lejárt a tanúsítvány.

(#1163) RedAnt


RedAnt
aktív tag

Frissítettem a kódot hogy működjön az új PH! frontenddel.

A beállítás, törlés egy picit bonyolultabb lett, mert a privát üzenet küldést most már CSRF protection védi, nem lehet külső oldalról közvetlen indítani, ezért át kell másolgatni az utasításokat a privát üzenet szerkesztő felületre.

╚╦╦╦

(#1164) carr


carr
őstag

Áthelyeztem magam. Működik frankón. :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#1165) batman. válasza RedAnt (#1163) üzenetére


batman.
senior tag

Nem megy, üres a térkéPH. :N

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#1166) LÁZ


LÁZ
addikt

Berlinben vki?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1167) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!

Lehet tudni valamit, hogy miért nem működik a TérkéPH! oldala? Egész pontosan a térkép megjelenik, de a userek ikonjai már nem töltődnek be.

update: Látom, hogy nem annyira egyedi az eset.

[ Szerkesztve ]

(#1168) BigBlackDog válasza BigBlackDog (#1167) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Mai nap próbálva már működött a dolog, szóval visszaszívom az előző "panaszomat". :R

(#1169) LÁZ


LÁZ
addikt

nálam üres a térkép :(

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1170) Syl


Syl
nagyúr

Ma arra lettem figyelmes, hogy eltűntem a térképről, ezért újra beküldtem a pozíciómat. A rendszer visszajelezte a dolgot, de továbbra sem vagyok látható. :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1171) draco31


draco31
veterán

Van valami statisztika, hányan fedezik fel mostanában?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1172) bebi998


bebi998
csendes tag

Sziasztok!

Mukodik meg a dolog? Megprobaltam feltenni magam, de nem jartam sikerrel :(

Legyen neked szerencses!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.