Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#103) Club válasza WN31RD (#96) üzenetére


Club
őstag

A bocsánatkérést köszönöm.
Ettől függetlenül semmivel sem érzem indokoltabbnak a dolgot mint eddig.
Az valóban lehet hogy nem úgyanúgy látunk dolgokat, de ettől függetlenül én nem folytatom azt a vitát, mert félek hogy azoknak akik számára ez a dolog nem egyértelmű, nekik ha 1000-szer magyarázom sem lesz az.
Én leírtam mit gondolok, mert írhatnék történetek buszon nénikell, bácsikkal, de ez nem a ''Meséld el'' topic.
Akinek nem inge, ne vegye magára, de akinek az idősebbek felé járó alaptisztelet, vagy nevezzük toleranciának, (teljesen mindegy minek hívom a virágot az akkor is illatos), nem képes megadni, annak mindenféle szívfájdalom nélkül kívánom hogy taoasztalja meg milyen érzés, mikor a 13 éves kis suttyó a szemébe mondja hogy ''Én meg egész nap iskolában volam, tudja az milyen fárasztó?''!
Én ugyan nem éltem át, csak a mellettem álló néni, aki meg merte kérni teljesen normális hangnemben hogy ugyan had üljön már le.
Én nem vagyok toleráns az ilyen kis gyökerekkel szemben.
Alapvetően nem a fiatalok gondja ez, hanem azé a korosztályé, aki őket felnevelte.
Persze mindenki mást él meg, mert ennek az ellenkezője is megtörtént már.
De azért még könyörgöm, ha a mostani fiatalok úgy is ezt a ''leszarom'' stílust követik, legalább aki teheti ne tegye ezt.
Persze tudom most majd mondják:''És engem ki fog tisztelni?''
Hát eleinte senki.
De ha valaki, valamikor, valahol ezt nem kezdni el, akkor maga a szó és a dolog amit jelképeznie kell, úgy fognak eltűnni mint azok a dolgok amik miatt Kalandor
nyitotta a topicot.


[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.