Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) divot válasza Kalandor (#1) üzenetére


divot
veterán

Zárható! :DDD

(#4) divot válasza Kalandor (#3) üzenetére


divot
veterán

Egyébként tényleg szívás, ha 40 éves korodra nem érted el, amit terveztél, akkor komoly bajban vagy. És ez egyre csak rosszabb lesz: egyes tanulmányok szerint Európában 2020-ra a jelenlegi álláshelyek 25-30%-a marad meg. Szóval lesz egy kis verseny a melóért, és bizony nem az idősebbek indulnak majd eséllyel.

(#5) Batman válasza divot (#2) üzenetére


Batman
őstag

Én kérek elnézést magam miatt (helyetted).:((( :B

Én sem vagyok valami iszonyatosan öreg, de évről évre romlik a helyzet.Nincs amit ne kapnának meg és ezáltal mindent természetesenk vesznek.Amit én nagyon hiányolok az a tisztelet és a fegyelem, engem erre jól megtanítottak a szüleim és büszke is vagyok rá.



A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#7) divot válasza Batman (#5) üzenetére


divot
veterán

Egy jó tanács: ne vedd ennyire komolyan magad. :)

(#8) Totyi válasza Kalandor (#1) üzenetére


Totyi
őstag

Most;hogy mondod;elgondolkodtam.Tényleg??Hol vannak az idősek?És a mostani fiatalokkal mi leszen 50 év múlva?Nem nagyon fognak emlékezni rájuk.
Pl:vegyük a nagymamámat.73 éves.Becsülettel felnevelte a lányát,és segített nekem is.Nem mondta,azt hogy nem;amikor sütit kértem tőle.Megcsinálta.
Amit a mostani rohanó világból hiányolok az az önzetlenség.Rikta dolog.Mindenki a saját nyűgjével van elfoglalva.A másik baja nem érdekli,végülis miért érdekelné?
Van neki elég.Nehéz olyan embert találni,akire bármikor számíthatsz.Én számíthatok a nagymuterra még mindíg,pedig nem fiatal.

(#9) divot válasza Kalandor (#6) üzenetére


divot
veterán

:R

(#10) <MZ/X> válasza Kalandor (#1) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Hát nem tudom hogy ez idevágó és erről akar-e szólni a topic de azért leírom hogy nekem mi a véleményem(magamról:D).Na én a 13.életévemben járok( a Ph-n ez ugye baj) és nem azért PH-zok mert akkora a szaktudásom mint a veszettfene hanem azért hogy azoktól tanuljam meg az elméleti(gyakorlati tapasztalat alapján)tudást akik kenik-vágják a hardware témát.Na szerintem ez azért nem elítélendő mert senki sem úgy jött a világra hogy tudja mi az pl.az aktív PFC-s táp.A másik meg hogy a gyerekek nem tudják mik akarnak lenni felnőtt korukban megcáfolom mert van egy csomó osztálytársam aki tudja(nem szupersztár,szupermen,szupermodell,rockszár)hogy mi akar lenni ha nagy lesz.Pl.én is tudom:A vendéglátóiparban akarok dolgozni.Na én ennyit tennék hozzá a témához.

Ui.:Elnézést a helysírási hibákért siettem.

Original's never fit - Socket 370

(#11) Vangelis válasza divot (#7) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ne vegyétek túl komolyan az éáletet még soha senki nem élte túl 8idézet egy filmből) de fingom sincs honnan:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#12) Batman válasza divot (#7) üzenetére


Batman
őstag

amugy én egy rettentő vicces fiú vagyok:P:DDD

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#13) tildy válasza Batman (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Nos a tisztelettel kapcsolatban nekem vannak fenntartásaim. Sokan ezt magától értetődőnek gondolják (sok idős ember is).
Én úgy vagyok vele, hogy azt tisztelem, aki engem is tisztel. Úgy állok hozzájuk, ahogy ők is énhozzám.
Tudnék rossz példákat modnani, de inkább nem teszem, emrt csak felhúzom magam a dolgon.


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14) Grafiqs válasza Kalandor (#1) üzenetére


Grafiqs
őstag

Érdekes felvetés. Én személy szerint nem a kor alapján itélem meg az embereket. Pontosabban, hogy egy kicsit saját gondolatvilágomat tükrözzően válaszoljak. Nekem nem az számít, hogy valaki a sárgolyón hánykört tett meg a központi zseblámpa körül amit napnak hívnak. Nem ez alapján kell szerintem megítélni az embereket, hanem az egyéb teljesítményük alapján. Mi az amit emberileg elértek. Nem feltétlen az életben egzisztenciálisan hanem emberi kapcsolatok szintjén.

Ebben a pillanatban ''dobtak ki'' a melóhelyről (menni kell a nyomdába serpát nézni), úgyhogy ha hazaértem akkor folyt. köv.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#15) Florida


Florida
tag

Talán az őrült felgyorsult globalizált-kapitalizált-fogyasztóalapútársadalmú világnak köszönhető minden..
Mindent pörgősre vesznek,a fiatalok a célközönség,etc.Majd ha egyszer jön egy új,lehiggadt korszak,lenyugszik mindenki,és nem csak a 20- évesek lesznek a porondon..

(#16) trenzit


trenzit
tag

Aki jól tartja magát, annak nem számít a kor.
(Középiskolában egy 71 éves informatika tanárom volt) Lol:DDD

Állj a tükör elé, és mondd el ötször, hogy Kampókéz, Kampókéz, Kampókéz...

(#17) Batman válasza tildy (#13) üzenetére


Batman
őstag

Ez most olyan hogy melyik volt elöbb a tyuk vagy a tojás.
Ha te nem tiszteled akkor ő sem fog ha ő nem tisztel akkor te sem fogod, valakinek valahol el kell kezdeni.

Grafiqs:Ebben igazad van ismerek több fiatalt aki korához képest , felnött módjára viselkedik és kiérdemelte a környezet megbecsülését és elismerését.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#18) tildy válasza Grafiqs (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Ja valahogy én is így vagyok vele.
Hiába volt idős a nagyapám, nem tudtam tisztelni. Egyszerűen nem tudok olyan embert tisztelni, aki az unokáit elüldözi, ill. a fia (apám) torkának kést szegez.

Batman: ezt a hozzászólást a figyelmedbe ajánlom. Tudod ha az ember normálisan viselkedik valakivel szemben, de az szemét vele, akkor nem szabad csodálkozni azon, hogy nem fogják tisztelni az idősebbet.


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) divot válasza trenzit (#16) üzenetére


divot
veterán

A kivétel nem erősíti a szabályt.

(#20) Flashy


Flashy
veterán

akkor vagy öreg ha már nem zárod hanem saját magad nyitod a chat-topikokat :)

(#21) divot válasza tildy (#18) üzenetére


divot
veterán

Már megint kitárulkozol... :(

Egyébként tisztelet ügyében teljesen egyetértek veled: nem a kor számít számomra, hanem az asztalra letett ''dolgok''.

(#22) tildy válasza divot (#21) üzenetére


tildy
nagyúr

:B igazad van:B
Tudod túl soka rossz (személyes) tapasztalat.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) Egon válasza Batman (#17) üzenetére


Egon
nagyúr

Ugy látom, ezt a topicot most figyeled. Nézz be légyszives a ''mikrofonos fejhallgató'' című topicba, plíz!

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#24) Batman válasza tildy (#18) üzenetére


Batman
őstag

Ebben a helyzetben igazat adok neked.
De ha találkozok egy emberrel akit még nem ismerek , próbálok előítéletek nélkül beszélni vele.(tegnap grafiqs-al igen nehéz volt:DDD ) Persze a véleményem az idők folyamán változhat miután már tudom ,hogy miféle ember is valójában.Nekem is vannak olyan emberek az életemben akikben sosem bíznék meg többet.
De ők ezt kiérdemelték.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#25) Dominator


Dominator
aktív tag

Én azt rühellem, amikor pl. a villamoson ülök békésen, felszáll valami nő (pontosabban lenőzőfejű öregasszony, ahogy egy haverommal hívjuk az ilyet) és aktívan áll mellettem, mert azt hiszi, akkor átadom a helyet, cask azért, mert öreg és ott áll. Hát még szép hogy nem. Nem értem, miért nem képes udvariasan megkérni rá :( Nehogy már ez kötelesség legyen, amikor a nyugdíjasokkal ellentétben én fizetek az utazásért :F

(#26) tildy válasza Batman (#24) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez esetben a #17es hozzászólásodnak nincs létjogosultsága.
Ugyanis -hacsak félre nem értettem, ami megeshet- én úgy vettem kia szavaidból, hogy az alap dolog, az idősek tisztelete. Én erre azt reagálom, hogy mirefel? Ha emberileg olyan, akkor amúgyis tiszteli az ember, ha nem olyan , akkor meg lehet fiatal idős, ugyanmindegy.
Bár szerintem kalandor nem erre gondolt az #1-ban:U


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27) divot válasza Dominator (#25) üzenetére


divot
veterán

Hát nem tom, nekem már most, 32 évesen is jól esne ha egy húzósabb nap után valamelyik csikó átadná a helyét. :) Szóval 60 évesen már nagyon szar lehet cipelni magad.

(#28) amargo válasza Dominator (#25) üzenetére


amargo
addikt

Szerintem valahol azért kötelességed lenne..

De leginkább a gondom azzal van, hogy ''amikor a nyugdíjasokkal ellentétben én fizetek az utazásért''
Persze nem ismerem a helyzetett lehet egy vén szipirtyó volt és megérdemelte.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#29) anaqer válasza Kalandor (#1) üzenetére


anaqer
veterán

''Ma mindenhol azt hallom a fiataloktól, hogy na és ha ennyi idős vagyok? nem a korom számít''

A fiatalok meg mindenhol azt hallják, hogy ''te még fiatal vagy ehhez, majd később meglátod hogy megy ez, stb.'' :) Ez mindig is így volt.

''Nem tudják mik akarnak lenni, nem tudják mik szeretnének lenni. Nem akarnak és nem tudnak felnőni.''

Ez már inkább legitim észrevétel, de az oka ennek is megvan - diplomák kergetése miatt kitolódik az oktatásban eltöltött idő, az egyetemista életszemlélet meg mint tudjuk nem éppen a felelősségtudatról szól...

''Hol van már az a kisfiú, aki amikor megkérdezték tőle mi akar lenni, azt válaszolta, hogy nagyapa?''

A mesékben, ahol mindig is volt. :U

''Helyes ez hogy ennyire nem számít ma már a kor?''

Helyes lenne ha nem számítana (ti. a kor mint az élettapasztalat / rátermettség mércéje inkább jobb mutató hiányában, kényszerből elfogadott mint megkérdőjelezhetetlensége miatt) - viszont igenis számít. Próbálj meg negyven éves fejjel bárhol elhelyezkedni, rögtön meglátod mennyire számít...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#30) chicken válasza Dominator (#25) üzenetére


chicken
senior tag

De ez nem a kora miatt van, hanem ez empátiáról szól, hogy bele tudod élni magad a helyzetébe, mindene fáj, iszonyú erőfeszítés már az is neki, hogy megálljon a lábán. Ha utaztál már úgy bkv-n, hogy rosszul voltál nyári tömegbe és a fél karod odaadtad volna, hogy leülhess, akkor tudnád. Amit mondasz, olyan mintha cipekednél haza anyukáddal negyven kiló krumplival és azt várnád, hogy kérjen meg, hogy segíts, különben viheti egyedül. Az ilyesmit jóérzésnek hívják...Ne mondd, hogy de az az anyukád, az ember nem csak azokkal jóérzésű, akiktől már kapott valamit.

Igaz, hogy vannak erőszakosak is. De ennek megint semmi köze a kortémához, valszeg világéletében agresszív volt. Akkor hadd álljon :F

mens sana in campari soda

(#31) Dominator válasza chicken (#30) üzenetére


Dominator
aktív tag

Szerintem akkor is az a legjobb emgoldás, ha le sem ülök :D Vagy ha én ülöük, annak is nyilván ugyanez az oka... :F

(#32) bitfarkas


bitfarkas
őstag

Úgy vélem a kor - bizonyos határok között - nem meghatározó tényező. Ami igazán számít a nyitottság, a mások (korra tekintet nélküli) tisztelete, az hogy szeress csinálni valami mások számára is hasznos tevékenységet, hogy érdekeljenek a világ dolgai.
Sajnos az emberek többségénél a kreativitás és a vitalitás szempontjából a 30-40 év közötti kor a csúcspont. Addigra eldől, tudsz-e sokak számára jelentős dolgot az asztalra tenni, ahogy Divot mondta. Képes leszel-e szellemi, fizikai frisseségedet megőrizni idősebb korodra, hogy még akkor se ''bácsikaként'', vagy néniként, hanem egyenrangú partnerként kezeljen egy nálad 20-30 évvel fiatalabb is, hogy ne tehernek, de hasznosnak érezhesd magad, ami segít a pozitív tudat fenntartásában.
Ami a munkahelyeket illeti, 50 felett már kemény a dolog. Bár egyre inkább úgy tűnik, ha egy sor szakmában az ''öreg'' szakik kihalnak, arannyal kell fizetni a tudásért, munkáért.

(#33) lestaylor


lestaylor
csendes tag

Akkor öregedtél meg igazán, ha belenézel a tükörbe és azt veszed észre, hogy egyre jobban hasonlítasz az édesapádra.

Kb. valahogy így van- Márquez- Szerelem kolera idején.

Persze azt hiszem ez jobbára csak a férfiakra igaz. Leglább is remélem:DDD

Houston, we have a problem......

(#34) Egon válasza chicken (#30) üzenetére


Egon
nagyúr

Alapvetően igazad van. Viszont sok nyugdíjasnak a kompromisszum-képtelenségével van baj (jobban nem tudtam megfogalmazni).
Miért kell csúcsidőben utazni? Nyugdíjas, ráér egész nap, mehetne bevásárolni mondjuk tízkor, amikor a kutya sem utazik. De nem, csúcsidőben megy. A kökin szoktam felszállni a metróra (végállomás ugyebár). Sokszor látom, hogy futva érik el éppenhogy a szerelvényt, aztán egyből rástartolnak valakire, hogy adja át a helyét. miért nem lehet - ad absurdum - _megvárni_ egy kiba... szerelvényt (az ajtóhoz helyezkedve, hogy tutira le tudjon ülni), amikor kétpercenként jár a metró?!?
Aztán néhány személyes tapasztalat. Utaztam a villamoson. Nem akartam leülni (csak 2 megállót mentem), de egy nehéz csomagom volt, amit leraktam egy üres helyre (nem volt tele a villamos). Az első megállónál felszállt egy idős úr, és se szó se beszéd elkezdett ráülni (!!!) a csomagomra... Alig bírtam kirántani alóla (mielőtt ráült volna). Akkor komolyan tervbe vettem, hogy fogok egy darab lécet, beleverek egy tucat százas szöget, belerakom egy nejlonszatyorba, és lerakom magam mellé az ülésre - hátha valamelyik nyugdíjas ráül... Volt olyan is, hogy szintén a villamoson ülve, egy öreglány odaállt mellém/fölém ,és a szatyrát ütemesen az oldalamba nyomta (tipikus), pedig volt másik üres hely... De neki pont az én helyem kellett (egyik ismerős mesélte, hogy hasonló szituban távolsági buszon volt aki kidobta a szatyrot a nyitott ajtón...).
Aztán az előző munkahelyemen (OTP-ben voltam ügyfeles) tapasztaltak. A hétfő és a péntek mindig zsúfolt volt (akkor még csak hétfőn volt nyitva tovább a fiók, így aki nem akart elmenni szabira az ügyei intézéséhez, megpróbált hétfő délután bejönni; pénteken meg a helyi nagyvállalat dolgozóinak szabadnap volt (pontosabban minden 2. péntek volt szabad a fele bandának, váltásban)). Persze mikor jöjjön az idétlen nyugdíjas? Hétfőn és pénteken. Volt olyan, hogy fél egykor még nem bírtam reggelizni, annyian voltak. Akkor végignéztem a soron (persze csak nyugdíjasok voltak), felálltam és otthagytam őket, hadd várjanak. Az értelmesebbje persze megkérdezte, mikor nincsenek sokan, és onnantól kezdve szerda délben jött - és 5 perc alatt végzett... A legtöbbnek persze nem volt ennyi esze - csak fikázták a céget ezerrel (nem mintha nem lehetne _joggal_ fikázni - sőt, de ez egy másik történet), pedig ők is tehettek arról, hogy sokat kellett várniuk.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#35) bitfarkas válasza Egon (#34) üzenetére


bitfarkas
őstag

Lehet, azért siet munkakezdés előtt a nyugdíjas, hogy vigyázzon a beteg unákájára, hogy a lánya, veje (esetleg Te is) el tudjon menni időben dolgozni.

(#37) hapci007 válasza Egon (#34) üzenetére


hapci007
csendes tag

Ismerős dolgokat írsz. Én sokat utazom helyközi/távolsági buszon, és amit nagyon nem szeretek, hogy az idős emberek tolakodnak az ajtóban, hogy elsőként száljanak fel, meg hogy legyen helyük a félig üres buszon.
Egyébként meg valamilyen szinten az idősek megérdemlik a tiszteletet, ha már megéltek 70-80 évet.

Vitam impendere vero! ----- So say we all!

(#39) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Tetszik ez a topic.:C

Original's never fit - Socket 370

(#40) Egon válasza bitfarkas (#35) üzenetére


Egon
nagyúr

Lehet. De úgy gondolom, ezek a ritka, fehér holló típusú kivételek.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#41) Qorthral válasza bitfarkas (#35) üzenetére


Qorthral
őstag

Nyílván vannak ilyen nyugdíjasok, nem is kevesen, de Egonnak igaza lehet abban, hogy a döntő többség igyekszik kitolni a fiatalokkal... És sokan csak kedvtelésből.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#42) lestaylor válasza Egon (#34) üzenetére


lestaylor
csendes tag

Az, hogy sietnek végül is önmagában nem baj, hiszen bárkinek lehet fontos dolga. Az sem zavar, ha pl. a kórházban már korán reggel bent vannak. Sokan mondják, hogy miért nem mennek később, ők úgyis ráérnek. Csak az a baj, ha nekünk is annyi nyavajánk lenne, lehet, hogy mi is mielőbb végezni szertnénk, ráadásul elég nagy százalékuk heti rendszerességgel látogatj a dokikat, így aztán érthető ha elegük van. A baj szerintem akkor van, ha önmagában azt a tényt akarják kihasználni (vagy inkább felhasználni) hogy ők már idősek, így bizonyosfajta előjogaik vannak. (értem itt a székes esetedet) Ráadásul tényleg vannak közöttük olyanok, akik direkt provokálják az embereket, bár lehet,hogy csak azért csinálják, hogy valami izgalom is legyen az életükben. Egyébként az iylen emberek szerintem fiatalabb korukban is kiállhatatlan, goromba, tuskó emberek voltak, így ebben az esetben nem a kor és a ''nyugdíjas'' állapot az, ami náluk már kiváltó ok.

Houston, we have a problem......

(#43) bitfarkas válasza Qorthral (#41) üzenetére


bitfarkas
őstag

Ne gondoljatok már ennyi rosszat az öregekről. Vagy ez a közvetlen környezetetekben a tapasztalatozok? Csupa rosszindulatú vénség, aki abban leli kedvét, hogy kibabráljon a fiatalokkal? Ezt én nem hiszem.:(
Lestaylor utolsó mondatában sok lehet az igazság. Aki öregnek ilyen, fiatalnak se lehetett valami együttműködő jellem. Persze a kor, a fáradtság a gondok-bajok nyűgosebbé is teszik az embert. De alapvetően nem változtatják.

[Szerkesztve]

(#44) Egon válasza Qorthral (#41) üzenetére


Egon
nagyúr

Én ilyet nem mondtam...:(
Szerintem egyszerűen nem logikusan gondolkodnak. Olyanok, mint a (rossz) gyerekek. Tisztelet a kivételnek.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#46) Egon válasza lestaylor (#42) üzenetére


Egon
nagyúr

''Egyébként az iylen emberek szerintem fiatalabb korukban is kiállhatatlan, goromba, tuskó emberek voltak, így ebben az esetben nem a kor és a ''nyugdíjas'' állapot az, ami náluk már kiváltó ok.''

Szerintem meg pont öregkorukra lesznek sokan ''ilyenek''. A közvetlen környezetemben is figyeltem meg hasonlót (olyanon, akit 15-20 éve ismerek, így volt alkalmam megfigyelni a változást). Anyám is szokta mondogatni, hogy ''Ha öregkoromra ilyen hülye leszek, üssetek agyon!'' :Y

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#47) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Azért sztem az öregek többsége jó fej és/vagy nem ilyen kibabrálós fajta.Bár már sok ilyet is láttam.Én átszoktam adni a helyemet az öregeknek az ilyen esetek elkerülése végett és azért mert tisztelem őket.

Original's never fit - Socket 370

(#48) Egon válasza Kalandor (#45) üzenetére


Egon
nagyúr

Nemnem. Én azt mondtam, hogy az _ésszerűen_ gondolkodók alkotják a kisebbséget (ami baromira nem ugyanaz, amit te a számba adsz).
Persze lehet hogy csak a rossz tapasztalataim miatt általánosítok.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#49) lestaylor válasza Kalandor (#38) üzenetére


lestaylor
csendes tag

De értem. Én elsősorban a bölcsességre gondoltam a a hasonlóság okán. Nem áltatom magam, mert biztos vagyok benne, hogy a gyerekeinknek is szükségük lesz segítségre a gyerekeiktől mondjuk a térkapuk helyes beállításához:)

Egon #46-Lehet, hogy igazad van, olvasd össze a hsz.-emet bitfarkas 43-as hsz-ével. De Isten ments, hogy plagizáljak:)

[Szerkesztve]

Houston, we have a problem......

(#50) VargaI válasza Vangelis (#11) üzenetére


VargaI
senior tag

az idézet a Van Wilder/Buliszervíz c. filmből való :DD

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.