Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30101) Gara68


Gara68
tag

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#30102) Gara68


Gara68
tag

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#30103) Gara68 válasza qamu74 (#30095) üzenetére


Gara68
tag

Próbáld ezzel a KLWP-vel. Van neki külön KLCK menüje.
[link]

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#30104) Gara68


Gara68
tag

Kicsit MIUI, kicsit iOS, de leginkább Mate10 Pro
Egy eredetileg MIUI10 KLWP-be piszkáltam bele néhány iOS ikonnal és widgettel... :DD

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#30105) Gara68 válasza Gara68 (#30104) üzenetére


Gara68
tag

Kicsit piszkáltam még rajta... 😀
Az eredeti KLWP két méretben itt: [link]

Az én kókányolásom pedig itt (18:9 méret) : [link]

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#30106) gjoco1 válasza Gara68 (#30105) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

Jó-jó,de Nekem személyszerint az edigi stílusod jobban tetszik. :B
Szerintem ezt a fajtát qamu "kolléga" elemezné....... ;)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30107) Gara68 válasza gjoco1 (#30106) üzenetére


Gara68
tag

Akkor elszomorítalak, mert "fejben" már a következő is kezd körvonalazódni, ami szintén KLWP és iOS stílus lesz... 😏
Nekem nagyon bejönnek az iOS ikonok. Nem lesz végleges, mert nehéz megszoknom KLWP-t, nem az én világom (bár két napja ez van fent, de ahogy ismerem magam nem maradós...)

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#30108) gjoco1 válasza Gara68 (#30107) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

:D

Nehogy félre érts,Én csak a saját véleményem mondtam,hogy Nekem az eddig látott témáid jobban tetszenek.
De azt nem mondom,hogy ezek nem jók.......Csak a stílus,az előzőek részemre szemre valóbbak. ;)
Pótoltad zermi Barátunk stílusát,ami szintén nagyon tetszik.És hajaz a Tiédre.

Tényleg hol van zermi ? Tud Róla valaki?

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30109) zermi válasza gjoco1 (#30108) üzenetére


zermi
aktív tag

Szia Józsi. Még meg vagyok csak mostanában mással voltam elfoglalva. De lassan jönnek a hosszú esték, akkor majd jobban ráérek alkotni. Jelenleg meg elvagyok az új teló megismerésével. (Note 9)

(#30110) gjoco1 válasza zermi (#30109) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

Wow...Szia Zolikám!!!!!!Már azt gondoltam feladtad a mókolást. :)
Én se vagyok mostanában aktív.Hasonló okok miatt+nincs ihlet.Mással vagyok elfoglalva.Sok a jó,de sok a hülyeség is. :D
Gratula az új vashoz!Használd egészséggel!

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30111) gjoco1


gjoco1
Topikgazda

Jelenleg ennyire futja az időmből. :B

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30112) kakukkmarci válasza gjoco1 (#30111) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Elég jó!!! :D
Majdnem olyan minimál, mint az enyém...

Tőlem is max. ennyi telik. Néha egy jó kép lecserélése, meg esetleg egy- két új widget. Nomeg gesztusok mindenhez...

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#30113) gjoco1 válasza kakukkmarci (#30112) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

Ez van.Kiégtünk(?). :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30114) zeon.hu válasza gjoco1 (#30113) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ti?
Én még mindig azt használom, amit másfél éve linkeltem :DDD

#?*@&!

(#30115) Gara68


Gara68
tag

Ladybird 🐞

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#30116) gjoco1 válasza zeon.hu (#30114) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

Én meg ezt használom már(szerintem)több,mint 2 éve. :DDD Csak a telefonok változtak......Most ez van,LG V10.

:C

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30117) zermi


zermi
aktív tag

Volt egy kis szabad időm, ezt sikerült összehozni.

(#30118) gjoco1 válasza zermi (#30117) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

No,végre..... ;)

:C

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30119) Gara68


Gara68
tag

...még mindig Mate10 Pro és nem ájfon.😁

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#30120) qamu74


qamu74
őstag

Sziasztok!
Régen voltam...
Nézve a topicot rengeteg szep munka született!
Gratulálok mindenkinek!

(#30121) qamu74 válasza Gara68 (#30056) üzenetére


qamu74
őstag

Szia!
Ez über COOL!
GRATULÁLOK!

(#30122) gjoco1


gjoco1
Topikgazda

Szuper munkák születtek fiúk!Gratula...... :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30123) Gara68


Gara68
tag

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#30124) gjoco1 válasza Gara68 (#30123) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

Ez az....Nagyon termeled Őket. :C

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30125) Gara68


Gara68
tag

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#30126) gjoco1 válasza Gara68 (#30125) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

Lacikám,nem tudsz aludni? ;]

Jó lett ez is! ;)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30127) Gara68 válasza gjoco1 (#30126) üzenetére


Gara68
tag

Állandó éjszákáskénthülyén venné ki, ha hajnal kettőkor aludnék. 😂
Tegnap pont pihenős voltam, de akkor sem megy az alvás ebben az időpontban. 😀

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#30128) gjoco1 válasza Gara68 (#30127) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

:F
Állandó éjszakázás???????? :Y Jól bírod.Én már este 8-kor elájulok.Persze betudható az éveknek.Este a tyúkokkal-reggel a kakassal....... :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30129) gjoco1


gjoco1
Topikgazda

Old style.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30130) punky10 válasza gjoco1 (#30129) üzenetére


punky10
addikt

:C :C :C
Nagyon jó!

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#30131) gjoco1 válasza punky10 (#30130) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

:R

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30132) Gara68 válasza gjoco1 (#30128) üzenetére


Gara68
tag

Az a 10 év nem olyan sok... 😜

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#30133) gjoco1 válasza Gara68 (#30132) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

Most még...... ;)

Egy újabb retro.A kép ihletett.

Az ikonok:+gipsztigris

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30134) kakukkmarci válasza gjoco1 (#30133) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Hejj, ez de jó!!!
:C :C :C

noob... rooter... geek

(#30135) gjoco1 válasza kakukkmarci (#30134) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

Köszönöm szépen! Egy kis ujj gyakorlat..... :R

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30136) qamu74


qamu74
őstag

Sziasztok!
Így igaz, mi régi "motorosok" kiégtünk!!
Hala az égnek a sok munka mellett, nekem nincs idom..
Szep hetveget mindenkinek!!

(#30137) punky10


punky10
addikt

Ez nem kiégés...Kiégni az a művész szokott,aki másnak alkot.Az itteni topiclakók maguknak csinálták a screen-eket,csak megosztották másokkal is.Mindenki a saját stílusában alkotott,olyan szinten,hogy nem is nagyon néztem,ki osztotta meg,mégis 95%-ban tudtam,hogy ki készítette.Egyszerűen a sokat negosztók ellőtték a legtöbb variációt,és így saját maguknak nem tudnak újat alkotni.Illetve tudnak,de már ritkábban,mert (szerintem...)egyre többszõr fordul elő velük az,hogy:végre kész...basszus,ez majdnem olyan,mint a múlt havi... :(((
Tehát hajrá srácok,ne zavarjon benneteket a "dezsávű",csináljátok,osszátok,mert tényleg majdnem kihalt lett a topic... :)
Én azért nem osztok,mert nálam tényleg csak a háttérkép és az ikonpakk változik,meg hozzáidomul a szövegek szine,és kész...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#30138) gjoco1 válasza punky10 (#30137) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

Teljes mértékben egyetértek Veled és azt tudom mondani a saját nevemben,hogy így van valahogy,csak mindíg hivatkozunk arra,hogy nincs időm,most mást csinálok stb......

Azért néha eldurrantok egy-két patront,de valóban dezsavú érzésem van elég sokszor.Csak a wall változik,vagy a widget.Plusz,Nálam valóban az van,hogy nem vagyok türelmes és nem is tudom megtanulni a KLWP-t,vagy a KGWT-t.A másik nagy problémám,hogy a Novát sem,pedig az sem ördögtől való,hiszen 99% azt használ-Én maradtam a gyökereknél.Először az SS Launcher,majd a tovább fejlesztése,amit mai napig használok, a TotalLauncer.A Novát szintén a nem szeretem kategória és a lustaság.Pedig már vagy 4x feltettem,de fél napi nyűglődés után delete. :D Szintén a Magam nevében:lustaság-türelmetlenség-(kor).......

Szóval,maradok már ebben a felállásban és néha azért lövök..... ;)

Ui, Pedig napi szinten figyelem a G+-on a srácokat-lányokat(muszáj,mert Modd. vagyok 3 csoportban),és el is lesek ezt-azt,de már kivitelezni nem tudom a fenti sorok miatt.

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30139) punky10 válasza gjoco1 (#30138) üzenetére


punky10
addikt

Azért ez nagyon jó lett...Itt nem lehetett dezsavűd,teljesen más irány,mint amiket készítesz,mégis szép,ízléses,mint a többi munkád.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#30140) gjoco1 válasza punky10 (#30139) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

:R

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30141) zeon.hu válasza gjoco1 (#30138) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nálam az időhiány játszik, olyan kevés a szabadidőm, hogy azt fontosabb dolgokra fordítom.
Pedig annak idején nem csak homescreen-t, hanem még (főleg navi sáv) ikonokat is csináltam és jó látni, hogy páran használták :)

#?*@&!

(#30142) gjoco1 válasza zeon.hu (#30141) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

Igen,ez így van.Vannak az életben sokkal fontosabb dolgok is,ami hasznosabb-kellemesebb.........
De,amilyen gyorsan susan az idő,hamarosan Nálam is beindul a kemény munka(Karácsonyi Vásár,amire már a jövő hónapban megkezdem a felkészülést).Most ilyen jó időben meg szinte minden szabad percem az unokámmal töltöm. :)
Viszont jönnek a Január-Februári pihenő napok,biztos,hogy több idő jut a mókolásra. ;) Bár mostanság egy picit jobban izgatja a fantáziám az Androidos órák Magyarítása,ami már kisebb-nagyobb sikerrel készítgetek is.

[link]

Az a gond,hogy egyenlőre csak ketten erőlködünk. :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30143) zeon.hu válasza gjoco1 (#30142) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nincs fb-om, megnézni se tudom :)
Pebble-t használok, besegíteni se tudok sajnos.

#?*@&!

(#30144) gjoco1 válasza zeon.hu (#30143) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

Pedig a véleményedre lettem volna kíváncsi. :)
A másik srác(biztos ismered,mert szoktál amoda is járni) bagira,vele vagyunk ketten,de Neki is kevés az ideje.

Igazán,csak az alapokat tudom,de számomra a HS készítés mellett hangyaszedés hejett jó móka+jó látni a vekkeremen,hogy Magyar a dátum stb kijelzés. ;)

No eljött a tentikélés ideje.Hajnal fél3.kor riadó........Meló.....

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30145) zeon.hu válasza gjoco1 (#30144) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Általában reg nélkül is látom a fb linkeket, de ezt nem mutatja.

#?*@&!

(#30146) Gara68


Gara68
tag

Mai...

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#30147) punky10 válasza Gara68 (#30146) üzenetére


punky10
addikt

:C
Csak így tovább!
Ha már az "öregek ellustultak" ... ;]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#30148) gjoco1 válasza zeon.hu (#30145) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

Lehet azért,mert kérni kell a csatlakozást? Így csinálta meg Bagira az oldalt.Bár.........szerintem,akkor is látni kellene,mert akkor hogy kérhet valaki belépést? :U
Várj,lehet,hogy rossz volt a link.
[link]

:C

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30149) zeon.hu válasza gjoco1 (#30148) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Sajnos így sem, a logint dobja be.
Mobilon is próbáltam.

#?*@&!

(#30150) gjoco1 válasza zeon.hu (#30149) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

:F

Akkor annyit tudok,hogy megtudakolom az alapítót. ;)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.