Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) MartOOn válasza OnIces (#1490) üzenetére


MartOOn
addikt

hali!
jók ezek az órák az alsó sorban. Honnan lehet őket beszerezni? :C

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1502) OnIces válasza MartOOn (#1501) üzenetére


OnIces
tag

Watch Live Wallpaper

- több stílusból választhatsz és az akksi töltöttségét is jelzi a legtöbbnél. (a fent lévőnél pl. alul a pöttyök)

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1503) lazlora


lazlora
tag

Sziasztok,

Tudnátok segíteni abban hogy 2.2 alatt ADW launcherel hogy lehet eltűntetni az alsó tool bart?
Köszi

"A lot of times, people don't know what they want until you show it to them." S.J.

(#1504) Behroozo


Behroozo
tag

Elég egyszerű, de most ezzel jól el vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#1505) ndlx


ndlx
aktív tag

sziasztok

letöltöttek icon pack-et, van benne PNG és ICO fájlok, de nem igazán tudom hogyan kéne használni. launcher prom van, de nem igazán akarja tudni ikonként használni.
az ikonokat csak az SD kártyára másoltam simán.
ja és 2.1 es droid van.

előre is köszi.

(#1506) Agent T válasza Behroozo (#1504) üzenetére


Agent T
tag

Naptár miféle ?

Igazi profi. Úgy csinálja, mintha könnyű lenne....

(#1507) kutkut


kutkut
addikt

Hi! Ennek mi a neve? Valaki mondja meg... :DDD

:R

Meizu MX3 32GB

(#1508) korpicschess válasza kutkut (#1507) üzenetére


korpicschess
veterán

Ez az én homescreenemból van :DDD Mindjárt megmondom, amint betölt a telefon..
Post is Desk ;)

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#1509) kutkut válasza korpicschess (#1508) üzenetére


kutkut
addikt

Majdnem... :DDD [link]
Azért köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#1510) Lasy válasza kutkut (#1509) üzenetére


Lasy
veterán

valami notepad.
ha minden igaz a color notepad

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#1511) korpicschess válasza kutkut (#1509) üzenetére


korpicschess
veterán

Ááh.. nekem is volt ugyanígy, felhős háttérrel.. azthittem megosztottam. No mindegy' :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#1512) Behroozo válasza Agent T (#1506) üzenetére


Behroozo
tag

Pure Grid.
Jóféle, nagyon testreszabható, bár nálam kicsit laggol.

(#1513) drstupid válasza Behroozo (#1512) üzenetére


drstupid
tag

nekem zte bladen nem laggol nagoyn jó kis app köszi :)

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#1514) djkrisz1


djkrisz1
csendes tag

Zte blade---Spb shell 3D :)


..

..

..

(#1515) sztrogoff19


sztrogoff19
tag

Srácok,

segítsetek legyetek szívesek !

Már feltettem a kérdést itt, jó pár hsz.-el ezelőtt, érkeztek rá válaszok, de sajnos érdemi előrelépést nem tudtam produkálni, viszont megint aktuális.

Találtam megint jó kis fényképeket, de az Istennek sem tudom rendesen a telefonra szabni azokat (Galaxy S) :W

Ha felteszem a telefonra a legnagyobb felbontásban, ha felteszem %-osan a felére csökkentett méretben, akkor is kitol velem az a kurv@ galériás képméretező :W

Láttam itt a topciban gyönyörű lányokat és más témájú képeket, szép felbontásban, rendesen beállítva. Azt hogy a fenébe csináljátok ?

Komolyan mondom, vissza fogom adni a nagy nehezen abszolvált diplomámat, mert rettentően zavar, hogy nem tudom megcsinálni.

Kombat kolléga és murderer69 kolléga (és még jó pár fórumtárs) képernyőin láttam remek fényképeket, a lényeg a képernyő közepére helyezve, szép felbontásban, na ezt szeretném én is, de hogyan :F

Valaki szánjon meg, és legyen szíves elmagyarázni, hogy mi ennek a metodikája, mert rendkívül bosszantó, hogy egy tulajdonképpen egyszerű beállítást nem vagyok képes megoldani :R

Morituri Te Salutant

(#1516) Z0C! válasza sztrogoff19 (#1515) üzenetére


Z0C!
őstag

hány képernyőt használsz?
én pl 3at. (Motorola Defy)
ezért a háttérképem mérete: (480x854 1 képernyő.) 3pedig 1440x854.
tehát így alakítom a háttérképet hogy jó legyen.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1517) sztrogoff19 válasza Z0C! (#1516) üzenetére


sztrogoff19
tag

Z0C!,

köszönöm, kipróbálom. Ha jól emlékszem Tőled is láttam már valami fajin hátteret :K

Én is hármat használok, eddig ilyen jellegű átalakítás nem jutott eszembe, remélem működni fog nálam. Ha jól emlékszem a Galaxy S felbontása is hasonló mint a Tiéd.

Morituri Te Salutant

(#1518) Z0C! válasza sztrogoff19 (#1517) üzenetére


Z0C!
őstag

az meglehet. :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1519) ndlx


ndlx
aktív tag

sziasztok.
biztos buta kérdés, de hogy tudok vásárolni a marketen fizetős cuccokat?
neten szépen kiírja hogy mi mennyi, csak a módját nem tudom. Ti hogy szerzitek a fizetős dolgokat?
köszi.

(#1520) Kombat válasza sztrogoff19 (#1515) üzenetére


Kombat
őstag

Az a helyzet, hogy nekem is ugyan ez a problémám. Már régebben kérdeztem is, hogy hogy lehetne megoldani, de nem jött össze sehogy.
Egy lehetséges megoldást találtam, méghozzá azt, hogy pc-n valamilyen képszerkesztővel ki kell szélesíteni a képet, de ez meg szerintem már macerás. Akkor inkább keresek másik háttérképet.

Egyébként én általában "pc-s" háttérképet használok, tehát pl. 1920X1080-as felbontásút és a kijelölésnél középre igazítom amit látni szeretnék.
Ennek az a hátránya, hogy ugye az alap kép szélét nem lehet beállítani.

Egyébként a probléma forrása szerintem az, hogy az android programozók azt feltételezték, hogy mindenki használja majd a háttérkép csúsztatását, arra meg nem gondoltak, hogy mi van ha valaki nem akarja csúsztatni.

(#1521) rum-cajsz válasza sztrogoff19 (#1517) üzenetére


rum-cajsz
őstag

A Galaxy S felbontása csak 480x800.
(Az általam ismert androidos telefonok közül csak a Motoroláknak van 854 magas felbontása)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#1522) ndlx


ndlx
aktív tag

sziasztok.

próbálkozok kérdésekkel de eddig senki nem válaszolt semmire. úgy látszik ez csak egy bemutató jellegű topik, nem segítő jellegű. mindegy. még egy utolsó próba.

a fancy widget-en kívül egy időjárás widget-nél sem tudja lekérdezni hogy hol van és milyen az idő. sem beautiful weather, sem minimalistic text. csak ha beírom nekik hogy budapest. de az meg elég szutyok, mert pl most sem ott vagyok. a fancy simán magától tudja.

van valami beállítás vagy ilyesmi ami még kellene?

(#1523) sztrogoff19


sztrogoff19
tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat :R

Alakult a helyzet, a hőn áhított hátteret sikerült felrakni, nem pontosan olyan mint képzeltem, de nagyon közel áll hozzá.

Az mindenesetre biztos, hogy szélesebb mint magasabb képet kell használni, a felbontás legyen minél nagyobb. A paint-el játszottam, kipróbáltam a szélesség 3x módszert, az arányok megtartásával. Ehhez képest - szintén az arányok megtartásával 1920 szélességig növelt kép nem volt olyan jelentős mértékben eltérő.

Az is biztos, hogy a galériában a narancssárga jelölőnégyzetet teljesen a kép széléig kell húzni, én ekkor kaptam a legjobb eredményt :K

Köszönöm még egyszer, most már nyugovóra térek, az éjszakás műszak után, mert igencsak keresztbe állnak a szemein, így gépelni is nehéz :DDD

Morituri Te Salutant

(#1524) sztrogoff19 válasza ndlx (#1522) üzenetére


sztrogoff19
tag

Üdv,

akkor én válaszolnék egyből kettőre is :K

A Marketről fizetős appokat úgy tudsz leszedni, hogy "becsapod" a rendszert. Egy Maket enabler progit kell használni.

A Fancy widgetet nem ismerem, de pl. a beautiful widget az tuti lokalizálja a városodat, nekem Győrt, simán megtalálja, csak azt írom be, hogy "Gyor". Igaz, ami igaz, most skineket nem tudok letölteni hozzá, mert a download része nem működik :(

Morituri Te Salutant

(#1525) ndlx válasza sztrogoff19 (#1524) üzenetére


ndlx
aktív tag

köszönöm.
market-
és ha ezt felraktam, maga a fizetés mi módon zajlik? paypal, kártya, vagy mi?

időjárás-
hát itt a gond, hogy be kell állítani neki hogy budapest.
pedig ha simán megnyitom a fancy widgetet, kiírja hogy budaörs.
azokban is van olyan, hogy ne egy várost nézzen, hanem igenis határozza meg a helyzetemet, ahogy amúgy az összes többi alkalmazás is. szóval azt hogy lehet.

(#1526) djkrisz1 válasza ndlx (#1522) üzenetére


djkrisz1
csendes tag

A beautiful widgets is tudja,csak a beallitasainal pipald be a geolocationt.

(#1527) ndlx válasza djkrisz1 (#1526) üzenetére


ndlx
aktív tag

már bepipáltam.
de akkor meg azon szenved, hogy megengedem-e hogy csatlakozzon az internethez...
Neked csinált már ilyet?

(#1528) djkrisz1 válasza ndlx (#1527) üzenetére


djkrisz1
csendes tag

ment a privat

(#1529) sztrogoff19 válasza ndlx (#1525) üzenetére


sztrogoff19
tag

ndlx,

a fizetés szerintem Paypal-al a legjobb, ahhoz ugye hozzá tud rendelni az ember egy web-számlát, amit otthonról neten keresztül fel lehet tölteni a rendes számláról. Legalábbis én így csinálom.

A Paypal-nál valahol - már nem emlékszem, hogy hol - meg lehet adni alapértelmezettnek a web-számlát, így azt fogja használni.

Web-számlát a bankodnál tudsz csináltatni, OTP-nál biztos van, mint nekem is :DDD

Arra figyelj, hogy hétköznap hivatali munkaidőben utalj a web-számlára, akkor gyorsan megérkezik, ha mondjuk szombaton teszed, akkor bizony hétfőig várni kell, míg megérkezik a pénz a virtuál számlára. Az OTP-nél az utalási űrlapot el is lehet tárolni, így legközelebb, már csak az összeget kell megadni, a többit a rendszer megjegyzi.

A BW-nél többet nem tudok mondani, én már le is szedtem, mivel nem tudtam skin-eket letölteni hozzá, így ment a levesbe :((

Morituri Te Salutant

(#1530) sztrogoff19


sztrogoff19
tag

ON

Azt nem tudja valaki, hogy miért nem tudom sem a galériában, sem pedig a telefon (Samsung Galaxy S) menüjében (kijelző/háttérképek) beállítani, hogy mi legyen a zárolt képernyő háttere ?

Sehonnan nem fogadja el a beállított képet, bent hagyja a kezdő képernyő hátterét :(((

Morituri Te Salutant

(#1531) Agent T válasza sztrogoff19 (#1530) üzenetére


Agent T
tag

Ha a lockscreen hátterét akarod módosítani, ahhoz rakd fel a Lockbot-ot (marketről ingyenes) és ott állítsd be külön a hátteret.

Igazi profi. Úgy csinálja, mintha könnyű lenne....

(#1532) ndlx válasza sztrogoff19 (#1529) üzenetére


ndlx
aktív tag

köszönöm. akkor csináltatok olyat és belehúzok :)

a fenti értesítési sávot mi módon lehet megváltoztatni? pl. a színét.

(#1533) ndlx válasza Pompi (#305) üzenetére


ndlx
aktív tag

...ez félrement.

[ Szerkesztve ]

(#1534) VD válasza rum-cajsz (#1521) üzenetére


VD
őstag

Meg a Sony-Ericssonoknak (X10, Arc, Neo) ;)

(#1535) bartiiiiiii


bartiiiiiii
csendes tag

jelenlegi, LAUNCHER7-el szórakozom:D

Galaxy S7

(#1536) Z0C! válasza bartiiiiiii (#1535) üzenetére


Z0C!
őstag

időjárásra mit használsz?
FW :)

tetszetős :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1537) bartiiiiiii válasza Z0C! (#1536) üzenetére


bartiiiiiii
csendes tag

beautiful widgets, alap téma. Ebben van 1x1-es időjáráskijelzés. FW-el nem tudtam ilyet.

Galaxy S7

(#1538) Zozi21


Zozi21
csendes tag

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=521572&d=1298100306

Ez a háttérkép kéne,de nem találom seholse...Valaki tudna segiteni?

(#1539) sztrogoff19 válasza Zozi21 (#1538) üzenetére


sztrogoff19
tag

Zozi,

végignéztem vagy 130 oldal háttérképet, de nem találtam meg, csak ezt:

meg ezt,

illetve ezt,

De tudod mit, keress magadnak :DDD

Szerk: közben azért magamnak is találtam egy-két jót :DD

Amiket linkeltem, azok eredendően 960x800-as képek, visszavettem ugye a méretből, de PNG fájlként linkeltem, így ha átméretezed elvileg nem lesz minőségromlás

[ Szerkesztve ]

Morituri Te Salutant

(#1540) zool1 válasza sztrogoff19 (#1530) üzenetére


zool1
őstag

üdv!

egészen véletlenül, nem doc 9.6.6 os rom van a telódon?!

thx :K

(#1541) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Pillanatnyilag:

(#1542) Zozi21 válasza sztrogoff19 (#1539) üzenetére


Zozi21
csendes tag

Naon szépen köszi h foglalkoztál vele:)

(#1543) ndlx


ndlx
aktív tag

sziasztok.

a fenti értesítési sávot mi módon lehet megváltoztatni? pl. a színét.

(#1544) OnIces válasza Zozi21 (#1538) üzenetére


OnIces
tag

as You wish... :) :

[ Szerkesztve ]

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1545) sztrogoff19 válasza zool1 (#1540) üzenetére


sztrogoff19
tag

Lebuktam :DDD

Honnan tudod ? Csak nem a PDAFC oldalon láttad ? Ott van kiírva :K

Igaz, ott 100x jobb az avatar képem :DD

OnIces,

te állat :DDD Honnan varázsoltad elő ?

[ Szerkesztve ]

Morituri Te Salutant

(#1546) OnIces válasza sztrogoff19 (#1545) üzenetére


OnIces
tag

Valamelyik ROM-mal együtt "kaptam", ha jól emlékszem és -bár nekem nem jött be, de- eltettem, hátha... ...meg el is fér a gépen :D

...és amikor megnéztem a hivatkozást ismerős volt a kép :D

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1547) sztrogoff19 válasza OnIces (#1546) üzenetére


sztrogoff19
tag

Áhá,

akkor ezért nem találtam :K

A fentebb linkelt oldal nagyon odab@sz, iszonyatosan komoly hátterek vannak rajta, most is ott vadászgatok (meg közben ide írogatok) :DDD

Morituri Te Salutant

(#1548) OnIces


OnIces
tag

De most nézem, hogy ez nem is pontosan az :Y , hanem EZ AZ:

:K :K

Igen, ez volt nekem is a kedvenc oldalam -még a nem androidos telók korszakában. Tényleg van minden szép és különleges kép és jópofa csNgőhang

[ Szerkesztve ]

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1549) Zozi21 válasza OnIces (#1548) üzenetére


Zozi21
csendes tag

Uhh,naon köszi egy isten vagy:D :R :R :R

(#1550) OnIces válasza Zozi21 (#1549) üzenetére


OnIces
tag

EGI ! :))

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.