Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) fattyu


fattyu
veterán

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#1952) bubi92 válasza molnarpeter (#1949) üzenetére


bubi92
őstag

uh köszi, fel is raktam:)

(#1953) dzsonesz válasza DonMedve (#1950) üzenetére


dzsonesz
tag

Hali!

Launcher pro gmail widget, launcher pro sense skinel.

[ Szerkesztve ]

(#1954) molnarpeter válasza dzsonesz (#1948) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Amik eszembejutottak:
-begyere lett :D
-az "UNLOCK" felirat színéhez igazítsd a többit ;)
-az App Drawer ikonját cseréld le, vagy rejtsd el, és állítsd be a home gombot, hogy az nyissa meg a listát ;)
-mi a névnapwidget neve? :D

Én így állok:

bubi92: nincs mit :)

mp

[ Szerkesztve ]

(#1955) dzsonesz válasza molnarpeter (#1954) üzenetére


dzsonesz
tag

Köszönöm az ötleteket!

Névnap widget úgy született, hogy szinkronizáltam googli névnap naptárral és smoth calendar nevezetű appal kitettem a home screenre.

[ Szerkesztve ]

(#1956) DonMedve válasza dzsonesz (#1953) üzenetére


DonMedve
addikt

Akkor ez a launcherbe van bennt ugye?Ehh kár. :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1957) dzsonesz válasza DonMedve (#1956) üzenetére


dzsonesz
tag

ahogy mondod.

(#1958) molnarpeter válasza DonMedve (#1956) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Talán ki lehet menteni belőle.. .;)

mp

(#1959) dzsonesz válasza DonMedve (#1956) üzenetére


dzsonesz
tag

A többi beépített widget is hasonlóan jó, és látványos. Tedd föl, egy próbát mindenképpen megér. Személy szerint, nekem ez a launcher fekszik a legjobban, persze izlések és...

[ Szerkesztve ]

(#1960) molnarpeter válasza dzsonesz (#1959) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

+1, próbáltam a TW-en kívül még az ADW-t is, de ez jöt be leginkább :)

mp

(#1961) DonMedve


DonMedve
addikt

Értem Srácok!Köszönöm,de az igazság az,hogy egy widget kedvéért nem teszek fel launchert.Próbálgattam őket,de valahogy mindíg a natúr andriodnál kötök ki! :B
Esetleg ha valakinek megvan külön,azt nagyon megköszönném. :) :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1962) dzsonesz válasza molnarpeter (#1960) üzenetére


dzsonesz
tag

jaja, jól szkinezhető, szépek a beépített widgetek és jó pár widget-skin leszedhető hozzá, szal' LP melett a voksom. :)
ADW talán 1 hétig volt fent, nem rossz de annyira nem is jött be. Még talán a GO is megér egy misét, elég ütemesen fejlesztik.

Apropó, akartam kérdezni, hogy a home screeneden, jobb-fent mi az a gázhiányos boldog lufi? :) . A háttérkép része, vagy valami widget?
Bocs ha téves volt a beazonosítás, vagy nagyon hülyeséget kérdeztem. :D

(#1963) |AP|


|AP|
veterán

Nem lehet valahogy kinyerni a Go Launcher ikonjait png-ben? Formára teljesen megfelelnek, de szeretném picit átszínezni őket.

(#1964) sssz válasza |AP| (#1963) üzenetére


sssz
őstag

már hogyne lehetne. :D letöltöd a telóra az appmonster nevű appot a marketről. csinálsz a progiról egy backupot. az így megkapot apk file-t megnyitod totalcommanderrel vagy winzippel és ott valamelyik könyvtárban meglesz az ikon.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#1965) Brutális eb válasza dzsonesz (#1948) üzenetére


Brutális eb
addikt

Gyönyörűeek a fekete üveg ikonok. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#1966) PierNight


PierNight
aktív tag

Véletlen nincs meg valakinek ez a háttérkép?

Mindenképp kell ez a kép! Fizetnék is érte :D (Amúgy tom, ez wp7)

(#1967) DonMedve válasza PierNight (#1966) üzenetére


DonMedve
addikt

Ez marha jó! :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1968) sagit válasza PierNight (#1966) üzenetére


sagit
addikt

ide is jöhetne :D

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1969) |AP| válasza PierNight (#1966) üzenetére


|AP|
veterán

Mennyit fizetnél? ;]

[link]

(#1970) DonMedve válasza |AP| (#1969) üzenetére


DonMedve
addikt

:C :R :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1971) |AP|


|AP|
veterán

Na jó nem kell érte fizetni :DDD
Viszont ha valaki tudna ebben segíteni:
Olyan naptár widgetet szeretnék kitenni, amiben egyedi betűtípus van. Eddig Smooth Calendar widgetet használtam. Két dolgot tudok elképzelni:
1. Smooth Calendarban valahogy betűtípust cserélni
2. ITT egy leírás arról, hogy lehet minimalistic text-tel naptárat kiíratni (már ha jól értem). Ebben lehetne betűtípust változtatni, viszont ez a leírás nem hangzik túl egyszerűen.

Nekem bármelyik pont jó lenne, ha esetleg valaki tudna egy kis segítséget adni :)

(#1972) molnarpeter válasza dzsonesz (#1962) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Most elszántam magamat, és az ADW-t használom egy kis ideig :) Az a widget nagyban:
[link] A neve Forever Alone SMS Widget :)

mp

(#1973) sssz válasza molnarpeter (#1972) üzenetére


sssz
őstag

a sima ADW-re ne pazarolj időt. az nem fog meggyőzni.
használd az ADW Ex-et. akkor sose akarsz majd másra váltani:D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#1974) Glatius válasza molnarpeter (#1972) üzenetére


Glatius
őstag

Csatlakozva az előttem szólóhoz... at ADW Ex olyan amilyennek csak szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#1975) sagit válasza Glatius (#1974) üzenetére


sagit
addikt

low kérdés de adw-ben az oldalak számát hol tudom beállítani? ... átnyálaztam már de nem találom...

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1976) sssz válasza sagit (#1975) üzenetére


sssz
őstag

menü gomb, szerkesztés (edit)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#1977) Glatius válasza sagit (#1975) üzenetére


Glatius
őstag

Nem nyálazni kell, azzal itt semmire se mész...
A főképernyőn menü gyombot nyomva bal alul láthatsz egy szerkesztés gombot. Itt megjelennek az asztalok, lehet őket cserélni, hozzáadni, törölni stb.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#1978) sagit válasza sssz (#1976) üzenetére


sagit
addikt

öcsém ez mekkora fail.. én meg vagy 37* átnéztem az UI settingset :D

erre nem is gondoltam

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1979) Glatius válasza sagit (#1978) üzenetére


Glatius
őstag

Igen sajnos teljesen logikátlan, hogy ezt miért emelték ki az ADW beállítások közül. :) Azt asztalokat kevesen szerkesztik nap mint nap, a legelvetemültebbek kedvéért nem kéne ilyet csinálni. :)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#1980) dzsonesz


dzsonesz
tag

Hali!

Amennyiben még nem találkoztatok vele, ajánlom figyelmetekbe, ezt a tetszetős ikon packot.
ADW, LP, és open home használóknak.
[link]

(#1981) Glatius válasza dzsonesz (#1980) üzenetére


Glatius
őstag

Egy jobbos hátbaveregetés... :R :C

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#1982) dzsonesz válasza sssz (#1964) üzenetére


dzsonesz
tag

Kösz az infót, hasznát vettem! :C :R

(#1983) opr válasza Glatius (#1977) üzenetére


opr
veterán

Ez a háttérkép nagyon állat, elküldenéd/linkelnéd plz?
Köszönöm :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1984) molnarpeter válasza sssz (#1973) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Az pézbe kerül máshogy sem akarom megszerezni :) Ha lehet cserélni a dokk hátterét, talán... ;]

mp

(#1985) Glatius válasza molnarpeter (#1984) üzenetére


Glatius
őstag

Nem a hátteret lehet cserélni, hanem a dokk méretét és stílusát lehet megadni...

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#1986) molnarpeter válasza Glatius (#1985) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

LauncherPro-ban az a kedvenc funkcióm... :)

mp

(#1987) sssz válasza molnarpeter (#1984) üzenetére


sssz
őstag

persze hogy lehet cserélni :D lehet a dock minden egyes ikonját külön cserélni, lehet a dock méretét szabályozni, tud olyat hogy általad választott színnel árnyékolja a dokkban lévő ikonokat és rengeteg dock háttér letölthető hozzá. én a custom launcher nevezetű appból szoktam kiválasztani az ikonokat és a dockokat is.
mindent cserélhetsz benne szinte és a sebessége messze a leggyorsabb az összes launcher között.

azért szerintem az ára nem olyan vészes. amugy 15 perced van rá hogy próbáld. ha nem tetszik akkor visszakapod a pénzedet.

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#1988) Glatius válasza opr (#1983) üzenetére


Glatius
őstag

Ha minden igaz, megkaptad.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#1989) opr válasza Glatius (#1988) üzenetére


opr
veterán

Oyeah, kössz, nagyon faszák :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1990) sssz válasza sssz (#1987) üzenetére


sssz
őstag

na ez már nem fért bele az előzőbe:

nekem most így néz ki a dock meg minden más:D

link

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#1991) dzsonesz válasza sssz (#1990) üzenetére


dzsonesz
tag

A tükör effektet a betűkre, hogy varázsoltad?
Amúgy frankón néz ki a háttérrel együtt. :R

(#1992) molnarpeter válasza sssz (#1987) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Gondoltam én is a próbára, majd meglátom... :)

mp

(#1993) sssz válasza dzsonesz (#1991) üzenetére


sssz
őstag

TextIconCreater for ADW

bármilyen ikonból, apphoz szöveges ikont lehet vele gyártani. rengeteg beállítási lehetőséggel.

a másik amit használni szoktam: Simple Text-Text Icon Creator

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#1994) dzsonesz válasza sssz (#1993) üzenetére


dzsonesz
tag

Ah értem, köszönöm!
Kár volt megkérdeznem, tetszik ez a funkció nagyon, de már úgy megszoktam a LP-t.
Asszem' felteszem újra az ADW-t én is :)

(#1995) sssz válasza dzsonesz (#1994) üzenetére


sssz
őstag

de ezek csak az ADW EX-ben vannak meg úgy tudom, a sima ingyenes ADW-ben nem.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#1996) PierNight válasza |AP| (#1969) üzenetére


PierNight
aktív tag

KÖSZÖNÖM! És méghozzá nagyméretű, felülmúlhatatlan :D
egyefene megkapod a vesém add el az ebayen :D
amúgy igen jók vannak még ezen az oldalon... :C

(#1997) dzsonesz


dzsonesz
tag

Sziasztok!

Srácok, az ADW- nél hol a tökömbe állítom be, hogy a home screent ne forgassa el? LP-nál volt ilyen opció de itt az istennek se találom.
Válaszokat előre is köszönöm! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#1998) sssz válasza dzsonesz (#1997) üzenetére


sssz
őstag

menü gomb, adw beálítások képernyő beállítások, tájolás érzékelő.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#1999) dzsonesz válasza sssz (#1998) üzenetére


dzsonesz
tag

Köszönetem! :R :R
Elég gáz, hogy kibökte eddig is a szemem és nem láttam. A funkcionális vakság kezdeti tünetei. :D

(#2000) sssz válasza dzsonesz (#1999) üzenetére


sssz
őstag

:D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.