Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Telekom - modem (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) scymex


scymex
csendes tag

Sziasztok.. A segítségeteket szeretném kérni.
Lassan 1 hónapja fut a dolog, egyik szolgáltatótól a másikhoz szeretnénk internetet váltani.
Mivel már eddig is volt Telekom szolgáltatásunk (egy telefon HOPPÁ díjcsomag), ezért gondoltuk igénybe veszünk még egy szolgáltatásukat.
Rábeszéltek minket, hogy váltsunk telefon technológiát is analógról digitálisra. Beleegyeztünk, oké.

Nagy nehezen megkaptuk a felhasználónevet és jelszót (ez is több mint 3 hétbe telt nekik), majd ezután megpróbáltam csatlakozni a jelenlegi modemmel, amire azt mondta a nő látatlanba, hogy jó lesz az előző szolgáltató lassan 7 éves modemje hozzá (D-LINK DSL-360R).. Nem sikerült a csatlakozás...
Felhívtam az ügyfélszolgálatos hölgyet, hogy nem bírok csatlakozni. Megmondtam, hogy ez a modem eleve nem is bírná a 20 mbit-es internetet, mire azt a választ kaptam, hogy: "Ennek a modemnek jónak kell lennie hozzá. Eszközt nem adunk."
Majd ezután felvettek egy hibabejelentést, a szerelő 72 órában belül kijön.
A kérdésem az lenne, hogy tényleg nem kötelességük modemet adni?

Most engem néznek hülyének, vagy netán az ügyfélszolgálatos hölgy nincs tisztában teljesen a dolgokkal?
(Vagy netán én magam vagyok a hülye?)

(#2) club1 válasza scymex (#1) üzenetére


club1
veterán

És egy kérdésnek miért nyitottál új topicot? Mit fognak tanulni a topicodból azok a későbbi fórumlátogatók, akiknek problémájuk/kérdésük van egy Telekomos modemmel kapcsolatban? Miért nem jó a pörgős Telekomos topic?

(#3) scymex válasza club1 (#2) üzenetére


scymex
csendes tag

Elnézést ezzel kapcsolatban, nem vagyok túl jártas itt a fórumon. Így utólag ha törölhetném, törölném.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Telekom - modem (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.