Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tele van a bal zsebem a Mat*vval! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Geller


Geller
tag

Mi a b**** k***a any*****k reklamozzak orba-szajjba az ADSL-t, ha ket ev alatt sem tudjak egy VAROSBA!!!...igen, egy varosba eljuttatni a szolgaltatast?????!!!...hogy igy, meg ugy milyen tok jo, meg minden, amikor meg azt mondom, ok nekem kellene, akkor azt mondjak, hogy haat, iden onnel , az on lakhelyen nem tervezzuk a bevezeteset...nagyon koszonom, ismet bebizonyitottak, hogy egy kotsog, szajba*****tt undorito banda...ennyi, elegem van....

Geller: My ICQ number is:#114947743

(#2) Clark válasza Geller (#1) üzenetére


Clark
tag

Megértelek. Itt a XIII. kerületben sincs lehetőség SEMMILYEN szélessávú internet elérésre!!! Ja, és nem is szándékoznak kiépíteni hálózatot! Ez van. Bele kell törődni. Mást úgysem lehet tenni...

(#3) venember válasza Clark (#2) üzenetére


venember
tag

Úgy tudom, a 13. ker.-ben HYTAS van (az mindegy, hogy mi, de nem alkalmas ADSL technológiára). Aztán még úgy értesültem, hogy a cég kavar azon, hogy ezen segítsen (de nem tudom, sikerülni fog-e neki). Ha gondolod, megkérdezem, úgyis én vagyok itt a nemhivatalos MATÁV felelős. :D:O
Gellernek is megkérdezem, ha ad információt...

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#4) Clark válasza venember (#3) üzenetére


Clark
tag

Kösz venember, az jó lenne. Esetleg kábelnetet nem szolgáltat (a közeljövőben) vki?

(#5) PeliScan válasza Geller (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

és ez még csak 1 ok a sok közül... :(

(#6) biker válasza Geller (#1) üzenetére


biker
nagyúr

ha emlékeim nem csalnak, a XIII-ban van rdsl, ala enternet

www.enternet.hu

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7) Geller válasza PeliScan (#5) üzenetére


Geller
tag

@venember: beszeljuk meg privatba, de szerintem nem sok ertelme van....laktam a 13.-ban volt adsl..es bosszant....9 rugoert volt egy jo eleresem, most meg modemmel a duplajat koltom egy rakas szarhalomra!!!..aminek gyakorlatilag semmi hasznat nem veszem....sebesseg 0, hozzaferesi ido 0 ar: csillagos eg....ez a demokracia??..nem kell a penzunk?..elhiszem, ....dunaba vodorrel vizet????...ehhhh..meghogy nincs monopol helyzet?!!!...rohely...hat hogy tudna valaki olcsobb netelerest biztositani, ha a vonalat pont a matavtol berlik???

Geller: My ICQ number is:#114947743

(#8) biker válasza Geller (#7) üzenetére


biker
nagyúr

RDSL!!!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9) venember


venember
tag

nnna:
nincs nekem a fejemben az egész MATÁV távközlési hálózat :(((
off
egyébként csak sportszerűen, tárgyszerűen, kollégák, nem szeretném, hogyha úgy járnék, mint mostanában 1-2 topic-hozzászóló, hogy a többiek mind nekiestek ha kellett, ha nem, úgyhogy csak kapkodta a fejét...
on

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#10) Geller válasza venember (#9) üzenetére


Geller
tag

Termeszetesen nem venemberrel van problemam, ez egyertelnu...a topic cimeben is leirtam, kivel.....mivel.
Csak bosszant, es foleg az, hogy nem lehet rajta valtoztatni..azert itt a 21. szazadban, amikor az usaban online nezik a videot a sulikba, es ez a vilag legtermeszetesebb dolga a szamukra, akkor valahogy elvarnam, hogy egy 20.000 lakosu kisvarosban ne csak a modemes eleres legeyn az egyetlen, amivel lehet valamit kezdeni raadasul sokkal dragabban, mint egy szelessavu hozzaferessel...en hajlando lennek kifizetbi 12.000 ft-ot havonta azert, hogy legyen legalabb ADSL-em...de nem lehet, mert 2003-ban...sem tervezik itt az ilyen szintu elerest. Felhivtam az illetekeseket, nem csuggedven, idot, penzt nem sajnallva..(nem csak 0680 letezik am a matavnal.:-)..es elmeseltem, hogy nem egy tortenetet hallottam arrol, hogy ha osszealltak legalabb 50-en, megoldottak nekik a problemat, legyen az barmilyen kicsi telepules...
Na most a technikai eszkozok ararol nincs fogalmam, de nem hinnem, hogy ha 50 ember havi 12 szanna az ugyre, es ezt 12 honappal beszoroznam, az nem fedezne az eszkozok arat..nem beszelve arrol, hogy a kozpontok alkalmasak nagyobb atalakitas nelkul a szolgaltatasra. A helyet inkabb nem mondanam igy nyilvanosba, esetleg privatban..

Geller: My ICQ number is:#114947743

(#11) venember


venember
tag

Írjál mélt. :)

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#12) Geller válasza venember (#11) üzenetére


Geller
tag

A telszam, amit megadtal, az el?....w900..esetleg nincs egy vodkafonos szamod?...:-))..mert az ingyen lenne.....:-)

Geller: My ICQ number is:#114947743

(#13) Geller válasza Geller (#12) üzenetére


Geller
tag

..or icq...?

Geller: My ICQ number is:#114947743

(#14) venember válasza Geller (#12) üzenetére


venember
tag

mél is, telefon is jó. :)

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#15) Geller válasza venember (#14) üzenetére


Geller
tag

Valszeg mail lesz, mert most le kell lepnem, dolgom van, es mar iogy is sok a szamla ma este ket ora net majd 500 ft....nappal a duplaja..tiszta netcaffe..-))
Udv:

Geller: My ICQ number is:#114947743

(#16) Geller válasza Geller (#15) üzenetére


Geller
tag

Mail ment..

Geller: My ICQ number is:#114947743

(#17) g.j


g.j
tag

Tud valaki Pécelen szélessávú hozzáférésről? Ha van ilyen, kérem ossza meg velem az információt.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#18) venember válasza Clark (#4) üzenetére


venember
tag

írtam mélt :(

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#19) twollah


twollah
nagyúr

Ez az n+1. topic amiben a Matávot anyázzák.
Számomra egy kicsit unalmas.
Amíg a Matávnak nincs erős kokurenciája addig úgy táncolunk ahogy ő fütyül.

(#20) venember válasza g.j (#17) üzenetére


venember
tag

írj mélt címmel.

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#21) VÁMpír


VÁMpír
aktív tag

Matávról jut eszembe. Megkaptuk ma az új típusú számlát, ez van rajta:
Befizetés (Köszönjük!): x Ft
Ez a köszönjük nagyon tetszett! :DD

(#22) twollah válasza VÁMpír (#21) üzenetére


twollah
nagyúr

Még nem láttam az új típusú számlát, de majd miután fellocsoltak elcsodálkozom az új dizájnon.

(#23) localhost válasza VÁMpír (#21) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk :D

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#24) atus7377


atus7377
aktív tag

Van is mit köszönniük.Az én számlám 13ropi:O
Az asszony csicsergett.A KIS DRÁGA

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#25) Polesz válasza twollah (#22) üzenetére


Polesz
addikt

Na fenébe, nem lemondtuk a telcsit. Most nem lesz új dizájnos számlánk :DDD

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#26) twollah válasza atus7377 (#24) üzenetére


twollah
nagyúr

El kell magyarázni neki, hogy a telefon rövid üzenetek átadására van kitalálva, nem lelkiélet élésre.

(#27) twollah válasza Polesz (#25) üzenetére


twollah
nagyúr

Sajnos nekem szükségem van a drótra az ADSL miatt.

(#28) atus7377


atus7377
aktív tag

Nem ismered az idesannnyáááátt.Paranoid skizó.

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#29) twollah válasza atus7377 (#28) üzenetére


twollah
nagyúr

Jaaaaaaaaaaaa, anyós!
Felmentelek.

(#30) atus7377


atus7377
aktív tag

THX

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#31) Fex válasza venember (#3) üzenetére


Fex
tag

A HYTAS optikai hálózatot jelent, az ADSL viszont csak rézkábelen működik, azon is bizonyos korlátokkal

Fex

"...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

(#32) Den válasza Geller (#1) üzenetére


Den
veterán

Részvétem. egy cipőben járunk.

www.simson4t.hu

(#33) venember válasza Polesz (#25) üzenetére


venember
tag

ha küldök neked egy mintaszámlát, javulna a hangulatod? :)))
meg én se dolgoztam volna hiába :)

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#34) venember válasza Den (#32) üzenetére


venember
tag

felajánlom segítségemet, már ha nem veted meg és egyáltalán lehetséges vagy szükséges.

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#35) Den válasza twollah (#19) üzenetére


Den
veterán

a matávot nem lehet eleget anyázni. az a kár hogy nem élőlény, így nem tudunk neki fizikai fájdalmat okozni. Pedig egy páran szivesen megkínoznánk...

www.simson4t.hu

(#36) Fex válasza Den (#35) üzenetére


Fex
tag

És még örülhettek, hogy MATÁV-os területen laktok, és nem a VIVENDI-én

:(

Fex

"...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

(#37) Den válasza venember (#34) üzenetére


Den
veterán

Köszönettel igénybe veszem a felajánlott segítséget :) Milyen adatokat adjak meg? vagy mit kell tennem? :)

www.simson4t.hu

(#38) venember válasza Den (#37) üzenetére


venember
tag

az kellene, hogy milyen szolgáltatásra van szükséged és hol (irányítószám utca, házszámmal); küldd mélben. :)

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#39) Jazzy válasza venember (#38) üzenetére


Jazzy
tag

Venember, nekem is utána tudnál érdeklődni, mert azt tudom, hogy a VIII. ker ezen részen nem lehet adsl, viszont nem is tervezik. Kiváncsi vagyok ,mert felhívtam a chellot és ők azt mondták, hogy a ház ahol lakom alkalmas a kábelnet kiépítésére, az axelro viszont azt mondta. hogy nem biztos, hogy ki lehet építeni (elemehetnek a sunyiba:))), esetleg utána tudnál érdeklődni??
Előre is kössz!!

J@zzy

(#40) Jazzy


Jazzy
tag

Csak a helyet nem mondtam :)) József krt. páros oldal!!

J@zzy

(#41) Geller válasza venember (#38) üzenetére


Geller
tag

@venember:
..azt mondtam a matavos holgynek, hogy akar holnap reggelre osszeszedek 50 embert ha az kell az adsl.hez.....azt mondta, hogy nagyon kevdes vagyok, meg hohy ez milyen nagyszeru, de akor sem lesz adsl-unk..:-(((
Az a baj, hogy a matav elfelejti, hogy a kisembereken szedte meg magat, es most leszarja oket, csak a nagy, ceges ugyfelekkel foglalkozik, ahol kicsi befektetessel oriasit kaszalhat...mi meg le vagyunk sza*va...egy-ket embert ott fenn ki kellene ugy rugni, hogyrojtos legyena se**e!..miert kell allandoan nyalni a dajcse telakom segge*?

Geller: My ICQ number is:#114947743

(#42) Jazzy


Jazzy
tag

elmehetnek a sunyiba :((( (ez ma nem az én napom)

J@zzy

(#43) Geller


Geller
tag

To Jazzy!!!:
...nezz utana a dolognak, mert ugyan ilyen ugye volt az egyik ismerosomnek, es per lett belole, amibe beleszallt a matav ellen az egyik szolgaltato is......
udv

Geller: My ICQ number is:#114947743

(#44) Den válasza Geller (#41) üzenetére


Den
veterán

ehhez spec a dt-nek nem sok köze van.

www.simson4t.hu

(#45) Jazzy válasza Geller (#43) üzenetére


Jazzy
tag

Ezt, hogy érted miből lett per???

J@zzy

(#46) localhost válasza Den (#35) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Den barátom!
#35-ön alaposan meglepődtem! Ha téged valami ennyire ki tud hozni a sodronyból...:) Nem szeretnék a haragosod lenni, nem, nem és nem....!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#47) Clark válasza venember (#3) üzenetére


Clark
tag

Azért kösz, hogy megnézted :( :(

(#48) venember válasza Jazzy (#40) üzenetére


venember
tag

nnna:
A térképen a József krt. mindkét oldala adhatóra van jelölve ahogy látom!
A keresőben csak irányítószámra/házszámra tudok keresni, írj mélt.

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#49) g.j válasza venember (#20) üzenetére


g.j
tag

Mélben ment a mél címem.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#50) Jazzy válasza venember (#48) üzenetére


Jazzy
tag

Mail ment előre is kössz!! Nagyon kiváncsi vagyok!!

J@zzy

(#51) venember válasza Jazzy (#50) üzenetére


venember
tag

:(

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#52) Jazzy válasza venember (#51) üzenetére


Jazzy
tag

Ez azt akarja jelenteni, hogy no adsl??

J@zzy

(#53) Jazzy


Jazzy
tag

és no kábel??

J@zzy

(#54) Jazzy


Jazzy
tag

ok olvastam a mailt

J@zzy

(#55) venember válasza Geller (#41) üzenetére


venember
tag

figyelj, az ügyfélszolgálaton nem mindig a legmegfelelőbb emberrel tudsz beszélni (bár tőletek kapják a fizetésüket, de ez nem mindenkinek ment át)...
amit leírtam a levélben, azt érdemes követni...

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tele van a bal zsebem a Mat*vval! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.