Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lac019


lac019
tag

Nos volt egy tök jó kis lapom.Soltek SL 75KAV.Durcsi 650-es volt benne.Meg egy 250-esnek hitt táp(ez állt rajta,de mikor jobban szemügyre vettem az eset után kiderült,hogy egy 200-as).A procinak emeltül a szorzóját és nem is volt egy ideig baj.Csak egyik nap nem indult el a gépem.HMM.Vírus vagy a táp?Égésnyom sehol a lapon egyébként!!A tápot kimértük müxik.HMM.Újraírtuk a Biost,már egy 400-as tápot raktam bele.Elindult!!!!Örültem nagyon.Futott egész este.Másnap indítás, semmi:((.Biost meg már hiába írtuk újra nem ment a drágám.HMM.Szeretem pedig ezt a lapot.Na erre ki mit tud reagálni?Volt valakivel hasonló?szívesen vennék pár jó szót .Előrre is köszi.Ja,másik Bios chippel se ment.
ÜDV!

(#2) Alvin_ti4200 válasza lac019 (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Elég valószínű, hogy eltávozott az örök vadászmezőre:( Nekem egy 200-as táp vágott gajra két Asus K7M-et anno. Gondolom gari már nincs rá.

(#3) shtml válasza lac019 (#1) üzenetére


shtml
őstag

Ez esetben rossz topic-címet választottál.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#4) lac019


lac019
tag

miért rossz a topic?

(#5) shtml válasza lac019 (#4) üzenetére


shtml
őstag

Ha később a 400-as táppal elindult, később azonban a 400-assal sem indult, akkor nem a 200-as (vagy 400-as) táp vágta gallyra.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#6) lac019


lac019
tag

hanem?Ha van jobb tipped mi a gond,akkor oszd meg velem.

(#7) FluID


FluID
tag

Érdekes, hogy a másik táppal is ment egy ideig.
Akkor biztos nem a 200as vágta haza.
Nem lehet egy jó kis kontakthiba valahol, amit megmozgattál a tápcserekor, BIOS-buzizáskor?

(#8) shtml válasza lac019 (#6) üzenetére


shtml
őstag

Kicsit agresszívnek érzem a kérdésedet.
Te vagy a gép mellett, nem én, honnan tudjam, mi lehet a baj a sokezer lehetséges ok közül? Még tippem sincs, annyi oka lehet.

Az azonban az általad leírtak szerint biztosnak látszik, hogy nem a tápok valamelyike tette tönkre a lapodat. Ennyi.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#9) drpele válasza lac019 (#6) üzenetére


drpele
senior tag

hát hogy nem a 200w-os táp nyírta ki az holtbiztos!

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#10) Male válasza lac019 (#6) üzenetére


Male
nagyúr

Nem kell ahhoz egy rossz táp, az alaplap sem örök életű.

(#11) lac019


lac019
tag

Egy barátomnak is volt hasonló.meg se szólalt a gép,aztán valahogy sikerült elindítani,de másodszorra neki se indult.

(#12) lac019


lac019
tag

semmi agresszíóm nincs veled szemben, de eleve irreális amit művelt a gép,ilyenkor nincs realítás:) Találkoztam már olyan dologgal amire nem volt kézzelfogható válasz.Ha valamelyikőtök szegedi, akkor személyesen is megvizsgálhatná.Honorálnám.

(#13) darerik válasza lac019 (#6) üzenetére


darerik
csendes tag

Nekem pl a meleg tehetett be, mert elment a tápom és magával vitte a hálókártyát, és az alaplapot...ezeket még garin belül, de a vincsire már sajna egy héttel később derült fény, az akkor adta meg magát.

A táp szerteküldött valamit a gépben, aztán ennyi, kicsiket még nekem is üzemelt utána, de az alaplap két nap múlva adta meg magát...

A szervizben rengeteg elromlott táp hevert az asztalon cseréből kifolyólag, ott mondták, hogy a nagy meleg nem tett jót a gépeknek..

Nem szeretem az uborkát, és jó, hogy nem szeretem, mert ha szeretném megenném. PEDIG UTÁLOM!!!

(#14) darerik válasza drpele (#9) üzenetére


darerik
csendes tag

Egy túllfeszültség sajna nem nézi, hogy hány wattos a táp.

Nem szeretem az uborkát, és jó, hogy nem szeretem, mert ha szeretném megenném. PEDIG UTÁLOM!!!

(#15) lac019


lac019
tag

de miért indult el másodszorra, ezt nem értem.

(#16) lac019


lac019
tag

Életre lehet még hívni ezt a lapot?nincs égési nyom.

(#17) drpele válasza darerik (#14) üzenetére


drpele
senior tag

igen, igen de egy ilyen esteleges túlfeszüétség után már nem áll fel többet a lap...
jelen esetben pedig még a másik táppal is elindult a cucc, tehát nem nyírhatta ki a 200-as táp

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.