Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#422) bim


bim
veterán

Jó reggelt!

Tegnap délelőtt leszivatyuztuk a vizet és kitakaritottuk a medencét anyósomnál.Nem egy nagy medence de jó kis melo volt kitakaritani.Majd szépen feltöltöttük vizzell hagy lubickoljanak a gyerekek.Délután már bele is mehettek.Délután megnéztem a forma1-et.Nem ugy alakult ahogyan szerettem volna de legalább nem volt unalmas.Estére kitaláltam hogy menjünk el moziba.A Wall-e cimű mesét néztük meg.A yerekeknek tetszett de szerintem borzalmas volt..Ezt sem kell többet megnéznem.
Ma zsaluzni megyünk.Előtte be kell ugranunk egy garanciális ügyben arra a helyre ahol télen raktuk a szalagparkettát.Azt mondja a tulaj hogy elkezdett az egyik részen picit felpuposodni.Hmmm. Ez érdekes hogy egész télen és tavasszal semmi gond nem volt vele amikor csapadékosabb volt az idő most meg a nagy melegben bedagadt.Mindenhol rendesen raktuk le.Munkahézagok is megfelelőek voltak a fal mellett szóval csak az lehetett hogyeláztatták.Ezt mondjukk rögtön észre fogjuk venni mert a víz nomot hagy a parketta alján.
Ha ezt letudtuk akkor irány zsalzni.Van rá 2 napunk hogy egy bonyolult talpgerendás házat mmegzsaluzzunk.Vagyis egyelőre 2 na a táblák legyártáására és felállitására és vasalás után visszajövünk megkötni és megtámasztani.Ez majd a hét vége felé lesz esedékes.
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.