Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17600) Kalandor válasza Winne (#17595) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

Sziasztok, kérünk titeket, hogy tartsátok be a kiírt szabályt és aszerint hirdessetek, tehát a hardveraprón adjátok fel a hirdetést, és azt hirdessétek.
Ez nagyon fontos a fennmaradásunk szempontjából, köszi!

Hozzászólások

(#13551) sith7 válasza #45553408 (#13550) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y :R :C

(#13552) csadi0011


csadi0011
őstag

PC-be 512MB-os DDR-400 RAM-ok eladóak. 2 db. Meg van egy 256 MB-os.

[ Szerkesztve ]

(#13555) Killer01


Killer01
őstag

Ha valaki keresne gyerekülést: [link]
Ha 10 km-en belülre kell elvinnem házhoz némi alku is belefér :)

(#13556) VTom válasza #45553408 (#13554) üzenetére


VTom
veterán

Tudok, ment privát.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#13558) Fifi


Fifi
őstag

Sziasztok!

Nincs véletlenül valakinek felesleges Telekom kuponja tartozék vásárlásra? Az árában megegyezünk. ;)

Bye, Fifi

(#13559) Reaper04


Reaper04
aktív tag

Sziasztok!

Nincs véletlenül valakinek 5mm vastag acéllemeze? :DDD
Nagyságrendileg olyan 25cm x 15cm darabkára lenne szükségem.

Másik alternatívaként szóba jöhet még 80x80as zártszelvény, olyan 3mm vastagságban,kb 20-25 cm hosszban.

Köszi előre is!

Üdv: Dave :R

(#13560) mufi


mufi
senior tag

Ha valakinek van eladó fekvő pC háza az jelezze.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#13561) mefistofeles

Összecsukható, kétszemélyes kanapé ingyenesen elvihető! Ha valakit ismertek szóljatok neki mert sürgős lenne! A kanapé használt de tökéletesen "működik", nem szakadt, nem foltos.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13563) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

XBox One-t valaki?

[link]

Ha valakit érdekel, privátban keressetek, légyszi.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13564) norbert1998


norbert1998
veterán

Üdv.
Hol lehet autóra színkód alapján fényezést javíttatni rozsda eltavolitasa és műanyagelemeken kavicsfelverodes után?
Előre is köszi :)

(#13565) BaLee válasza norbert1998 (#13564) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ez engem is érdekelne annyival kiegészítve, hogy tudtok ajánlani olcsóbb de jó karosszériást aki a kezdődő rozsdásodást tudná javítani?

Köszi.

(#13566) net84 válasza norbert1998 (#13564) üzenetére


net84
őstag

Szinte az osszes fenyezo tud szint keverni vagy kevertetni. Az mas kerdes, hogy a vegeredmeny mennyire lesz tokeletes. Ha meg van a marka, tius, evjarat, szinkod es ertenek is hozza, akkor stimmelne kell.
Kerdes, hogy csak a festek kell vagy meg is akarod veluk csinaltatni. Elobbi eseteben helyben nehezebb embert talalni, utobbi eseteben nyugodtan erdeklodj a fenyezoknel autotipus alapjan. En futottam bele olyanba, aki nyiltan megmondta, hogy nem tudja garantalni, hogy tokeletesen passzolni fog az uj fenyezes a regihez, mert nem tudnak a gyari anyagokkal dolgozni. A markaszerviz fenyezo muhelye viszont altalaban garancia. Max a szakember hoany okozhat csalodast...

Read only...

(#13567) csadi0011


csadi0011
őstag

Sziasztok!

Régi notiba való HDD-je van valakinek? ATA100/Ultra-ATA néven ismert a csatlakozója.
példakép
Minimum 40 GB 5400 RPM érdekel.

(#13568) net84 válasza csadi0011 (#13567) üzenetére


net84
őstag

Szia!
Ez azer meg nem nem olyan mint a kazettas magno ;] . Bocs, de ezt nem hagyhattam ki.
Igaz ujban nehezebb beszerezni, de hasznalt meg akad. Ha az ATA nem jon be, keress IDE nevre...

Read only...

(#13569) csadi0011 válasza net84 (#13568) üzenetére


csadi0011
őstag

Köszi! Meg a PATA is előfordul. Találtam már, csak a közelben is meg akartam kérdezni.

(#13570) Fifi


Fifi
őstag

Sziasztok!

Előkerült a szekrényből számomra már felesleges néhány dolog.
Akit érdekel ingyen elviheti, ha nem találnak gazdára, akkor a lomtalanítás áldozatai lesznek.

Az Elonex iPod dokkoló játék még egyszer sem volt használva ...

Tessék szemezgetni:

Bye, Fifi

[ Szerkesztve ]

(#13571) Fifi válasza Fifi (#13570) üzenetére


Fifi
őstag

Egeret és a billentyűzetet már elvitték. A többit lehet cuccolni. Mozdulj ki, sétálj elérte! :D

(#13572) fesii


fesii
aktív tag

ssd

(#13573) mefistofeles

Gyerekek!
Nagy bajban vagyok. Lakásfelújításra adtam a fejem és tökéletesen feleslegessé vált egy galériás, egyedi tömör fa gyerekágy. Nem tudom hová tenni, csütörtökön viszont már egyszerűen nem fér a lakásba! Kidobni sajnálom, ezért 5000 ft-ért bárkinek odaadom aki elviszi. Az ár tényleg csak jelképes mert a faanyag is a többszörösét éri.....
Ha tudtok valakit akit érdekelhet, annak léci szóljatok!
Ja még annyi, hogy nem egy makett kiságy, 90x200 as matrac kell bele!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13575) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Keresnék 4GB DDR3 1333Mhz-es ramot laptopba. Ha esetleg lenne valakinek kérem jelezze! Köszönöm szépen!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#13577) Cathfaern válasza #45553408 (#13576) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Müller

(#13578) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Sárváron tudtok valakit aki oktat programozást esetleg?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#13580) net84


net84
őstag

Sziasztok!
Viszonylag surgosen keresek max. 80-100db kismeretu bontott teglat. Esetleg 10-20db feltegla is szoba johet hozza. Nem kell tokeletesneklennie. Valakinel esetleg elfekvoben, kertvegeben - nem aranyarban?

Read only...

(#13581) csadi0011


csadi0011
őstag

Sziasztok!

Keresek SAS - SATA átalakítót, még a hétvégén. Ha valakinek van, akár csak kölcsönbe is, az nagy segítség lenne.
Szerk: Mégsem kell a hétvégén. De ha van valakinek felesleges, attól még megvenném.

[ Szerkesztve ]

(#13582) hjanos1


hjanos1
senior tag

Sziasztok!

Eladó Nexus 6P Ezüst 64GB

The Factory Must Grow

(#13583) cellpeti válasza net84 (#13580) üzenetére


cellpeti
veterán

Zugonics Zsolt - Sárvár

Tigris, tigris, csóvafény...

(#13584) sonar válasza cellpeti (#13578) üzenetére


sonar
addikt

Milyen programnyelvre gondoltál?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#13585) DJGABI válasza sonar (#13584) üzenetére


DJGABI
addikt

+1 engem is érdekelne a téma, hátha van csoportos kedvezmény :DDD

amúgy ilyen logiscool dolog? oké hiány van, de érnek ezek a papír nélküli képzések bármit is? gondolkoztam az önképzésen is, de akkor meg ugye vmi überfrankó referenciát kellene bemutatnod, nehéz, na...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#13586) Cathfaern válasza DJGABI (#13585) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha adott helyre nem kérnek direkt diplomát, akkor senkit nem érdekel, hogy van-e papírod a programozási tudásodról. Többet ér ha tudsz mutatni egy programot / weboldalt, hogy na ezt csináltam én.

(#13587) Találtgyerek válasza Cathfaern (#13586) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Sziasztok!
Van pár eladó dolgom:
Féktárcsa
Headset
Női cipő

06-3o/9759I39

(#13588) sonar válasza DJGABI (#13585) üzenetére


sonar
addikt

Én annó a visual basic-et magamtól tanultam meg. Az utóbbi években meg a Python-t is.
Mindkét nyelvben volt 1-2 nagyobb projectem. De én inkább mérnöki területen dolgozok és az apró progikkal hihetetlenül sok melómat le tudtam automatizálni.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#13589) net84 válasza cellpeti (#13583) üzenetére


net84
őstag

Köszönöm!
Sárvár egyelőre ellentétes irányban van (minél kevesebbet akarok furikázni rakott autóval), de végszükség esetére elteszem a nevét.

Read only...

(#13590) net84


net84
őstag

Sziasztok!

Erdekel valakit egy Alcatel One Touch Idol 3 Dark Grey - Vodafone fuggo mobil?
Most aprilisban mult 1 eves. Holgy tulajtol, keves futott, rendszeresen karbantartott...
Gyari android fut rajt, nincs mokolva... HW paramereterei a neten elerhetok, igy azzal nem szenvedek. Az elejen meg kell szokni, de nagyon nagy elonye, hogy barmilyen "menuben" atfordul a kijelzoje, igy nem kell keresgelni, hogy melyik az alja es melyik a teteje. 2 mikrofon gondoskodik arrol, hogy fejteton tartva is lehessen vele telefonalni. Szombathely es kornyeken hazhozviszem. Kiprobalhato, tesztelheto...
18.000.- Ft

(Utve veso-furogepet beszamolok...)

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#13591) ticzi01


ticzi01
aktív tag

sziasztok, remélem tudtok segíteni, keresek 56,6-os külső működőképes felesleges modemet.
Lehetőleg mielőbb!

köszönöm!

(#13592) Fifi válasza ticzi01 (#13591) üzenetére


Fifi
őstag

Szia!

Nekem van egy ilyen tartalékba, ha modemre lenne szükségem:

Bye, Fifi

(#13593) ticzi01 válasza Fifi (#13592) üzenetére


ticzi01
aktív tag

és mit gondoltál érte?

Egy idős néni ADSL modemje tönkrement, van valakinek valami régi működőképes jelképes összegért?
Esetleg van arról tudomásotok, ha bemenne a telekomba és meghosszabbítaná az előfizetési szerződését kapna újat?

Köszi a válaszokat

(#13594) Fifi válasza ticzi01 (#13593) üzenetére


Fifi
őstag

Szia!

Jah, hogy neked ADSL modem kell, az más tészta ... olyanom is van, ami régi Telekom ADSL előfizetésből maradt vissza.

Eljössz érte, azt ingyen odaadom! :K

Bye, Fifi

(#13595) BaLee válasza ticzi01 (#13593) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nem kell szerződéshosszabbítás hozzá, ha rossz a modemed, kijön a szolgáltató és cseréli díjmentesen. Akkor is ha a saját modemed. Telekomnál nekem ez volt. Végül csak az adapter volt a hibás.

(#13596) Ygg


Ygg
senior tag

Nincs valakinek kölcsön egy pár órára betonkeverője, ami 230V-ról megy?
Köszönöm.

(#13597) ticzi01 válasza Ygg (#13596) üzenetére


ticzi01
aktív tag

szia, ha még aktuális szólj

(#13598) Ygg válasza ticzi01 (#13597) üzenetére


Ygg
senior tag

Köszönöm, egyelőre már nem.

(#13599) Reaper04


Reaper04
aktív tag

Sziasztok!

Volna valakinek elfekvőben USB-s billentyűzete, meg esetleg hozzá egér? Szintén USB, bár ha ez PS2 az sem baj.

Köszönöm!
Üdv:
Dave :R

szerk: Jah nem kell hogy hiper-szuper gaming cuccos legyen. Nem arra kellene :U
Szóval sima egyszerű.. mezei bill és egér

[ Szerkesztve ]

(#13600) DJGABI válasza Reaper04 (#13599) üzenetére


DJGABI
addikt

egy egeret tudok adni ha esetleg Sárvár fele jársz

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.