Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Szervizt keresek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) KT


KT
csendes tag

Sziasztok!

Van egy nagy gondom. Volna nekem egy Lenoxx MP3 cd player discman-em, ami elromlott. Ahol vettem, az a cég már megszűnt, ahol még árultak ilyet, azok nem foglalkoznak szervizeléssel. Ez egy kb. másfél éves discman, és már nem is gyártanak ilyet.
Az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e valami szervizecskét, ahol megjavítanák nekem ezt a szerkezetet? Már több szervizben is voltam, ahol azt mondták, hogy vigyem be, de nem tudtak vele mit csinálni, amit meg felhívtam, ott meg udvariasan azt adták tudtomra, hogy ne is próbáljam bevinni hozzájuk, viszont tudnak segíteni abban, hogy mit kezdjek vele: ''bal kéz, jobb váll, esetleg a másik kézzel is meg lehet próbálni.''

A szerkentyű baja, hogy nem kapcsol be. Áramot kap a gép, csak semmi életjelet nem ad.

Előzmények:
Mentem vele, mendegéltem, és semmi előzmény nélkül, egyszerűen lekapcsolt, behalt, kifújt, ennyi :O Azóta be sem kapcsolt. Igen, próbáltam már benne elemet cserélni. A hálózati adapterét is bedugtam, úgy se megy, tehát az a baja nem lehet.

Már teljesen feladtam a reményt, de azért megköszönném, ha tudtok valami szervizt ajánlani, ami egyáltalán hajlandó megnézni.

(#2) CsendPenge válasza KT (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Huhh...jó kérdés. én pécsi vagyok, szóval csak azt tudom javasolni, hogy esetleg ha van valami ismerősöd valamelyik egyetem villanyoskarának környékén :) esetleg ott akad majd vállalkozó szellemű ember.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#3) Polesz válasza KT (#1) üzenetére


Polesz
addikt

Lakhely?

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#4) KT válasza Polesz (#3) üzenetére


KT
csendes tag

Budapest. Miért, tudsz valamit?

(#5) KT válasza CsendPenge (#2) üzenetére


KT
csendes tag

Köszi, sajnos nincs ilyen ismerősöm :( Nemhiába fordultam hozzátok.

(#6) Polesz válasza KT (#4) üzenetére


Polesz
addikt

Könnyebb betájolni ha tudjuk hova valósi vagy :)

Pesten nem tudom probáltad-e már a Display szervízt?

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#7) KT válasza Polesz (#6) üzenetére


KT
csendes tag

Köszi szépen! A Display-ról még nem hallottam. Tudnál mondani pontosabbat? Egy címet vagy egy telefonszámot esetleg? Szerinted foglalkoznának a szerkentyűvel?

(#8) Polesz válasza KT (#7) üzenetére


Polesz
addikt

Elég sok mindennel foglalkoznak. Sok cuccot viszünk hozzájuk, mert ők a hivatalos szervíz. Ha jól sejtem Bp, Csángó utca ahol az enternet is van. De utána nézek.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#9) Polesz válasza Polesz (#8) üzenetére


Polesz
addikt

[L]http://www.display.hu/[/L]

Display Szerviz Kft.
1134 BP. Csángó u.8

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#10) KT válasza Polesz (#9) üzenetére


KT
csendes tag

Nagyon köszi! Holnap megpróbálom. Talán sikerült valamit intézni. Köszi a segítséged :)

(#11) KT válasza Polesz (#9) üzenetére


KT
csendes tag

Hali!

Megfogadtam tanácsod, felcsöriztem a boltot. Hát nem kifejezetten mp3-as discman szerviz, de azt mondták, hogy van egy aranykezű buhera-mesterük, és azt tudják javasolni, vigyem be, hátha tud vele kezdeni valamit. Emígyen tettem. Elszambáztam a szervizbe, egy kedves kislány átvette a ketyerét, kezébe nyomta az emberünknek, vett egy jobb kanyart és eltűnt vele a folyosón :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Szervizt keresek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.