Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  SzerverNet - Szerverhosting (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) proScout


proScout
tag

Nos ez a topic azok számára nyújthat előnyt akik még frissek az IT világában és érdeli őket a szerverek világa, de nem tudják hogy mi ez és hogy kikhez kell fordulniuk ha egy ilyenbe be belevágnának.
Egy kis ismertető az egyik olyan cégről akiknél én már 2005 óta vagyok és azóta stabilan fejlődik és felnőtte magát a MO-i TOP szerver hoiszting cégei közé ez név szerint a szervernet kft. Ennyi idő alatt már sok mindenki hallhatott erről a cégről jó-t , rosszat
de a tapasztalatok és a gépek száma arra mer következtetni engem hogy NEM egy rossz cég és igen jó áron nyújt olyan szolgáltatásokat amiket más cégeknél amiket a TV ben láthatsz kb 50% drágában kapsz meg. Egy kis bemutató rólla milyen szólgáltatásokat nyújt:

Jelenleg a Szervernet Kft a hazai egyik legnagyobb szerverhosting cége amely elérhető áron kívánló szolgáltatásokat tud nyújtani. Korszerű termeiben ,korszerű szünetmentes tápellátás mellet vehetők igénybe ezek a szolgáltatások.
Vízhűtéses klímarendszerének köszönhetően a szervergépek kedvező és korszerű körülmények között vannak elhelyezve akár rack akár salgó polc-os megoldásrol legyen szó.

Szolgáltatásai:

- SMS agregátori szolgáltatás
- Komplett Szerver szoba bérlet
- Sávszélesség értekesités Akár 10 Gb/sec
- 1Gb/s Szerverhosting
- 100 Mb/s Szerverhosting
- Szerverbérlet
- Webhoszting
- Co-location szerver elhelyezés
- Rendszergazdai támogatás
- Teljes Szerver Backup készítése
- Domain név regisztrálás
- Domain név tárolás
- Számítástechnikai alkatrész kereskedelem
- Php és Web programozás
- Adathordozó csere, tárolás tűzálló szekrényben

Áraik roll a honlapon tudhatsz meg többet.

Elérhetőség:
e-mail: info@szervernet.hu
web: www.szervernet.hu

Én mindenkinek csak ajánlani tudom :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  SzerverNet - Szerverhosting (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.