Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  SzerverNet - Szerverhosting (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) proScout


proScout
tag

Nos ez a topic azok számára nyújthat előnyt akik még frissek az IT világában és érdeli őket a szerverek világa, de nem tudják hogy mi ez és hogy kikhez kell fordulniuk ha egy ilyenbe be belevágnának.
Egy kis ismertető az egyik olyan cégről akiknél én már 2005 óta vagyok és azóta stabilan fejlődik és felnőtte magát a MO-i TOP szerver hoiszting cégei közé ez név szerint a szervernet kft. Ennyi idő alatt már sok mindenki hallhatott erről a cégről jó-t , rosszat
de a tapasztalatok és a gépek száma arra mer következtetni engem hogy NEM egy rossz cég és igen jó áron nyújt olyan szolgáltatásokat amiket más cégeknél amiket a TV ben láthatsz kb 50% drágában kapsz meg. Egy kis bemutató rólla milyen szólgáltatásokat nyújt:

Jelenleg a Szervernet Kft a hazai egyik legnagyobb szerverhosting cége amely elérhető áron kívánló szolgáltatásokat tud nyújtani. Korszerű termeiben ,korszerű szünetmentes tápellátás mellet vehetők igénybe ezek a szolgáltatások.
Vízhűtéses klímarendszerének köszönhetően a szervergépek kedvező és korszerű körülmények között vannak elhelyezve akár rack akár salgó polc-os megoldásrol legyen szó.

Szolgáltatásai:

- SMS agregátori szolgáltatás
- Komplett Szerver szoba bérlet
- Sávszélesség értekesités Akár 10 Gb/sec
- 1Gb/s Szerverhosting
- 100 Mb/s Szerverhosting
- Szerverbérlet
- Webhoszting
- Co-location szerver elhelyezés
- Rendszergazdai támogatás
- Teljes Szerver Backup készítése
- Domain név regisztrálás
- Domain név tárolás
- Számítástechnikai alkatrész kereskedelem
- Php és Web programozás
- Adathordozó csere, tárolás tűzálló szekrényben

Áraik roll a honlapon tudhatsz meg többet.

Elérhetőség:
e-mail: info@szervernet.hu
web: www.szervernet.hu

Én mindenkinek csak ajánlani tudom :R

[ Szerkesztve ]

(#2) DJShootman


DJShootman
csendes tag

én is csak ajánlani tudom!!
van amúgy itt olyan aki még ennél a cégnél van?? :) :C

www.hardstyle.hu/forum | Headhunterz | Wildstylez

(#3) KicsiUbul válasza DJShootman (#2) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Igen. Egy rakás spammer...

Értem én...

(#4) ates2


ates2
senior tag

http://www.systech.hu :)

(#5) N_A_S


N_A_S
veterán

Több mint egy éve vagyok ennél a szolgáltatónál és teljes mértékben meg vagyok velük elégedve. Jó a rendszergazdai szolgáltatásuk, az ügyfélszolgálatosok gyorsan reagálnak a hívásra és nagyon rugalmas a csapat. Tőlem kapnak egy ajánlott plecsnit!

https://tinyurl.com/phnas

(#6) SzilagyiDani


SzilagyiDani
újonc

Nem olyan régóta üzemeltetek szervert magán célra. Mivel szervert betenni hobby célra drága mulatság volt, ezért döntöttem a VPS mellett. Olcsóbb és kényelmesebb. Volt pár szolgáltató akinél gondom volt a megbízhatósággal illetve nem találtam róluk referenciát. Sajnos vagy olcsó és megbízhatatlan szolgáltatást kaptam, vagy ismertebb cégtől vehettem volna VPS-t, de az hobby célra túlzás lett volna, a magas ár miatt. Böngésztem a netet illetve körbekérdeztem az ismerőseim között, ki-mit ajánl. Végül a Szervernet VPS-e mellett döntöttem. Régóta él a cég, így biztos, hogy minden téren elérhetőek, továbbá nem egy sufni, tákolt gépről fut a szolgáltatás (megnéztem, új generációs i7-es amin én vagyok), és a legfontosabb: abszolút barátiak az árak. Én PayPal-al fizettem, szépen automatán elkészült minden, így percek után már telepítettem is a szerveremet :P

(#7) ServerWorks válasza SzilagyiDani (#6) üzenetére


ServerWorks
tag

"továbbá nem egy sufni, tákolt gépről fut a szolgáltatás" :)) LoL :))

(#8) Trismegistos


Trismegistos
újonc

Nem rég jöttem el, mint alkalmazott. Ha valóban biztonságban szeretnétek tudni a szervereiteket messzire kerüljétek el a céget. Pormentes termet ígér, de nyitott ablakok mellett "hűtik" a termet, nem egyszer szedtem ki rovar maradványokat a gépekből, a tonnaszámra lerakódott porról már nem is beszélve. :)
A terem hőmérséklete rendszerint jóval 30 fok felett jár, nyáron rengeteg ügyfél panaszkodott, az ablak közeli gépek hamarabb is megadják magukat. Télen meg annyit, hogy az üzemben lévő HDD hőmérséklete a 7 fokot se érte el...
A szünetmentes tápellátásról meg annyit, hogy egy-egy áramkimaradásnál csak reménykedni lehetett, hogy nem áll le gép, ha megszívtad akkor egy komplett salgó elnémult.
Azért olcsó a szolgáltatás, mert fapados az egész.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  SzerverNet - Szerverhosting (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.