Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fps8


fps8
senior tag

Olyan embert keresek, aki szerkesztői vagy grafikus munkakörben dolgozik.
Igazából tudom hogy nem nagyon szoktak az emberek pénzről beszélni de most szükségem van a segítségre.
Az történt hogy 2-évet dolgoztam ezelőtt 1 évvel kezdő fénymásoló majd a végére profi grafikus ként. Tökéletesen kezelem a Corel Draw x2 és x3, photo-paint, jártas vagyok még photoshop cs2 és cs3-ban, és persze a szokásos word, excel stb.
Az előző munkahelyem megszűnése után külföldre költöztem munka céljából 1-évre és most újra itthon keresek hasonló munkakörű állást.
A kérdésem az hogy mennyit lehet egy ilyen munkakörben való munkavégzéssel keresni?
Igazából azért érdekel a dolog, mert azelőtt míg le nem léptem 500,-/óra díjban dolgoztam ami azért szerintem elég kevés.
Most túrom az állásajánlatokat, és találtam is 2 nekem való helyet.
Mielőtt elmegyek egy tárgyalásra, vagy írok egy fizetési igény lapot, szeretnék tisztában lenni a puszta tényekkel. Ki vele, ki mennyit keres?!?! Elég ha azt megmondjátok h mennyiért NE vállaljam el :D.
Várom kedves válaszaitokat!
Üdv. :R

"War... war never changes"

(#2) fps8 válasza fps8 (#1) üzenetére


fps8
senior tag

Ejj, most hívtak hogy mennem kell állásinterjúra!
Nincs valakinek egy gyors ötlete?

"War... war never changes"

(#3) fps8 válasza fps8 (#2) üzenetére


fps8
senior tag

Privátban is nyugodtan jöhet!

"War... war never changes"

(#4) fps8 válasza fps8 (#3) üzenetére


fps8
senior tag

Up! Még mindig várok!

"War... war never changes"

(#5) stangli


stangli
senior tag

lehet hogy az állásbörze megfelelő topikja alatt hamarabb kapnál választ a kérdésedre :D

pl keresőt használva :DDD

(#6) fps8 válasza stangli (#5) üzenetére


fps8
senior tag

Ohh, h ilyen is van :DDD
Köszi! :C

"War... war never changes"

(#7) Eastman válasza stangli (#5) üzenetére


Eastman
őstag

Kicsit mintha ki lenne halva amit linkeltél a keresés eredményeként.

Amúgy engem is érdekelnek ezek a hozzávetőleges számok, úgyhogy

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) fps8 válasza Eastman (#7) üzenetére


fps8
senior tag

Hali.
Én azt csináltam hogy volt egy olyan topic az állásbörzén h ki mennyit keres stb. És ott kerestem arra a kifejezésre hogy grafikus.
Az egyetlen srác aki ott leírta az egy nemtudom milyen grafikus volt de ő 140nettót keres.
Remélem valamit segítettem!
Amúgy a tegnapi interjún megbeszéltem 150nettót csak a probléma az hogy 10-óra + utazás még 2... szal így talán sok lessz nekem és nem vállalom el.
Üdv.

"War... war never changes"

(#9) Eastman válasza fps8 (#8) üzenetére


Eastman
őstag

Engem az is érdekelne, hogy kb. mennyi óradíjért dolgozik a PhotoShoppal manapság egy grafikus... :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10) fps8 válasza Eastman (#9) üzenetére


fps8
senior tag

Hát én amikor a boltban dolgoztam, attól függően hogy mit kellett csinálni egy szerkesztés a vevőnek 1000-1500/óra díj volt minden megkezdett óra.

"War... war never changes"

(#11) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Manapság egy grafikusnak*, profi DTP-s szakembernek ott a nettó 300-400 között kapnia kellene. :U

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#12) szabog4 válasza Törzsúr (#11) üzenetére


szabog4
aktív tag

A kérdés, hogy kap is-e! :U :DDD

HUN_Thorpedo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.