Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jozsué


Jozsué
tag

Tudom a téma kicsit korai.(Ezért is irtam oda hogy ''szerintetek'' és ''lesz'' szócskát).A téma nyitott ,írjátok meg véleményeteket!

Az első helyet én a DOOM3 nak ítélem
Másodok HL2
Harmadik GTA VICE CITY

''Only one man stands between hell and earth...''

(#2) e-biza válasza Jozsué (#1) üzenetére


e-biza
őstag

szerintem se a doom3 se a hl2 nem lesz 2003 játéka mivel még nincs készen. max ugy ahogy az nvidia geforce fx 5800as a legjobb képkártya lett 2002ben, pedig csak 2003ban került piacra.
amúgy a game-of-the-year elég sok kategoriában van,
az egyikben biztosan a Rainbow6 Raven Shield lesz, ez már szokássá vált szerencsére. a második helyezet talán az nfs hot pursuit vagy a gta vc lesz. harmadik? nem tudom remélem a mahjong

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#3) Phantom Lord


Phantom Lord
aktív tag

Mindenképp a HL2 lessz a best, a DOOM 3 elbujhat mögötte.

(#4) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Szerintem minden manapság megjelenő játék szar.

(#5) tildy válasza Jozsué (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem Vice city lesz az első!
Mi az a HL?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) Zsiba


Zsiba
senior tag

Half Life 2-re egy tipp...

''One Ring to rule them all...''

(#7) Kiskutya


Kiskutya
veterán

HL2 az tuti!!!!!!!!!! jeeeee mar nagyon varom!

hmm...

(#8) launcser


launcser
senior tag

mi számít 2003-asnak? ami 2003-ban jelent meg vagy ilyesmi?
én várom az ig3-at, az majdcsak megjelenik :) az biztos jau lesz

tütüü

(#9) tomika


tomika
aktív tag

1. Half-Life 2
2. Doom III
Már gyűjtök új videókártyára... :))

(#10) rudi


rudi
nagyúr

Szerintem nem nagyon lesz HL2 2003ban de ha kijön akkor nagyon ÁLLAT lesz. Láttam a 500MB fölötti bemutatót és padlóztam rendesen :D

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Szvsz a Doom 3 messze nem fog akkorát ütni, mint az elvárják(/juk). Ha 2003-ban kijön, akkor biztos a Half-Life 2 lesz a győztes.

(#12) tomika válasza rudi (#10) üzenetére


tomika
aktív tag

Azt a videót 2x néztem meg... Utána fél órán keresztül keresgéltem az államat a földön. :) Nagyon tápos a grafika & az AI.

(#13) Jozsué


Jozsué
tag

Látom sokan a HL2-t részesítek előnyben mint a Doom3-at. Miért van ez én játszottam mind a Doom1,Doom2,mint Hl-al és nekem is a Hl lett ezek közül a befutó! De a Doom3nak számomra olyan magával ragadó az a parás ,horror hangulata, hogy az eszméletlen!!!!!! Lehet hogy a Hl futni fog 700as cerkán ,a Doom meg nem de akkor is szerintem az a jobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kérlek indokoljátok miert a Hl2 ragadott meg inkább titeket? Mi az a Hangulati elem benne ami annyira magával ragadó???????????????
(Tudom ,hogy jó a szóri(Doomnál is) tudom hogy jó hosszú lesz (Doom is (30pálya)),Tudom hogy a HL2ban lesz multi(Doomnal is lesz a legújabb fejlemények szerint)és tudom hogy a Hl2nek jó lesz a Grafxja (de azért nem annyira mint a DOOM3-nak;])

''Only one man stands between hell and earth...''

(#14) nap


nap
addikt

Szerintem a Heroes of Might and Magic V lesz a legjobb jatek ebben az evben.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#15) tomika válasza Jozsué (#13) üzenetére


tomika
aktív tag

Hát... A HL-nak olyan légköre volt, amit előtte még nem láttam. Ha ezt folytatni tudják, akkor... :))

(#16) tomika válasza tomika (#15) üzenetére


tomika
aktív tag

Most olvasom milyen jó kis képzavart hoztam össze: légkört látni... :O

(#17) Jozsué válasza nap (#14) üzenetére


Jozsué
tag

Azt honnan hallotad hogy lesz ilyen???? Kérlek oszd meg velem ?????;]

''Only one man stands between hell and earth...''

(#18) LukE


LukE
veterán

ha sikerül hozniuk az előre beígért hangulatot, akkor S.T.A.L.K.E.R. (és megjelennek még az idén:))

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#19) emstityu


emstityu
tag

Én így tudom:
-Half Life 2 2003 szeptember 30
-Doom 3 2003 november
-Max Payne 2 talán még idén(szerintem csak jövőre)
-S.T.A.L.K.E.R. talán még idén(szinte biztos hogy csak jövöre)

Szerintem a közeljövőben ezek lesznek a legjobb gammák ja! meg a Vampire The Masqurade folytatása a Bloodlines hogy a magyar Panzers-ről már ne is beszéljek!
Szóval játékok lesznek dögivel,remélem hogy olyan jók lesznek mint amilyen jónak várjuk őket.

Én sevoltam.....csak valami mittudomén!

(#20) Jozsué válasza tomika (#15) üzenetére


Jozsué
tag

Story nagggyon röviden(és a teljes részletesség nélkül): valamikor a jövöben a mars egyik aprócska holdján egy kutatócentrumot hoztak létre amelyben a tudós bácsik azzal kisérleteznek hogy ''csillagkapu szerű szarságo''t:D hozzanak létre amely összeköti ezt a holdat a Marssal s a Földel.Hát ezt ezen tudos bacsik a ezt jól el*asszák és nem ezen helyekre, hanem a POKOLBA nyitnak kaput..........................Eztán az elkárhozott lelkek megszálják a katona és tudos bácsikat és különbőző más előlények is ezen *urva nagy bázisra kerülnek........................Cél:Ez a bácsi aki egyedül lemerészkedik erre az elátkozott helyre, túlélve a megpróbáltatásokat megmentse élve maradt társait(???) eljusson a Kapuig és bezárja azt.............(a storry nem tutira hiteles egy német fórumon olvastam, de az eleje biztos)

''Only one man stands between hell and earth...''

(#21) tomika válasza Jozsué (#20) üzenetére


tomika
aktív tag

Köszi, hogy leírtad!
Hmm, nem rossz. :DDD

(#22) gesuz


gesuz
senior tag

A Nagy karácsonyi meglepetések előtti szavazás?

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#23) Jozsué válasza tomika (#21) üzenetére


Jozsué
tag

Nincs mit.:D Örülök ,hogy megoszthattam veled (veletek:D)

''Only one man stands between hell and earth...''

(#24) Jozsué válasza gesuz (#22) üzenetére


Jozsué
tag

Tulajdonképpen igen!!!! :DDD:DDD:DDD Így is lehet fogalmazni......... :DDD:DDD:DDD

''Only one man stands between hell and earth...''

(#25) LukE


LukE
veterán

nah, éppen halo2 demoját néztem meg, hát egész jó volt, de azért szerintme vagy easyest-3 szinten nyomták, vagy simán god móddal:D meg ellenfélnél pirosra váltó célkereszt. Látszik, hogy konzolra megy.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#26) MLaca


MLaca
őstag

Nem értem, mi értelme van egy ilyen topikot nyitni. Ez tipikus, ircen megbeszélhető téma...

http://mlzphoto.hu/

(#27) Jozsué válasza MLaca (#26) üzenetére


Jozsué
tag

?????????????????????Jaj de jeges hangulatban van hóember báccsi!!!!!!!! Inkább mond ,hogy te szerinted melyik lesz a befutó!!!!!!!! (Ja és ne fikázd a topicot :DDD)

''Only one man stands between hell and earth...''

(#28) bdav


bdav
őstag

hát sztem a HL2-nek van esélye a Doom3 sztem nem lesz nagy cucc (értsd: eszetlen hent már nem versenyképes hosszabb távon). STALKER nem lesz idén.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#29) Shim válasza Jozsué (#20) üzenetére


Shim
őstag

Ez aztán az ütős sztori...erre azt mondni h veri a hl-t, hát szégyen

a hl2 meg fog futni 700as vason de full lebutított grafkóval, a doom3 meg nem és ez is számítani fog enyhén

szóval mindenképpen hl2!

Ui.: megyek a végignyomom a hl-t gyorsan :DDD

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#30) Jozsué válasza bdav (#28) üzenetére


Jozsué
tag

NEGATÍV!!!!!!!!!!!! Az előző részekkel szemben ez nem így lesz!!!! A hangsúly a apró ,s kifinomúlt horrorelemeken lesz!!!!!! És a ''hentelés'' eleve nem meg valósítható
->1.:Szük belső terek
->2.:a legyügöző részletesség miatt nem megvalósítható a Monszta' had mert még a legrősebb gépeken is beszaggatna.................

Ebből láthatod, hogy ezen feltevésed téves...................:DDD( 1:0 )

''Only one man stands between hell and earth...''

(#31) LukE


LukE
veterán

és hogy ki ne hagyjam, Resident Evil: Outbreak trailer. Nézze meg mindenki, lehet hogy a játék szar lessz, de a trailer qurva hangulatos

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#32) Jozsué válasza Shim (#29) üzenetére


Jozsué
tag

MONDTAM ,HOGY A TELJESSÉG IGÉNYE NÉLKÜL!!!!!!!!!!!!!!!!
És ha én leírtam a Doom3 storyját,te írd le a HL2jét kérlek!!!!!!!
Kíváncsian várom!!!!!;]

''Only one man stands between hell and earth...''

(#33) Phantom Lord válasza rudi (#10) üzenetére


Phantom Lord
aktív tag

Már elég régota fejlesztik, és szerintem a megadott idöpontban kint is lesz. Nem várják meg vele mi g a doom megjelenik.

(#34) bdav válasza Jozsué (#30) üzenetére


bdav
őstag

hát nemtom... ez nem tul meggyőző... horror game volt már. Ha egy AVP2 szerűt összehoznak az még játszható is lesz... HL viszont agyalós fps (sztem a 2 is), az jobban bejön. Valami még: d3 ilyen szinvonalon vagy nagyon rövid lesz, vagy nagyon unalmas 5 óra game után (kb.). HL2 jol elhelyezett gondolkodós feladatokkal, pályarombolással, és meglehetősen trükkös fegyvereivel (gravitációs fegyver rulz :) ) valahogy időtállóbbnak tűnik. Nameg az 1 játékmenetét ha sikerül átmenteni (+ story, akkor még nem volt szokás), akkor tuti befutó.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#35) Shim


Shim
őstag

Jaja gravitációs fegyverrel eszméletlenjól bemutatta a presenter csávó a fizikai modellt! Aki még nem látta nézze meg feltétlen! Jozsué te is! A DOOM3 ilyet nem tud. Még az ablakokat se lehet kitörni (legalábbis ez van a tervekben és az álpha tesztben se tudtam kitörni őket :(

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#36) Jozsué válasza bdav (#34) üzenetére


Jozsué
tag

Mint mondtam 30 pálya és furfangosan elhelyezett monszták gondoskodnak a hangulatról (inkább a félelemről ;]) úgyhogy az unalom-> kizárva, rövidség->kizárva (legalábbis számomra biztosan)

''Only one man stands between hell and earth...''

(#37) Egon


Egon
nagyúr

Ehhh, mindenki csak agyatlan fps-b*zi itten?!? :(

Év játéka 2003-ban (szvsz): mivel idén sem lesz MoM2, így a jelöltem: Freelancer.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#38) Jozsué válasza Shim (#35) üzenetére


Jozsué
tag

Az az Alfha volt (félkész verzió) De...........ott az biztos titán ötvözetű volt az üveg:D:D:D:D Na jó és csak vicc

''Only one man stands between hell and earth...''

(#39) Jozsué válasza Egon (#37) üzenetére


Jozsué
tag

Szeretem a stratégiát is, de az FPS-t favorizálom. Kár hogy Starcraft ghost csak konzolra jön ki.....

''Only one man stands between hell and earth...''

(#40) bdav válasza Egon (#37) üzenetére


bdav
őstag

freelancer 2k3-mas? akkor jo :))
kül. hl2 tényleg jó lesz, az nem ''agyatlan'' fps.

ja mégegy jelölt: (Codename) Panzers (aki nem tudná, ez a Swine motorra épülő Stormregion game, a 2. vh-ban fog játszódni, és meglehetősen jónak ígérkezik)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#41) Shim válasza Egon (#37) üzenetére


Shim
őstag

Először is a half life 2 nem ''agyatlan fps'', igenis gondolkodni, és nem csak annyit hogy a kék ajtóhoz kék kulcs kell, vagy melyik monsztát lőjem ki elsőre. Fogadni mernék nem vitted végig egyik hl-t se.
Másodszor: MoM2. Ez mi?

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#42) emstityu válasza Egon (#37) üzenetére


emstityu
tag

És a Panzers az mi?:))

Én sevoltam.....csak valami mittudomén!

(#43) Egon válasza bdav (#40) üzenetére


Egon
nagyúr

Jogos...:P

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#44) bdav válasza Jozsué (#39) üzenetére


bdav
őstag

1. sc ghost nem stratégia :)
2. az 1 gány lesz, mer' nem a Blizzard csinálja :)

[ez egy rendkívül konstruktív hozzászólás volt :D]

amugy nemtom mi a jo abban hogy minden sarkon ''váratlanul'' ott a szörny... ilyen már volt, most az hogy nenek jobba agrafikja nem tud meghatni.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#45) Shim válasza Jozsué (#39) üzenetére


Shim
őstag

Ugye itt nem arra gondolsz, hogy a Ghost stratégia?

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#46) bdav válasza Shim (#41) üzenetére


bdav
őstag

Master of magic. sajna nem játszottam az 1.-el de hires 1 game (asszom olyan hiroz/civ szerü nemtom melyikhez áll közelebb)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#47) Egon válasza Shim (#41) üzenetére


Egon
nagyúr

Bocsánat mindenkitől, egy kicsit erős voltam...:(
Az ''agyatlant'' kéretik elfeljeteni, az ''fps-b*zit'' fenntartom...

MoM= Master of Magic

Valóban nem vittem végig egy Hl-t sem: nem jött be. Ritkán játszom fps-t. Ami tetszett: Unreal, UT, Nolf 1-2, Wolfeinstein; ezek 80%-át végigvittem.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#48) Egon válasza emstityu (#42) üzenetére


Egon
nagyúr

???

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#49) LukE válasza Egon (#37) üzenetére


LukE
veterán

Freelancer tényleg jó volt, de azért szerintem kicsit több idő kellett volna a kivitelezésére. Vagy csak MS-osra sikerült(AOE-k is alapból tetszettek, de apróbb f**ágai miatt lett elegem belőle.). Azért 2x végigvittem:)


Egyébként az agyatlan fps-ek kora lealkonyulóban van. Vagy nyomják 1000L, nagy kiadó, spec effektek, mittomén, vagy tényleg kell valamit nyújtania. (vagy nem adják oda újságoknak tesztelni. pölö aki látta, az a Matrix gamét eléggé lehúzta, de vagy 2.5 milliót eladtak belőle)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#50) Egon válasza bdav (#46) üzenetére


Egon
nagyúr

:(((
Egyértelműen Civ: fantasy környezetben... Gagyi HoMM-ok a cipőjét sem pucolhatják ki - a 4 _együtt_ sem (az ezer kiegészítővel együtt sem...;]).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.