Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RobbyJr


RobbyJr
őstag

Szép, de az a rózsaszín bele... :O
Mindenesetre egyedi az a tápcsatlakozó. :))

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#2) Synthwave válasza RobbyJr (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amúgy szerintem passzol hozzá, csak az keine ahnung, hogy milyen szemből.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) Alogonomus


Alogonomus
őstag

Furcsa szerzet lesz ez a 4070-es kártya a 192 bit és 12 GB, valamint 5888 CUDA mag helyett a 16 GB alapján valószínűleg 256 bitet, de csak 4888 CUDA magot felvonultató verzióban.

(#4) Busterftw


Busterftw
veterán

Lehetne a Colorfulnak végre EU-s jelenléte.

(#5) RobbyJr válasza Synthwave (#2) üzenetére


RobbyJr
őstag

Férfi szemből nem bejövős ;]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#6) Synthwave válasza RobbyJr (#5) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ahol színekkel kell bizonygatni a férfiasságot, ott valami nincs rendben. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) sfefe válasza Synthwave (#6) üzenetére


sfefe
őstag

Azért ez nem így van ...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#8) RobbyJr válasza Synthwave (#6) üzenetére


RobbyJr
őstag

Hát, szerintem sem így van, ha full rózsaszín ruhában lennék, azt hinnék hogy "langyos vizeken evezek" :DDD Nyilván itt nem a rózsaszín dominál a kártyánál, de tuti nem raknék ilyet a gépembe.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#9) Busterftw válasza RobbyJr (#8) üzenetére


Busterftw
veterán

Azt hinnék? Te mit hiszel magadról? Ez egy modern tákolmány, az első világháború után lett az, hogy kék az fiús, pink az lányos, előtte fordítva is volt.

in June 1918, when Ladies’ Home Journal published an article claiming that “the generally accepted rule is pink for the boys, and blue for the girls.” That’s right: pink for boys and blue for girls because, at least at the time, pink, which is associated with red, was considered too harsh for girls. Girls were therefore assigned a color associated with sky and daylight.

Szóval ha mások véleménye ennyire számít akkor igen valóban, valami gond van, mert nem ezen múlik a "férfiasság" vagy annak bizonyítása.

[ Szerkesztve ]

(#10) RobbyJr válasza Busterftw (#9) üzenetére


RobbyJr
őstag

Nem vagyunk egyformák, ez van.
Szép napot! ;)

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#11) lezso6 válasza Busterftw (#9) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez olyan mint a kutyaevés: igazából nem szól ellene semmi, de (nálunk) kulturálisan nem elfogadott.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12) b.


b.
félisten

Hogy lehet RTX 4070 16 GB Vrammal? nem elírás?
Mert szerintem de : [link]
és a Cuda magok száma 5888, tehát egy normál 4070.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#13) pandras83 válasza b. (#12) üzenetére


pandras83
senior tag

tuti elírás...mi értelme lenne egy lassabb, de 16gb-os 4070-nek ha most jött ki a 4060ti 16gb

szerk: de akkor itt is hibás?

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#14) nevemfel válasza RobbyJr (#8) üzenetére


nevemfel
senior tag

Hát, szerintem sem így van, ha full rózsaszín ruhában lennék, azt hinnék hogy "langyos vizeken evezek"

Eléggé nyilvánvaló, mint ahogy az is, hogyha szoknyában szaladgálnál, akkor is langyinak néznének. Az, hogy egyesek szerint ez a nagy dzsender-összeesküvés miatt van, igazából ideológiai részletkérdés.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#15) Synthwave válasza Busterftw (#9) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Így van. A férfiasság tettekről szól, semmi másról.

-----------------------------------------------------------------------

(#13) pandras83: Mindegyik a press release. Nekem is feltűnt, de jobbnak láttam úgy hagyni.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16) Candy


Candy
tag

Nekem férfi szemmel a piperkőc gépek nem jönnek be, amik erősebben világítanak, mint egy monitor és az asztalon kell tárolnod őket, hogy gyönyörködj bennük. Nálam a földön lévő házban felőlem olyan videokártya is lehet, amire az van ráírva, hogy "Gay masterrace", mivel nem nézegetem, hanem használom, ráadásul, mivel teljesen képben vagyok a szexuális identításommal, ezért az nem változna akkor sem, ha flitteres bőrtangát hordanék nercbundával.

Szóval ha majd öt év múlva egy ilyen kártya használtan fele annyiba fog kerülni, mint egy férfias fekete, vagy fehér, akkor erre fog esni a választás.

wunderbike.postr.hu

(#17) Busterftw válasza Candy (#16) üzenetére


Busterftw
veterán

Jaj de hat mit fog szolni a szomszed! ;)

(#18) Synthwave válasza Busterftw (#17) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az igazi kérdés az, hogy a pampogás után hogyan reagálja le, mikor éjjel véletlenül lángra kapnak a tujái.

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.