Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Szekszárdi cory-net infók (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Johnny19


Johnny19
tag

Gondoltam biztos van itt a PH-n Szekszárdi ember aki elmondaná milyen is a net arrafelé, mert nálunk most inditanak kábelnet szolgáltatás és kiváncsi lennék a szolgáltatás minőségére. (ping, szereverleálások....)
Elöre is köszi.

[Szerkesztve]

A legkisebb tanyára is eljuttatják a netet. Minden nap lovaskocsival fogják hozni vinni a TCP csomagokat.

(#2) Johnny19


Johnny19
tag

Senki sem használ ilyen netet?

A legkisebb tanyára is eljuttatják a netet. Minden nap lovaskocsival fogják hozni vinni a TCP csomagokat.

(#3) panizzi


panizzi
aktív tag

lehet hogy engem is érdekelne

no limit

(#4) D4v3


D4v3
őstag

Pár havernak van. SZAR! ;]
1536/512es dslje van és nagyon sokszor szakad és pl. CS közben is 100pingje van (nekem 1024es axelero dslel van 30). Most, hogy volt ez a sávszél emelés, ők is gondoltak egyet, hogy megemelik, de addig nem jutottak el, hogy lehetséges az is, hogy nem fogják bírni. Ahogy eddig sem bírták. Bár állítólag egy fenyegető levél után egy ideig újra használható

(#5) PEPE85 válasza Johnny19 (#1) üzenetére


PEPE85
senior tag

Az a 3Mbit/1Mbit 1 éves szerződéssel bruttó 20k-ért nem is rossz. :) Befizetnék rá, ha lenne ilyen Fibernet-nél csak kérdés, hogy tényleg jön-e 384kbyte/s-el és lehet-e 128kbyte/s-el feltölteni.

Ez így szép lett volna, de most olvasom a legjobb részt ami még a UPC-t is űbereli, pedig azt nem egyszerű.

''Amennyiben a hónap első napjától számított letöltött adatmennyiség meghaladja a 10 Gigabyte-ot akkor a csomagok által biztosított rendelkezésre álló maximális sávszélesség feleződik.''

Ha van ADSL lehetőség, akkor mindenképpen azt válasszátok.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#6) fridaycs


fridaycs
tag

Na felhozom ezt a régi topikot, hátha van még valakinek ilyen net-je Szekszárd és környékén.

Nekem másfél éve van 1024/384-es csomagom és 8600 Ft fizetek. Az előző hónapig meg is voltam velük elégedve, ami probléma volt azt kijavították vsizonylag hamar.
A probléma a sávszél felezéssel volt/van. 1,5 évig csak a letöltési sebességemet felezték meg, a feltöltést meghagyták 384-en. Ezzel még kibékültem, legalább tudtam az arányomat tartani torrenten:) . Aztán áprilisban már a feltöltést is lefelezték. Erre írtam mail-t, hogy én már régi előfizetőjük vagyok (közben váltottak díjcsomagokat és abban már írták, hogy mindkét sebességet +felezik a limitnél), meg eddig sosem felezték le az UL-t, most miért?

A válasz: ÁSZF szerint 64k/64k-ra kéne korlátozniuk, mert ''túlterhelem'' a hálózatukat havi 60-40 GB-ommal...

Na ezek után már annyira nem vagyok boldog velük...

''És egy pár üveg sörtöl majd mindenki elfelejti...''

(#7) Org válasza PEPE85 (#5) üzenetére


Org
aktív tag

grat 3Mbit/1Mbit 20k-ert...
Pantelnet 6Mbit/? 11k...
ennyit errol...
Szekszárd ugy ahogy van egy nagy sz*r hely, nem lehet semmi normalis netet se bekotetni...
:DDD
Nekem T-fosla'jn 1Mbit/128kbit 9 es fél k , es nem vagyok megelegedve veluk...
Most is valami dls karbantartas van es 11-tol 18-ig nem volt netem, szoval kosz... :F

[Szerkesztve]

''Nem Szabad Félned A Kudarctól, Játszd Végig A Játékot.''

(#8) korcsi válasza Org (#7) üzenetére


korcsi
veterán

Hali!

Nekem is t-fos 1M netem van 5Ft/hó flottába és meg vagyok vele elégedve, az elmúlt 3 évben nem volt 3-nál többször leállás, max 1órára. Gondolkoztam a Tarr-os neten ami régen a cory-netes volt, de ennyi zséből nem jönne ki rendes publikus ip-vel kapcsolat.
[link]
Csak fáj, hogy telefon előfizetést is kell fizetnem :(, ez motiválna a kábel váltásra, meg a limitig a nagyobb feltöltési sebesség.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#9) mrdan206


mrdan206
tag

Kicsit kihalt már a topik. Nekem Tarros van megvagyok vele elégedve de lehetne jobb is.

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Szekszárdi cory-net infók (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.