Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49051) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Athlon 64 X2 QL-67 laptop procit keresek. Hátha valaki tud ilyet.

(#49052) siti válasza Pancsermeste (#49044) üzenetére


siti
senior tag

én egy roncs1-ből egy ilyet hoztam ki. el nem tudod képzelni mennyit kerestem nem összecsukható kempinget...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#49053) Pancsermeste válasza siti (#49052) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Hát igen, ez nagyon szép. :R
Gondolom nem kevés pénzt és időt áldoztál rá.

-= Pancsermeste® =-

(#49054) Fecogame


Fecogame
veterán

Csak kezdd el nézni... :(

;]

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#49055) D.Orion


D.Orion
veterán

Srácok tudomást szereztem egy eladó Zotac Mini PC-ről, Model: MAG HD-ND01 Ár: 35K Ha érdekel valakit szóljon és szólok a tulajnak,

(#49056) bim válasza D.Orion (#49055) üzenetére


bim
veterán

Szereztél már valami házikedvencet? :U

(#49057) cannibal válasza LamerGyuri (#49043) üzenetére


cannibal
senior tag

Ha jól emlékszem 25ezer Ft-ban állapodtunk meg. Adtak valamennyi garit a javításra és mivel mindig azon időn belül döglött meg így "csak" 25 ezer forintba került a tanulópénz. Azért annyi lehetett volna bennük, hogy amikor harmadszorra viszi vissza az ember akkor visszaadják a pénzt... (aztán max annyit mondanak, hogy nem tudják megcsinálni és hagyjam békén őket a javíthatatlan vackommal.)

(#49058) D.Orion válasza bim (#49056) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem, mert mind írtam unokahúgaim választanak kutyát mamámhoz. Persze mamámnak is vannak feltételei. De jelenleg nem lehet kihozni két menhelyről se kutyát, vírusfertőzés miatt.

(#49059) f27 válasza cannibal (#49057) üzenetére


f27
aktív tag

Hozd el megnézem ha gondolod.
Ha a hölégfúvó nemtett nagy kárt benne,lehet még jónéhány hónapra feltudom éleszteni neked. :))

(#49060) Gaaabeeesz válasza f27 (#49059) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Valaki kérdezte még annó melyikőtök a jobb,

azt hiszem a válaszra ezennel fény derült :)

Üdv, Gabesz

(#49061) Varoz válasza Gaaabeeesz (#49060) üzenetére


Varoz
őstag

Aha. :U
Kérdezd meg Zolit! Majd rájössz.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#49062) Mizsala


Mizsala
csendes tag

Sziasztok! Tudtok ajánlani autókozmetikát, ahol bőrrel is foglalkoznak? Konkrétan a bőr üleseket kellene rendbehozni az autómban. Köszi előre is :R

(#49063) MunezXBK válasza Mizsala (#49062) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

www.borfelujitas.hu, vagy autoglym termékek, Marcojan kft. E-on-nál a kanyarban.

Autókozmetika csak több kárt tesz benne, sajnos tapasztalat.

(#49064) Mizsala válasza MunezXBK (#49063) üzenetére


Mizsala
csendes tag

Köszi a tippet, ezt a bőrfelújítást fel is hívom hétfőn, bár fura hogy nincs egy cím vagy valami egyéb infó a honlapon. Viszont az árakat korrektnek találom, végül is csak a 2 első ülésemről lenne szó.

(#49065) MunezXBK válasza Mizsala (#49064) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Korrekt a srác, voltam nála. Úrhida felé, de még Fehérváron van, jobbra az utolsó utca.

Reggel begurulsz, du. elhozhatod.

Csodaszép munkát végez, amikor ott voltam, akkor csinálta az őskövület Citroen üléseket.

(#49066) vinikorn


vinikorn
aktív tag

A Börgöndi reptérre hogy lehet kijutni, nem autóval? Vonat vagy busz.

(#49067) D.Orion válasza vinikorn (#49066) üzenetére


D.Orion
veterán

Így van, vonat vagy busz. :U

(#49068) LamerGyuri válasza Gaaabeeesz (#49060) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Akkor sem értettem, egyáltalán miért vált kérdésessé a dolog.
Egy félreeső utcában levő, sufniban hőlégfúvózott, és egy ipari géppel, teljes folyamatmonitorozással-szabályozással végzett javítást nem lehet egy lapon említeni. Kb. olyan, mintha speciális szerszámok helyett mindenhez kalapácsot használnál.
f27 hibajavítási százaléka 90 felett van. A maradék alig tíz is olyan, hogy vagy nem javítható, vagy nem tudja elvállalni valamiért.
Hőlégfúvós csávó hibajavítási százaléka 50. Vagy jó, vagy nem. Ha jó, akkor 50%, hogy kibírja 2 hétnél tovább vagy nem. Ez 25%, és mint kiderült, arcátlanul drágább is.

Szóval mi a kérdés? Van még kérdés?

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#49069) Varoz válasza LamerGyuri (#49068) üzenetére


Varoz
őstag

LoL. Közöd nincs az egészhez. Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.
Azt se tudod mivel dolgozik. Hőlégfúvóval meg lánghegesztővel ja. :DDD
Olyan cégek helyett szervizelünk mi amiket te istenítesz. ;)
De hajrá.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#49070) Gaaabeeesz válasza LamerGyuri (#49068) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Ez nem nekem volt kérdéses!

Üdv, Gabesz

(#49071) Viper26


Viper26
nagyúr

Affene, mi van itt?

/popcorntime :DDD

iPhone 15 Pro | AW S9

(#49072) D.Orion válasza Varoz (#49069) üzenetére


D.Orion
veterán

Ti nem, mert te nem ott dolgozol illetve gondolom cégtulajdonos sem vagy. Szóval nem TI.

Veheted trollkodásnak is ezt a nyelvtani megjegyzést, de egyébként f27 engem is jobban meggyőzött, mert látom mivel dolgozik és hogyan.

(#49073) LamerGyuri válasza vinikorn (#49066) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Tanuld már meg használni az internetet: Börgöndi Repülőnap 2012

A plakáton pedig el kell olvasni, hogy "A Piac-térről nosztalgia járat Ikarus 311-es autóbusszal.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#49074) MacCaine válasza Varoz (#49069) üzenetére


MacCaine
őstag

Tápot javítotok?

(#49075) Varoz válasza D.Orion (#49072) üzenetére


Varoz
őstag

Jó én nem forrasztok. De amúgy igen, mi. Beszoktam segíteni neki. ;)
Szóval láttam egyet mást a nagy nevű szervizektől. Csak röhögtem.


MacCaine

Igen.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#49076) LamerGyuri válasza MacCaine (#49074) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Ha hőlégfúvó jó hozzá, biztos elvállalják... ;]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#49077) Gaaabeeesz válasza LamerGyuri (#49076) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Ez csúnya volt! :d

Üdv, Gabesz

(#49078) MunezXBK válasza MacCaine (#49074) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kutyatápot? :D

(#49079) don_peter válasza Varoz (#49075) üzenetére


don_peter
senior tag

Nem akarok nagyon belekavarni eme remek témába, de észrevetted hányan álltak a te általad preferált és állítólag semmi közöd sincs céghez? :R

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#49080) Komi28 válasza cannibal (#49057) üzenetére


Komi28
senior tag

25 e-ben egyeztetek meg, hogy anniért megcsinálják és jó lesz sokáig. Mivel nem lett jó akkor úgy lett volna korrekt ha legalább visszaadja a pénzed vagy ha nem is az egészet, de legalább nagy részét. Ennyi erővel elvihetné bárhova javítattni az ember a cuccát aztán vagy jó vagy nem de pénz az kell.
Autószerelő is csak félig csinálja meg és ottmarad az ember éjjel a nagy semmiben akkor sem vígasztal, hogy gariban majd újra elviszem hozzá párszor :(

(#49081) Varoz válasza Komi28 (#49080) üzenetére


Varoz
őstag

Én nem vonnék le következtetést. :U
Ha valaki nem tudja használni a gépét az ne reklamáljon. Volt olyan aki 3-adjára hozta vissza a gépet. 2x garban, 3-adjára viszont fizetett, mivel ő volt a hunyó. :U
Nem akarok senki mellé állni. Pontosan azért mert nem tudom a részleteket, hogy miért is döglött meg a gép újra és újra.
De azt látom, hogy itt az emberek szeretnek pálcát törni a másik felett. "Ne ítélj, hogy ne ítéltess!"

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#49082) Rush888


Rush888
tag

Eladó, ha valakit érdekel: E220 USB modem

(#49083) MacCaine válasza Varoz (#49075) üzenetére


MacCaine
őstag

Akkor hétfőn beugranék eggyel. :)

Mi a címetek?

(#49076) LamerGyuri: ;] :DDD

(#49078) MunezXBK: :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49084) Komi28 válasza Varoz (#49081) üzenetére


Komi28
senior tag

Egyébként most is ez történt, hogy nem tudja használni a gépet vagy nem tudtátok megcsinálni? A kettő nem ugyanaz.
Én sem állok senki mellé csak ha valaki pénzt kér egy szolgáltatásért-javításért stb. és garit is vállal hozzá és továbbra sem jó amit csinált. Akkor a fentebb leírt módon kellene eljárnia szerintem.
De ez most nem csak rád hanem minden szolgáltatóra-javításra stb.-re kellene vonatkoznia.

(#49085) Varoz válasza Komi28 (#49084) üzenetére


Varoz
őstag

Mivel nem ismerem se a fórumtársat se a konkrét laptopot. Így nem tudom. De ismerem tesómat és nála korrektebb ember nincs. Volt olyan, hogy nem lett volna kötelessége, sőt nem is ő hibázott, de mégis fizetett. Szóval kizártnak tartom azt a lehetőséget, hogy rosszul lett volna javítva és úgy lett kiadva.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#49086) LamerGyuri válasza Varoz (#49085) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Senkinek semmi baja nincs a tesóddal. A javítási módszerét érik igen erős kifogások-kritikák.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#49087) f27


f27
aktív tag

Én már csak nevetek ezen az egészen :)
Nekem nem kell bizonygatnom,több ezer sikeres munka után az emberek megteszik helyettem! bennem még soha senki nem csalódott és nem is fog.
Olcsó vagyok,ipari gépekkel dolgozok, gyári minőségbe.
Én oda jutottam hogy garanciát sem igazán kell adnom ,mégis kiváló a munkamenetem :)
Egy notebook javítása nálam gyári munkamenettel 10k és ez számlás ár :DDD

(#49088) Varoz válasza LamerGyuri (#49086) üzenetére


Varoz
őstag

Ami javarészt nem igaz. :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#49089) siti válasza Varoz (#49069) üzenetére


siti
senior tag

dehát akkor nem hőlégfúvóval?

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#49090) Varoz válasza siti (#49089) üzenetére


Varoz
őstag

Az poén volt vazzeg. :DDD
Alatta párral lánghegesztőt írtam. XD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#49091) siti válasza Varoz (#49090) üzenetére


siti
senior tag

ehhh, pedig gyertyával is lehet forrasztást javítani...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#49092) Varoz válasza siti (#49091) üzenetére


Varoz
őstag

LoL XDDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#49093) Gaaabeeesz válasza Varoz (#49061) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Szerintem a Zoli nem ismeri a Ferit (F27-et).

Üdv, Gabesz

(#49094) Varoz válasza Gaaabeeesz (#49093) üzenetére


Varoz
őstag

Nem tudom, de tesómat ismeri.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#49095) Varoz válasza cannibal (#49057) üzenetére


Varoz
őstag

Nos, elvileg meg van a hiba. Nem jó benne a hőcső, de ez el lett mondva. Szóval köszönjük szépen a másik háta mögötti beszédet. Gratulálok. Gondolom a másik szervizben is hőcsőre várnak. :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#49096) Varoz


Varoz
őstag

Fehérváron lehet kapni Hipro tápegységet?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#49097) #00809728


#00809728
törölt tag

Ariel 4,67l color ill fehér gél --olcson eladó.(sok db) :C
Akit komolyan érdekel az priviben keresen meg az árral kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#49098) zsotesz81 válasza Varoz (#49096) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Aqua-ban van, de 9000 HUF a legolcsóbb.

(#49099) f27 válasza Gaaabeeesz (#49093) üzenetére


f27
aktív tag

Ki az a Zoli? :B :))

Előbbi meglepődésem...

Álatalam nem ismert márkaszerviz beszélgetése egy általam nem ismret enberke mikor bevitte új garis VGA-ját amin megsérült a garancia cimke...

A lenyeg, hogy a boltban is azt mondtak a hibajelensegre, hogy 90%, hogy csak a GPU lazult meg, es lass csodat, Teged ajanlottak, hogy a legjobb mester ennek az orvoslasara

Ekkora hírem lenne már minden hol :F :DDD :))

[ Szerkesztve ]

(#49100) Varoz válasza zsotesz81 (#49098) üzenetére


Varoz
őstag

Akkor már Cheiftec. :D
Nekem a 6 ezres Hipro kéne. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.