Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Szégyenfal (téma lezárva)

Hozzászólások

(#301) bandus


bandus
veterán

Mi folyik itt Gyöngyösön?
személyes kedvenc :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#302) VinoRosso válasza Thrawn (#300) üzenetére


VinoRosso
veterán

okka

(#303) adalbert1


adalbert1
veterán

(#304) Mrs. Lovett válasza adalbert1 (#303) üzenetére


Mrs. Lovett
tag

Jujj. Hát lesüt róla az intelligencia. :D

bandus: Azt mondják cigányok nélkül szürkéb lenne magyarország :DDD Úgy mutogat mint a Pákó.

[ Szerkesztve ]

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#305) adalbert1 válasza Mrs. Lovett (#304) üzenetére


adalbert1
veterán

Az biztos... Itt pedig általános műveltségben viszik a pálmát (persze ilyen embereket is lehetne minden országból találni)

(#306) Mr X válasza adalbert1 (#305) üzenetére


Mr X
veterán

Na ez már nagyon gáz... :( Hogy lehet valaki ennyire hülye?

(#307) bandus válasza adalbert1 (#305) üzenetére


bandus
veterán

a kis szöszit szívesen korrepetálnám ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#308) VinoRosso válasza Mr X (#306) üzenetére


VinoRosso
veterán

az az igazság, hogy amit belinkeltem az éjjel, azon magyarok voltak, és detto u.e volt, csak jujjvolt nekem, me politika az ejnyebejnye, pedig szerintem egyetalán nem offtopic, csak valakit biztos sértett, de hát akinek nem inge az nem veszi magára... szal idehaza is csináltak, ill lehet csinálni ilyen video-kat. Am valóban az USA átlag általános műveltsége alacsonyabb mint az EU, de a szakterületi műveltség aránya meg éppen fordított képet mutat. És ha jól belegondolunk, hogy egy átlag amerikainak mire van szüksége, akkor teljesen igazuk van.

(#309) vedini válasza adalbert1 (#305) üzenetére


vedini
őstag

ez is már egy régi videó, szégyen na:
[link]

workworkwork...

(#310) Mr X válasza VinoRosso (#308) üzenetére


Mr X
veterán

Én nem úgy értettem, hogy hogy lehet ilyen hülye amerikai, hanem hogy lehet ilyen hülye ember. Mintha iskolát sosem láttak volna. :(

(#311) dokar válasza vedini (#309) üzenetére


dokar
addikt

ez a legjobb: [link] :DDD

extra - SEXRay

(#312) CséZé válasza vedini (#309) üzenetére


CséZé
őstag

Azt nem értem miért kéne tudni egy amerikainak, aki ráadásul szőke :DDD , hogy mi az h "Hángöri" te sem tudod hol van Guam. :)

(#313) -NOKIA- válasza CséZé (#312) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Én nem várok egyiktől sem sokat, sötét az összes mint az éjszaka...

(#314) vedini válasza CséZé (#312) üzenetére


vedini
őstag

figyelj, azért az komoly hogy európába mindenki franciául beszél

meg én emlékszem anno egy rakás országot meg kellett tanulni a fővárosával együtt, meg állandóan vaktérképpel szekáltak

a kissrác azért tudta a lényeget

dokar vicces :DDD

workworkwork...

(#315) CséZé válasza vedini (#314) üzenetére


CséZé
őstag

jó azt elismerem h az tényleg meredek volt tőle, de én a magyar vonatkozású részre értettem.
Egyébként Paris Hiltontól hallottam egy olyan nyilatkozatot , hogy: De kár, hogy Európában mindenki franciául beszél, én pedig csak angolul tudok. Ez röhej azért...

(#316) Gambit válasza vedini (#309) üzenetére


Gambit
őstag

Szerintem ebben az is a durva, hogy a műsorvezető sem tudta igazán miről is beszél, különben nem azt a példát mondta volna, hogy "like i'm hungry". Merthogy nem így kell leírni, és így persze a kiejtése sem ugyanaz. Szóval szerintem ő legalább ugyanolyat égett, mint a csaj, mert neki nyilván fel is volt írva, csak nem sikerült elolvasnia.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#317) -NOKIA- válasza vedini (#314) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Mi is annó mentünk sorba földrészenként, és az összes r0h@dt országot, fővárosával folyóival együtt visszakérdezték kő-keményen!
Tehát az elő sem fordulhatott, hogy nem tudtál egy országot "hova rakni"!!

(#318) FehérHolló válasza vedini (#314) üzenetére


FehérHolló
veterán

A kissrác valószínűleg tudta előre a választ. Olyan nincs, hogy gondolkodás nélkül felírja a táblára 2 másodperc alatt és nyomja a gombját.
Különben én is azt akartam írni, amit Gambit, hogy még a műsorvezető is teljesen sötét volt hozzá.

Skynet is real. It's called Google.

(#319) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

remek kis topik :) kár h csak most találtam rá ;)
ez baj az itthoni tanítási rendszerrel hogy minden szart tanítanak, de a szakmához meg nem értünk! máshol fordítva van, remek szaktudás mellé, alapvető tudás sincs! de ez sokkal hatékonyabb mint a mi oktatásunk... énis mindenhez értek semmit... :)

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#320) FehérHolló válasza Quan-Chi (#319) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem tudom, hogy egyesek hogy vannak vele, de én nem azért szopok végig az egyetemen 6 évet (tanterv szerint), hogy utána semmihez ne értsek. Azután a 6 év után igenis érteni fogok valamihez.

Az USA-ban is vannak nagyon jó diplomás szakemberek, de olyanok is, akik csak 18 éves korukig tanultak és nem értenek semmihez, vagy jó szakmunkásokká képezték őket közben. Ez utóbbi hiányzik kis hazánkban.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#321) CséZé válasza Gambit (#316) üzenetére


CséZé
őstag

Erre is van egy sztorim. :DDD
Idén a GDF-en volt asszem, mikor jöttek be a magyarok a zászlóval, a bemondó csaj így üdvözölte őket: Bonjorno Italiano!(nem tok olaszul lehet nem jól van leírva). Erre a magyar srác válaszolt: We are from Hungary. A csaj erre visszakérdez: Are you hungry? That's great!
:)) Nem égett nagyot az sem.

[ Szerkesztve ]

(#322) -NOKIA- válasza CséZé (#321) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Azon sem lepődöm meg, hogy a GDF-en
(mint a hazai felsőoktatás egyik csúcs-intézménye)
ez történt. :D

(#323) CséZé válasza -NOKIA- (#322) üzenetére


CséZé
őstag

Nem a Gábor Dénes Főiskola, de nem is a Game Developer Forum(amire eredetieg gondoltam), hanem WCG (World Cyber Games) volt az! :DDD itt a link videoval:[link]

[ Szerkesztve ]

(#324) Gambit válasza CséZé (#323) üzenetére


Gambit
őstag

Hú, ez tényleg nagyon ciki. Ha nekem kéne konferálnom egy ilyen nagyobb eseményen, akkor azért előtte átnézném, hogy kik lesznek ott, és nem a zászló alapján próbálnám kitalálni. Főleg, ha tudom magamról, hogy segghülye vagyok.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#325) Quan-Chi válasza FehérHolló (#320) üzenetére


Quan-Chi
őstag

nekem csak 7félév + 4félév(mester képzés) most járok a 4.félévbe, és 1re jobban aggódok magam miatt, mert mintha gimibe járnék, egy csomó idjóta összefüggéstelen óra, amit megtanulunk se alkalmazható semmire... szóval elég ciki lessz :((( :B

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#326) VinoRosso válasza FehérHolló (#320) üzenetére


VinoRosso
veterán

jah erről nekem is van egy sztorim, hogy miért kell teljesen másképp értelmezni az ottani életet...bátyám feleségének van egy nagybáyja, aki 1x évesen 56-ba kiment USA-ba és azóta ott él. Úgy 90 után kezdtek visszajárni MO-ra, de csak ilyen túristaként, hévíre balatonra stb...és egyszer találkoztam én is velük. Szal a tag fafaragónak tanult idehaza, és mikor kiment, nem volt semmilyen végzettsége, és egy órásmester alkalmazta ilyen faliórák készítésére. Elég sok mindent eltanult, ma ott tart, hogy nem tudom hány díjat nyert az ilyen kakukkolós bizbaszaival, degeszre kereste magát, teli van lóvéval mint a déli busz, van egy hatalmas háza Pasadénában és már jópár éve nem csinál semmit, mert anno asszem felesége is eltartási szerződést kötött egy öreglánnyal, aki elg hamar elpatkolt, és egy csomó lóvét örököltek(próbálná ezt valaki megcsinálni itthon, asszem hamar felkopna az álla fafaragóként). Mondta hogy vannak fiai, és hogy az egyik egyetemet is végzett, mire megkérdeztem hogy milyet, azt mondta hogy nem tudja mert hogy olyan nincs itt MO-on és ne tudja a magyar nevét. Megkérdeztem hogy mégis mivel foglalkozik, mire a végén kiderült hogy ács :Y Na monom ilyen van hogy ott ehhez egyetemet kell végezni?? Leírta, és egy kicsit másképp néz ki ott ez a szakma mint nálunk, mert ugye ott rengeteg az ilyen faszerkzetes ház, na és ő olyanokat tervez ill kivitelez, csak egy kicsit nagyobb szaktudással, mint amilyen itt van nálunk. Emlékszem még az MTV-n láttam egy ilyet az Orange County Choppers-ben, volt egy böszme szakállas rokker pacák, amolyan ízirájder öcsém tag, aki saját építésű choppereket szerelt, illetve tervezett. Látszott a fazonon, hogy nemigazán mondható, hogy gépészmérnöki(vagy bármilyen) végzettsége lenne, viszont olyan motort csinált, hogy beszarás..., hegesztettek, fúrtak, esztergáltak, kalapáltak stb..kiváncsi lennék, hogy melyik magyar mérnök csinálná utána mindezt egyetemi tudással. Igaz az szerintem se jó úgy, hogy valaki annyira szakbarbár legyen, hogy teljesen fogalmatlan legyen més kérdésekben, de itt nálunk rengeteg olyan dolgot tanítanak, főleg egyetemi szinten, aminek soha semmi hasznát nem veszi az ember. Meg lehet nézni, hogy hol van a magyar felsőoktatás, illetve a magyar egyetemek a világ egyetemeinek a rangsorában, illetve hol van a CalTech, a MIT, a Yale, Harvard stb...stb...stb...

(#327) Drótszamár válasza Jofi81 (#279) üzenetére


Drótszamár
őstag

Avira szerint vírusos ez az oldal.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#328) vedini válasza CséZé (#323) üzenetére


vedini
őstag

atya ég, ez a csaj iszonyat gáz, hogy nem égett a pofija :B

Gambit: egyszer én is voltam egy ilyen best-es summer course-on rómában, és ott is mindig ezzel poénkodtak hogy hungry

-NOKIA- jah meg tudni kellett, malom meg erőmő meg mindenféle melyik városban van

FehérHolló hát sztem nem tudta előre a gyerek, ez olyan lehet mint a magyar műsor az többet tudok mint egy ötödikes vagy melyik volt az

Quan-Chi jobb lenne gyúrós topikban számolnál be az eredményeidről :K

[ Szerkesztve ]

workworkwork...

(#329) Quan-Chi válasza vedini (#328) üzenetére


Quan-Chi
őstag

majd oda is tévedek nyugi :) csak elösször itt kiélem magam :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#330) Gambit válasza vedini (#328) üzenetére


Gambit
őstag

"hát sztem nem tudta előre a gyerek, ez olyan lehet mint a magyar műsor az többet tudok mint egy ötödikes vagy melyik volt az"

Nem, ez nem olyan, hanem pontosan ugyanaz a műsor. És ne aggódj, valószínűleg a magyarban is tudták előre a válaszokat, mert soha egyik sem hibázott.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#331) adalbert1 válasza Gambit (#316) üzenetére


adalbert1
veterán

Ja, a Hungaryt tényleg úgy ejtette mint a hungryt... Viszont azon jót röhögtem mikor leoltotta a csajt, hogy a nők nem a férfiak véleményét akarják hallani, hanem a sajátjukat mélyebb hangon. ;]

(#332) Jofi81 válasza Drótszamár (#327) üzenetére


Jofi81
őstag

Nekem a Nod nem jelez semmit, de ha mégis, akkor bocs, nem szándékos volt...

(#333) Füge007


Füge007
senior tag

Link

[ Szerkesztve ]

Füge

(#334) CséZé válasza Füge007 (#333) üzenetére


CséZé
őstag

a háttérbe az asszony nagyon beadja :DDD

(#335) CséZé


CséZé
őstag

(#336) Mrs. Lovett válasza Drótszamár (#327) üzenetére


Mrs. Lovett
tag

Jujj. Csak most veszem észre, hogy az aláírásod azt jelenti: Csöcs! :DDD

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#337) Ricardo


Ricardo
félisten

(#338) Hurkaleves válasza CséZé (#334) üzenetére


Hurkaleves
őstag

Vouch! Kegyetlen.. :DD :DD

Ricardo: madafakin' niggaz :( :D

[ Szerkesztve ]

(#339) Jofi81 válasza Ricardo (#337) üzenetére


Jofi81
őstag

Kemény hely lehet ez a Kurityán... :DDD

(#340) Ricardo


Ricardo
félisten

(#341) mark75 válasza Ricardo (#340) üzenetére


mark75
senior tag

undortio :O
de az egész faj az 90%-ban

(#342) Magnum_ válasza Ricardo (#337) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Kurityán... alap ;]

I humbly and respectfully decline™

(#343) mark75 válasza Ricardo (#337) üzenetére


mark75
senior tag

most már tudom 50cent honnan lopta el a zenét ;]
szánalom

(#344) L|zsidoboz válasza Ricardo (#337) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ha már rap... :))

Gondolom az Öt.utcaiakat már linkelte valaki, ők verhetetlenek.

Good to be good, but better to be lucky.

(#345) Ricardo válasza L|zsidoboz (#344) üzenetére


Ricardo
félisten

Sztár lesz a gyerekből :D

(#346) public73 válasza L|zsidoboz (#344) üzenetére


public73
aktív tag

omg!!!! :Y
ez borzasztó....

(#347) Magnum_ válasza L|zsidoboz (#344) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hány éves lehet? :Y

I humbly and respectfully decline™

(#348) CséZé


CséZé
őstag

Jani a kemény eszméleten fickó :D

(#349) VinoRosso válasza Ricardo (#337) üzenetére


VinoRosso
veterán

yi yi yo yo e naon kemény yo yi :C

[link]

yeah tibbahnation

[ Szerkesztve ]

(#350) Magnum_ válasza CséZé (#348) üzenetére


Magnum_
nagyúr

jo a képminöség :DDD

I humbly and respectfully decline™

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Szégyenfal (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.