Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Szégyenfal (téma lezárva)

Hozzászólások

(#801) fobee000 válasza GC-EvElyN- (#800) üzenetére


fobee000
tag

Van benne valami :U

''Nincs az az elba**ott helyzet, amin ne lehetne szívós, kitartó munkával még tovább rontani''

(#802) jetimokus


jetimokus
tag

Azt hiszem ez egy az egyben ide tartozik, és nem is kell semmit hozzáfűzni.

[ Szerkesztve ]

(#803) horyk válasza jetimokus (#802) üzenetére


horyk
senior tag

Én csak 1et fűznék hozzá, vagyis egy kötelet a nyakára aztán ott hátul az erdőbe meg felhúznám egy fára. :DDD ennyi :)

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#804) brownus


brownus
veterán

ez a szégyen... (bár lehet én vagyok konzervatív...) -> werk akadémia ma láttam a vili megállójában a plakátjukat

nézzétek meg azt a három pics@t kik azok

(#805) Viktor0610 válasza brownus (#804) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, mi bajod ezzel... :U

Én szeretnék elvégezni egy enteriőrstylist képzést, potom 190000 Ft + ÁFA / félév díjért... :D

Samsung Galaxy A54

(#806) jetimokus válasza horyk (#803) üzenetére


jetimokus
tag

Sajnos mostanság azzal az erővel amivel ez a dolog működik kiirthatnád fél Magyarországot. Főként szerény szülővárosomat. Annyain vannak mint az oroszok elvtárs gyűlésen....

[ Szerkesztve ]

(#807) fobee000 válasza jetimokus (#802) üzenetére


fobee000
tag

Huu de rusnya valami... :DDD

''Nincs az az elba**ott helyzet, amin ne lehetne szívós, kitartó munkával még tovább rontani''

(#808) fobee000


fobee000
tag

Na itt dobtam le a láncot :DDD :DDD :DDD
[link]

''Nincs az az elba**ott helyzet, amin ne lehetne szívós, kitartó munkával még tovább rontani''

(#809) horyk


horyk
senior tag

Sajnos a mi városunkban is akadnak fura egyének : :DDD

mod: A smile a link ! bocs :D

[ Szerkesztve ]

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#810) (Darkwood) válasza horyk (#809) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ez komoly? :U :(

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#811) horyk válasza (Darkwood) (#810) üzenetére


horyk
senior tag

Sajnos komoly, olvasd el a kommenteket !

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#812) Vandit.


Vandit.
addikt

Ennyit a szigetről.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#813) adalbert1 válasza Vandit. (#812) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát a securitysok között amúgy is kevés észlény van (nem is tudom, miért gondolják azt, hogy pár év gyúrás után ők a királyok), de ez tényleg rohadt gáz.
Érdekes hogy olyan híreket sose hallani hogy valaki náluk erősebbel, harcművészet/önvédelem terén jobban képzettel verekedtek és az lenyomta őket a picsába, ilyeneket szívesen olvasnék.
Egy tizenéves lányba meg bele tudnak kötni, hát gratulálok. :((

(#814) jetimokus válasza Vandit. (#812) üzenetére


jetimokus
tag

Lost!? :DDD :DDD

(#815) horyk válasza jetimokus (#814) üzenetére


horyk
senior tag

LOL ! Azaz !!! :C

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#816) Integra


Integra
titán

[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#817) lorcsi válasza Integra (#816) üzenetére


lorcsi
veterán

remélem tényleg elkapják és minimum kiherélik
:((( :(( :(((

börtönbe meg ő lesz a kislány :DDD

[ Szerkesztve ]

(#818) Magnum_ válasza Integra (#816) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hát ez ciki.. :DDD bár azt irta, személyesen már zavarná, ami enyhitő körülmény lehet.

I humbly and respectfully decline™

(#819) qdak válasza Integra (#816) üzenetére


qdak
addikt

ez 1 nagy kamu :S

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#820) _az válasza Integra (#816) üzenetére


_az
senior tag

modnjuk kiváncsi vagyok, mi történik, ha kiderül, hogy a 39 éves férfi valójában eg szórakozott 15 éves fiú? :DDD

más: étel téma.

szóval ma találtam boltban citrom, málna, ánizs és NATÚR izesítésű szőlőcukrot.
ez utóbbit furcsálltam. :DD

az

(#821) Coyot válasza _az (#820) üzenetére


Coyot
őstag

a szőlőcukor alapvetően olyan édes ízű/egyszerűen csak édes mint a cukor/, ami nem natúr abba van hozzáadott aroma, mi ezzel a gond :F

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#822) N4r4ncs


N4r4ncs
aktív tag

Akkor jön majd a csattanó ha cigány tart el cigányt az országban! :DDD ..és mint tudjuk ebben az egyben nem nagyon van e faj között egyetértés.

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#823) N4r4ncs válasza adalbert1 (#813) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

Megverni egy lányt akitől te ötször nagyobb vagy,szóval még egy ilyen parasztság nem nagyon van :((( persze a security tagad mindent
Azt a tuskó barmot szivesen belelöketném kézen-lábon megbilincselve ott helybe a Dunába,vajon meddig bírná.

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#824) adalbert1 válasza N4r4ncs (#823) üzenetére


adalbert1
veterán

Közben rájöttem, hogy elnéztem, nem tizen hanem huszonéves a lány. Persze a lényegen nem változtat.
Amúgy kb. tényleg annyira lehetett nekik ellenfél, mint egy K1-esnek mondjuk a securitys gyerek.

(#825) <NewL> válasza Integra (#816) üzenetére


<NewL>
addikt

ilyen van a chaten? ha a moderátorok csinálják,akkor hány privátot el kell olvasni. vagy hogy van ez :U
amúgy lol,szerintem valami kis kölyök szórakozott:)

There's an app for that

(#826) _az válasza Coyot (#821) üzenetére


_az
senior tag

na várjál :D

nem az volt ráírva, hogy "natúr".
az volt ráírva, hogy "natúr ízesítésű" ! :D

és az összetevőknél is ott volt, hogy natúr aroma, vagy miafranc. minek a sima cukorba cukor ízesítés? :D

az

(#827) lúzer válasza adalbert1 (#824) üzenetére


lúzer
veterán

szégyenország szégyenfala :( :(

az ilyen menőket összezárnám pár vagány csávóval

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#828) Coyot válasza _az (#826) üzenetére


Coyot
őstag

érdekes dolgok vannak :D

Má' nem

(#829) dragonfx válasza Integra (#816) üzenetére


dragonfx
veterán

azt a sz........tt k...a életbe...ez igazv agy kamu?? :DD ..modnjuk megérdemli...aki ilyenne töri az agyát....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#830) lúzer válasza dragonfx (#829) üzenetére


lúzer
veterán

ha igaz, megnézném azt a pánikot! :C
valszeg még az utp-t is kitépte

bár valszeg kamu, ilyen nincs szvsz, hogy maradjon ott ahol van, már úton vagyunk

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#831) Tv válasza dragonfx (#829) üzenetére


Tv
senior tag

Sztem ez kamu, mármint nemhiszem, hogy tényleg hatósági személy ült ott. Mondjuk már az is elég eredmény, ha elijeszt vele pár ilyen retardált férget az ilyenfajta próbálkozástól.

(#832) ész ventura


ész ventura
aktív tag

Ez picit gáz ! LOL! :)

Azt mondta a rendszer hogy adjak meg egy új jelszót, beírtam hogy f@szom,erre kiírta hogy túl rövid...

(#833) NoLF válasza lorcsi (#743) üzenetére


NoLF
addikt

annyit iszik mint a gödény.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#834) brownus


brownus
veterán

amy winehouse :( kár azért a szép hangért, de hát csak egy pics@.... ha ennyi esze van.

meg ennyi mindent egyszerre?? ehhh, meg is érdemli

[ Szerkesztve ]

(#835) glutamin válasza brownus (#834) üzenetére


glutamin
őstag

Szerintem hamar összehozza már, hogy kinyúvad.

Sajnos az emberek többsége nem tud mit kezdeni az istenadta tehetséggel.

Pedig tényleg különleges hangja van.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#836) horyk válasza glutamin (#835) üzenetére


horyk
senior tag

Én csak azt nem értem hogy az ilyen full gazdagok miért cseszik el így az életüket :F
Az egyik drogos lessz a másik alkesz a harmadik meg buzi :DDD vagy mind1ik :D
Nekem ha ennyi pénzem lenne nem hiszem hogy erre sorsra jutnék, bár lehet hogy a mai világba ez a trend :F

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#837) (Darkwood) válasza ész ventura (#832) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Pszichedelikusan transzformált manifesztációs állapotomban sem tudnám a környezetemben elviselni! :(((

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#838) Ricardo


Ricardo
félisten

(#839) Tv válasza Ricardo (#838) üzenetére


Tv
senior tag

Kár hogy azt nem tudjuk meg, hogy hatásos volt-e a módszer :(( . Ezt további tesztelést követel :DDD

(#840) Jadro válasza Ricardo (#838) üzenetére


Jadro
veterán

"Malajziában éppen egy hete hasonló problémával került kórházba egy másik férfi. Ő nem csavaranyát használt, hanem acélgyűrűt, de azzal nem bírtak az orvosok, végül a tűzoltók vágták le."

Az gyűrűt vagy a farkát? :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#841) Ricardo


Ricardo
félisten

(#842) kételkedem válasza Ricardo (#841) üzenetére


kételkedem
addikt

Érdemes csemegézni az emo- nem emo hozzászólások között! :W

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#843) blwolf_89


blwolf_89
csendes tag

Szerintem ha röhögni akar valaki a szánalomtól, akkor ezt nem hagyhatja ki.

Ilyen emberek is élnek... :W

Software is like sex; it's better when it's free. Linux user #431260

(#844) kavicssli


kavicssli
addikt

Mónika Show Promo - Best Of jelenetek :O

ááááááááááááá

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#845) RoyalFlush válasza kavicssli (#844) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Mónika Show - Az ipséről dulakodás közben még a pulóver is lekerült :(

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#846) <NewL>


<NewL>
addikt

khöszi! :DDD

There's an app for that

(#847) Balinov válasza <NewL> (#846) üzenetére


Balinov
félisten

hat ez tenyleg szanalmas. :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#848) Gabeee válasza <NewL> (#846) üzenetére


Gabeee
tag

Ez már volt, khöszi! Nem is olyan rég... (#832) :P

"Jó nyitott elmével élni, de azért annyira ne nyitottal, hogy kiessen rajta az agyad." Carl Sagan

(#849) Ricardo válasza kavicssli (#844) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha már "Móóuunika só" akkor ne hagyjuk ki az ördöggyilkost

:DD

(#850) hucsikoi válasza <NewL> (#846) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Jesszusom..ezt Lukács Laci meglátja biztos sírva fakad.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Szégyenfal (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.