Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Szavazás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) CsatiZsol


CsatiZsol
tag

ABIT NF7-S rev 2.0
ABIT AN7
ASUS A7N8X
ASUS A7N8X-X
ASUS A7N8X-VM
ASUS A7N8X-E Deluxe
ALBATRON KX18D Pro II
GigaByte GA-7N400-L
GigaByte GA-7N400 Pro2
ECS N2U400

Megint én. :))

Azt szeretném megtudni, hogy ezek közül melyiket ajánljátok, stabil, de olyan géphez, amiben nem kéne az alaplap legyen a ''leggyengébb láncszem''.

mindenki válaszát előre is köszönöm.

Üdv Zsolt

Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”

(#2) Old Death válasza CsatiZsol (#1) üzenetére


Old Death
senior tag

ASUS TUSL2-C !!!! :)) Nagyon jó, csak az a kár, hjogy 1,4-es megy csak bele! :(
Nekem NF-7-em van. (A másik meg TUSL2-C.) Semmi gond nincsen az NF-7-tel. Legalábbis nálam!

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#3) Zsu_ válasza CsatiZsol (#1) üzenetére


Zsu_
senior tag

Asus A7N8X

(#4) ArGab


ArGab
őstag

NF7-S, de a többit személyesen nem is nagyon ismerem. Ezzel még nem volt semmi gondom. Stabil, jó teljesítményű, és még a SATA-s bootolás is megy vele, nem úgy mint egy ASUSnál amit a múltkor láttam.

(#5) Donnie


Donnie
őstag

NF7-S rev 2.0 nem kérdés... Ezek közül a legjobb választás.

(#6) $


$
tag

Milyen az az AN-7? Ha jobb, mint az NF-7-S, akkor azt ajánlom, ha nem, akkó nem

(#7) Sn00k válasza CsatiZsol (#1) üzenetére


Sn00k
veterán

GA-7N400 PRO 2
Szerintem ez RULEZZZZZ a jelenlévők közül...
Én ilyet vennék :o

3njoy the Lif3

(#8) Husky


Husky
aktív tag

Az NF7 a legfinomabb ... :)

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#9) CsatiZsol


CsatiZsol
tag

Köszi a válaszokat, akinek valamelyik lapja van ezek közül, vagy több dolgot tud róla, netán találkozott már vele közelről elmondaná, hogy mit adank hozzá (Mi vana a dobozában a lapon kívül) és mik róla a tapasztalatok (tuning (FSB állítás hány MHz-nként, vcore állítási lehetőség, ramok sebességének állítási lehetősége, PCI/AGP bus freki állítás)) és ami nagyon fontos számomra, leghosszabb folyamatos bekapcsolt idő (mennyit ment eddig nálad leghoszabban reset és kikapcsolás nélkül). Ez azért fontos, mert ugye Lan-on igen jó, ha sokáig bírja a gép. Nekem az ECS K7S6A-m kibírt folyamatos menéssel 10 napot, nem volt kikapcsolva és nem fagyott (nem kellett resetelni sem) :DD

Tehát akkor várom ilyen jellegű tapasztalataitokat is. :)

Előre is Köszönöm.

Üdv Zsolt

Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”

(#10) Alvin_ti4200 válasza CsatiZsol (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

GigaByte GA-7N400 Pro2

Egy hibája van: Zalman nem megy rá:(

(#11) CsatiZsol válasza Alvin_ti4200 (#10) üzenetére


CsatiZsol
tag

Mit tudsz róla ezen kívül? :)

Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”

(#12) LicskaiJ


LicskaiJ
aktív tag

Csumi!
Nekem ABIT NF7 rev 2.0-ám van.Tökéletesen + vagyok vele elégedve!
Szerintem az ABIT NF7-S rev 2.0-át vedd meg,abban nem fogsz csalódni!

Go Pats!

(#13) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán


Na, jól megszavaztátok :D
Szegény topicnyitó csak kapkodhatja a fejét :D


Szerk: Áhá! Szóval így lehet szürkével írni... Micsoda álmatlan éjszakákat éltem át emiatt :DD

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#14) Alvin_ti4200 válasza CsatiZsol (#11) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nem sokat:) NF7-em volt, meg egy KT400-as Gigabyte-om is, ezek alapján sokkal inkább Gigabyte.

(#15) anulu


anulu
félisten

egyetértek Alvin #10-es hsz-ával.

az én sorrendem:
Gigabyte 7N400 PRO2
Abit AN7
Abit NF7-S

ha brutál tuningot akarsz, akkor Abit, ha nem üveghangig akarod húzni a procid, akkor GByte. az Abit lapokon 2,3V a max VCore, míg a Gigabyteon 1,85V. RAM fesz: Abit: 3.3V, GB: 3V (asszem... bár erre nem tenném a fejem). az Abit lapra rá tudod rakni a Zalman 7000-es sorozatát, mert megvan a 4 furat a proc mellett.
viszont a Gigabyteon van 2 csatornás (4eszköz) IDE RAID.
GA lapból van Rev2 is. hogy mi a valós különség azon kívül, hogy a R2-n aranyszínű a borda, arról fogalmam sincs...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) Old Death válasza bLaCkDoGoNe (#13) üzenetére


Old Death
senior tag

Na, jól megszavaztátok
Szegény topicnyitó csak kapkodhatja a fejét


:DD Köszi! Igyekeztünk!!! :)) Érvényesülnek a szabadpiaci feltételek!!!! :)

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#17) anulu válasza Alvin_ti4200 (#14) üzenetére


anulu
félisten

nekem most van Gigabyte :D 1-2 apróbb hülyeségét leszámítva maximálisan meg vagyok elégedve! :D csak vmi böszme drága volt! :(:(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Szavazás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.