Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Számítógép kikapcsol! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) RoyMustang


RoyMustang
csendes tag

Egy olyan gondom lenne, hogy gépem ki szokott kacsolni csak úgy minden ok nélkül mintha ki húznák a hálózatból. Főleg ha valamilyen Flash típusú alkalmazás (pl.: Facebook-on elindítok egy játékot futt 5 percet és kikapcsol. Csináltam néhány mérést és volt, hogy csak 12 perc múlva kapcsolt ki volt hogy 35 perc után de volt hogy órákig kibírta ezeket mind egy másik játéknál (APB Reloaded ha valakit érdekel) de például ha CoD: MW3-al játszok 1X sem csinál ilyet. Először a procira gyanakodtam hogy talán túl melegszik de nem tartom valószínűnek hogy az lenne a gond majd kicseréltem a tápot de a másik táppal is ugyan úgy kikapcsolt sajnos más ötletem nincs. Lehet a táp kábel rossz? vagy egy nagy takarítás kellene? esetleg Oprendszer csere? dirver frissítés?

Egyébként erről a gépről van szó:
Alaplap: ASRock A780LM-S
Proci: AMD Phenon II X6 1075T
VGA: Nvidia Geforce 9600GT 512Mb
HDD: SAMSUNG 200Gb
RAM: 2X4 GB Kingston (ebből 3,25 használva WinXP miatt)
Táp: HKC USP550W
Oprendszer: WinXP 32bit

Bárki, bármiféle épkézláb ötletel rendelkezik írjon mert nekem már sejtelmem nincs mi lehet a gond. :F

(#2) odrif válasza RoyMustang (#1) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Sok mindentől lehet, elsősorban melegedés szerintem.
A téma folytatható: itt vagy itt.

20 éve a Prohardveren

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Számítógép kikapcsol! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.