Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Munkas


Munkas
aktív tag

Régen használtam symantec progikat, de aztán mások jobbnak tűntek. Nemrég újra felraktam az Endpoint-et, hátha azóta tényleg jobb lett.
Hááát, kicsit olyan érzésem van vele mint az Internet Explorerrel. Az alap beállításai olyanok, hogy csak körülményesebbé teszi az életet és pont, azokat blokkolja amiket használna az ember. Inkább nehezíti a gép használhatóságát, védeni meg más progik is védenek ennyire, sőt.
Most pl. a fájl és nyomtató megosztást nem tudom elhitetni a tűzfalával. Hiába van beállítva, csak blokkolja. Ha kikapcsolom akkor minden OK. :W
A vírus szkennere hasonlóan önállósítja magát. Nem lehet neki megadni, hogy vannak olyan fájlok amik nem vírusok még ha ő annak gondolja is (régen volt benne ilyen). Ha kikapcsolom az on-line scan-t, akkor meg időnként magától visszakapcsolja. Azért jobban szeretnem, ha egy program nem önállósítja magát. Pont ezért lett volna telepítve, hogy az olyan kártevőket kiszűrje, akik a hátam mögött csinálnának valamit.
Még egy kicsit fent marad, aztán ha nem jutok vele előre megy a kukába. Amúgy is utálom, ha egy szoftverrel órákat kell eltölteni, hogy használhatóvá lehessen tenni.
Ha valakinek van ötlete a fentiekre, akkor azért szívesen várok tippeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.