Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Minek. A Gen1 tudott 2.23 TFLOPS-ot, ez mondjuk fog tudni 2.7-et. Ahol mar van lehet RT-rol beszelni az boven 5+ TFLOPS, de inkabb 10+.
Ertem hogy jo hogy bovul a feature set de tokeletesen semmi ertelme nincs es meg legalabb 5 evig nem lesznek mobilos jatekokban RT tamogatas, vagy ami lesz az bohozat szint.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#2) fzboxx


fzboxx
senior tag

És ha minden igaz, a modem támogatja a dual active üzemmódot, 4G+5G és 5G+5G felállásban. :C

(#3) fzboxx


fzboxx
senior tag

forrás : Snapdragon 8 Gen 2 Defines a New Standard for Premium Smartphones | Qualcomm


Snapdragon Connect: Snapdragon 8 Gen 2 is the world’s most advanced 5G platform, boasting unparalleled connectivity from 5G, Wi-Fi and Bluetooth. Featuring the Snapdragon X70 5G Modem-RF System with Qualcomm® 5G AI Processor, Snapdragon 8 Gen 2 harnesses the power of AI to enable breakthrough 5G upload and download speeds, coverage, latency, and power efficiency. This is the first Snapdragon platform to support 5G+5G/4G Dual-SIM Dual-Active, which harnesses the power and flexibility of two 5G SIMs at once. This ultra-advanced platform also features the Qualcomm® FastConnect™ 7800 connectivity system, offering the lowest latency Wi-Fi 7 and dual Bluetooth® connectivity for sustained immersion. High Band Simultaneous Multi-Link enables peak Wi-Fi 7 performance globally allowing for smooth, blazing connections when streaming, gaming, and more.

(#4) TeeJay


TeeJay
félisten

Inkább egy normális középkategóriás proci jöhetne
6 gen 1 gagyi lett
7 gen 1 senkinek sem kell
Én olyat szeretnék amiben van 2 erősebb új A715 vagy A710
meg 6darab hatékony A510 és máris lenne gyors telefon 2napos üzemidővel

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#5) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

Itt a részletes fícsör szettje (szépek ezek a fonetikus magyarítások...): Snapdragon 8 Gen 2 Mobile Platform

Engem nem érint, mert most is egy 2016-os, akkori középkategóriás Samut nyúzok (viszont az AMOLED kijelzője isteni, más kijelzőjű mobilt már nem szívesen használnék) és váltáskor sem az n*100.000 Ft-os csúcskategóriát venném már elvi okokból sem, ugyanakkor 3-4 év múlva ez a fejlesztés is leérhet a középkategóriába jóárasítva; akkor majd esetleg...

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#6) laposonly11 válasza GeryFlash (#1) üzenetére


laposonly11
senior tag

Nem szoktam mobilon játszani, bár ki tudja, padon ülve a parkban talán van értelme, de ha így néznek ki most a mobilos játékok Ray Tracinggel, vagy nélküle az elég durva:
[link]
[link]
[link]

Ordo est anima rerum.

(#7) awexco válasza laposonly11 (#6) üzenetére


awexco
őstag

El vannak ezek túlozva ...

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#8) podtibi válasza laposonly11 (#6) üzenetére


podtibi
senior tag

Az első kettő csak feljavítás vagy mi akar lenni, az utolsó meg talán gameplay-nek elmegy.

Ezt inkább rád bízom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.