Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam account lopás

Hozzászólások

(#1) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Kérek minden PH!-st hogy segítsen! Nagyon fontos lenne!
Szóval, aljas módon, visszaélve lenyúlták az accountom amibe volt egy-két játék... :O
A gyerek "kölcsön kértre" egy fél órára egy warra de nem jelentkezett utánna. Én jó szívű ember lévén segítettem, hiba volt. :((
Az acc neve: dixy992 volt. Aki tud segítsen. Kééérem!
Bocs az új topikért!

[ Szerkesztve ]

Oda mentem, ahol vagyok!

(#2) Tomaaasz válasza Tomaaasz (#1) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

És ezuton is üzenem neki: Hogy dögöljön meg. Törjön el mindkét keze. Én azokért a játékokért dolgoztam, nem apu meg anyu baszta seggem alá! Kis köcsög tudjam meg hogy hívják, hol lakik, biztos lehet benne hogy a földbe döngölöm!

Másik: Már írtam a supportnak egy mail-t, de úgy érzem nem nagyon fogják törni magukat... szval aki tud segítsen!

Oda mentem, ahol vagyok!

(#3) athomi válasza Tomaaasz (#2) üzenetére


athomi
veterán

Saját kárán tanul az ember.

(#4) Tomaaasz válasza athomi (#3) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Tanultam is. Csak nem szeretném megvenni megint a játékaimat... és ez a legidegesítőbb hogy itt van melletem az eredeti lemez és nem használhatom. :W

Oda mentem, ahol vagyok!

(#5) #65675776 válasza Tomaaasz (#4) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha egy ismeretlennek odaadtak az acc-od, akkor nem igazán tudlak sajnálni. Ez minimum naivitás.

(#6) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Az eredeti CD kulccsal nem tudod visszaszerezni az accod ? Én mikor elfelejtettem az accom jelszavát, akkor a cd kulccsal új jelszót csináltam :)
(Igaz az én accomon csak a HL2 Collectors Edition cuccai vannak)

(#7) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Reclaiming a Hijacked Steam Account

Megjegyzésként még leírnám, hogy elég buta vagy ha kiadod egy ismeretlennek az account információid. :U

(#8) qdak válasza Tomaaasz (#4) üzenetére


qdak
addikt

nekem ugyan igy van a colin 2005 nem tudok az eredeti dvd vel neten jaccani :F

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#9) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Ööö asszema cd-kulcshoz is kell email. Ami meg egy régi volt beírva.

Oda mentem, ahol vagyok!

(#10) Tomaaasz válasza Tomaaasz (#9) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

nem megy úgyse :( emailt küld

Oda mentem, ahol vagyok!

(#11) LucifeI2 válasza Tomaaasz (#10) üzenetére


LucifeI2
őstag

Elolvastad legalább, amit linkeltem?

[ Szerkesztve ]

(#12) illusiON válasza Tomaaasz (#10) üzenetére


illusiON
őstag

ha regelsz steambe van 1 kérdés amire te adtad meg a választ, jelszóemlékeztető cimmel történik a dolog... na azt próbáltad? :) vagy ahhoz kell mail? :F

( : no woman no cry : )

(#13) Tomaaasz válasza illusiON (#12) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Ahhoz is kell.

Oda mentem, ahol vagyok!

(#14) Tomaaasz válasza LucifeI2 (#11) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Igen. A Support oldalán kezdtem, hátha segítenek.

Oda mentem, ahol vagyok!

(#15) LucifeI2 válasza Tomaaasz (#14) üzenetére


LucifeI2
őstag

Szerintem ott ha másik e-mailt adsz meg, akkor úgy is menni fog, mivel a CD kulcs a te birtokodba van. WoW-ba nekem is volt hasonló eset, ott még a személyimet is be kellett scannelnem. A szívás ebben az egészben csak az, hogy ha online játszottál eddig akkor lehet, hogy már nem fog összejönni, mivel ha az illető cheatelt, aki ellopta az accountodat, és kapott egy VAC bann-t, akkor azt nem fogja feloldani a Valve soha.

[ Szerkesztve ]

(#16) Tomaaasz válasza LucifeI2 (#15) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Nem. Látom nem érted. Ugye rákattintok az elfelejtett account-ra. Ott kijön sok hülyeség de van egy olyan hogy cd key alapján keresi meg. Beírom kíirja hogy ok, megvan. Az adatokat elküldtük a beregisztrált email-re...
Nincs ötletem. A Valve nem válaszol, senki nem tud segíteni. Buktam.
HL2
HL1+összes kieg.
Cs 1.6
HL2EP1
HL2EP2
Portal
Szerencsés a csávó.

Oda mentem, ahol vagyok!

(#17) illusiON válasza Tomaaasz (#16) üzenetére


illusiON
őstag

gyurj rá a VALVe osokra válaszolniuk kell sztem

( : no woman no cry : )

(#18) sss válasza Tomaaasz (#16) üzenetére


sss
senior tag

Esetleg counter-strike.hu-n kérdezz, ott biztosan találsz hozzáértőt.

(#19) #65675776 válasza Tomaaasz (#16) üzenetére


#65675776
törölt tag

Gondolom az új tulaj azzal kezdte, hogy megváltoztatta a z e-mail címet. Szóval ő kapta meg a leveleket.

(#20) LucifeI2 válasza Tomaaasz (#16) üzenetére


LucifeI2
őstag

De értem, de nekem is csak 1 hét múlva válaszoltak.

(#21) LucifeI2 válasza Tomaaasz (#16) üzenetére


LucifeI2
őstag

2. Submit a case to Steam Support

Immediately inform Steam Support about the account security breach by submitting a request for assistance, also known as an incident report, using the Steam Support system.

If you have not previously done so, please create a Steam Support account with a unique user ID. This is a separate account from your Steam account and it does not exist by default. Please do not attempt to enter your Steam account information for the Steam Support system, as it will not work. Remember to write down your User ID and password for your Steam Support account as you will be required to use this information to submit any future support requests.

Once you’ve created a Steam Support account, or if you already have one, click here to create an incident report.

When filing an incident report about an account security breach, please provide the following concise pieces of information:

1.Your User ID. This is the User ID for the Steam Support system. If you have not yet created an account, please enter your contact e-mail address

2.The subject of your claim, such as “Steam account security breach.”

3. Your request for assistance. Your question should include the last email address you associated your Steam account with. Please also indicate the approximate timeframe (date and time) of the account hijacking, if possible. If you believe you know how your account was compromised, please indicate the method the hijacker may have used.

4. Select “STEAM” from the Product dropdown, then Select “Account Questions” as the Category of your request and finally “Hijacked or Stolen Account” as the subcategory. This information will help Steam Support address your issue as quickly as possible.

5. Your Steam account name. If you do not include the account name, it may result in a delay in recovering your Steam account.

6. Verification of ownership of your Steam account. To prove yourself the rightful owner of your Steam account, you must provide one of the following:

* If you registered software purchased at a retail location, please attach a digital photo or scan of a CD Key registered to your account. Please write your Steam account username on the quick reference card or CD Key sticker below the code in permanent ink.

* Below is a typical example of a picture of a CD-key submitted with an incident report. Please write your account name or your support incident number on the reference card or sticker of your CD-key. If you do not know your account name, you must submit your incident, write your incident number on the CD Key, and then update your case with the scan.

EA CD Key Scan

Sierra CD Key Scan

* If you purchased software through Steam with a credit card, please provide the following:
o The Card Type (Visa, MasterCard, Discover, American Express)
o The Cardholder’s Full Name
o The Credit Card Expiration Date
o The last four digits of the credit card number - Do not provide the full credit card number
* If you purchased software through Steam using a PayPal account, please provide:
o The Billing Name on the PayPal Account
o The full Billing Address on the PayPal Account
o The PayPal PayerID
o The Invoice ID and the Transaction ID

We will reassign ownership of the account to you upon verifying that you are the rightful owner.

If we are unable to verify ownership given the information you provide to us online, you may be asked to mail in your physical CD Key as evidence of ownership.

Note: In the event that a hijacked Steam account is banned by the Valve Anti-Cheat System, Steam Support will not be able to reverse the ban.

(#22) Tomaaasz válasza LucifeI2 (#21) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Köszönöm a válaszokat! :R
A Steam Support oldlán már írtam, de nem nagyon akarnak segíteni.... Bár én türelmesen várok, csak legyen meg.

Oda mentem, ahol vagyok!

(#23) Tomaaasz válasza Tomaaasz (#22) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

VALVe a legrendesebb cég. 4 nap alatt megoldották. Most jött a mail az új pwdvel.
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :R :R Szárható!

Oda mentem, ahol vagyok!

(#24) Fáraó


Fáraó
őstag

Sztem nagyon szerencsés vagy, és én a helyedben többet ilyet nem csinálnék.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#25) Tomaaasz válasza Fáraó (#24) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Nem is fogok az biztos! Ha Gabe Nevell kérné se adnám oda!

Oda mentem, ahol vagyok!

(#26) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok..
Pár hete történt hogy a munka miatt alig voltam steamen fent..
Mikor egyszer megjelentem haverom mondta hogy valaki bent volt az ACCommal, mivel irt neki sokszor és nem válaszolt..(netes legjobb barátom, tuti h válaszolnék)
Egyszer válaszolt az illető neki, és azt mondta h a munkatársátol kapta az accot h játszon kicsit.. Ez hogy lehet? Mikor megtudtam azonnal mindent megváltoztattam... Szerintetk hogy juthat alaki hozzá?

(#27) illusiON válasza Bali27 (#26) üzenetére


illusiON
őstag

lehet, hogy ugy hagytad steamet h jegyezze meg usert meg pw-t is, és a steamben ha bejelentkezel lehet hogy nem csillagozza ki a jleszavad talán így.. :) de lehet hogy hülyeséget mondok

( : no woman no cry : )

(#28) Bali27 válasza illusiON (#27) üzenetére


Bali27
addikt

Igen.. Az be van állitva hogy jegyezze meg, de csak otthon használom ahol senki sem nyul a gépemhez..

(#29) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Ha valaki erre téved és segítség kell neki, akkor elsőnek nézze meg ezt e videot: [link]

Oda mentem, ahol vagyok!

(#30) csimav válasza Tomaaasz (#29) üzenetére


csimav
senior tag

nagyon jó kis videó:) Nah visszatudtad szerezni?

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#31) Tomaaasz válasza csimav (#30) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Óóóó négy nap alatt megvolt. :C

Oda mentem, ahol vagyok!

(#32) Xelo


Xelo
addikt

velem is ez volt, 20 játékkal odaveszett. csak nekem már nincs meg a tokja amire csinálva lett a cucc.. mind1, vettem 3 css accountot, a biztonság kedvéért :) nem basznak ki velem így hogy vége sulinak de mégse tok egy hétig semmivel se játszani, ez így nem élet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33) Silent77


Silent77
veterán

Vmi nálam sem jó :O
Most akartam belépni, és nem fogadja el a jelszóm, pedig jót írok.
Próbáltam új jelszót kérni, de a titkos kérdésre, persze nem tudom a választ, nem tudok angolul, ezért gondolom csak kiválaszottam vmit, és írtam vmi hülyesgéet :W
A video alapján, most küldtem 1 emil-t, ismerősöm segített megírni, bár ő sem tud perfekt angolul..remélem visszadják :O :O :O

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#34) retek222


retek222
csendes tag

Helló. Egy kis segítség kéne. Én már régen telepítettem fel először, és regisztráltam a Steam-ot. Sajna nem emlékszem a jelszavamra, és a nevemre. Kaptam egy e-mailt, amiben benne volt a nevem. Gondoltam megváltoztatom a jelszavam. Ehez volt bent egy titkos kérdés, amire be kell írni a választ. Na most az volt a kérdés, hogy ki a kedvenc gyermekkori hősöm. Ide mit kell beírnom?? Írtam én mindent, de nem tudom megváltoztatni a jelszevam. Beírtam egy nevet. Utána továbblépett hogy írjak be új jelszót. Utána meg kellett erősítenem, és a végén pedig azt kapom, hogynem tudták megváltoztatni a jelszavam. :O :( :F Most mit tegyek? Ha valaki tud, kérem segítsen. Előre is köszönöm.

(#35) #65675776 válasza retek222 (#34) üzenetére


#65675776
törölt tag

Amikor regeltél, akkor volt egy biztonsági kérdés, több lehetőséggel. Az egyik ezek közül a kedvenc gyerekkori hősöd. Pont az ilyen esetek miatt kell, hogy ne tudják csak úgy lenyúlni az acc-od. Ha elfelejtetted, akkor pech... Esetleg írj a Support-nak. Ha üres az acc, akkor meg ne foglalkozz vele, csinálj másikat.

(#36) retek222


retek222
csendes tag

Sikerült újat csinálnom, de aktiválnom kell. Ahoz meg kell a személyes kód, amit már az előző regisztrálásommal aktiváltam. Még 1-szer nem fogadja el :(

(#37) retek222


retek222
csendes tag

Remélem nem kell még 1X megvennem. :F

(#38) Wolverine válasza retek222 (#36) üzenetére


Wolverine
félisten

Mert egy aktivációs kód csak egy accounthoz használható fel. Vagy visszaemlékszel a régi titkos kérdésedre; vagy az új acchoz veszel egy új játékot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#39) Silent77 válasza retek222 (#37) üzenetére


Silent77
veterán

Pontosan úgy jártál ahogy én:(
írtam nekik, de még válasz nem jött sajnos:(
Remélem el tudják olvasni a levelem, mert aki segített megírni, ő sem igazán tud angolul:S
Bízok benne, hogy visszakapom, mert nagyon sok lenne még 1x megvenni, half life generations pack, condition zero, counter stike, orange box :(
Az a furcsa, hogy sztem nekem nem loptál el, mert az emil címem az amit adtam, viszont a jelszót jól írom és mégsem fogadja el :F

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#40) Silent77


Silent77
veterán

6.-ik napja lesz, de még nem írtak vissza :O
Lehet nem is tudták elolvasni, mit akarok :F

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#41) Silent77


Silent77
veterán

Végre siker, és milyen gyorsan! :DD
írtam levelet ami a videon szerepel, semmi visszajelzés nem jött, Tomaaasz kolléga adott 1 másik emil címet, nekem visszadobta, hogy nem jó.
Na szóval. Bemész a steam supportba és csinálsz egy steam supportos accuontott az accountod nevével. Miután megkaptad az e-mailt amit küldöt a steam és aktiválod. Utána be jelentkezel és keresd meg az utolsó részt a Reclaiming a Hijacked Steam Account cimszónál és abban le van írva hogy mi van. A második pontban talász egy leírást amiben benne van hogy mit kell benne lennie az e-mail-ban és egy szövegbe ágyazott linket. Arra rá katintva meg jelenik egy ablak és ott kell leírnod hogy mi bajod van. Az ablakban a felső sorban van az e-mail címed vagy a support accountod neve. Allata van a subject felírat amibe a következöket kell be írnod: Steam account security breach. A category-nál válazd ki az account questions és utána a hijacken or stolen accuont. Mi után rákatintótál meg jelenik egy másik categoria és ott a prudoctnál válaszd a Steamet a steam account name és a cd-key egy értelmű. A your question-höz pedig az kell le írnod hogy mikkor (kb.) lopták el meg hogy milyen e-mail címet használtál, és ha tudod hogy a tolvaj mi képp lopta el az is de ez nem kötelező. Aztán vedd elő a Cd-kulcsod ahol van a kód a felé ird oda az account neved és fényképezd le vagy skaneld be. Utána ott van az attachment (csatolt fálj) . Ott van egy gomb és a pop-up segítségével fel töltöd a képet amit készítettél. Ezel kész van az e-mail és rámész a submit question és tovább megy egy másik oldalra ahol az alul lévő gombal be fejezhetted a dolgott. Ezután kapsz egy e-mailt hogy a steam személyzete meg kapta az e-mailt...
1 óra múlva megkaptam az új jelszót! :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#42) Tomaaasz válasza Silent77 (#41) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Örülök neki hogy meglett! :C

Oda mentem, ahol vagyok!

(#43) Silent77 válasza Tomaaasz (#42) üzenetére


Silent77
veterán

Én is, már kezdtem félni, hogy buktam :)
Előző hozzászólásomnál, idézetbe akartam berakni, nem pedig vastagítani. :W

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#44) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Itt egy ügyes kis oldal: [link]
Ahogy láttam páran bedőltek neki, de egy picit jártasabb user láthatta volna hogy a vALVE nem használ magyar, ingyenes tárhelyet....

Oda mentem, ahol vagyok!

(#45) fpeter07 válasza Tomaaasz (#44) üzenetére


fpeter07
veterán

az igaz, viszont eléggé csábító lehet egy sima usernek :(

(#46) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ki tudna kölcsönadni egy accot?:DDD
Tomaaasz? hm?:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47) iwu válasza Sirandrish (#46) üzenetére


iwu
addikt

"bukó vagy Baxi:D:D:D"

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#48) Sirandrish válasza iwu (#47) üzenetére


Sirandrish
legenda

oszt mé?:D
Jóvanna caak vicceltem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49) Silent77 válasza Tomaaasz (#44) üzenetére


Silent77
veterán

Nah ezt akkor gyorsan töröltetjük :(((
Biztos volt már pár ember aki bedőlt neki...

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50) Silent77 válasza Silent77 (#49) üzenetére


Silent77
veterán

írtam nekik, remélem gyorsan törlik.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam account lopás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.