Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam account lopás

Hozzászólások

(#51) fpeter07 válasza iwu (#47) üzenetére


fpeter07
veterán

ez nagy :C

(#52) Silent77 válasza Tomaaasz (#44) üzenetére


Silent77
veterán

gyorsak voltak, most nézd meg :D

Kedves Felhasználónk!

Köszönjük a bejelentést, az oldalt eltávolítottuk rendszerünkből.

Üdvözlettel,
Extra Support Team

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#53) iwu válasza fpeter07 (#51) üzenetére


iwu
addikt

csak ne írtam volna el...bukóra a bunkót:B:B:B

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#54) Tomaaasz válasza Sirandrish (#48) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Most már nem adom oda ha fizetnek se.... :D

Oda mentem, ahol vagyok!

(#55) Sirandrish válasza Tomaaasz (#54) üzenetére


Sirandrish
legenda

nyugi..nekem nem kell/kéne mert nem szeretel a Hl-eket meg a cs-t se:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#56) Tomaaasz válasza Sirandrish (#55) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

De nem csak az van benne. :C

Oda mentem, ahol vagyok!

(#58) Siberia


Siberia
csendes tag

HI all! remélem még mindig olvassátok ezt a topicot. az a helyzet hogy új op.rendszert tettem fel, de én hülye, elfelejtettem a steam jelszót. persze rámentem hogy receive a lost account, és ott meg kell adni egy vertification code-ot, ami meg is jött levélben és a titkos kérdésre a választ. Itt a probléma gyökere, ugyanis azt sem tudom. Mivel erre nem találtam sehol megoldást, ezért itt kérdezek rá mit tehetnék. Megoldás nem lévén, írtam a steamnek egy levelet, hogy ellopták az accom, cd kullcsal fényképekkel együtt elküldtem nekik. kb mikor fognak válaszolni?

(#59) Bence717 válasza Siberia (#58) üzenetére


Bence717
tag

azt irjak max 1 honap :K

(#60) romero28 válasza Siberia (#58) üzenetére


romero28
senior tag

én is úgy tudom , hogy 1 hónap kb .

(#61) Bence717 válasza romero28 (#60) üzenetére


Bence717
tag

2009 januar 13-an kerdezte mi meg most valaszolunk... :DDD sztem mar megoldta.
en is kiadtam vkinek a jelszavam aztan irtam steamnek azt kertek fenykepezzem le a CD Key-t. be is kuldtem aztan meg irtak h ugy is fenykepezzem le h rairom azt a kodot amit megadtak es ujra bekuldtem. osszesen 3 kepet kuldtem mer nem ertettem mit kell rairni :DDD de aztan sikerult es igy eleg hamar visszakaptam az acc.-ot gyorsan valaszoltak minden kerdesemre igy 2napig kellet leveleznem veluk aztan visszadtak. :R
1 biztos h tobbet soha senkinek nem adom meg a jelszavam..es ti se adjatok mer annak csak rossz vege lehet. :K

[ Szerkesztve ]

(#62) steam320 válasza Bence717 (#61) üzenetére


steam320
csendes tag

nekem meg egy régebbi accomat lopták el :-( Sajnos hülye voltam kiadtam...

és hiába irtam a steamnek nem válaszolt ezért abbamaradt és már ez 1 éve történt de megvagyok nélküle :)

STEAM ahol minden egyszerűbb :)

(#63) radish1993


radish1993
csendes tag

Hát sajnos ennek a lopásnak én is áldozatól estem de én ezzel ellentétben elég jól kijöttem mert úgy csináltam hogy minden steam-es játékot külön accountba és így csak az Orange Box-ot lopták el ám láttam hogy elég sokan írtak hogy baj van azzal hogy nem tudnak rendesen angolul hát ez nem gond >>>http://www.webforditas.hu/<<< ezen az oldalon letudod fordítani a szöveget csak annyi a dolgod hogy magyarul beírod és már tudod is fordítani!!

SzD

(#64) Khaal


Khaal
őstag

Szeretném megváltoztatni a jelszavam, mert a régit elfelejtettem. Most be vagyok jelentkezve (automata bejelentkezés miatt), de ha steamből akarom megváltoztatni akkor kell az eredeti jelszó is. Esetleg el tudom küldetni az emailcímemre a régi jelszót valahogy?

(#65) Khaal válasza Khaal (#64) üzenetére


Khaal
őstag

Hoppá, ez rossz helyre ment. Közben rá is jöttem, hogy ki kell jelentkezni és ott van az elfelejtett jelszó gomb :U

(#66) bertarichard


bertarichard
csendes tag

hali mindenki!nem tom sok értelme van e hogy ide írok mert nem túl nagy a nyüzsgés.na mind1 ,ha vki tud nekem segíteni,az az email címemre írjon mert ide nem biztos h visszajövök.szal én hülye barom ökör állat megadtam a jelszavam vkinek akinek nem kellett volna.Pár perc se telt el kapom az emailt h sikeresen meg lett változtatva a jelszavam...STEAMen rámentem h elfelejtett jelszó stb,aztán kiírta h kapok emailt hitelesítő kóddal meg a titkos kérdéssel.Nem kaptam,vagy azért mer később kapok,vagy mert átírta az email címet az a gennyláda.Valaki ha tud,látom itt sikerült pár embernek,mondja el nekem h hogyan tom visszaszerezni az accom.Van két erdeti játékom.na üdv ha vki tud segiteni lécci irjon email cimemre naon fontos lenne

(#67) resistance


resistance
csendes tag

Helló tud valaki ha segítene? mert copyright@valvesoftware.com erre az email címre küldtem 1 e-mailt és nem akarnak válaszolni! :O ha valaki tudja hogy menyi idő még vissza írnak az lécci mondja meg előre is köszönöm ( elopták az acc-om és azt írtam meg nekik )

[ Szerkesztve ]

(#68) ollie válasza resistance (#67) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem oda kell írni. Az összes infó itt található.

***

(#69) resistance válasza ollie (#68) üzenetére


resistance
csendes tag

Köszi csak az a gáz hogy nem tudok angolul :O

(#70) resistance válasza ollie (#68) üzenetére


resistance
csendes tag

És utánna mit mert nem jöttem rá a webfordítóval le fordítottam azt nem tudok rá jönni hogy mit kellene tennem :O :O :O Léccives segítsetek.

(#71) resistance


resistance
csendes tag

Sikerült már csak arra várok hogy vissza irjanak. :)) :)

(#72) resistance


resistance
csendes tag

:O :O :O :O :O :O :O :O :O :OMenyi idő még válaszolnak??? :O :O :O :O :O :O :O :O :O

(#73) play4win^KiD


play4win^KiD
csendes tag

hali. tomasz azt az email azt angolul kell megirni a valve nak???
én ugyjártam h nemvoltam fent egy ideig és én debil elfelejtettem a jelszavam meg a titkis választ :P

(#74) hazelnut


hazelnut
csendes tag

mikor reggeled magad a steam-en akkor megkérdezi h szeretnéd e elmenteni acc és a pw. :C

de én kb 2éve nem nyomtam vagy több is. gondoltam felrakom de nem tudtam a jelszót
utána néztem annak a txt-nek jo kódot irtam be
küldtem elfelejtet jelszót meg írtam is nekik ez már 1éve volt most megint eszembe jutott nem jött válasz ez sajnos nem tudom miért van de mind1.......
most úgy nézki h a 41.post meghozta a sikert de ha valakinek igy egyszerűbb
copyzom

[ide menjen fel] és kövesse ezzeket

Na szóval. Bemész a steam supportba és csinálsz egy steam supportos accuontott az accountod nevével. Miután megkaptad az e-mailt amit küldöt a steam és aktiválod. Utána be jelentkezel és keresd meg az utolsó részt a Reclaiming a Hijacked Steam Account cimszónál és abban le van írva hogy mi van. A második pontban talász egy leírást amiben benne van hogy mit kell benne lennie az e-mail-ban és egy szövegbe ágyazott linket. Arra rá katintva meg jelenik egy ablak és ott kell leírnod hogy mi bajod van. Az ablakban a felső sorban van az e-mail címed vagy a support accountod neve. Allata van a subject felírat amibe a következöket kell be írnod: Steam account security breach. A category-nál válazd ki az account questions és utána a hijacken or stolen accuont. Mi után rákatintótál meg jelenik egy másik categoria és ott a prudoctnál válaszd a Steamet a steam account name és a cd-key egy értelmű. A your question-höz pedig az kell le írnod hogy mikkor (kb.) lopták el meg hogy milyen e-mail címet használtál, és ha tudod hogy a tolvaj mi képp lopta el az is de ez nem kötelező. Aztán vedd elő a Cd-kulcsod ahol van a kód a felé ird oda az account neved és fényképezd le vagy skaneld be. Utána ott van az attachment (csatolt fálj) . Ott van egy gomb és a pop-up segítségével fel töltöd a képet amit készítettél. Ezel kész van az e-mail és rámész a submit question és tovább megy egy másik oldalra ahol az alul lévő gombal be fejezhetted a dolgott. Ezután kapsz egy e-mailt hogy a steam személyzete meg kapta az e-mailt...
1 óra múlva megkaptam az új jelszót! :C

kösz silent77-nek

még válasz nem jött ma irtam nekik én két képet is küldtem a nevemmel

angol tudás kötelezö ha nincs akkor kérj meg valakit!!!!

[ Szerkesztve ]

(#75) keIdor


keIdor
titán

Hi.
Ennek mi a baja???

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#76) #65675776 válasza keIdor (#75) üzenetére


#65675776
törölt tag

Le van tiltva az acc-od. Az oka lehet többféle is, de a jelek szerint valamilyen módon megszegted az EULA-t.

Ok lehet:

warez játék
csaltál valamilyen játékban (a VAC pont ennek kiszűrésére szolgál ugye)
proxy-n keresztül vásároltál és lebuktál
És még más egyéb.

Kérdezz rá a Steam Support-nál.

(#77) keIdor válasza #65675776 (#76) üzenetére


keIdor
titán

Írtam nekik...
Első kettő biztosan nem (nem is tudtam, hogy lehet Steam-en warezolni)
Proxyn keresztül vásárlás az bővebben mit takar?

Amúgy elsőnek azt írta, hogy "Your Steam was probably hijacked"
Szóval szerintem feltörtek, pár napja rákattintottam egy küldött linkre, amire lehet nem lett volna szabad. Hülye voltam, mert sose szoktam csak úgy rákattintani valamire, most sikerült.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#78) #65675776 válasza keIdor (#77) üzenetére


#65675776
törölt tag

Léteznek tört verziók Steam-es játékokból is. Ha a Steam ilyet érzékel a gépeden, akkor bizony annak ban a vége.

Ez azt jelenti, hogy az alacsonyabb ár miatt amerikai vagy brit proxy-n keresztül vásárolsz. Amennyiben a lakcímednél nem ezen országokat adod meg, akkor mondjuk nem is enged vásárolni (IP eltérés miatt "Your billing address doesn’t look like it matches up with your current country. Please contact support for assistance or use a payment method registered to your current address." üzentet dob). Amennyiben viszont a címed is ennek megfelelően van megadva, akkor enged. Viszont ez is az EULA megsértése, szóval szintén ban-nal jár ha kiderül.

(#79) keIdor válasza #65675776 (#78) üzenetére


keIdor
titán

Értem, kösz. Igaz, hiszen a CoD MW2-t is sokan törten játsszák. Nálam viszont nincs ilyen, úgyhogy kíváncsi leszek mit írnak vissza...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#80) ollie válasza keIdor (#77) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na akkor könnyen lehet, hogy keylogger is települt már a gépedre.

***

(#81) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Anno vettem egy accot még használtan amiben a cs:s és a HL2 van. A csávó vele adta a cd tarto tokot is, amiben van egy HL2 kulcs. Nos, én azóta vettem ahhoz az acchoz egy TF2-t is és ha ellopnák vagy valami, akkor az az kulcs elég lenne, hogy az accban lévő összes játékot visszakapjam?

Jobb az elővigyázatosság :R

(#82) pofa


pofa
tag

[link]
Jaj ez a link nem mőködik... :U Pedig lenne mit írnom nekik..

[ Szerkesztve ]

(#83) #65675776 válasza pofa (#82) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mert mi is a probléma?

(#84) pofa


pofa
tag

Le a kalappal a Steam elött.
Visszakaptam az összes játékomat, kaptam egy új jelszót, és fut minden.
A baj, hogy vettem egy Csét ami most felesleges. :U

(#85) pofa válasza Vasinger! (#81) üzenetére


pofa
tag

Én 3 játékot csatoltam az acc-hoz, és visszaadták.

[ Szerkesztve ]

(#86) Scorpio06 válasza pofa (#84) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

Pontosan melyik mail címre írtál nekik? Angol szöveget írtál, ha igen milyen formában? Én írtam a valve support mail címére, de már vagy 3 hete kb, és semmi válasz. :F

Szerk: Lehetne egy olyan első hsz-t csinálni, amibe minden el van magyarázva, hogy mit hogyan kell. :)

[ Szerkesztve ]

(#87) pofa válasza Scorpio06 (#86) üzenetére


pofa
tag

Valaki már egészen érthetően elmagyarázta kicsit olvass vissza.
Képeket is küdtem a játékok kódjaival, valószínű ez hatotta meg őket.
Sok sikert.

(#88) keIdor válasza keIdor (#75) üzenetére


keIdor
titán

Ja igen, úgy 4-5 napja válaszoltak, kaptam új jelszót és visszakaptam mindent. :R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#89) hazelnut


hazelnut
csendes tag

hát nekem is sikerült belépni az uj kóddal megnéztem a régi simiket és kiderült h
nekem elopták israeilek a accomat:D
és az volt a nevem h EYAL K. és még plussz akitöl vissza vettem a nevem az egyböl frendszbe bejelölt de nem válaszolt arra h került hozzá a accom csak magyarázot nekem:)))

(#90) deltahun


deltahun
csendes tag

nekem is elopták.küldtek egy linket és azt mondták ha bemegyek akor a steam megengedi hogy letöltsek játékokat. és akor amikor az oldalra beléptem, kidobot az accombol és beléptek elöbb mint én. megváltoztaták a jelszot.

(#91) #65675776 válasza deltahun (#90) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez van ha lopni akar az ember...

(#92) csoli31 válasza deltahun (#90) üzenetére


csoli31
aktív tag

Ezért kel a Steam profilotokat email-hez hozzá rendelni. A Steamen nem osztogatnak ingyen játékokat (csak más megvehető játék mellé néha). Nem szabad bedőlni az ilyen lehetőségnek, mert ez mind kamu, aminél a profilotok ellopása a cél. Ha már valahol máshol kérik a Steam bejelentkező neveteket, és a jelszót, az már eleve gyanús.

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#93) HaaS válasza #65675776 (#91) üzenetére


HaaS
addikt

Ez akkor van, ha valaki MÁS akar lopni, és sikerül valaki olyat felhasználnia, aki naív és bedől a hazugságnak.

csoli31: köszönöm.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#94) #65675776 válasza HaaS (#93) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nyilván azért buknak rá az emberek, mert Ők maguk is fizetés nélkül akarnak hozzájutni kereskedelmi termékekhez, azaz lopni akarnak.

(#95) HaaS válasza #65675776 (#94) üzenetére


HaaS
addikt

Gondolom benned is felmerül, hogy nem csak középkorú, egyetemet végzett, józan magyar állampolgár vásárol a sztímen.

Mindegy, nem védek én senkit... megyek én is lopni a boltba, bedobtak egy hirdetést, szinte ingyen lehet kapni egy napelemes kerékpár-kilométerórát. Nyitásra oda kell érnem, remélem még lesz belőle, mikor elkezdődik az akció.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#97) kiscsipa


kiscsipa
csendes tag

Sziasztok

nekem tegnap lopták elaz accontomat sajna én se tudok angolul szóval ha veszőre pontosan elmondanátok hogy hova és mit kellene irni, nagyon jól lenne egy source volt rajta.
nem adtam meg jelszót meg ilyesmi az emailem is megvan de azt irja hogy más a felhasználó nevem és ír egy másikat belépek azon a régi jelszóval és bead de nincse ott a source.
segitsetek

Mit is írjak ide?

(#98) kisadam6


kisadam6
csendes tag

Hi,

Ellopták a steam accountom,de már irtam a steamnek és adtak is 1 új jelszót.
De nem lép be... :(
Kérem segítsetek! :O

(#99) Sp!d3r-M4n


Sp!d3r-M4n
csendes tag

Sziasztok!

Ellopták a steam fiókomat. Csak a GTA 4 volt rajta, amit online vásároltam.
Ez a gond, mivel nem tudok a tokról fotót készíteni. A steam support meg kéri, hogy készítsek fotót, de ugye nem tudok... :S
A CD kulcsot azt feljegyeztem, el is küldtem nekik, de nem hajlandók elfogadni így.
Ilyenkor mi a teendő?

Légy szíves segítsetek! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#100) Grifid válasza Sp!d3r-M4n (#99) üzenetére


Grifid
aktív tag

Kellett hogy kapjál egy mailt a vásárlásról. Azt kérik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam account lopás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.