Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19553) kozi71


kozi71
senior tag

Tegnap két hibába is belefutottam. Egyik küldi azt kérte menjek harcolni csapatban adott küldetésekből kellet választani egyet. Megtettem szép zöld lett, pipát is belehelyeztem ahová kell. Aztán vártam vagy 20 percet és semmi sem történt...
A másik meg New Romulus-ban kellett volna áthangolni a teleportáló kütyüt. Egyszer megcsináltam az a küldi meg is lett. Aztán pár perc múlva ugyan ez a kérés. Odamegyek a géphez de nem csinált semmit, csak sárgán jelezte itt kéne ficeregnem. Végül inkább aludni mentem. Remélem ma már jó lesz. Már majdnem végzek azzal a sorozattal is. Egyik csata előtt véletlenül klikkeltem egy ablakra, erre belerakott valami csapatba (fleet). Nem találom a kilépés gombot onnan. Ha innen volt valaki, akkor bent maradok, de ha valami ismeretlen akkor nem szeretnék függeni mások döntéseitől. Ma vagyok pont egy hetes! Köszönöm Plata vezénylő admirális úrnak, a sok-sok segítséget amit kaptam Tőle! :R
A store-ban az itemeknél van egy olyan (asszem a legalsó), amivel lehet bővíteni a hajó részeit, ez pontosan mi lehet? Tudok spéci fegyvereket tenni még bele?

high tech, low life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.