Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) Plata válasza CPT.Pirk (#19898) üzenetére


Plata
félisten

Ha megnézed karidnál a skills fül-t alul ki van írva hogy skills invalid és világít a retrain gomb.

(#19902) CPT.Pirk válasza Plata (#19901) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Valszeg holnap jutok oda az STO-s gépemhez, akkor ránézek. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19903) Plata válasza CPT.Pirk (#19902) üzenetére


Plata
félisten

Én nem piszkáltam még.

(#19904) Plata


Plata
félisten

Na csak újra skilleztem a sci karimat.
CLR—Infected Space[3:00]— Dmg(DPS) —T'Por 18 618 060(104 012) Sulabon 10 288 234(57 476) Blumrich 6 044 848(33 582) MacMoney 4 376 417(24 313) Thomas Bla 2 727 243(15 151)
Skillezés Gerisztől van,amit még egyszer kösz.
Érdekes hogy respec után a partgenem 2-vel kevesebb a control expertise meg 18-al.
Pedig a sci skillek kb ugyanazok. :D
Már csak más boff skillek kellenének,más fegyverzet,meg egyéb dolog.De az ráér.

(#19905) CPT.Pirk válasza Plata (#19901) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hmm és tényleg. Most megcsináltam, ezek után 302 lett a partgen skillem. Szerintem sosem volt még ennyi. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19906) Plata válasza CPT.Pirk (#19905) üzenetére


Plata
félisten

Nekem most 502,de előtte 504 volt.

(#19907) CPT.Pirk válasza Plata (#19906) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mivel értél el ilyen magas értékeket? Mármint azon a lockboxos borgos konzolon kívül. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19908) Plata válasza CPT.Pirk (#19907) üzenetére


Plata
félisten

Majd meg mutatom.De most még nem vagyok fent és nem is tudok fel menni.
Ha jól rémlik 5 dupla statos flottás konzol,1 craftolt sci konzol,1 borgos konzol van,meg a szösz tudja,mivel ez csak ilyen fun GW-s kari csupa ahhoz való marhaság. :D

(#19909) Plata válasza CPT.Pirk (#19907) üzenetére


Plata
félisten

Egyenlőre ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#19910) CPT.Pirk válasza Plata (#19909) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ahha, így már értem. Na még 1-2 olyan flottás konzolt én is fel fogok tenni, úgy már nekem is más lesz a helyzet. Most csak kettő van, de az egyik nem PG-re beállítva. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19911) Plata válasza CPT.Pirk (#19910) üzenetére


Plata
félisten

Van partgen/control expertise-s a flottánál,az jó.

(#19912) CPT.Pirk válasza Plata (#19911) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah. Csináltam gyorsan 3 konzolt, most felmentem 352 PG és 269 Controll-ra. Még tudnék feljebb menni, de akkor dobnom kellene a Temporal Disentangleent Suite konzolt ami szerintem elég hasznos egy sci-nek: [link] - bár most elgondolkodtam ezen.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19913) Plata válasza CPT.Pirk (#19912) üzenetére


Plata
félisten

Nekem ma kicsit sikerült még csiszolni.
514-439 most.

(#19914) CPT.Pirk válasza Plata (#19913) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szép. Arról a konzolról mi a véleményed?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19915) Plata válasza CPT.Pirk (#19914) üzenetére


Plata
félisten

Régebben nekem is fent volt,csak már nem tudom mire cseréltem.
De Gerisz jobban ért a dologhoz,én is tőle kértem segítséget.
Egyébként vegyél flottás trait upgrade-t,50%-al növeli a traitjeid erősségét,azt hiszem.
A 10 partgenes traitet 15-re növelte úgyemlékszem.
És azt hiszem most akciós,100k fleet credit és nem tudom mennyi,dili,alapból asszem 25 ezer,de most akciósak.

(#19916) CPT.Pirk válasza Plata (#19915) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ezt hol lehet venni?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19917) Plata válasza CPT.Pirk (#19916) üzenetére


Plata
félisten

K13.Ott vannak trait upgrade-ek.

(#19918) CPT.Pirk válasza Plata (#19917) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Köszi, DU be is ugrok oda!

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19919) Plata


Plata
félisten

Új Legendary Bundle.
[link]
Egy új hajó,sok kacat.
A hajó viszont nagyon szép.
Itt a statja.
[link]

(#19920) Plata


Plata
félisten

Egy nappal korábban jön a bundle.
[link]

(#19921) Plata


Plata
félisten

Steelseries giveaway.
[link]

(#19922) Plata


Plata
félisten

Valami gubanc lehet a store-ban.
A régebben kivett promó cuccok is újra bent vannak.

(#19923) Plata


Plata
félisten

Még egy giveaway.
[link]

(#19924) MichaelSD válasza Plata (#19923) üzenetére


MichaelSD
őstag

Hmm, nekem egyik se megy. Szerintem ez a "régi" akció "felmelegítve".

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#19925) Plata válasza MichaelSD (#19924) üzenetére


Plata
félisten

Mind a kettő ment nekem.
Meg màsoknak is.

(#19926) Plata válasza MichaelSD (#19924) üzenetére


Plata
félisten

Mind a kettőt ugyanazzal a karival próbáltad kiszedni?
Mert nekem és a flotta tagoknak is ment mind a kettő.
Egyiket lekvár karival vettem ki másikat meg fedes engivel.

(#19927) L3zl13 válasza MichaelSD (#19924) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Mi nem megy? A kódot nem fogadja el, vagy a store-ból nem tudod kivenni a cuccot??

Aki hülye, haljon meg!

(#19928) MichaelSD válasza L3zl13 (#19927) üzenetére


MichaelSD
őstag

A kódokat kivettem, de az Arc azt mondja, hogy nem helyes és már felhasználtam. Ezért gondolom, hogy már volt egy ilyen akciójuk.

This code is invalid, or you have already redeemed a code for this campaign. Please try again with a valid code.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#19929) Plata válasza MichaelSD (#19928) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nem volt ilyen problémám.
Minden eddigi akciót ki használtam,ezt is.

(#19930) MichaelSD válasza Plata (#19926) üzenetére


MichaelSD
őstag

Én az arc honlapon írtam be.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#19931) Plata válasza MichaelSD (#19930) üzenetére


Plata
félisten

Én soha sem ott.
Mindig Arc kliensben.

(#19932) L3zl13 válasza MichaelSD (#19928) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Én Arc kliensben szoktam bevinni a kódokat és volt egy párszor olyan, hogy azt mondta rá a kliens, hogy invalid, de egy kliens restart után működött. Online ez nyilván nem megoldás.

Aki hülye, haljon meg!

(#19933) gabor7th


gabor7th
addikt

Sziasztok! Most nincs specifikus box? Az egész Picard sorozat csak ezt az evenetet hagyta meg magáról mint nyomot, hogy létezett?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#19934) Plata válasza gabor7th (#19933) üzenetére


Plata
félisten

Június óta nincs,de elvileg jön,talán jövőhéten.

(#19935) gabor7th


gabor7th
addikt

Most láttam képzeljétek, hogy megjelent a Discovery új része. Még semmit se tudok róla, hogy jó, de érdemes lesz tán belenézni, mert a játék is biztos fog belőle meríteni.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#19936) gabor7th válasza Plata (#19934) üzenetére


gabor7th
addikt

Kösz az infót. Arról nem tudsz, hogy sürgőssen nem adnak-e ki valami nagy hibajavító csomagot, mert nem ártana.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#19937) gabor7th


gabor7th
addikt

Spoiler. Na nem bírtam ki, megnéztem az első részt. Amennyire tudni lehet... a Federáció a jövőben halott, vagy lényegében halott. A fő ok, hogy megsemmisült, az az, hogy valamiért az összes dilithium felrobbant egyszerre az egész galaxisban. Hogy ilyen alapanyaggal mit tudnak kihozni azt nem tudom, hacsak nem az lenne, hogy megtalálják az okát a robbanásoknak és kitörlik az időből, de pont azt mondták, hogy a termporal háború vége miatt nem lehet.

Meglátjuk, én az első részt élvesztem.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#19938) CPT.Pirk válasza gabor7th (#19937) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Gyere át az ST topikba, ott van Spoiler gomb is. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19939) Plata válasza gabor7th (#19937) üzenetére


Plata
félisten

Ez a dilithium mindenhol felrobban megint akkora baromság mint a gombás hajtómű.
Discovery a baromságokat csak halmozza.

(#19940) gabor7th válasza Plata (#19939) üzenetére


gabor7th
addikt

Mit szólnál egy olyan eventhez, hogy az összes összegyűjtött dilithiumod megsemmisül a hajókkal együtt? ;]

Sőt lehet az történt, hogy miattad volt, annyit gyűjtöttél össze a jövőben, hogy létrejött egy addig nem ismert kritikus tömeg és akkorát robbant, hogy a galaxis összes dilithiuma megsemmisült.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#19941) Plata válasza gabor7th (#19940) üzenetére


Plata
félisten

Nem hiszem én már korábban eladtam a dilimet. :D
Azt hittem a Legendary Galaxy kedden jön,de be néztem mert csütörtökön,így hétfőn elköltöttem a dilimet zenre,aztán át tették szerdára.
Be voltam tojva hogy nem lesz elég zenem rá,oszt tévedtem,be táraztam 156 ezer zent,de fölöslegesen mert csak 4500 zen volt 6000 helyett.
Para volt hogy nem lesz elég zenem rá 150-en fölül,az most már a minimum ami kell hogy legyen. :B

(#19942) gabor7th válasza Plata (#19941) üzenetére


gabor7th
addikt

Akkor megvan a rejtély... a hatalmas mennyiségű Zen robbantott.

Spoiler:
Egyébként mutattak előzetest és úgy tűnik, hogy az a pár emberke fogja a világot megmenteni... megint; mert ők fogják újraszervezni az egész Federációt. Beszéltek arról, hogy az időkavarós háború végleg lezajlott és megsemmisítettek minden időgépet a galaxisban (hogy tudják ellenőrizni, hogy tudják rávenni pl. a Kollektívát... rejtély, ha meg nem tudják rávenni, akkor hogyan javítják ki, ha valaki mégis időutazik?), meg vannak törvények amik tiltják a változtatást, tehát arról fog szólni az egész, hogy rá akarnak jönni, hogy mi robbantja be a dilitiuhumokat aztán újraszervezik az egész Federációt.

Na ebből csináljon evenet a STO... minden hajó megsemmisült kivéve a Discovery és nincs olyan hajó ami dilivel menne.

Ami viszont klassz volt, hogy a jövőben minden kb. nanotechnológia és programozató anyag... és bárki hozzáférhet ehhez a techhez, amit nem hiszek, hogy megtörténhet majd a valóvilágban, mert olyan veszélyes potenciálja van... bár most ez pont arról szól, hogy nincs aki betartassa a törvényeket.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#19943) John_Doe válasza gabor7th (#19942) üzenetére


John_Doe
senior tag

Nekem egyre inkább az az érzésem van hogy jön Dylan Hunt és megmenti a csótányokat. :U Ha értitek mit akarok mondani. Végül is az a sztori is Roddenberry ötletein alapul. Ja és nem az összes dili robbant fel mégse mert hát ugye azzal fizetnek meg azt viszik az exchange-re.

Shal'kek nem'ron!

(#19944) gabor7th válasza John_Doe (#19943) üzenetére


gabor7th
addikt

Spoiler! A dilik felrobbantak, de kis mennyiségben használják olyan emberek akik így csempésznek és alig van valamilyuk, ők bevállalják; ugyanis mint mondták fogalmuk sincs utlólag se, hogy mitől robbantak fel és újra megtörténhet, úgyhogy tán csak az illegálisak vállalják be, hogy használják... mert nincs választásuk. Amúgy már quantum slipstraem-et használnak, ha jól vettem ki késő este, valahogy ott az elején mérgesen beszél a fickó a hajón, hogy Michel tönkretette a QS meghajtóját ami jobb is mint az előző módszer, csakhát... rengetegen felrobbantak úgyhogy hiába van másik módszer a Federációnak végül vége lett, mert valahogy a QS nem tudom... annyival bonyolultabb, hogy nem tudnak flottát építeni, tehát ha jól vettem ki az előzetesből a terv az, hogy rájönnek majd a dili robbanás okára és utánna újra lehet Federáció, mert WARP-os hajókból lehet sokat csinálni... Vagy valami ilyesmi.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#19945) gabor7th válasza John_Doe (#19943) üzenetére


gabor7th
addikt

"Nekem egyre inkább az az érzésem van hogy jön Dylan Hunt és megmenti a csótányokat. :U Ha értitek mit akarok mondani."

Én nem értem, bocs.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#19946) Plata válasza gabor7th (#19945) üzenetére


Plata
félisten

Egyszerű,az Andromeda sztorija kb ugyanez. :D
Spoiler?
Szerintem nem,mert ezeréves sztori.
Akinek csípi a szemét az forduljon szemészhez,vagy elmeorvoshoz. :DDD
Az Andromeda is Rodenberry munkája.
Ő álmodta meg,a felesége csinálta meg a halála után.
És Dylen Hunt avagy Herkules volt a főszereplő. ;)
Ha jól emlékszem öt évad volt belőle,az eleje jó volt aztán lapos lett kusza és értelmetlen mint a Discovery.

[ Szerkesztve ]

(#19947) CPT.Pirk válasza Plata (#19946) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen. az Andromeda a végére eléggé katyvasz lett, pedig jól indult.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19948) Plata válasza CPT.Pirk (#19947) üzenetére


Plata
félisten

Igen,szerettem,az eleje tényleg klassz volt,de aztán totál értelmetlenné vált,csak néztél mint rozi a moziban hogy mi a szösz is van?

(#19949) Plata


Plata
félisten

Próbáltátok az új eventes szettet?
A statjai egész jók,bár a képessége nem nagy szám,igaz csak eventen próbáltam ki.
Bár nagyon fun ahogy lő.

(#19950) gabor7th válasza Plata (#19949) üzenetére


gabor7th
addikt

Később kezdtem el, később lesz meg.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.