Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19951) Plata válasza gabor7th (#19950) üzenetére


Plata
félisten

Kipróbáltam,epic-re húztam,ami rohadt drága volt.Négy cucc legalább 200 főnixbe került.
Volt ami csak 50%-nál volt ami csak 45%-nál ugrott.
Végül is 524 lett a partgenem,na és harc közben ad valami buffot ami azt hiszem 35% critet vagy mi a bánatot ad exotic sebzésre.

(#19952) gerisz23 válasza gabor7th (#19937) üzenetére


gerisz23
őstag

A színészek egyre jobbak benne,a story se rossz,kellett valami új ami történetet is mesél és megfelel a mai igényeknek látványban.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#19953) gabor7th válasza gerisz23 (#19952) üzenetére


gabor7th
addikt

Érdekelt, hogy mit írnak az epizódról az "easter eggesek", hogy biztos ott a piacon van valami faj amit észre kellett volna venni, de ehelyett azt találtam, hogy az volt pl. easter egg, hogy a Star Trek eredeti atyát, aki ilyen idealista világként képzelte el a Star Treket szétalázták, mert róla nevezték el a takarítót, akit lealáznak a részben, többek között azzal, hogy már "el is felejtették a nevét".

Ez mondjuk tényleg nem volt szép lépés, bár nem csoda hisz direkt hírdetik, hogy olyan írok készítik az új részeket, akik nem szerették a korábbi Star Trek-eket és nem olyanoknak írják, akik korábbi részeket szerették.

Spolier: Egyébként a legújabb részből kiderül, hogy nincs már Starfleet parancsnokság a Földön, ugyanis a Föld kilépett belőle... de amúgy jó el van magában.

Viszont az elég szánalmas, hogy azt akarják beadni, hogy a még a Naprendszert se ellenőrzi a Föld és nem látják, hogy onnan jönnek a kalóztámadások.

Nagyon el kell engedni a kritikai gondolkozást, ha élvezni akarod az új részeket...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#19954) CPT.Pirk válasza gabor7th (#19953) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Fordítva, a flotta ment el a földről, de nem tudják hová... De az ST topikba gyertek át ezekkel a dolgokkal szerintem.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19955) Plata válasza CPT.Pirk (#19954) üzenetére


Plata
félisten

Engem nem zavar,sőt mivel úgysem nézem a Discovery-t így érdekel is.
Legalább valamennyire képben vagyok.
Spoiler nem izgat,sosem rinyáltam spoiler miatt,általában minden filmet vagy sorozatot szeretek úgy nézni hogy tudom mi fog történni benne.
Na és ez is Star trek topic részben.
Mellesleg kötődik a sorozatokhoz is a játék,mivel ott játszhatunk a sorozatbeli játékokkal szereplőkkel.
Mellesleg késik az új lock box,azt mondták hogy csütörtökön jön,de sehol.
Vajon mi történt.

(#19956) MichaelSD válasza gabor7th (#19953) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nekem se jöttt be a STD. A 2. szezon Anson Mount (Pike) miatt tetszett. Szerintem ő vitte a hátán az évadot. A STDvel továbbra is az a bajom, hogyha leveszem a ST logot, akkor nem érzem, hogy veszteség érne, ami szomorú. Persze ez szigorúan az én véleményem.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#19957) CPT.Pirk válasza Plata (#19955) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah, csak a másik topicban vagyunk páran, akik erről beszélgetünk. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19958) Plata válasza CPT.Pirk (#19957) üzenetére


Plata
félisten

Azt nem ismerem.
Csak ezt.

(#19959) CPT.Pirk válasza Plata (#19958) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Csak simán a Star Trek topikra gondoltam.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19960) Plata válasza CPT.Pirk (#19959) üzenetére


Plata
félisten

Azt sem ismertem eddig. :B

(#19961) gabor7th válasza CPT.Pirk (#19954) üzenetére


gabor7th
addikt

Azt mondták túl kockázatos lett volna ha a Földön marad a parancsnokság, de rá is kérdeztek, hogy a Föld tagja-e a Federációnak és megmondták, hogy nem.
Nagyon most nincs más mondanivalóm, talán csak az, hogy nevetséges, hogy beadják, hogy a Föld ennyire lesz@r mindent, még azt se tudja, hogy mi folyik a saját Naprendszerében.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#19962) gerisz23 válasza gabor7th (#19961) üzenetére


gerisz23
őstag

Nem leszarják,csak átváltottak önellátó üzemmódba,hogy a föld legalább magában megmaradjon.A föderáció amúgy sem volt egyenlő a föld összes lakosával,ha a korábbi sorozatokat nézed ott is voltak akinek nem tetszett ez az egész globális eszme.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#19963) gabor7th válasza gerisz23 (#19962) üzenetére


gabor7th
addikt

Minek neveznéd azt, hogy azt se tudják, hogy a Juperiter egyik holdján levő kolonián mi van. Annyira csak a Föld közvetlen környezete érdekli őket, hogy még azt se nézték meg, hogy a kalózok akik támadnak visszamennek egy Naprendszeren belüli holdra folyton. Nincsenek érzékelőik amik elérnek addig, tényleg? Ez... hihetetlen.

Közben meg a bolygón van lent élet és high tech meg minden. Még mai technikával is talán ki tudnák deríteni valamit egy ilyen távoli koloníáról. Ezzel a kolonival meg az történt, hogy a haramda felrobbant.

Ennek a hozzáállásnak nincs semmi érteleme, nekem nem tudják ezt eladni.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#19964) Plata válasza gabor7th (#19963) üzenetére


Plata
félisten

Igen ez vicces.
Az Enterprise-ban sem kellett hozzá űrhajó meg egyebek hogy tudják mi van más bolygókon.
Meg tudták mi van más rendszerekben.
Fura hogy hirtelen nem látnak ki,csoda hogy a napot látják az égen.
Másik hogy a sorozat szerint az időutazás után 700 évvel ette meg a gumiszú a dilithiumot.
Vagyis a 2900-as években,akkor a régebbi sorozatokban ha előre mentek a 31-edik századba hogy hogy nem volt ennek semmi jele?
A harmincegyedik században volt föderáció meg Enterprise ami nem benzinnel ment.
Mert ugye 900 évet ugrottak kb előre,de a dilithiumot 700 évvel az ugrás után ette meg a penész.
Ez minden eddigi sorozatnak ellentmond.
Na és mi a ragya lett az andóriai néppel?

(#19965) gabor7th válasza Plata (#19964) üzenetére


gabor7th
addikt

Igazából olyan sok sebből vérzik, hogy azt tudom mondani, hogy élvezd és nézd, de kapcsold ki az agyad amennyire tudod közben, ennél a résznél, hogy nincs érzékelőjük, hogy lássák, hogy a Juperiterig mennek azok akik megtámadják(!!!) őket sima fény alatti hajtóművel, ez sok volt. De azt is klassz lenne tudni, hogy miért nem jött senki, hogy betöltse a hatalmi űrt. A Kollektívának van másik módszere az utazásra, mi van velük, ugyanis a Picardban ott voltak, nem nyirta ki őket Janeway. De igazából a Földet ez se érdekli, lehet, hogy épp egy hatalmas támadás folyik galaszis méretekben, de ő addig se akar nézni, hogy mi van a szomszédban. Ez a Dilithium berobbanás valami természetes folyamat kellett, hogy legyen, máskölünben már támadott volna aki csinálta, vagy támad, de nem tudnak róla, mert nem érdekli őket, vagy történt velük is valami. Ez a story egyébként hasonlít arra, hogy az Omega berobban és nincs utazás WARP-pal.

De lehet, hogy nem is lesz semmilyen megoldásuk erre a problémára, hanem azt mondják, hogy innentől Discovery hajtóműve lesz mindenkinek; ellenség amúgy se valószínű, hogy okozta mert már itt lenne, ha meg természetes és ilyen kitejedt, nem tudják majd megoldani, tehát mindenkinek spore driveja lesz.

És mivel mindnekinek spore driveja lesz hipp-hopp helyre áll a Federáció, pont mint, hogy bár a Star Wars-ba tudjuk, hogy az egész galaxist elfoglalta First Order, de aztán hipp-hopp"az emberek" visszafogalták, hogy-hogy azt nem tudjuk, de ez van.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#19966) Plata


Plata
félisten

Új event.
[link]

(#19967) L3zl13 válasza Plata (#19966) üzenetére


L3zl13
nagyúr

És Red Alert event is van megint Epic upgrade tokenért.
Viszont az idióták idő előtt törölték az aktuális event STF-et.

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#19968) Plata válasza L3zl13 (#19967) üzenetére


Plata
félisten

Igen. :D
Még van 3 nap az eventből de nincs TFO,csak a küldetés.
Az meg unalmas.

(#19969) L3zl13 válasza Plata (#19968) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Újra van Synthwave

Aki hülye, haljon meg!

(#19970) Plata válasza L3zl13 (#19969) üzenetére


Plata
félisten

Igen már voltam is,egyet eltoltam.
Be mentem rá,afk-ba raktam magam és elmentem vacsorázni,de tök kiment a fejemből,vagy félóra múlva jutott eszembe,akkor már kint voltam és kaptam fél óra afk büntit. :D
Másik karival fél afkolva letoltam.

(#19971) Dendytv


Dendytv
senior tag

Sziasztok :) Szeretem magát a Star Trek világot a sorozatokat is láttam (még a TOS)-is . Régebben sokat játszottam más sok játékkal de már nincs időm annyit játszani mint régen. Most viszont elkezdtem ezt a Star Trek Online-t. Nagyon kezdő vagyok de remélem tetszeni fog :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#19972) Plata válasza Dendytv (#19971) üzenetére


Plata
félisten

Az alap sztori nagyon jó.Igazán hangulatos.
Én kilenc év után sem tudom le tenni,mert imádom a Star trek-et és ebben a játékban meg lehet találni a Star trek hangulatot,sajnos a Foundry-t kivették a játékból már,az még nagyon jó volt,a foundry-val lehetett saját küldetéseket kreálni és bizony rengeteg fantasztikus játékosok által készített küldetés volt.
Viszont a játék pofátlanul P2W,fizetős hajót ha veszel az veled fog 1-es szinttől 65-ös szintig fejldőni.
Az ingyenes hajók csak 40-es szintig vannak.
Bár eventeken szerezhetsz T6 hajót és ha van játékbeli pénzed pénzért is vehetsz T6 hajókat.

[ Szerkesztve ]

(#19973) L3zl13 válasza Plata (#19972) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Elvileg 61-es szinten is kapsz egy ingyen hajót, bár az is csak T5-ös.

Aki hülye, haljon meg!

(#19974) Plata válasza L3zl13 (#19973) üzenetére


Plata
félisten

Igen.

(#19975) Dendytv


Dendytv
senior tag

Azt a betyár de elakadtam :D Explore the earth spacedock még a küldi az elején. ÉRtem én hogy mit kell csak egy a baj kiléptem a spacedock-ból és vagy csak én nem tudok vagy vissza sem lehet lépni vagy ha vissza lehet akkor, hogy ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#19976) L3zl13 válasza Dendytv (#19975) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ha Föld körüli űrben vagy akkor közel kell menni a space dockhoz és akkot megjelenik a dock gomb. Vagy letranszportálsz az akadémiára és onnan fel tudsz sugarazni a spacedockra.

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#19977) Dendytv válasza L3zl13 (#19976) üzenetére


Dendytv
senior tag

Kint vagyok az űrben és már minden systemet átjártam sehol nincs ott a spacedock
[URL=http://kepkezelo.com/][IMG]http://kepkezelo.com/images/9kh0jtf45oyhhc3wb0p1.jpg[/IMG][/URL]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#19978) L3zl13 válasza Dendytv (#19977) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ahol a képen vagy normálisan kéne legyen egy Enter Sol system gomb. De lehet, hogy a tutorial alatt ez nem elérhető és akkor kint ragadtál. Ráadásul nem kaptad meg a következő küldit.

Ha így van, nem tudom, hogy tudnál visszajutni GM segítsége nélkül. Azt meg kb esélytelen kapni szerintem.

Lehet, hogy a legegyszerűbb újra kezdeni a karakter kreálástól.

Aki hülye, haljon meg!

(#19979) Plata


Plata
félisten

Teljesen rá kell menni,mert néha hülye és csak akkor enged be ha koppanásig rámész.

Jah és ne a földre menj,hanem a napra.

(#19980) Dendytv válasza L3zl13 (#19978) üzenetére


Dendytv
senior tag

Ja én is így döntöttem indítottam egy újat. És már minden jól működik.

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#19981) Plata


Plata
félisten

Voltam ISA-n,elég érdekes volt.
Ugye jó ideig várni kell míg elindul,addig nem lehet támadni sem semmit csinálni,max kidobjuk a hangárokat,buffot tolunk.
De ma nem ez volt,be mentünk.Csapattárs ki dobta a hangárjait én is,de az övéi megindultak a borg felé és ránk húzták a borgot visszaszámlálás alatt.
Hogy a bánatba csinálják ezt?
Nagyon rövid ISA volt.
CLR—Infected Space[2:36]— Dmg(DPS) —Stone 14 096 577(118 459) T'Por 13 367 186(96 167) Natriel 9 638 296(61 784) Zolzan 2 581 526(19 122) Rosin 2 109 303(15 741)
Jah eventes konzol nagyot szót.
Max. One-Hit: 697 290 (Enhanced Weaponized Mycelium Emitter)

(#19982) gerisz23 válasza Plata (#19981) üzenetére


gerisz23
őstag

a gyors kör 1,5 perc ;]
az ilyen petesek meg elrontják a mérést

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#19983) Plata válasza gerisz23 (#19982) üzenetére


Plata
félisten

De hogy a ragyába csinálja?
Én is ki tudom dobni a peteket,de borgra küldeni nem.

(#19984) gerisz23 válasza Plata (#19983) üzenetére


gerisz23
őstag

Valami bug lehet,jön T7 mostanság vagy csak simán kifogytak a promo hajók meg dobozok exről?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#19985) Plata válasza gerisz23 (#19984) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom mi van.
Azt mondták hogy jön az új box október utolsó hetében,de nem jött.
Hír sincs róla,nem tudom mi a fene van,ilyen sokat nem szoktak tévedni.
Elmaradt a halloween event az új ingyenes hajóval.
Be raktak helyette Red alert eventet,meg régebbi eventeket újra.
Másik meg az volt hogy jön egy újabb cseszett op Disco promó hajó.
Szerintem mindenki arra tesz félre,vagy a franc tudja.

(#19986) Plata


Plata
félisten

Itt az új legendary hajó.
[link]

(#19987) Plata válasza Plata (#19986) üzenetére


Plata
félisten

Vagy is nem csak hajó lesz a csomagban,hanem olyan lesz mint a romulán legendary csomag.
Lesz benne egy kari booster és egy legendary diszkó hajó.
Booster-t csak diszkó karira lehet eltolni.
Full Discovery legénységet kapsz hozzá.
This pack contains all of the following:
1,000,000 Energy Credits
1,000,000 Expertise
250,000 Reputation Dilithium Vouchers
5x Specialization Qualifications (one for each Specialization)Use these to immediately train the Bridge Officer(s) of your choice in the Specialization(s) you desire!
5x Enhanced Universal Tech Upgrades (no Dilithium cost to apply)
36x Inventory Slots
12x Bank Slots6x Bridge Officer Slots
2x Starship Slots
A FULL SUITE of Very Rare (Purple) Mk XIV Ground Equipment and Space Equipment
Includes *all* basic Kit Modules for your chosen profession, and many different options for outfitting your ship and crew!
6x Very Rare (Purple) Photonic Bridge Officers (2 of each Profession)
Enhance your Discovery experience with a Bridge Crew bearing the likeness of famous figures from this period, in the form of Photonic tributes of the following officers:
Lorca, Landry, Burnham, Straal, Stamets, and Tilly!
Each of these special officers has the following attributes:
Pre-Promoted to Commander Rank
Fully Trained in *all* basic Bridge Officer Abilities
Pre-Equipped with Purple Mk XIV Ground Equipment

Na és egy T6 legendary Walker.
Amihez új skin is jár egy Shenzou.

(#19988) Plata


Plata
félisten

Nemsokára 5 helyett 10 aktív repu trait lehet aktív.
[link]

(#19989) Plata


Plata
félisten

Szerintem az új hajó kicsit fura.
Van rajta secondary deflector.

(#19990) gerisz23 válasza Plata (#19989) üzenetére


gerisz23
őstag

Akkor tactot indítok ahogy terveztem :C skillfát megint szétcseszték?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#19991) Plata válasza gerisz23 (#19990) üzenetére


Plata
félisten

Igen úgy néz ki.

(#19992) gerisz23 válasza Plata (#19991) üzenetére


gerisz23
őstag


Kérdésedre a válasz a sorozatban látott jövőbéli hajókról.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#19993) Plata válasza gerisz23 (#19992) üzenetére


Plata
félisten

Itt a válasz a recruit kérdésedre.
Képzeld ma nekem is engedte tegnap nem,pedig nincs meg a 20 óra,szal nem értem.
Delta Temporal és Gamma recruit-ot is ideadta,kivéve ezt az egyet.

(#19994) Plata


Plata
félisten

El is indítottam a repukat,lett elég markom mindenre.

(#19995) gabor7th válasza gerisz23 (#19992) üzenetére


gabor7th
addikt

Na pont ezt akartam írni. Csak persze az a baj, hogy... 900 év fejlesztés történt és azoknak a hajóknak a mostanaiak kb. egy lövésses problémának kellene lenniük, dehát ilyesmi tuti nem lesz, tehát alig több mint egy skint kapunk.

Némi spoiler. Én sajnálom, hogy most, hogy találkoztak a Federációval semmi képet nem kapunk a galaxis állásáról a nagyok tekintetében. Hogy pl. mi van a Kollektívával, vagy a Klingonokkal, Romulánokkal; a legnagyobb fenyegés az valami egyesült kalózszövetség. Ez a Terrán vonal elég fura, de érdekes lehet majd. Voltak hülyeségek, pl. miért van egy kórház a főhadiszállás közepén, ahol ráadásul fertőzött egyének vannak, de összességében ez a rész Star Treknek érződött. Az is jó volt, hogy több szereplő is logikusan reagált dolgokra és Micheal is helyre lett téve, de aztán persze a végén a biztonsági főember(!) hipp-hopp lelépése és a hajó kérdés nélküli azonnal ugrása, pedig tudták, hogy van még hátra ember, emlékeztett arra, hogy ez bizony Discovery rész.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#19996) John_Doe válasza gabor7th (#19995) üzenetére


John_Doe
senior tag

Most is van más a játékban 31edik századi hajó. Ez nem fogja őket zavarni.

Shal'kek nem'ron!

(#19997) Plata válasza John_Doe (#19996) üzenetére


Plata
félisten

De ezek 32-edik szåzadban vannak.
Vagyis egy századdal később.
Azt mondják jön valami 32-edik századi discovery pack.
Szeretem az Intrepidet.
Ha szép a 32-edik századi akkor kell.
A legendary Intrepid is rohadtul bad ass.

(#19998) John_Doe válasza Plata (#19997) üzenetére


John_Doe
senior tag

Én itt most arra gondoltam hogy azt írta azoknak a hajóknak egy lövés lenne a mostani. Ezen nem hiszem hogy sokat változtat hogy 31 vagy 32. Ezt is megoldják majd valami hasonló dumával hogy nem ért a kezeléséhez senki meg tönkrement a fegyver rajta vagy mittomén...

Shal'kek nem'ron!

(#19999) Plata válasza gabor7th (#19995) üzenetére


Plata
félisten

Figy pår napja láttam az Enterprise sorozatnak azt a részét amikor mirror Archer talál egy fedes hajót a tholianok fogságåban.
A hajó olyan mint a Tos Enterprise kb.
100 évvel későbbről van a mi univerzumunkból.
Terran Archer 100 évvel fejlettebb hajóval egész làzadó flottát szétlövi,úgyhogy megsem tudják karcolni.
Akkor röhej hogy 900 évvel későbbi hajók ilyen bénåk.

(#20000) gabor7th válasza Plata (#19999) üzenetére


gabor7th
addikt

Igen, ez tipikus problémája az ilyen játékoknak, de nem csak az ilyeneknek. Verekedősbe, mondjuk Injusticeba egy sima emberi csajszi baseball ütővel lenyomhatja Supermant, vagy nála is nagyobbakat; itt pedig egy elvileg fényévekkel erősebb hajó talán egy hajszálnyit lesz majd erősebb mint az ezer évvel ezelőtti. Ez van, de talán lesz rajtuk valami nagyon klassz csodafegyver, vagy pedig itt volna a tökéletes alkalom, hogy új szintre emelt hajókkal álljanak elő, ami tényleg erősebb, csak akkor már illene erősebb elleniségeket is csinálni, de tudjuk, hogy úgyse lesz így.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.