Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) Plata


Plata
félisten

Mai frissítés:
[link]
Elég hosszú.
Nekem tegnap több mint 3 gigát frissített.

(#19552) Plata


Plata
félisten

Új lock box,valami nagyon furi hajóval.
Úgy nézem elég ütős lesz,de e mellé cseszet randa,vagyis már nem kell. :D
Pech hogy rühellem a randa hajókat.
[link]

(#19553) kozi71


kozi71
senior tag

Tegnap két hibába is belefutottam. Egyik küldi azt kérte menjek harcolni csapatban adott küldetésekből kellet választani egyet. Megtettem szép zöld lett, pipát is belehelyeztem ahová kell. Aztán vártam vagy 20 percet és semmi sem történt...
A másik meg New Romulus-ban kellett volna áthangolni a teleportáló kütyüt. Egyszer megcsináltam az a küldi meg is lett. Aztán pár perc múlva ugyan ez a kérés. Odamegyek a géphez de nem csinált semmit, csak sárgán jelezte itt kéne ficeregnem. Végül inkább aludni mentem. Remélem ma már jó lesz. Már majdnem végzek azzal a sorozattal is. Egyik csata előtt véletlenül klikkeltem egy ablakra, erre belerakott valami csapatba (fleet). Nem találom a kilépés gombot onnan. Ha innen volt valaki, akkor bent maradok, de ha valami ismeretlen akkor nem szeretnék függeni mások döntéseitől. Ma vagyok pont egy hetes! Köszönöm Plata vezénylő admirális úrnak, a sok-sok segítséget amit kaptam Tőle! :R
A store-ban az itemeknél van egy olyan (asszem a legalsó), amivel lehet bővíteni a hajó részeit, ez pontosan mi lehet? Tudok spéci fegyvereket tenni még bele?

high tech, low life

(#19554) Plata válasza kozi71 (#19553) üzenetére


Plata
félisten

New romuluson teleportáló folyton szar,nekem legalább is.
Melyik küldi az ami kérte hogy menj csapatban harcolni?
Flottából ki tudsz lépni a flotta rooster fülön.
A hajó bővítő az szerintem a bridge officerekre vonatkozik,több bridge officert rakhatsz a hajódra.Spéci fegyvereket egyes zenes vagy boxos esetleg lobis hajókból kaphatsz.
Vagy vehetsz az exchangen mert van olyan is amit dobozból lehet nyitni és azt el lehet adni.
Én is használok párat,Quad cannont,wing cannont,wide angle torpedót,esetleg bio neural warhead-et.Az ágyúk nehéz fegyverzetnek minősülnek,főleg tac hajókon lehet őket használni.

[ Szerkesztve ]

(#19555) kozi71 válasza Plata (#19554) üzenetére


kozi71
senior tag

Vásárolni miért nem tudok zen-ért dilithiumot? Nem aktív az a része nálam. Ez rang függő?
Így fejből nem tudom, melóhelyen vagyok most. De két lehetőség volt.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#19556) Plata válasza kozi71 (#19555) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom,én mindig fordítva csinálom. :D
Szerintem nem rang függő.
De mire kell dilithium?
Szerintem várd meg míg kb 50 leszel,akkor már lesz repu is meg egyéb,majd 52-től admiralty is.Repu TFO-kból jön majd dili.

[ Szerkesztve ]

(#19557) L3zl13 válasza kozi71 (#19553) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Gondolom a sztori küldiket csinálod sorban és azok között volt egy csináld meg x STF-et.
Sajnos a népszerűtlen STF-ekre nincs jelentkező és van hogy hosszú ideig nem jön össze egy csapat. Ezért nem történik semmi. Ez nem hiba, csak sajnos nem sokan állnak sorba ezekre.
Szerintem ugord át és menj tovább a sztorival. Hacsak nem másik STF-et akarsz közben csinálni akkor maradhatsz a sorban és ha összejön a csapat és elindul akkor félbehagyod amit csináltál és folytatod később.
Vagy egyszerűen kihagyod. Accolade-en kívül semmi olyat nem adnak amit máshol ne tudnál megszerezni.

Aki hülye, haljon meg!

(#19558) kozi71 válasza Plata (#19554) üzenetére


kozi71
senior tag

Atmospere assault
Defending Rhihho station
Ensnared

Amit meg a store-ban láttam a ship slots, bocsi félre kérdeztem előbb.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#19559) Plata válasza kozi71 (#19558) üzenetére


Plata
félisten

Ship slot,jaa,akkor több hajó helyed lesz a hajógyárban.

(#19560) kozi71


kozi71
senior tag

Ship loadout sem kell nekem?

high tech, low life

(#19561) Plata válasza kozi71 (#19560) üzenetére


Plata
félisten

Nem nagyon,az olyan hogy a hajódon lévő cuccokat boff skileket elmenti,és tudod őket cserélgetni,ha akarod.

(#19562) Plata


Plata
félisten

Mi a túró.Tholian red alert ad mindenféle repu markot.

(#19563) Plata


Plata
félisten

Orion karival nem tudtam játszani,red alerten akkora lag volt hogy a hajómnak nulla energiája volt és csak összevissza pattogott a hajó meg rángatózott,semmit nem tudtam csinálni,stf-en dettó.Patrolon lett meg a harmadik endevor-om.

(#19564) gerisz23 válasza Plata (#19563) üzenetére


gerisz23
őstag

Baul hajót láttad?
Én hiába választottam markot re dalert végén nem adta oda,már fb csoportban is panaszkodtak.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#19565) Plata válasza gerisz23 (#19564) üzenetére


Plata
félisten

Nem,nem nagyon láttam semmit,egy red alert lement gond nélkül,utána másik karival nem ment semmi sem,mozdulni sem tudtam,az energiám szinte mindenből 0 volt,nem tudtam mozogni csak pattogott a hajóm meg remegett egyhelyben.

(#19566) gerisz23 válasza Plata (#19565) üzenetére


gerisz23
őstag

[link] Nekem kell belőle

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#19567) Plata válasza gerisz23 (#19566) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nem igazán tetszik.
Olyan fura izé.

(#19568) Plata válasza gerisz23 (#19566) üzenetére


Plata
félisten

Fura egy járgány az fix,ha jól nézem sci hajó,de 4-3 fegyver kiosztása van.
Antiprotonos,amit rühellek.
Command és intel boffos,ami egy sci hajónál nálam a b+ kategória. :D
Mastery az elég hílelős,
Viszont van másodlagos deflektorja, és mehet rá nehéz fegyverzet.
No és olyan baromi furán néz ki.Egy újabb diszkós hajó.
Sose halottam ezekről a balu-król.Bár azt tudom hogy onnan jöttek mint az a hülye fejű Saru.

(#19569) gerisz23 válasza Plata (#19568) üzenetére


gerisz23
őstag

Nekem kinézetre tetszik,de vajon melyik karim bénázzon vele? :D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#19570) kozi71


kozi71
senior tag

Vidám reggelt!
A romulán admiral csajszi, amit még pár napig meg lehet venni, képes vezetni a klingon destroyer-eket? Hátha két legyet ütök egy csapásra.
Illetve ha most megveszem az nem lesz probléma, hogy még csak 41-es vagyok a fedes fickóval? Amint azzal elérem a max szintet rögtön aktiválódik a nénim is?

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#19571) Plata válasza kozi71 (#19570) üzenetére


Plata
félisten

Nem ez nem így működik.
Ha kezdesz romulán karit és megveszed a legendary cuccost a romulán karidra tudod aktiválni ha már megcsináltad a tutorialt és az első vagy második sztori küldetést.
Figy,klingon hajót csak klingon vagy klingon aligned karakter tudja használni.
Vagyis olyan romulán vagy jem hadar aki a klingon oldalt választotta.
A romulán és jem hadar karakterek semlegesek,romulán karakter 10-es szinten választ oldalt,fed vagy klingon,vagy ha kinyitja a legendary packot.
Jem hadar akkor ha megcsinálja az első küldit,talán.
Vagy klingon karit kezdesz.
Tudnod kell hogy a játékosok kb 80%-a fed oldalt választja és ott van nagy élet,míg a klingon oldal sokkal mókásabb és fun,de kevés a játékos.Mivel régóta magasról le van szarva a klingon oldal és nem kap semmit sem évek óta.

(#19572) kozi71 válasza Plata (#19571) üzenetére


kozi71
senior tag

Akkor megvétel előtt még kezdjek egy romulán karakterrel játszani. Majd vegyem meg a csomagot. De majd akkor fog aktiválódni a csomag, ha már elérek valami szintet már vele.
Most felvetődik bennem egy probléma, az aktiválás nem a 65-ös szintet adja rögtön?
Mert akkor már nem fogom tudni klingon oldal felé terelni a kis drágám.

high tech, low life

(#19573) Plata válasza kozi71 (#19572) üzenetére


Plata
félisten

Figy a csomagot megveszed akármivel,majd amikor a romulán karit elkészíted és engedi kivenni a store-ból aktiválódik.
Amikor a cuccot aktiválod a karaktered 65-ös szintű lesz azonnal,plusz még 15 spec szintet kapsz.De tudsz klingon lenni,amikor aktiválod,beadja hogy gratulálunk 65 lettél meg még egyebek és válassz oldalt,ott választhatod a fedet vagy a klingont.
Tudnod kell hogy kapsz egy spéci legendary hajót,mellé full geart és egy csomó bridge officert,ezeket tedd a hajódra és a csapatodba,mert fullosak,maxos szintűek,14-es gearrel és fullos skillekkel,na és jó traitekkel.
A hajón lesz egy zenes konzol szett és azt hiszem boxos konzol is.

[ Szerkesztve ]

(#19574) Plata válasza Plata (#19573) üzenetére


Plata
félisten

Romulán karival nem kell sokat játszani hogy ki vedd a packot,le kell tolnod a tutorialt,mivel ez lesz a legelső romulán karid így a tutorialt kötelező végig vinni.Utána lesz még egy küldetés a Helix,ha az is kész akkor a store elérhetővé válik,addig minden item zárva lesz előtted,a hajók is meg minden más is,tudom mert én is így jártam,azt hittem ha kreálok karit és skipelem tutorialt majd egyből elérhető lesz a csomag,de semmi sem volt elérhető a store-ból,kénytelen voltam fel cuccolni a karakterem és le tolni a Helix küldit,utána már ment a store.Tudtam aktiválni a legendary packot.

(#19575) kozi71 válasza Plata (#19574) üzenetére


kozi71
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a mindenre kitérő válaszaid! :R

high tech, low life

(#19576) Plata válasza kozi71 (#19575) üzenetére


Plata
félisten

Múltkor mondtad hogy megvetted a 9 részes flagship pack-ot.
Akkor neked is megvan a legszebb klingon hajó.
Nekem legalább is ő az egyik legszebb,a Bortasqu,spiral disruptorral eszement fun.

Romulánokról tudnod kell még hogy valamivel jobbak,mivel a romulánoknak crit traitjük van,hajódra is olyan bridge officereket rakj majd aktívnak akiknek van crites traitje.
Mivel kapsz egy rahedli lila crites boffot a legendary packal ez nem lesz nehéz,ezek a boffok ráadásul mindenre meg vannak tanítva.Minden hagyományos skilt ismernek,boxosokat nem.
A többi boffal ellentétben nekik minden skill unlockolva van.Alapból lila mk14 itemeket kapnak.Romulánoknál csak a Jem hadar vanguard-ok jobbak.

[ Szerkesztve ]

(#19577) gabor7th


gabor7th
addikt

Sziasztok! Most párszor nem voltam a játékban, aztán meg volt, hogy hosszan nem is volt netem és végül hagytam is a legutóbbi eventet, mert rengeteg dolgom volt és már nem volt erőm ehhez se. Mikor indul a következő "esemény", akkor visszatérek.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#19578) Plata válasza gabor7th (#19577) üzenetére


Plata
félisten

Vörös angyal event három nap múlva.
[link]

(#19579) gabor7th válasza Plata (#19578) üzenetére


gabor7th
addikt

Kösz szépen!

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#19580) gabor7th


gabor7th
addikt

Lesz egy időutazó ruhánk, ez érdekes lesz.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#19581) Plata


Plata
félisten

Romulán legendary packban ilyen boff van.

Delta packban három boff,köztük ilyen.

Gamma vanguard packban 3 ilyen.

Romulán legendary packban sok romulán boff van,mind felszerelve és skillezve előléptetve.

(#19582) kozi71


kozi71
senior tag

Na végre hazaértem a melóból. Megvettem a csomagot. Elkezdtem a romulan karakteremet. Már 8-as vagyok, de nem akarja oda adni a csomagot. Pedig ott figyel a store-ban a megvásároltaknál. :F

high tech, low life

(#19583) Plata válasza kozi71 (#19582) üzenetére


Plata
félisten

Helix küldi megvan?
Küldetés után logolj ki a karival meg vissza.
Néha lassú a játék felfogása.

[ Szerkesztve ]

(#19584) kozi71 válasza Plata (#19583) üzenetére


kozi71
senior tag

Nem akar az enyém lenni továbbra sem. Biztos, hogy nem kell egy másik maximumra kihúzott karakternek lennie a listámban?

high tech, low life

(#19585) Plata válasza kozi71 (#19584) üzenetére


Plata
félisten

Nem hiszem.
Melyik küldinél jársz?

[ Szerkesztve ]

(#19586) gerisz23


gerisz23
őstag

SCM - Infected [LR] (S) - [02:51] DMG(DPS) - @mindbleep: 91.19M(538.97K) @gerisz: 60.74M(363.90K) @notlav: 19.14M(114.98K) @Ryanwire: 18.46M(108.65K) @pyogenes#4357: 17.31M(101.35K)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#19587) Plata válasza gerisz23 (#19586) üzenetére


Plata
félisten

Ejnye ejnye,elromlott a combat logod és tízszeres számokat mutat. :D
Gz.

(#19588) kozi71 válasza Plata (#19585) üzenetére


kozi71
senior tag

Most éppen itt. Nagyon jók ezek a küldik. sokkal jobban tetszenek mint a fedesek.

high tech, low life

(#19589) gerisz23 válasza Plata (#19587) üzenetére


gerisz23
őstag

A duplájának kellene lennie :W
Ha igazi dps meccsre megyek be szétlaggol a játék

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#19590) Plata válasza kozi71 (#19588) üzenetére


Plata
félisten

Most kell majd választanod,fed vagy klingon.
Igen a romulán sztori jó.

(#19589) gerisz23
Jó kis dps ez,én még 100-ig sem mentem el.
Nagyon rá kéne menni a dolgokra,boffok doffok trait satubbi.Meg fegyók.
Ha egyszer ki jön a T6 Karfiol,talán. :D

[ Szerkesztve ]

(#19591) Plata válasza kozi71 (#19588) üzenetére


Plata
félisten

A romulán sztori tényleg jó.
De azt hiszem neked nem sima Fed karid van hanem diszkós,nem?
A diszkós sztori amúgy is elég szár.Annyi féle sztori van hogy már követni sem tudom,de fed oldalon van több is,Diszkós meg TOS meg sima FED.
No meg ott van a romulán és jem hadar sztori és persze a klingon.Klingon sztorit most fogják felújítani,pár nap és kiderül.
Na persze én egy legendary KDF pack-ot várok,vagy 10 hajóval,legyen benne B'rel,Bortasqu,Guramba.Tudom hogy a nekem legkedvesebb a Karfiol úgysem lesz benne,hisz hat éve várok rá,de semmi.
Pedig a T5 Karfiol, nekem a mai napig nagy kedvenc,kis bajszos halacskám rengeteg csatát megjárt.

[ Szerkesztve ]

(#19592) kozi71 válasza Plata (#19591) üzenetére


kozi71
senior tag

Most meg elakadtam, már három órája szenvedek egy küldetéssel. Mert igazából nem is találom. Csak repülgetek ide- oda mindenféle hajójavító dokkok, meg raktárak közt. Tele van aknákkal. Néha beesik egy-egy piros. Lelövöldözöm. De nem haladok tovább az istennek sem. :F

high tech, low life

(#19593) Plata válasza kozi71 (#19592) üzenetére


Plata
félisten

Ott nem az a lényeg.Menj be dyson űrbe és ott menj át a contested zone-ba.Csak jelentened kell és kész.Ha elmész a dyson űrben az allied zone határához ott lesz a contsted zone,kiírja a játék hogy oda akarsz utazni?
Te válaszd azt hogy igen.

(#19594) gabor7th válasza kozi71 (#19592) üzenetére


gabor7th
addikt

Mondtam, hogy bele fogsz futni ilyenekbe. Írd be a nevét a küldetésnek a keresőbe és külön szoktak lenni a hibáknak leírásai és a megoldás rá.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#19595) Plata válasza gabor7th (#19594) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem nem jó helyen van,allied zone helyet contested zone-ba kell menni.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#19596) gabor7th válasza Plata (#19595) üzenetére


gabor7th
addikt

Nem tudom, a Dyson Sphere-nél nekem nem volt semmi gondom.

Bár én totál a rendes út mentén haladtam, sohase turbóztam meg a karakterem. Legalábbis az elsőt...

A Dysonnál hat helyen is lehetsz ha még a fleet cuccot és a földi battlefieldet is beleszámítod, tehát érdemes lehet átnézni, de nekem nem ugrik be, hogy ott bármi problémám akadt volna.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#19597) Plata válasza gabor7th (#19596) üzenetére


Plata
félisten

Dyson allied zone határa néha be bugol és nem enged át contested zone-ba,vagyis nem jön fel az utazás lehetősége,olyankor instát kell váltani és átenged.

(#19598) kozi71


kozi71
senior tag

Közben átléptem a másik karakterre. Most megadta a 65-ös szintet. Hajó, és a rengeteg kacat. Tiszteknek beraktam a pirosakat. Most admirality érdekelne. Ez látszólag olyan mint amikor embereket küldök munkára. Kell a hajókkal valamit csinálnom. Felszerelni esetleg? Vagy csak kijelölöm aztán dolgozzon magától?

high tech, low life

(#19599) Delávégá


Delávégá
tag

Hali! Kb. 2 éve játszottam utoljára. Van mit bepótolni vagy annyit azért nem fejlődött a játék? :)

(#19600) Plata válasza kozi71 (#19598) üzenetére


Plata
félisten

Admiralty csúcs.
Minden hajó amit megvásároltál bekerül admiraltyba kártyaként.
Nem kell velük csinálni semmit,csak küld őket küldetésre.
Dilit ec-t latinumot és xp-t hoznak.
Minden zenes és egyéb hajó amivel rendelkezel bekerül oda kártyaként.
Persze ellenséges frajció hajója nem.
Bocs hogy nem válaszoltam hamarabb.
De nem jutott eszembe a jelszavam.
Számìtógépen nem gond de most melózok és telórol írok.
Teló nem jegyzi meg a jelszavam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.