Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17238) Plata válasza sith7 (#17234) üzenetére


Plata
félisten

Valahol socialban vagy hol az ördögben lehet beállítani a láthatóságot,ha anonymusra rakod akkor senki sem látja hol vagy vagy fent vagy-e,kivétel a flotta tagok,ők látják hogy fent vagyok a flotta tag listában.
Néha napján csinálok olyan dolgokat amikor nem akarom hogy akárki lássa hol vagyok.
Alapból ha valaki rá keres a nevedre akkor látja hol vagy és azt is kiírja milyen küldit tolsz vagy ilyesmi.
Előfordul néha hogy nem egy accountal vagyok bent.
Vagy néha ha sok kávét iszom kitör belőlem a troll és jól jön a láthatatlanság. :D
Egyszer a hun cseten azzal borzoltam a népeket hogy egyszerre több karival voltam fent.
Ami ugye nem lehetséges,egy accountról max egy kari tud bent lenni.
De én meg úgy tettem mintha két karival lennék fent,amit jól meg is ettek,volt aki fel is akart jelenteni hackelésért. :DDD
Igazából csak 1 karival voltam fent STO-ból egy karival meg a Neverwinter online-ból. :DDD
Csak a neverwinter online és a STO cset meg szerver közös,és neverből írtam STO csetre,de mivel ott is ugyanúgy lehetek anonymus így senki nem látta hogy az egyik karim STO-ból ír a másik meg neverből,csak azt látták hogy egyszerre két Plata van a cseten. :D
Meg ha anonymus vagy akkor nyugiban hagynak mert nem tudják hogy fent vagyok. ;)
Aki meg ismer úgyis tudja hogy fent vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.