Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasza08


Kasza08
őstag

Sziasztok!

Én kb. fél éve tettem szert 1 ilyen csodára. Nagyon szeretem, mert jó vele gépelni, vékony és a sötétben kék ledek világítják meg.( A Scroll lock megnyomásákor)

Gyorsgombok:
-Internet(Explorer vagy Mozilla)
-Outlook Express(Minenki kedvenc e-mail-ezős progija :DDD )
-Böngészőben a kedvencek listájának megnyitása
-''Vissza'' funkció
-''Előre'' funkció
-Töltés megállítása
-Start/pause
-Előző zeneszám(previous)
-Következő zeneszám(next)
-volume +
-volume-
-Elnémítás(mute)
-Startgép indítása
-Számológép indítása
-Készenléti állapot/kikapcs/hibernálás

USB csatl. illetve mellékelt 1 PS/2 adaptor
Dimensions: 28/20 x 460 x 178 mm (HxWxD)

Kedvcsinálónak:[link]

Várom tapasztalataitokat(hú de hülye szó) és felmerülendő kérdéseiteket!

Minenkinek jó forumozást!

(#2) Rover623


Rover623
félisten

Van általános topic:[link]

primus inter pares

(#3) Kasza08 válasza Rover623 (#2) üzenetére


Kasza08
őstag

Jó de ott csak a világításról van szó. Ráadásul nem csak a ezzel a típussal.

(#4) GG888 válasza Kasza08 (#1) üzenetére


GG888
senior tag

mi az a startgép? és érdekelne az adaptor fogalma is ;]

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#5) Kasza08 válasza GG888 (#4) üzenetére


Kasza08
őstag

jajj! A dobozáról néztem és ott úgy volt start my computer. Ezt véletlen összekeverve írtam ezt. Szal az a Sajátgép indítása!(Bár szerintem nem nehéz kitalálni) Az adaptor meg nem igaz, h nem tod mi. De akkor mondom másképp: Átalakító, usb-ről PS/2-re. Vagy megint bele kellett kötni vmibe :F

[Szerkesztve]

(#6) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Nekem is ilyen van, tényleg jó bill, de ezt felesleges volt megnyitnod.

(#7) Rover623 válasza Kasza08 (#5) üzenetére


Rover623
félisten

Vagy megint bele kellett kötni vmibe
Nem kötött itt bele senki semmibe...:(
Ha bele akartunk volna kötni, akkor pl. ezt a mondatot elemeztük volna:

Várom tapasztalataitokat(hú de hülye szó) és felmerülendő kérdéseiteket!
Nem a ''tapasztalataitokat'' szó a hülye - merthogy értelmes magyar kifejezés, létező szótőből helyesen ragozva - hanem a ''felmerülendő''...:P

primus inter pares

(#8) george11


george11
senior tag

Nekem is ilyen, van és sógornak is.

A mediabillentyűk(vagy gyorsgombok, vagymik), nem igazán működnek.... a driver semmit sem tud, azon kívül, hogy feltelepszik :DDD
Állítani nem lehet. A stop/play/pause, csak Mediaplayerrel működik, kivéve a hangerőt, mert az megy minden akalmazással.
A sógorén a W betűnek nincs ellenállása, olyan, mintha nem lenne alatta semmi, pedig látszólag minden a helyén van.
Mitöbb szintén a sógor billentyűje, csak USB-ről hajlandó működni, ha PS/2-re van dugva, akkor meghülyül(csippan párat a gép néha, és leáll). Vinnie kéne gariba, de lusta rá :W
Az enyémmel semmi gond nincs, de a media gombok zavarnak, hogy nem lehet programozni őket, holott a dobozon rajtavan, hogy ''individualii programmable blabla''.
Nameg a többi: ha folyamatosan nyomok egy gombot(pl. backspace), akkor néha megáll, és csak egyesével tudom törölni a betűket, és a világításnak ha közelről meghallgatod, akkor van egy éles magas hangja... olyan, mintha egy tekercs sípolna.

Elég vegyesen az érzelmeim ezzel kapcsolatban.


Pro:
-a gombok ellenállása jól el van találva
-normális kiosztás, minden a helyén
-világít(ha akarom)

Kontra:
-sípolás a világítás bekapcsolásakor
-néha nem akar folyamatosan lenyomott billentyűnél folyamatosan működni
-nem taníthatóak az extra gombok
-az extra gomboknak nincs háttérvilágítása, holott elkelne, mert tök egyforma mind
-mindezek ellenére drága


Ezek urtán nem nevezném csodának, de azért megszerettem :)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#9) Kasza08


Kasza08
őstag

Csak nekem vagy másnak is csinál olyat időnként, hogy a gyors indító gombok funkciói elindulnak? a leginkább zavaró az, hogy olykor leáll a gép, mert arra van
beállítva az uccsó gomb. Esetleg help!-et kaphatok? :F
Üdv.

Ja és BOLDOG KARAJCSONT! :DDD

[Szerkesztve]

(#10) X@b3e


X@b3e
addikt

Van nálam egy ilyen bill, de nem akar az istennek sem világítani. Pedig a drivert feltettem, scroll lockra rátapadtam és semmi :F

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#11) Kasza08 válasza X@b3e (#10) üzenetére


Kasza08
őstag

Szia!
Más gombra reagál? Num Lock...?
Próbáltad más USB-re dugni?:F

Ezeket ha kipróbáltad és így sem jó, akkor vidd vissza!:)

(#12) InfiniteReality


InfiniteReality
őstag

Hol lehet még ilyet kapni? Az Istennek se találok sehol egy helyet, ahol lenne belőle... :O

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#13) Jack Sparrow válasza InfiniteReality (#12) üzenetére


Jack Sparrow
csendes tag

Az enyém eladó :) eggyetlen baja van, hogy az eggyik gomb eltört az eggyik nyíl (bal) de kicseréltem a kivonásra a Num Lockból ;] Anno még 10000 FT-ért vettem nekem bejött a szpeckó gombok magától kattanása csak huzamosabb használat alatt jön elő.

[Szerkesztve]

(#14) InfiniteReality válasza Jack Sparrow (#13) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Nekem nem hibás darab kellene... az hogy használt nem zavar.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#15) Soja


Soja
aktív tag

Én is nagyon megszerettem, úgy összességében nagyon rendben van. Ami nagyon tetszik, hogy semmi csicsa, billentyűk tényleg a helyükön, plusz erre még rájön a kiegészítő gombsor.
Viszont az az éles magas hangú sípolás világítás közben engem is zavar kicsit.

(#16) InfiniteReality


InfiniteReality
őstag

Továbbra is kellene nekem egy ilyen. Lehetőleg új, vagy használt de hibátlan. Ha valaki tud egy eldugott sarkot ahol lehet még kapni, plz szóljon... Köszi!

[Szerkesztve]

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#17) 1010


1010
őstag


na régota használom ezt a bilentyűt
és van vele náhány problem
szintén zavaros az usb ps2 használta nekm csak usb megy mer amugy hüyle a gép
és sot már beragnak a gombok logikilag és egy betütt végtelenig ir mig egy másiakt nem nyomok
a gombok törnek!
nem egy játékos billentyű
a felfelé gomb szétreped fps ek és karbon után pedig a parasztos billentyűm simán birta

2gombom tört szét mnd fps irányitó fel és ctrl
a világitás jó bár a magyar betük kisebbek mint az angol ok
mulitmédia nem világit és télleg gáz

8ezer volt de csak ezért világit

lehet megveszem a drágáb logiteket ami kicsit másképp világit de anak sztem nem törnek a gombjai

(#18) edipqe válasza Jack Sparrow (#13) üzenetére


edipqe
senior tag

én 6k ért vettem 2 éve.
kb 2006 közepe felé.

nagyon szeretem, nekem nem sipol ha benyomom a világítást..semmi hangot nem ad ki közben.
Nem törnek a gombok, pedig sokan nyúzom FPS-ben is.
Szeretem mert igazi gamer 24\7 tolja. és este idegesít ha vllany is ég. +ez kevesebb áramot eszik. Vki azt mondta hogy nem gamer billi.........a legtöbb "gamer" billire csak ráírják hogy gamer billi, meg raknak még rá 2 tucat programozható gombot, meg memóba tárolható profilokat...kérdem én minek? sztem ez csak parasztvakítás.
Nem elég az alap gombok mennyisége?
Meg hogy a kéz számára optimálisabb a w-a-s-d....? minek? az igazi gamer ujjai már ugyis hozzáidomultak a billihez ;]

baromira jó a designja, ez a fekete fehár gombokkal kéken világítva, faja!

Driver nem kell neki, anélkül is műkszik rendesen.

egy negatívuma van hogy a fehér gombokon nagyon látszik a piszok.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#19) edipqe válasza InfiniteReality (#16) üzenetére


edipqe
senior tag

Dunaújvárosban a No1 (igen nagyon xar név) boltban, bár elég parasztok, ott volt kb fél éve.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#20) Slash03


Slash03
csendes tag

Sziasztok!!

Nekem is van egy ilyen bill.em és mikor bekapcsolom a ledet, utánna nyomkodom a gombokat akkor olyan hülyeségeket csinál hogy újraindul a gép, letesz készenlétibe, behozza a "sajátgépet", stb.... . Mi lehet a gond?

"A szíved kitárd, és tépd a gitárt......"

(#21) Rover623 válasza Slash03 (#20) üzenetére


Rover623
félisten

Ha nem öntöttél bele semmit, akkor gyenge a tápellátása.
Ha PS2 csatival használod, akkor alaplap és/vagy táp, ha USB-n, akkor próbáld meg másik lyukban...mindenképp egyedül legyen a vezérlőn és semmiképpen ne HUB-on.
Esetleg vmilyen winfosos szoftvered meghülyül a Scroll Lock állandó bekapcsolt állapotától...

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#22) Slash03 válasza Rover623 (#21) üzenetére


Slash03
csendes tag

oké, köszönöm a segitséged!

"A szíved kitárd, és tépd a gitárt......"

(#23) ZeUS2140


ZeUS2140
aktív tag

sziasztok.
Valaki megtenné, akinek ilyen bill-e van, hogy a driver floppy tartalmát feltenné valahova?
Meghalt magában a lemez és nem találok hozzá driver-t neten.
Előre is köszi.

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#24) Adonimus válasza ZeUS2140 (#23) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Üdw. Nekem semmilyen driver nem kell hozzá, bedugom USB-be, felismeri, és minden tökéletesen működik rajta. :F

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#25) .physX.


.physX.
csendes tag

Hy.
Nekem is ilyen billem van, de egy gond van vele: Sötétben ahogy bámulom a monitort, utána lenézek a billre, mert írni kéne, nem látom rendesen hirtelen, sőt utána is piszkálja a szemem és nem kényelmes így írni. Szóval az lenne a kérdésem, hogy valaki nem tud-e valami szoftvert(chiptuning szerűség), hogy felerősítsem a fényt.
A választ előre is kösszi.

(#26) macikos válasza .physX. (#25) üzenetére


macikos
addikt

Talán inkább vedd lejjebb a monitor fényerejét, a másik meg, hogy tegyél egy kislámpát a monitor mell/mögé, amivel megvilágítod a környezetét/mögötte a falat. Ha full sötétben gépezel, akkor elromlik a szemed.

(#27) pimmi


pimmi
senior tag

Szziasztok, ha van valakinek ilyen bill, és eladná, érdekelne, küldj privit, köszi

(#28) InfiniteReality válasza pimmi (#27) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Szerintem gagyi hatást kelt. Nekem volt, de elajándékoztam. A gombjai sem olyan finomak. Van jobb, igaz drágább. Na ez minőségi, halk és gyorsan lehet vele gépelni (vékony és a gombok rövid utat tesznek meg, majdnem mint egy laptop billentyűzet, de mégsem az). Itt nem az egész gomb világít, hanem csak a feliratok rajta. Szép, minőségi darab. Megéri 1x az árát (ha vigyázol rá és nem vered szét, kajálod le stb) :)

Logitech Illuminated Keyboard

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#29) pimmi válasza InfiniteReality (#28) üzenetére


pimmi
senior tag

nekem van egy, csak már kivan kicsit, én nagyon szeretem, és a mérete pont jó, de amit linkeltél az ugyan ez a méret, megnézem , köszi

(#30) pimmi


pimmi
senior tag

Még mindig keresek jó állapotú használtat, vagy esetleg újat, köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.