Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#902) s7evcsenko válasza #40993792 (#901) üzenetére


s7evcsenko
addikt

A linkről lejött, fel is települt, csak úgy érdekességképp említettem, hogy az erre való program nem ajánlotta fel.
Azért köszi. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#904) s7evcsenko válasza #40993792 (#903) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Mondjuk az külön érdekes, hogy a 441.20-as driver 11.06-án települt, erre a 441.34-re meg azt írja, hogy 10.01-i. :U
Lényegtelen amúgy, csak fura.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#905) barcatomi08


barcatomi08
friss újonc

Sziasztok!
Kb két hónapja megvásároltam xbox one-ra a Shadow of the Tomb Raider Croft Edition játékot. Telepítettem minden dlc-t amit a seasson pass tartalmazott azonban a tegnapi nap folyamán beléptem a játékba és minden elveszett a plusz skillek, fegyverek, öltözetek stb. Most azt írja ki vegyem meg őket külön vagy a definitive editiont.
Szerintetek mi lehet a probléma?
Segítségeteket előre is köszönöm :)

(#907) TBT


TBT
addikt

Frissítettük a Shadow of the Tomb Raider magyarítását!
Az aktuális új verzió immáron teljes mértékben kompatibilis a Definitive Edition változattal.

Letöltés itt

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#909) vviktor1 válasza TBT (#907) üzenetére


vviktor1
aktív tag

:R

Ne dudálj, küzdj !

(#910) zolo96


zolo96
tag

Sziasztok. Most kezdeném a játékot és a véleményetekre vagyok kíváncsi. Érdemes bekapcsolni az RTXet?

(#911) Amartus válasza zolo96 (#910) üzenetére


Amartus
senior tag

Ha bírja a vas...Persze.

[ Szerkesztve ]

Istenem, tele van csillagokkal...

(#912) zolo96 válasza Amartus (#911) üzenetére


zolo96
tag

Próbálgattam. Inkább maradok a magasabb beállításoknál. Több FPS szebb kép a végeredmény.

(#913) zeix


zeix
senior tag

Sziasztok.
Az 1.0 verzióval megy a crossfire?
:R

(#914) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Üdvözlök mindenkit!

Csak egy gyors kérdés:
Mi az elérhető 3 verzió között a különbség?

Shadow of the Tomb Raider - Standard Edition
Shadow of the Tomb Raider - Definitive Edition
Shadow of the Tomb Raider - Croft Edition

árban van rendesen különbség azért kérdezem.
Köszi előre is.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#916) tibaimp válasza #40993792 (#915) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszöntem! :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#917) tibaimp válasza #40993792 (#915) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nézem a Steam-en, de "sima" Standard Edition-t nem látok, nem árulják, vagy vak vagyok :F

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#919) tibaimp válasza #40993792 (#918) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi ismét. Megnéztem, de szerintem marad a Standar edition + később a Season Pass a 7 tomb miatt, de a ruházat meg a 48 órás korai hozzáférés nem mozgat.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#920) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ha megveszem egy harmadik féltől a Standard Edition Steam kódot, de éppen a Steam nem árulja ezt a verziót, attól én még fel tudom telepíteni, elfogadja a kódot? Szerintetek?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#921) Redneck


Redneck
veterán

Befejeztem a játékot. Nem volt rossz de nekem a Rise, valahogy jobban bejött, dacára a sok túltolt akciónak, és a CoD szintű epic jeleneteknek. Emlékeim szerint, az változatosabb volt. Ez, történetvezetés szempontjából kicsit valóságosabbra sikeredett, irányításban kicsit egyszerűbb lett, és rövidítettek a gyűjthető dolgok felvételének animációin, ami határozottan zavart eddig.
A fejlődési rendszer nem túl jó, és hamar maxra lehet pörgetni a fegyvereket is, így elég könnyűnek érződött még hardon is. Pisztolyt talán két alkalommal használtam, ráadásul egyszer automatikusan, mert azzal kellett szétlőni a csapdát. Szerintem idegesítő volt, Lara ripacs stílusa, az erőltetett lopakodós részek, köszönhetően a baltafejű MI-nek.
A fejtörők mintha visszafejlődtek volna, és a sírkamrák kicsit egyhangúak lettek, de azért volt köztük emlékezetes. A grafika egy-két helyen áll leejtős, a dzsungel látványa nagyon erős lett, de Lara arcát és mimikáját, szerintem elb*szták.

Akinek kimaradt, annak ajánlom, és az egész trilógiát, mert nagyon fasza játékok lettek. Ha lesz időm, visszaugrok kicsit az időben, és az Underworldot is végig nyomom. Ha jól emlékszem, az inkább a régi TR-ekre hajaz, de már kicsit modernebb megközelítésben...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#922) eszgé100


eszgé100
őstag

Sziasztok!

Jaguar dennel a base camp felett latszik egy kuldetest, vagy valamilyen erdekesseget jelolo iranytujel. Az egesz dzsungelt megcsinaltam mar a treasure chest-et kiveve, de nem jottem ra, hogy ez mit jelenthet. Ki tudnatok segiteni?

Elore is koszonom

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#923) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Szevasztok!

Ezen a részen hogyan lehet továbbjutni? Rohadt idegesítő, kb. 1000x leestem, hiába nyomom meg az E-t nem akasztja be a kampót, mellé dobja, vagy nem is tudom.

Az 1. kampóig simán OK, utána egy leszakad, majd a 2. kampóra már nem tudok átkapaszkodni.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#924) vviktor1 válasza tibaimp (#923) üzenetére


vviktor1
aktív tag

https://youtu.be/dwCgp9GLAjE 1:07-től, a rozsdásak leesnek, mindig az épek irányába lengj be, nekem simán ment

Ne dudálj, küzdj !

(#925) tibaimp válasza vviktor1 (#924) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Azt látom. Nekem a 2. résznél nem kapja el (az eleje simán ment), mikor már azon a kis platformon állok, mikor a következő leszakad. A 2. kampónál, mikor erről a platformról ugrassz el, Janinak simán elkapja, ott nálam mindig mellé "lövi" a kötelet, akár mit csinálok.
Azért kösz.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#926) akyyy


akyyy
senior tag

sziasztok. az lenne a kérdésem, nemrég lett össze rakva az új gép:
GIGABYTE Z490 GAMING X (rev. 1.0)
NTEL Core i5-10600K 4.10GHz
3060 Ti

és nézegettem a beállításokat. minden maxon, ha a sugárkövetést is maxra veszem, akkor az fps már olyan 55-75 körül mozog, ha a dlss is bekapcsolom, akkor viszont már eléggé lemegy 40 köré (bár csak többnyire benchmarkot néztem) régebbi gépen játszottam vele többet, eljutottam egy bizonyos részig az elején).

felbontás FHD lenne, a monitor 75 Hz bír, de valahogy, nem is tudom, nem fekszik annyira. mi hiányzik neki? Tippem szerint a dlss ennél a játéknál azért nem jó, mert ezt a felbontást nem támogatja, csak a nagyobbat.

Vagy tán még a memória lenne túl kevés? ( azt sajnos csak 16 Gb tudtam szerezni, majd később bővítem)

(#927) tibaimp válasza tibaimp (#925) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Csak sikerült megcsinálni!
Elárulom, az volt a titka, hogy lengedezni kellett a kötél végén addig, míg közelebb nem lengsz a nőcivel a következő kampóhoz, majd a csúcsponton elengeded a C gombbal, majd gyorsan E gomb, nem egyből tovább ugrani (kivéve azon az egyen, ami leszakad, de ott meg van lassítás).

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#928) vviktor1 válasza tibaimp (#927) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Ez a szitu lesz még (kb ahogy irtam) hogy türelem kell, semmi kapkodás. Mellesleg tényleg az egyik legszebb rész a játékban, én már végigmentem a fővonalon de még benne vagyok sokminden benne maradt, most csak bóklászok és jönnek a melléküldik...

Ne dudálj, küzdj !

(#930) tibaimp válasza vviktor1 (#928) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi a tippet :R , végül is az lett jó, csak azt nem tudtam, hogy ennyire be kell lengeni!
Amúgy valóban szép!

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#931) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Az az idős hölgy hova tűnt Hidden City-ből, akitől első alkalommal meg lehet venni a lockpick-et és egyéb hasznos kiegészítőt (például a kötél erősebb húzót is)?
Nincs ott, ahol a küldetéskor tartózkodott.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#932) eszgé100 válasza tibaimp (#931) üzenetére


eszgé100
őstag

elvileg később tűnik fel itt-ott, bár én nem figyeltem, mert elsőre felvásároltam tőle mindent, ami kellett

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#933) vviktor1 válasza tibaimp (#931) üzenetére


vviktor1
aktív tag

https://guides.gamepressure.com/shadow-of-the-tomb-raider/guide.asp?ID=46268
Ha hallod a dobolást ott lesz a közelben

Ne dudálj, küzdj !

(#935) tibaimp válasza eszgé100 (#932) üzenetére


tibaimp
nagyúr

eszgé100, vviktor1, Zsolt_72: köszi srácok :R :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#936) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Megtaláltam az öregasszonyt, tovább kellett haladni Hidden City fő történtei szálával!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#937) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Újrakezdtem a játékot, és most meg olyan problémám merült fel, hogy valamiért az elején nem craft-ot nyilat, pedig nyomom a gombot és nyersanyag is van...

Ilyenkor mi van? :F Nem is tudok tovább menni.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#938) vviktor1 válasza tibaimp (#937) üzenetére


vviktor1
aktív tag

2x mentem végig de ilyennel nem találkoztam, most a téli időszak alatt én is tervezem hogy nekimegyek megint most a 100°%-ra megyek majd. Ha tényleg megvan minden nyersanyag akkor esetleg valami skill nem hiányozhat ?

Ne dudálj, küzdj !

(#939) vviktor1 válasza vviktor1 (#938) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Lejárt az idő, sry, jó gombot nyomsz ???

Ne dudálj, küzdj !

(#940) vviktor1 válasza tibaimp (#937) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Én magyarítva nyomom, de mégegy ötlet, lehet nem is a silentet kellene erőltetni kezdetben ?

Ne dudálj, küzdj !

(#941) tibaimp válasza vviktor1 (#938) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem! Bocsi, én voltam a láma :W :B A "tűzgombot" kell nyomni az egéren, vagyis a jelölt, ami fekete, nem amelyik fehér, akkor craft-ol.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#942) vviktor1 válasza tibaimp (#941) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Én úgy emlékszem a görgő gombot kellett nyomni, de akkor csapasd neki :)

Ne dudálj, küzdj !

(#943) tibaimp válasza vviktor1 (#942) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az a speciális lőszer + tüzes nyílvessző craft...
És köszi :R :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#944) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Sziasztok, EPIC-en ingyen meglett a Shadows of tomb raider, a kérdésem az lenne, hogy az achievemeneket hol látom?
EPIC kliensben az achievemnt fül full üres, 0-ás szintű vagyok, a játékban sem tudom előhozni a neten írt schift+F3-al, és a square enix fiók sem mutatja még a játékot sem, hogy meglenne, pedig összekötöttem az EPIC-el, azt jelzi is.
Mit nézek el ennyire?

(#945) tibaimp válasza Dreadloord (#944) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem Steam-ban van meg, ott látom tökéletesen az achievementeket, meg is szereztem a végigjátszás során ~70%-t.
Epic-en vagy/működik egyáltalán, elég "bugyuta" kliens a többihez képest.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#946) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Nektek is ilyen brutálisan zabálja a RAM-ot meg a VRAM-ot a játék?

Ez az első játék aminél sír a Win, hogy kevés a 16GB memória :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#947) tibaimp válasza rup1u5 (#946) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Első alkalommal én nem tapasztaltam ilyet, akkor még én is 16GB-vel toltam, sőt volt 4 GB RAMdrive-om is, ami így tulajdonképen csak 12GB volt. FullHD-ban! ultra-n, ez fontos.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#948) rup1u5 válasza tibaimp (#947) üzenetére


rup1u5
nagyúr

12GB ramot simán bekajál de volt hogy 16-ot is! VRAM is felkúszik 7,5-re. Ez még nem is lenne probléma ha egy idő után nem vágna ki ezzel a hibával.
Teljesen random módon. Van hogy rögtön el sem indul, máskor 1 óra játék után dob ki. Utána olvasgattam és valami a DX12 móddal lehet. Feltettem a legújabb GeForce drivert de az sem segített. Lehet hogy rá kéne ereszteni egy DDU-t és felrakni újra.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#949) tibaimp válasza rup1u5 (#948) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én ilyet nem tapasztaltam, szerencsére! Sajnálom, de tippem nincs. Nálam nem csinált ilyet, pedig most nem rég (2021. dec.) fejeztem be a 2. végigjátszás a Steam-en. Mondjuk ez már a 10900-al ment és 32GB rammal, és most ramdrive sincs.

szerk: most nézem a 3070-ed meg sokkal erősebb is, mint az én 2070-em olyan + ~50%.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#950) vviktor1


vviktor1
aktív tag

Asszem gépet kell fejleszteni, ez mocsok jól néz ki (bocs ha off itt) : https://www.youtube.com/watch?v=kpRtY6Pgr2Y&t=8s [link]

[ Szerkesztve ]

Ne dudálj, küzdj !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.