Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Segítsetek, lassú az fx5600 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#98) Rusy


Rusy
tag

Na akkor a végkifejlet:
Visszavittem, kicserélték. Kértem egy Club3D Geforce4 Ti4200-at, boldogan haza, berak, teszt, döbbenés. 8560 pont. Kártya megnéz tüzetesebben Aidával Core/mem: 25/332Mhz. Az állam leesett. Az egyik (FX5600) valószínüleg Gpu oldalról van alulórajelezve, a másik (Ti4200) memória oldalról. Tüzetesebben megnézve a dobozt azon a következő feliratot láttam: Core/Mem 250/500Mhz. Egy álló napi idegesség után -miután mistrálban felhívták a figyelmem, hogy kegyelemben csak egyszer részesülök- vissazvittem. Mázlim volt kicserélték, bár valószinüleg ebben benne volt az én hozzáállásom is, miután próbáltam nyugalmam megőrizni. Most ''boldog'' tulajdonosa vagyok egy Inno3D Gef4 Ti 4200-nak. Ez legalább a referencia órajeleken jár, és nagyjából a taljasítménye is rendben van. Sőt simán megy a Ti4400 órajelein, hála a 3,6ns Samsung ramoknak, és még a képminőség is elviselhető, bár azért nem egy Ati.

Ps: Tanuja voltam, a Mistralban, amikor a szervíz vezető közölte egy emberrel, hogy amennyiben beír a panaszkönyvbe ugrik a gari. Azt hittem dobok egy hátast. A másik aminek fültanuja voltam, -miután egy órát tesztelték a Club3D-t- hogy valaki lement a szervízbe, ki akart próbáltatni egy vonalkód leolvasót, amit meg akart venni, közölték vele, hogy 1000Ft. Mire emberkénk visszakérdezett:
-Akarnak eladni?
-Akar szolgáltatást?-ez volt a rezignált válasz a kérdésre a szervizes részéről.

Arról már nem is beszélek, hogy a szervizes gyereknek nekem kelett elmagyarázni, hogyan is kell megmérni egy Videókártya órajeleit.

Konklúzió: Mistralból innentől egy szöget sem veszek.

Rusy ül a fűben..... Minek iszom, ha nem bírom:-))

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Segítsetek, lassú az fx5600 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.