Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) godlike78


godlike78
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Szóval a következő a helyzet. Lenne egy ilyen alaplapom, volt benne egy 900-as duron proci, meg egy gf2 mx400 vga. Lett belerakva egy 1700+ os procko, windows újra telepít, bios frissít. Bekapcsolás után 2-3 perccel mindig kifagyott a hang, mármint egy 1-2 másodperces részt ismételget mindig. Mindegy hogy winamp, mediaplayer, játék, zene vagy film. A lényeg, hogy szinte mindig ugyanannyi idő után kiakadt a hang. Windows újra telepítés, direct x, codekek újra, meg minden. Semmi változás. Uccsó ötletként átraktam a hangkarit egy másik slotba és erre tökéletesen elkezdett működni. Atom stabilanan. Kis idő múlva kicseréltem a vga-t egy gf ti4200-re. Eredmény: ugyanaz! A hang bekapcs után mindig leáll egy 2-3 perc múlva, sőt még az internetről is leszakít menetközben ha olyan a kedve. Egyszerűen leállítja a hálókártyát is néha. Rakosgatom én a hangkártyát, meg a többit már mindenhova, de semmi. Természetesen windows, codek, direct x meg ilyesmik frissítve, telepítve. Tehát jöhetnének az ötletek, mert már be van készítve a benzin meg a gyufa!!!:D
Ja a pláne az, hogy van egy munkatársam, akinek van egy ugyanilyen alaplapja és proci csere óta ő is ugyanígy szív.
Help plíz, mert kezdek rámenni idegileg!:O

Előre is köszi:R

''Az a bajod asszony, hogy túl sokat voltál vidéken, oszt nem fejlődött ki az agyad rendesen!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.