Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sebipayne


sebipayne
tag

Valaki plz segítsen hogy mi lehet a gond:

1MBites net van routeren keresztül osztva 3 felé DHCP-vel. Kb. 2 hete azonban belecsaphatott a villám, és ezért tönkrement, és nemtudom hogy az UTP kábel időben kilett-e húzva még a vihar idején, mert a gépem működik, de a hálókártyám már lehet hogy félig hibás:

Van egy új D-Link DI-524 routerünk, és ahogy felléptem most a netre ennél a gépnél azt tapasztalom hogy Firefox-nál és Internet Explorer-nél is sok kép, illetve háttérszín egyáltalán nem akar bejönni (pl: már a google kezdőoldalam képe sem, vagy más oldalakon egy sima egyszínű háttér, máshol meg legalább a képek látszódnak ha a háttér nem is.)

Ennek mi lehet az oka? Csak valami beállítás, vagy komolyabb a dolog? Lehet hogy tönkrement a hálókártyám? :F


(Itt a Prohardver fórumon is, pl üzenetküldésnél a smiley-kon kívül semmilyen képet/hátteret, még az OK gombot sem látom!)

(#2) lazydog válasza sebipayne (#1) üzenetére


lazydog
addikt

Biztosan nem ment tönkre semmilyen hardware-ed, így a hálókártyád sem. A böngésződ beállításai változhattak meg, nézd át ezeket, esetleg telepítsd újra.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#3) sebipayne válasza lazydog (#2) üzenetére


sebipayne
tag

De ez lehetetlen, mert mondom 2 böngészőben is megnéztem, és mindkettőnél ugyanaz az eredmény, Internet Explorer-t pedig már több hónapja el sem indítottam, így nem változtattam rajtuk semmit. Közvetlen kapcsolat van beállítva Firefox-nál, túl sok lehetőség nincs.

(#4) Gh0sT válasza sebipayne (#3) üzenetére


Gh0sT
addikt

Próbáld meg resetelni a routert. Hátha...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#5) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Bírom az ilyen pánik topikokat :DDD
Ha becsap a villám és tönkremegy valami hardver, akkor nem csak a képek nem töltődnének be.
Szóval ott valami rendszerbeli baj van.
Legrosszabb esetben újrarakod az op-ot és akkor megoldódik!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6) sebipayne


sebipayne
tag

Jah, amúgy érdekes... Az MSN is tök fehér. :( Lehet hogy valami vírus, de idáig a NOD32 nem talált semmit...

(#7) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ha megy a háló, akkor nem hw probléma, hanem oprendszer, vagy böngésző. keresd azoknak a topikjait. ezt zárom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.