Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:19

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!(beleértve a sárga kazettákat is)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) t256 válasza AliceWake (#6399) üzenetére


t256
őstag

Pontosan!

Rossz tapasztalatom nekem sem volt vele. Pedig apródon keresztül ismerem.
Pár hónapja vettem tőle egy Mega Drive kontrollert. Kiderült, hogy a "B" gomb nem úgy működik ahogy kéne.
Rögtön vissza akarta adni az árát, de kiegyeztünk abban, hogy ad két hibás SNES kontrollert, amiket donorként felhasználva meg tudtam itthon javítani egyet. Ráadásul az MD kontrollert sem kérte vissza. :)

Tegnapi barátunkra ráírtam megint, hogy a játékok külön is eladóak-e. Castlevania IV és SF2 darabja 5000 Ft, de ha az első képen látható géppel vinném, amihez öt játék jár, akkor 15000 Ft. Ez így már egész korrekt ajánlat. Lehet valaki kiokosította az eladót?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#6402) AliceWake válasza t256 (#6401) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Valószínűleg visszaszállt a földre.
Amúgy már nincs fönt a hirdetés. Legalábbis az általad hivatkozott linken.

Én amúgy bírom Adriánt. Nem is találom irreálisnak az árait, ha csomagot veszel, akkor pedig teljesen korrektül ki lehet jönni. Lévén, hogy te válogatod össze a csomagodat, nyilván saját gyűjteménybe szemezgetsz, de ha valami mégsem tetszik, még így is ki tudod hozni nullásra a tranzakciót, ha megválsz egy-egy játéktól, amit tőle vettél. De ugye ilyen esetben nem is a nagy szakítás a lényeg.
Egy akármilyen csomagnál, amiből egy-két játékra vágynál, na ott nagyon nem mindegy, hogy mennyit tudsz majd visszahúzni eladásnál a maradékból. És még mindig nem kereskedelemről van szó, hanem némi optimalizációról.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#6403) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Most találtam... lehet a szomszédom? :U Egy városban lakunk... minden estre szép pakk.

[link]

A.

(#6404) PiciDikenz


PiciDikenz
aktív tag

http://www.twitch.tv/twitchplayspokemon Ezt nézitek? :D

(#6405) AliceWake válasza AndrewBR (#6403) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én elég rosszul látom a képet (Note-ról vagyok, lehet azért), a dobozos játékokon és a nagyon jellegzetes címkéken kívül nem látom mi van benne :(
De tudod mi? Slattyogj/kurjants át és ha adja 80ba, hozd el :D
Úgy még mindig 1600 körül lenne a darabár, ami ekkora tételnél még mindig magas egy kicsit. Szerintem. Viszont a több, mint 2600 forintos darabár, ennyire vegyesen nagyon sok.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#6406) AndrewBR válasza AliceWake (#6405) üzenetére


AndrewBR
senior tag

;]

Ne inkább károgjak rá egyet? :P :D

Én sokallom egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

A.

(#6407) AliceWake válasza AndrewBR (#6406) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

:P
A 80K-t? Éppen bukta nélkül tudnád az ízlésednek megfelelőket megtartani, a többit pedig ésszerű időn belül, minimális haszonnal vagy nullszaldóval eladni.
Erre még a nepperek sem fognak rámozdulni. Vagy bombázzák 60%-os ajánlatokkal, mire az ember vagy rááll a darabra érdeklődőkre a nagyobb haszon reményében, kimazsolázzák, és rajta marad a béna játék, vagy odaadja az instant pénz miatt, jóval a mostani ár alatt.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#6408) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ez továbbra is zseniális :D

Non omnis moriar.

(#6409) Aramir válasza AliceWake (#6405) üzenetére


Aramir
őstag

Felső sor: Spider-man Maximum Carnage, passz, Sim City, Striker, passz, Nigel Mansell's World Championship, Asterix, az utolsó nem látszik a felirattól, de szerintem Jurassic Park. A többit holnap, de sok benne a tucatjáték így első ránézésre :D

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#6410) mirci18 válasza AliceWake (#6399) üzenetére


mirci18
addikt

Azt nem mondtam hogy nem korrekt csak hogy van hogy az ipari eladó is bebukja.
Most én is így voltam a wariolanddel.
Adriánnal én is üzleteltem már többször.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6411) AliceWake válasza Aramir (#6409) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én is kiszúrtam vagy 20 egyértemlű játékot, se nem voltam elragadtatva. Kíváncsi vagyok, mikor módosul a hirdetés, vagy kezdi el eladogatni darabra.

Mirci18 Egyetértünk :) én sem vásárolok ész nélkül. Néhány játék van csak, amit mindenáron magaménak szerettem volna, szeretnék tudni, de azokra is tudok várni, hátha felbukkannak fájdalomküszöb alatt. Ezeket megveszem, vettem darabra is akár, de a csomag sokkal rentábilisabb, valóban.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#6412) mirci18 válasza AliceWake (#6402) üzenetére


mirci18
addikt

Nem drága de pont az a kategória hogy kétszer is meggondolom hogy megvegyem e tőle.
De tény hogy kacsabcsi janos777 stb drágábbak nála.
Mivel nem gyűjtő vagyok csak hobbigyűjtő nekem az ár fontos.
Én nem adok ki 1500-2000 ft-ot egy gba játékra vagy gamecubera csak ha nagyon muszály.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6413) mirci18 válasza PiciDikenz (#6404) üzenetére


mirci18
addikt

Ennek mi értelem hogy írogatnak és megy össze vissza a gyerek

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6414) Cheesus válasza AliceWake (#6411) üzenetére


Cheesus
senior tag

Gondolom már Ti is rákérdeztetek, de az úriember egyenlőre egybe akarja eladni az SNES pakkot.

https://www.twitch.tv/csehla

(#6415) PiciDikenz válasza mirci18 (#6413) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Ez egy crowdsource kísérlet, mindenesetre szerintem nagyon vicces ahogy egyszerre 100000 ember irányít egyetlen karaktert :D Napok alatt sikerül kb fél óra gameplayt haladni

(#6416) AliceWake válasza Cheesus (#6414) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én nem kérdeztem rá. Esetleg 60K-ért elhoznám, de nem is biztos,hogy bármit is megtartanék belőle, seftelni meg nincs kedvem egy örökkévalóságig a kommersz játékokkal, 100-200 forintokon alkudozva.
Plusz, ha valaki ennyire el van tévedve, nem hiszem, hogy jó néven venné, ha az általa kért összeg felét sem ajánlanánk meg.
Amúgy tudjuk már, hogy pontosan mi van a pakkban? Kb a 70%-t ismertem fel többé-kevésbé üzembiztosan.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#6417) mirci18 válasza AliceWake (#6416) üzenetére


mirci18
addikt

Pedig pont most kéne alkudozni.
Mivel nem rak fel normális képeket és lusta kiírni milyen játékai vannak.
Ezeket fel lehetne neki sorolni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6418) aya válasza mirci18 (#6417) üzenetére


aya
addikt

Ha olyan jó pakk lenne, az általunk ismert emberek már régen megvették volna. ;]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6419) AliceWake válasza mirci18 (#6417) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én tudom mi van benne. Lett egy listám, plusz rendes képek :P
Most ajánlottak érte 50K-t :D Kívácsi lennék az ember reakciójára.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#6420) Cheesus válasza AliceWake (#6419) üzenetére


Cheesus
senior tag

És honnan tudod hogy ajánlottak érte 50k-t? Csak nem te voltál? ;]
Amúgy én is kértem/kaptam képeket+listát, és van benne egy-két tényleg jó dolog. De sztem mire addig eljutnánk hogy megbontja a csomagot a jobb dolgokat már biztos megveszik/megveszitek :(

https://www.twitch.tv/csehla

(#6421) t256 válasza Cheesus (#6420) üzenetére


t256
őstag

Én voltam! Oda is adta. Ami a képen kevésbé látszott az a Mega Men X, Castlevania Vampire's Kiss, Ultimate Mortal Kombat 3.

Csak vicceltem! :P

Én nem is írok az ilyen hirdetőknek. Ahogy mondod, mire oda jut a dolog, hogy megbontja már le van foglalva minden jobb játék.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#6422) AliceWake válasza Cheesus (#6420) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Szerintem akkor fogja megbontani, amikor sorra kapja, az egyébként teljesen reális, 50K-s ajánlatokat. Utána kész felüdülés lesz eladni a Mortal 3-at 5K-ért és az csak egy. De amikor rámarad a sok kevésbé kapós és/vagy élvezetes játék, nézni fog nagyokat.

Amúgy nem én ajánlottam :N
Nekem max 5-6 kazi kéne saját részre, a többin túladnék.De ilyen aránnyal szerintem nem éri meg vacakolni. Legalábbis nekem. A túlnyomó többsége megvan, ami meg nincs, nem is hiányzik, bármikor elérhető játékok, és lényegesen olcsóbban, mint ebben a pakkban a jelenlegi áron. Az a maradék öt pedig nem akkora durranás számomra, hogy kockáztassak miattuk. (Mármint 50-60 ezret sem, 130-at meg pláne nem.)

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#6423) Cheesus válasza t256 (#6421) üzenetére


Cheesus
senior tag

Egy percre még el is hittem :D

AliceWake énis kb 3-4 játékot néztem ki belőle, de én pl biztos nem adnék ki akkora összeget olyan szempontból (nem azért mert nem ér annyit), hogy félek rajtam maradna a nagy része, mivel elég sok sportjáték van benne, illetve említette az úr, hogy egy pár német kazi is befigyel (gondolom a Zelda is az lehet :((( )

Szerk: illetve én hobbigyűjtő vagyok, nem biztos hogy lenne érzékem a számomra felesleges játékok túladásán.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#6424) AliceWake válasza Cheesus (#6423) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én is hobbigyűjtő vagyok, de vettem már nagy értékű pakkot (viszont abban nem volt pl sportjáték), kb a 75%-át megtartottam, a gyűjteményem "törzsanyaga", ami pedig végképp nem kellett, azt csak simán eladtam a többi maradékkal, ami csak úgy összejött innen-onnan.
Szerintem pont nem buktam vele, mert volt olyan játék, ami nekem egyáltalán nem tetszett, de elég ritka és mint kiderült, nagy volt rá az érdeklődés.
Aztán a maradékot egy épeszű csomagba bepakolva elvitte valami ipari felhasználó, hát álljon az ő pénze benne, ha ráér :D
Kisebb tételben vettem úgy pakkot, hogy a dobozos SNES kellett belőle és kb 5 játék a 13-ból, de azokat azóta is szeretem, ráadásul a nekem már akkor meglévő Donkey Kong 1-2-3, ami a pakkban is volt, majdnem visszahozta az egész árát :) De ez nem volt kockázatos, borítékolható volt, hogy elkelnek.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#6425) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Na milyen lavina áradatot indítottam el. :U

Menjek el hozzá személyesen szemre vételezni? :P

A.

(#6426) AliceWake válasza AndrewBR (#6425) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Legfrissebb info.
Esze ágában nincs engedni az árból, hiszen ajánlottak már neki egy darab játékért is 10K-t (felteszem a Castlevania, ami az én képeimen már és listámon már nincs is!!!), ami még csak nem is dobozos, szóval a 2000/ft darab már így is túl jutányos lenne.
Én szívesen megnézném mondjuk, ahogy a Super Soccert próbálja elpasszolni 2600 Ft-ért :D
Éljen a hozzáértés és a realitásérzék.

Non omnis moriar.

(#6427) AndrewBR válasza AliceWake (#6426) üzenetére


AndrewBR
senior tag

:D

A.

(#6428) Aramir válasza AliceWake (#6426) üzenetére


Aramir
őstag

Ez olyan, mint amikor a vásárban arra a kérdésre, hogy mennyi a dvd (kétlemezes Herry Potter első rész és a Nagyon Vadon volt még), a 400 Ft-os válaszomra csodálkozó tekintettel azt mondta egy anyuka, hogy miért ilyen drága, amikor 300-ért már új filmeket kapni :DDD Nem akartam mondani neki, hogy az is drága, mert kapni 99 Ft-ért is a teszkóban :U Vannak ilyen egyszerű emberek, akiknek darab-darab alapon megy csak az árazás...

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#6429) Armitage


Armitage
tag

Egy újabb gyöngyszem. :DDD

[link]

(#6430) fardem válasza Armitage (#6429) üzenetére


fardem
aktív tag

ez kamu hirdetés lesz. direkt comondore-t ír, mikor még le is fényképez egy eredeti comodore lemezt.

(#6431) Petreszku


Petreszku
senior tag

Legújabb szerzeményeim, kicsit elkapott a gépszíj. Jobb lesz kicsit visszafogni magam. De azért örülők a szerzeményeimnek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6432) AndrewBR válasza Petreszku (#6431) üzenetére


AndrewBR
senior tag

Én mára ezt hoztam össze... :D

Izés tudom, de piacra is vágtam mert a Master System nem az én világom... :N

:))

[ Szerkesztve ]

A.

(#6433) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Múltkor pont asszem adrián ütött le egy 32x-et 5000-ért. Mire a termékfigyelőt észrevettem már késő volt. :(

(#6434) aya válasza Petreszku (#6431) üzenetére


aya
addikt

Látom ráálltál a 64 vonalra. Szerencsére én azzal már szinte teljesen végeztem.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6435) Cheesus válasza aya (#6434) üzenetére


Cheesus
senior tag

Én még csak a gépnél tartok, játékok még sehol :))

https://www.twitch.tv/csehla

(#6436) aya válasza Cheesus (#6435) üzenetére


aya
addikt

Nekem is alig van, de mindnek van értelme számomra.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6437) aya


aya
addikt

Meg persze a japán sor, de azt lusta voltam kiszedni a polcról.

[ Szerkesztve ]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6438) Petreszku


Petreszku
senior tag

Mostanában jobban lekötnek a n64-es játékok mint mások. A NES eladásán gondolkodom még. Ez a gép szinte semmit nem pörög nálam. Van rá 1 vagy 2 nagyobb címem, de csak porosodik. Bár kicsit sajnálnám mert nagyon szép állapotban van. Nálad mi pörög manapság?

[ Szerkesztve ]

(#6439) aya válasza Petreszku (#6438) üzenetére


aya
addikt

Xenoblade :DD

Akkora játék, és kihagytam.... de most bepótolóm.

Mellette Donkey Kong 64

New mario U , de ott már csak a három pénzek.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6440) Petreszku


Petreszku
senior tag

Donkey Kong 64 nálam is pörög nagyon nagy játék.
Turok is néha befigyel, bár itt az irányítást még szoknom kell.
Nagyon szép a gyűjteményed! :C

(#6441) AliceWake válasza Petreszku (#6438) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nálam éppen Star Trek Next Generation SNES (pénteken kaptam..) és Back to the Future III Master System.

És Doom SNES. De az nagyon :K

Non omnis moriar.

(#6442) ldave válasza aya (#6439) üzenetére


ldave
félisten

Xeno az jó cucc, idén tervezem majd újra végigvinni :) Meg a Last Story-t is.

A Slime draws near! Command?

(#6443) t256


t256
őstag

Csak nekem furcsa ez a Contra 3? A PAL verzió a Super Probotector. Japánban Contra spirits.
Lehet hamisítvány?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#6444) mirci18 válasza AliceWake (#6426) üzenetére


mirci18
addikt

Ne törődj vele nem érti meg hogy nem az számít mennyire régi a cucc hanem hogy mennyire ritka.
Amit mondott az két dolog miatt lehet.
Vagy valaki poénból vagy bosszúból mondott egy magas árat eggyik másik kazettára.
Vagy falsból mondja hogy belőhesse a csomag árát.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6445) mirci18


mirci18
addikt

Egy kis poén:

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6446) fardem válasza t256 (#6443) üzenetére


fardem
aktív tag

a kaszni eredeti, a matrica rajta homemade. nézd meg a bal széleket a matricán, az ívek marha nagyok. nem gyári! sem az európai sem a japán matrica nem ilyen.

szerintem valami őrült letépte anno a gyári matricát, és csináltak egyet otthon.

(#6447) mirci18


mirci18
addikt

Szerintetek ezek eredetiek?
[link]

Gyanúsan olcsók Usa kazetták.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6448) Armitage válasza t256 (#6443) üzenetére


Armitage
tag

Én vigyáznék vele! Kérnék róla valódi képet.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6449) fardem válasza mirci18 (#6447) üzenetére


fardem
aktív tag

abszolút NEM eredeti!

a képek nem stímmelnek, illetve ilyen elszart arányokat a nintendo sosem csinált kazin. az eladó írja is hogy szerinte nem valódi kazik.

(#6450) Armitage válasza Armitage (#6448) üzenetére


Armitage
tag

Basszús benéztem.Nem elad,hanem keres! :W :W :W

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.