Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tm21thc


tm21thc
csendes tag

Udv mindenkinek!


Legutobbi Las Vegasi rally-n eltoltott napok alatt sikerult meglatogatni a WYNN szallodaban a ferrari boltot! Igy hat sikerult beszereznem nehany eredeti ferrari matricat kemeny 18$-ert.:Y
Szoval mielott hazvasarlas elott voltam sokat gondolkoztam milyen tipusu hazat vegyek szurket, sargat, stb. Aztan baratnom javaslatara a piros asus vento mellett dontottem mivel a ferrari maniam notton not! Akkor meg nem tudtam hogy ferrari lesz de aztan nezegettem az also legtereloket es egybol tudtam hogy a ferrari is ilyen gepekel tesztelhet!:DD
A kulso maszkon talalhato matrica pont eltakarta a ventonak a jelet!

Itt talahatoak a kepecskek!

Bővebben: link


Szoval nem egy nagy tuning vagy mod amin vegbement de azert hatasos!

[Szerkesztve]

(#2) Bazsesz válasza tm21thc (#1) üzenetére


Bazsesz
őstag

Nemakarlak nagyon letörni, de ez szvsz egy asus vento (vagy mi a fene) ház néhány darab matricával.. :B Bár szólj, hogy én nem értem a lényeget (más az autós izlésünk, de nagyon)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#3) LukE válasza Bazsesz (#2) üzenetére


LukE
veterán

''A kulso maszkon talalhato matrica pont eltakarta a ventonak a jelet!''

:)

[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#4) szeva000 válasza tm21thc (#1) üzenetére


szeva000
addikt

Sajna,vagyis nem,de rühellem ferrarit:)
Ennél jobban csak a Rönót!
Legalább egy jó McLarenes gépet raktál volna össze:Y

(#5) Florida


Florida
tag

Nem tudom,mi alapján utálják a Ferrari-t a kollégák,egyáltalán,láttak már?:D
Esetleg utaztak már ilyenben?
Én igen,valahogy meggyőző volt.
(mindegy,nem akarok újabb hitvitát kirobbantani)

Zsír a ház!

(#6) Bazsesz válasza LukE (#3) üzenetére


Bazsesz
őstag

Akkor jól gondoltam én, csak oda kéne néha figyelnem a bitek halmazából keletkezett karakterekből kiraott szavakra, amik tulajdonképpan mondatot alkotnak :D Csakhát egy pohár sör után már a bitek is kezdenek rózsaszín elefánttá konvertálódni :B


Florida: alapjából semmi bajom a ferrarival, az is autró, csak hiányzik belőle a rednaaa érzés, amit csak egy autó ad át... :)

[Szerkesztve]

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#7) Florida válasza Bazsesz (#6) üzenetére


Florida
tag

Nem vitatkozom egy Ladással..:D

Jófej vagy,de elég nevetségesnek hangzik,hogy egy Ferrariból bármilyen feeling hiányzik.

(#8) Bazsesz válasza Florida (#7) üzenetére


Bazsesz
őstag

Annak megvan a 300mhz/óra fílingje, meg a többi, de nekem valahogy jobban bejön a rednaaa :D

-KÖZÖSBE-

Amúgy a témához: ez valami új divatz lesz, hogy autós dolgokat visznek be a számítógépházakba? Delux háznál BMW, asuéknál ferrari, mi jöhet még?

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#9) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Hello!

Nagyon tetszik a ''mod''-od, nekem is van ferrari matrica készletem, domború kivitelezésű, amit Maranelloban vettem 13 euróért:D, 3 hete a nyaralásomon, és nem fogod elhinni én is kinéztem magamnak egy ilyen házat. Egyedül a mérete tántorított el, ami sztem nem mindennapi. 308 x 527 x 627 mm :Y


Üdv Cobra

(#10) Florida válasza -cobra- (#9) üzenetére


Florida
tag

nem kérdezted meg egy nagyobb darab fehér pólós csávótól,és egy nőtől,hogy ''ti is magyarok vagytok?''
:D
velem megtörtént,szintén 3 hete,szintén Maranello-ban.:Y

(#11) Florida válasza Bazsesz (#8) üzenetére


Florida
tag

mijaza rednaaa ?

(#12) Winner_hun válasza Bazsesz (#8) üzenetére


Winner_hun
félisten

lada koppánnyal?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13) tm21thc válasza -cobra- (#9) üzenetére


tm21thc
csendes tag

Szia!


Vegul en is a domboru matrica melltett dontottem a sima csak 8$ volt kicsit nagyobb kivitelben Ezert is paraztam mert a domboru kivitel kicsit kisebb volt!

Nekem pont a merete tetszett!:))


Toltok fel nehany ferarri kepet is hatha enyhul a kollegak szive!:Y



[Szerkesztve]

(#14) karib válasza szeva000 (#4) üzenetére


karib
addikt

Vento van kékben és zöldben is - sőt, most már feketében is, lehet kedvenc csapat matricáival díszíteni :)

Department of Redundancy Department

(#15) szeva000 válasza -cobra- (#9) üzenetére


szeva000
addikt

Nem felejtettem el a F1-es ferraris képeket neked,csak baszi nagy gond lett velük!:((
Behalt a vinyóm másnap,mikor hazaértem.Persze akkor már rajta minden kép Nyilván 3-4db képem maradt.A mentésért meg nem fogok 1vagyont fizetni az bizta.
De még küzdök majd vele,hátha sikerül valamit előhozni belőle.:)

(#16) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Húb***zus most esett le, hoigy házilag csinálta a gyerek :B Mekkora barom vagyok. szorri mindenért. Úgylátszik a célzóvíz tényleg elvette az eszem. MEntségemre legyen, hogy nem csak itt voltam ilyen állat :B

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#17) -cobra- válasza szeva000 (#15) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Húú az gáz!:(

Próbáld meg a Get Data Back-el visszaállítani, hátha jó lesz.
Majd én is rakok fel majd képeket a honlapomra, csak mostanában 1000 a dolgom, meg mire felmegy 5-600 kép:F. Na mind1, minél hamarabb megpróbálom megcsinálni.

Üdv Cobra

(#18) tm21thc válasza Bazsesz (#16) üzenetére


tm21thc
csendes tag

Hello!

Koszi a megtisztelest de sajnos mar a harmadik X-en is tul vagyok!:))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.