Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung x450

Hozzászólások

(#1) Caparzo


Caparzo
csendes tag

hi ki mit tud erröl a tellorol 27000 ért megvegyem e... ilyenek érdekelnek

(#2) Thom! válasza Caparzo (#1) üzenetére


Thom!
veterán

jó telcsi vedd meg nyugodtan

(#3) imci


imci
csendes tag

Hello!!! Van egy X450 esem rohadt jó teló. a múltkor vettem hozzá egy adatkábelt de cdt nem adtak hozzá . Na most az lenne a gondom hogy én letöltöttem hozzá egy szoftvert a samsung oldaláról Easy gprs a neve, de ezzel a progival csak képeket és zenét tudok feltenni én viszont játékokat szeretnék feltenni. Aki tud ebben segíteni vagy tud ajánlani egy jó programot vagy letöltési helyet annak nagyon megköszönöm a segítségét. Köszi előre is

(#4) Pompi válasza imci (#3) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha a progival tényleg nem megy, viszont van wap elérésed, megcsinálhatod azt is, hogy a telepíteni kivánt progit felrakod a web-re (akár valami ingyenes tárhelyet biztosító szolgáltatóhoz) és onnan telepíted.

Feel Good Inc.

(#5) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Nem tudom megérteni miért kell majdnem minden nap ennek a roncs telefonnak új topicot nyitni, van már belőle így is elég:

Bővebben: link

Bővebben: link

Bővebben: link

Bővebben: link

Bővebben: link

(#6) imci válasza Pompi (#4) üzenetére


imci
csendes tag

Köszi Pompi!! Sokat segítettél. Nem tudsz esetleg egy másik programot hozzá vagy valami?

(#7) Pompi válasza imci (#6) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem tudok sajnos, nem ilyen telóm van.

Feel Good Inc.

(#8) Walrus válasza Caparzo (#1) üzenetére


Walrus
csendes tag

Nekem is az van szerintem jo a telefon ..de ha képeket is akarsz rajta tárolni akkor mást vegyél...csak életlen rosz minöséget tud produkálni...sajnos.:(

(#9) imci válasza Pompi (#7) üzenetére


imci
csendes tag

Sebaj azé köszi hogy segítettél.

(#10) Dzsimmy


Dzsimmy
aktív tag

Hellótok!Tudna nekem valaki egy linket adni,ahonnan ingyenes függetlenítő szoftot tudok letölteni ehez a tellához?
Előre is köszi!:)

(#11) Dzsimmy


Dzsimmy
aktív tag

UP!!!

(#12) Dzsimmy


Dzsimmy
aktív tag

up

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung x450
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.