Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-04-14 10:28:06

LOGOUT.hu

>>>>> SAMSUNG SMART TV KIEGÉSZÍTŐK! <<<<<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) LittleShark válasza patesz (#750) üzenetére


LittleShark
Topikgazda

Sajnos most nincs televízióm amivel dolgozhatnék, de az összefoglalóban belinkeltem a Tizen TV alkalmazás forráskódját amit az Android program is használ. Ezt a Samsung által kiadott Tizen Studo segítségével bármilyen készülékre fel lehet telepíteni.

[ Szerkesztve ]

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#752) patesz válasza LittleShark (#751) üzenetére


patesz
csendes tag

Köszi, megpróbálkozom vele.

(#753) patesz válasza LittleShark (#751) üzenetére


patesz
csendes tag

A telepítés sikerült köszönöm, de a program megáll a ...Betöltés.... felületen és nem megy tovább.
Majd megpróbálom újratelepíteni, illetve olvasom lejjebb is, hogy volt valakinél hasonló.
Ott esetleg meg lett már a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#754) gery14


gery14
senior tag

Sziasztok! UE65NU8002 tv m van lehet még vmit okosítani rajta? Torrent menne az jó lenne.

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#755) vyce21


vyce21
tag

Sziasztok.

Pár napja találtam rá erre a tök jó appra, minden tiszteletem az ötletért! :)

Viszont kérnek egy kis segítségetet, mert nem akar települni sajnos, failt kapok.
App store fejlesztői módban van. A böngészőben a beírt IP címre bejön az oldal.

A tv-m: UE65RU7402 a telefonomon Android 11 fut.

(#756) LittleShark válasza vyce21 (#755) üzenetére


LittleShark
Topikgazda

Szia!

Az Android alkalmazás által kiírt IP címet használod?

Mivel a te televíziód Tizen rendszerű, ezért jelenleg a téma összefoglalóban kísérleti jelleggel elérhető "White-Raven-All-Android.zip" fájlban található Android alkalmazást kell használnod a telepítéshez és filmnézéshez.

Mi a hibaüzenet amit kapsz?

[ Szerkesztve ]

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#758) vyce21 válasza LittleShark (#756) üzenetére


vyce21
tag

Igen, azt az ip címet használom amit az app kiír.



(#759) LittleShark válasza vyce21 (#758) üzenetére


LittleShark
Topikgazda

Értem már.

Módosítanom kell az Android alkalmazás telepítő részét, hogy kompatibilis legyen az R típussal is. Ez eltarthat egy ideig.

Ha kísérletező típus vagy, akkor a Tizen Studio segítségével fel tudod telepíteni a TV programot.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#761) vzoli1987


vzoli1987
aktív tag

Rég jártam itt, mi a helyzet a Media Station X megoldással? Lg-m van ott tudom müxik, Tizen rendszeren is müxik? Most mennék haverhoz kipróbálni, Murdock plugin várható ezzel a megoldással? Ezek cross-platform alapon mennek, nem tudom kell-e külön programozási nyelv megléte ezekhez !!!

Huawei P30 ||| VU+ DUO 2 Kodi 18.8

(#762) LittleShark válasza vzoli1987 (#761) üzenetére


LittleShark
Topikgazda

Jelenleg nincs Tizen televízióm, így azt sem tudom, hogy a Media Station X működik-e.
Ha készítenék egy plugin-t hozzá, akkor is kellene egy külső torrent szerver a működéshez.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#763) gery2123


gery2123
őstag

Sziasztok!

Régen volt Telenor my tv a Samsung készülékére, de nem találom. Vettünk egy samsung au8002 készüléket, és nem akarom már a Xiaomi mi boxot is használni mellette.
Böngészőn kívül van valami lehetőség esetleg, hogy a Telenor mytv menjen natívan?
Köszönöm szépen!

-- PSN_ID: GerY2123

(#764) LittleShark válasza gery2123 (#763) üzenetére


LittleShark
Topikgazda

Sajnálom, de gyárilag nincs ilyen alkalmazás.
A hivatalos Samsung fórumon írta a "koronásgyík" nevű felhasználó, hogy készített magának Telenor és Digi programot. Szerintem őt kérdezd meg. Samsung community fórum link.

[ Szerkesztve ]

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#765) gery2123 válasza LittleShark (#764) üzenetére


gery2123
őstag

Köszönöm szépen! Várom, hogy a Samsung account vissza kapjam, nem tudok belépni... Várom a help desk segítségét, aztán írok neki hátha.

-- PSN_ID: GerY2123

(#766) kokopo


kokopo
aktív tag

Sziasztok
Ma mar nem lehet alkalmazni? Tegnap probaltam ...
(UE46F6500SS)

[ Szerkesztve ]

(#767) LittleShark válasza kokopo (#766) üzenetére


LittleShark
Topikgazda

Szia!

Sajnos Januártól megszűnt az a szolgáltatás, ami 6 éven át biztosította a dedikált IP címet az online telepítéshez.

A program GitHub oldaláról letölthető a telepítéshez minden. Kövesd az alábbi utasításokat.

1. Töltsd le a "whiteraven-0.5.1.zip" fájlt.
2. Töltsd le és csomagold ki az alábbi telepítő programok egyikét az operációs rendszernek megfelelően: "sync-0.1.0-x32-windows.zip", "sync-0.1.0-x64-windows.zip", "sync-0.1.0-x32-linux.zip", "sync-0.1.0-x64-linux.zip"
3. Indítsd el a telepítőt a következő paranccsal: sync -widgetfile="whiteraven-0.5.1.zip"
[A "-widgetfile" paramétert a korábban letöltött "whiteraven-0.5.1.zip" fájl elérési útvonalára kell beállítani.]

A telepítő által mutatott IP címet kell beállítanod a televízión a telepítéshez.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#768) kokopo válasza LittleShark (#767) üzenetére


kokopo
aktív tag

Koszonom
....
Ezzel a progival, lehet lejatszani belso halozatrol is (NAS) filmeket?
(tudom hogy maga a tv is tudja a DNLA-t, de vannak filmek amiken csuszik a hang)
Plex nem tetszik
(esetleg egy masik media player)

[ Szerkesztve ]

(#769) LittleShark válasza kokopo (#768) üzenetére


LittleShark
Topikgazda

Nem lehet. A White Raven, csak torrentként elérhető videók lejátszására való.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#770) kokopo válasza LittleShark (#769) üzenetére


kokopo
aktív tag

Oki
Koszi

(#771) moonster válasza kokopo (#768) üzenetére


moonster
tag

A hang csúszásnál általában működik nálam, ha egy pillanatra visszatekerésre kattintok, majd újból a lejátszásra.
btw, a PLEX szuperjó sztem. lassan 10 éve használom és nagyon bevált.
Mi az ami nem nyerte el a tetszésed?

- Errare humanum est -

(#772) kokopo válasza moonster (#771) üzenetére


kokopo
aktív tag

Tekergetes oda-vissza, kiprobaltam, van hogy bejon, de legtobb esetben nem
a Plex-nel az nem jott be, hogy aprok a betuk, es (nalam) nem szinkronizalja automatikusan a konyvtarat (manualisan igen)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.