Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Samsung monitorok

Hozzászólások

(#7051) Locsi


Locsi
senior tag

Sziasztok.

Hdmi kimeneten keresztül, nem lehet valahogy életet lehelni a magitune-ba? Dvi-on megy, de akkor keretes a kép. A videokártya egy ati5830, a monitor egy bx2331-es.

Üdv, Locsi.

(#7052) montezuma válasza 7600GT (#7049) üzenetére


montezuma
tag

Hali,

én is irodai munkára keresek 16:10-eset, javaslom, hogy a pivothoz ragaszkodj, nekem legalábbis nagyon hasznos.

két kérdést a guruktól:

1. Ledes az irodai munkához is jobb, vagy ahhoz tulajdonképpen mindegy? Van aki azt írja, hogy csak "parasztvakítás".

2. Bizonyos típusokhoz írják, hogy halkan sípol (miközben melegszik, vagy ha nem kap jelet, stb.)
Ezt nagyon nem szeretném, melyik típust kerüljem?

Egyébként irodai munkára, pivotos, 22" körüli, 40k körüli kerettel melyiket ajánljátok? Gondolom DVI nem árt, bár az alaplapomon csak dsub van, akkor is. 2243BW volt jelölt, de sípol, és már régi, alig lehet kapni, és vannak újabbak. Irodára szerintem jobb a pivotos, ami azt jelenti, hogy az igazi széles (1920) ki lett zárva. Más márka, esetleg kicsit kisebb, 19-21" sincs kizárva.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#7054) djforrest


djforrest
csendes tag

Sziasztok !

Samsung Syncmaster 932GW 19" monitornál a következő a gondom:

Bekapcsolást követően kb. 2-3 sec. után kikapcsol. Azt olvastam, hogy
inverter power panel a gond. A monitort szétszedtem, kiszedtem az
inverter power panelt(bár ennél a típusnál nem különálló hosszúkás
egység az inveterter, hanem a táp panelell együtt van integrálva elvileg).

Kép róla :
http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://76.my/UserImages/Items/1008/05/bumindatech%402.jpg&imgrefurl=http://www.lelong.com.my/samsung-syncmaster-732n-power-board-pwi1904sj-d-67693232-2010-10-Sale-P.htm&usg=__uPHg9TrLbNwbaHStwWwuRmzSUII=&h=437&w=647&sz=52&hl=hu&start=0&zoom=1&tbnid=aXGTb9-u8zTXhM:&tbnh=156&tbnw=221&prev=/images%3Fq%3Dpwi1904sj(d)%26um%3D1%26hl%3Dhu%26biw%3D1024%26bih%3D649%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=143&vpy=93&dur=952&hovh=184&hovw=273&tx=180&ty=75&ei=fmksTbrEHYSEswbetIjkBw&oei=fmksTbrEHYSEswbetIjkBw&esq=1&page=1&ndsp=12&ved=1t:429,r:0,s:0

Annyi a kül.hogy az enyémen a középen lévő 3 kondi helyett 1 nagy zöld van.

A típusa : PWI1904SJ (D)(E)(F), ahol az (E)(F) kék színű filccel át
van húzva. Így nem tudom, hogy akkor (D) kell nekem, vagy bármelyik
jó ehhez a monitorhoz? Ha valaki tud esetleg linket adni ahonnan tudnék
vásárolni ilyet vagy esetleg van-e valakinek eladó, az jelezzen legyen szíves!
Segítségeteket megköszönve maradok tisztelettel : DJForrest

(#7055) krypton


krypton
senior tag

Sziasztok!

Van itthon egy pár éves SAMSUNG 2253BW. Le lett cserélve és már nincs állandó használatban. Ha áram alatt van de nincs bekapcsolva vagy stand by üzemmódban van sípol. Ez javítható? Vagy erre vonatkozik a garancia? Ezt amúgy mindig is csinálta, csak ha képet is megjelenít akkor nem.

krypton

(#7056) krypton válasza krypton (#7055) üzenetére


krypton
senior tag

Illetve az új monitor egy EX2220. Arról érdeklődnék hogy ez teljesen normális hogy lefelé haladva egyre világosabb. Bármilyen szögből nézem de így van. Ezt lehet valahogy kompenzálni hogy ne látszódjon ennyire ha ez normális?

(#7057) Muzsla


Muzsla
csendes tag

Sziasztok!

Monitorvásárlás előtt állok.
Két modellt néztem ki: BX2231 és a BX2270.
A Samsung honlapján semmi különbséget (az álványon kívűl) nem láttam közöttük. A 70-es kb. 5 ezer forinttal drágább...
Valaki tudná a megoldást, akkor örömmel venném a válaszát :)

(#7058) El Kebir válasza krypton (#7056) üzenetére


El Kebir
őstag

valahogy így:
EX2220 foto

Lehet nem a tn panel miatt ilyen (habár azokon alapból van egy kis színváltozás), hanem a "magic angle" nevű varázslat aktív beállítása okozza. Esetleg megpróbálhatnád módosítani, kipróbálni más beállítással.

[ Szerkesztve ]

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#7059) krypton válasza El Kebir (#7058) üzenetére


krypton
senior tag

És ha alapból ki van kapcsolva? :D

(#7060) El Kebir válasza krypton (#7059) üzenetére


El Kebir
őstag

akkor lehet ilyen az alapbeállítása, ezt gondolták jónak a samsungéknál.

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#7061) D4v3


D4v3
őstag

Hello!
Van egy közel 4 éves Samsung 225MW-m, ami egy ideje pc bekapcsolás után nem nagyon akar bekapcsolódni és "not optimal resolution 1680*1050" felirat-tal csak áll. Ilyenkor ki-be kapcsolom a gépet meg a monitort is, és általában másodjára vagy harmadjára már megy minden és nincs vele gond. Előfordul még, hogy alvó állapotból felkeltve 800*600-ra teszi vissza vagy ritkábban van, hogy szintén csak sötét képet kapok a fel-le mozgó szövegdobozzal, benne a fent említett szöveggel.
Ezen kívül csak analóg kábellel hajlandó elindulni :/ A DVI-al nem tud mit kezdeni.
Ezek a hibák lehetnek azért mert kezd időssé válni vagy egyszerű gyári hibák csak, amiket most már gondolom nem lehet orvosolni?

(#7062) Daveboy


Daveboy
tag

Sziasztok! Szerintetek mennyit ér mostanság egy 931BF ? Van egy ilyenem és azon gondolkozom, hogy eladnám. Tökéletes, megkímélt, pixelhibamentes. Szerintetek megér 20 ezret?

(#7063) Kismenyus


Kismenyus
csendes tag

Hello! Most szereztem be egy Samsung BX2331 típusú monitort, a kérdésem az lenne, hogy milyen felbontáson érdemes használ, a full hd-n kívül, illetve milyen beállításokat ajánlanátok hozzá, kísérletezem ezerrel, de jól jönnének a tanácsok is.

Fent vagyok a vatera.hu-n is, az ottani értékeléseim alapján megítélhetsz, "Kismenyus" néven keress.

(#7064) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

Kinéztem egy Samsung bx2231-es monitort van valakinek ilyen?
Jó volna egy két gyakorlati infó is!

(#7065) laccy88


laccy88
senior tag

üdv PH tagok!
Valaki használ közületek Samsung T190 19-es lcd-t? Kérem jelezzen, segítséget szeretnék kérni!!! :U

(#7066) tobias40


tobias40
veterán

Ez milyen vétel sztetek?
Samsung SyncMaster P2270HD
Igaz hogy nem csak tv de azért megkérdezem a véleményeteket... :R
Igazából játékra kellene(CS.S) meg néha tv nézésre de fő az hogy ne legyen lagos a kép.

Üdv!

(#7067) jasonka


jasonka
aktív tag

Üdv Nektek ! :)

Mivel LG Flatron F700B monitorom a végét járja ( tán már csak órái vannak hátra : a kép néha összeugrik, kontrasztjában, fényerejében már szinte semmi tartalék) vettem egy Samsung P2370HD LCD monitor-TV-t. (Holnap érkezik... :DD )

Hanem : most szöget ütött a fejembe, hogy ugyanennek a típusnak van LED-es kivitele is kb. 7-8 ezerrel többért...

Akárhogy bogarásztam a Net-en az "LCD vagy LED" összehasonlításról egyetlenegy előnyt sem találtam, ami az LCD javára billenti a mérleget.

A fellelhető teszteket nézve : egy teszt ezt ( a P2370 HD-set ) elég jónak tartja, a P2370-es LED-es kivitelt lehúzza, hogy hiába van benne LED, a képminőségben ez nem jelentkezik.

Nem tudom, hogy LED-es kivitelben van-e HD-s, mert a tesztbeli csak H-s volt, ráadásul az egy régebbi teszt, azóta hátha van újabb fejlesztés.

Nyugtalanít az is, hogy a hagyományos LCD-ben a fénycső élettartamát kb. 50 ezer órában határozták meg, ez mindössze 5,7év... És utána el lehet dobni ? - merthogy csökken a fényerő, romlik a kontraszt, a színek.... :O

Elvileg a LED viszont "örökéletű"... (Bár azért megnézném, hogy egy LED-es-ben hogy cserélik az esetleg mégis tönkrement LED-eket... :D )

Szóval : lehet, hogy elsiettem a választást, és mégis LED-eset kellett volna vennem ?

(Mellesleg : vasútmodelles gyakorlatból tudom, hogy a modellekben, zárt térben világításra alkalmazott LED-ek bizony eléggé melegednek - sőt : forrósodnak - mégis a LED-es
TV-knél az egyik fő érv, hogy a LED kevesebb hőt termel... Jó : a palzmánál biztosan kevesebbet...)

[ Szerkesztve ]

Hja kérem ! A Belváros !...

(#7068) Predator2


Predator2
addikt

üdv

milyen monitort tudnátok ajánalni?

40-45e a max keret rá
ez hajtaná: GIGABYTE GV-R687OC-1GD HD6870 1GB GDDR5 PCIE
full HD filmek és játékokra használnám
legyen megbízható és legyen jó ár érték arányú monitor

THX a választ előre is

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#7069) dvd_R+


dvd_R+
őstag

sziasztok van most egy P2450H lcd monitorom és érdemes e lecserélni
SAMSUNG BX2450-re ? mivel tud többet jobb e ? filmnézés átlagos otthoni használat jatekra lenne használva a monitor

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7070) El Kebir válasza dvd_R+ (#7069) üzenetére


El Kebir
őstag

(szvsz, egyáltalán nem, ha pénzbe kerülne a csere!)

Érdekelne, miért akarod lecserélni a mostanit? Egyáltalán miért gondolkozol cserén?

[ Szerkesztve ]

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#7071) dvd_R+ válasza El Kebir (#7070) üzenetére


dvd_R+
őstag

mert ez lcd az pedig led meg ujabb és pár ezer forintomba kerülne a csere

miert ami most van monitorom ez jónk szamit ?

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7072) El Kebir válasza dvd_R+ (#7071) üzenetére


El Kebir
őstag

mindkettő lcd...(és szvsz túlárazott)

de ha tényleg csak 1-2 ezerbe fáj a csere, akkor már csak az újdonsága miatt is érdemes cserélni, nem rossz kvázi ingyen cserélgetni, kipróbálgatni a hardvert.
Nagy különbség nem lehet a kettő között, csak ha samsungék eltekerték a szineket, hogy "látszódjon" mennyivel jobb az új.

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#7073) dvd_R+ válasza El Kebir (#7072) üzenetére


dvd_R+
őstag

olyan 5-6-7 ezerbe kerülne a csere

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7074) Marshall-air


Marshall-air
csendes tag

sziasztok sürgősen választ szeretnék kérni egy monitorral kapcsolatban, met vásárlás előtt állok vele.

a monitor: SyncMaster™ 223BW 22" LCD monitor

először is ezt hol lcd nek hol meg tft nek írják, szóval voltaképp mi ez? mert nagyáruházakban ahol egymás mellett vannak a monitorok és van lcd meg tft azok közt szörnyű nagy különbség van, az lcd remek, a tft meg fakó

másodszor 5ms es a válaszideje. én aktívan játszom, ez okozna gondot, vagy észrevehető hogy mondjuk nem 2 ms es?

jah meg úgy árulják hogy nincs talpa... nos ez már nem olyan nagy gond mert csinálhatok egyet, sztem nem lenne nagy kunszt, anyagokhoz szerszámokhoz gépekhez mindenhez hozzáférek, de megkérdezem mert kerestem és nem találtam, de ehhez talpat lehet e kapni?

no meg a fogyasztás. ez elméletileg 50w ot eszik nekem meg már a 3. 21" os crt m vana mi elméletileg sokkal többet. br az 50w nál találtam már kisebb fogyasztásút is bőven, csak sajnos azok sokkal drágábbak is.

esetleg más ajánlást is elfogadnék:)

előre is rettentően köszönöm

Üdv Roland

http://www.marshall-airbrush.fw.hu/

(#7075) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Hello! Pénteken vettem egy sima Samsung (SyncMaster) E1920-ast, azonban a válaszidejének adatát és még néhány adatát sehol sem találom. Tudnátok nekem róla egy részletes tulajdonságlistát írni? Meg akinek van ilyen (csak a sima!) írhatna véleményeket.

[ Szerkesztve ]

(#7076) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

P2470HD-nél hogyan kell megdönteni a képernyőt? Nem akarom erőltetni, de elég fixen áll, amint beletettem a talpat. Nem szeretném eltörni...

Segítségeteket köszönöm.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#7077) old_artist válasza plaszy (#7076) üzenetére


old_artist
addikt

Üdv!

Próbáld meg a feje tetejére állítani a monitort ... és "érezhetően" és láthatóan megmozdítani a billenthetőségét (a nyakánál fogva), mivel ezt a monitort tudtommal (Tilt -0/20 down/up) döntheted csak!

[ Szerkesztve ]

(#7078) plaszy válasza old_artist (#7077) üzenetére


plaszy
őstag

:R

Ha hazaérek a melóból, akkor megpróbálom. Nem akarom a vízszintesig dönteni, csak egy kicsit kellene, hogy ne pont merőlegesen nézzek rá, hanem egy csöppet lefelé.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#7079) Dniworrom25


Dniworrom25
csendes tag

Most tervezek venni egy Samsung p2770es monitort, amit a laptopomra kötök, meg az xboxhoz. Sok véleményt olvastam már róla, és nagyon dicsérik.
Valakinek valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban?

"Nem a győzelem, nem a részvétel, hanem a fontos!"

(#7080) enterlaci


enterlaci
senior tag

Sziasztok,

Segítségre lenne szükségem, 2493HM monitorom Win7 alatt szeretném a pivot módot használni. Sajnos nincs meg a gyári CD, nem tudom azon van-e ehhez külön program. A monitor OSD-n megjeleníti az elforgatás tényét, de a windows képe nem fordul el. Mit tegyek? :F :R

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#7081) plaszy válasza Dniworrom25 (#7079) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

Nekem nem régóta P2470HD-m van (1920x1080, 24", 5ms, 50.000:1, TV-tuner). Nagyon szép képe van, a filmnézés rohadt jó rajta. A 16:9-nek köszönhetően nincsenek széles fekete csíkok alul-felül a HD (1280x720) és a FULL HD (1920x1080) filmeknél. Színei sokkal valósághűbbek, mint az előző Samsungomon voltak, bár az sem volt öreg. (2007-es 225MW-m volt előtte.) Szóval nekem eddig nincsen semmi negatív tapasztalatom vele, ami a technikai részére vonatkozna. Inkább csak egy kicsit a fekete káva + talp lehetne szerintem mattosabb. Nagyon csili-vili a feketéje, meg a talpa is, minden hozzáérés a rejtett gombokhoz látszik. :)
Ahogy olvasok a P2770H-ról:
- kinézetre ua.,
- felbontásra ua.,
- 27"-os,
- 2ms-es, 70.000:1 - mondjuk szabad szemmel nem tudom mennyire észrevehetők ezek a különbségek.
- TV-tuner nélküli.
Szóval szerintem elégedett leszel vele, bár ez csak az én véleményem. Más márkákat nem próbáltam még, Samsung párti vagyok ilyen TV-monitor téren. Lehet, hogy ez rossz, lehet, hogy nem. ;)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#7082) tome0001


tome0001
senior tag

Sziasztok! Szerintetek egy 2008. 10. havi (aquás gari 2011.10 hó-ig) Samsung 2253LW 22colos monitort mennyiért hirdessek hardveraprón (doboz, garilevél, minden megvan hozzá)? Köszi a helpet előre is

(#7083) plaszy válasza tome0001 (#7082) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

Az én előző 225MW-met (TV-tuneres volt) 33-ért hirdettem, és 30-ért vitték el. Szóval olyan 25k reális lenne érte. Sz'al hirdesd meg 30-ért, aztán engedsz belőle. :) De ez csak az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#7084) lauloises


lauloises
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek az létezik, hogy egy Samsung bx2065-s moncsinak nem lehet állítani a monitor dőlésszögét? Kollégámnak ilyen van és kicsit előrefelé dől. Próbáltuk állítani, de nem tudtuk. Az okosak szerint nem is lehet, mert minden szögből tökéletesen lehet látni rajta mindent, de sztem ez orbitális hülyeség. Szerintem csak nem merjük kellő erővel csinálni vagy van valami hidden kapcsoló vagy mittoménmi. Nincs esetleg vkinek ötlete?
Köszi és Üdv:

L.

(#7085) lauloises válasza lauloises (#7084) üzenetére


lauloises
csendes tag

Elírtam. bx2035 a típus.

(#7086) lauloises válasza lauloises (#7085) üzenetére


lauloises
csendes tag

Na, most, hogy hazament nekiestem a monitornak, állítható ez, csak nem kell fosni, hogy eltörik....

(#7087) plaszy válasza lauloises (#7086) üzenetére


plaszy
őstag

Kemény vagy! :C

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#7088) Benhill


Benhill
senior tag

Estét.
Ezen a teszten elvileg kockákat kellene látnom:
http://www.lagom.nl/lcd-test/white.php

ha én ezen a teszten csupa fehérséget látok(kivéve a 200ast, ott látható), akkor valami beállítási gond van, vagy hibás cucc?
ha nem szemből, hanem bárhol máshol nézem, akkor láthatóak a kockák.

[ Szerkesztve ]

(#7089) El Kebir válasza Benhill (#7088) üzenetére


El Kebir
őstag

A monitor/vga menüben a "contrast"-on változtattál valamit?
A "black level" tesztben látod a sötétszürke négyzeteket?

(dinamikus kontrasztot kapcsold ki, ezeknél a teszteknél, mert bezarvarhat...mondjuk normál használatnál is...hábar nálam full fényerőn, ami arcpirító, még éppen látszik a 254-es szinte fehér és a 255-ös fehér háttér között az eltérés)

[ Szerkesztve ]

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#7090) El Kebir válasza Benhill (#7088) üzenetére


El Kebir
őstag

ezt olvasd el Dezz-től

lehet úgy elállítani a monitort, hogy elveszted a kontrasztfokozatok nagyrészét, a lagom tesztben (fehérnél és feketénél) ez látszik.

[ Szerkesztve ]

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#7091) Benhill válasza El Kebir (#7089) üzenetére


Benhill
senior tag

Semmit nem allitottam driver. Monitor menuben csak az auto fenyerot kapcsoltam be. Ha kikapcsolom akkor ugyan fenyesebb lesz, de kockakat ugyanugy nem latom.

black level, az jo. ott az 1es az fekete, aztan szepen vilagosodik.

dinamikus kontraszt merre van? ha montor menuben 0-ra veszem kontrasztot, akkor a kockakat latni.

(#7092) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy bx2331-es monitort nagyon meg vagyok vele elégedve, mondjuk 2 nap alatt nem olyan sokra jutottam, de a neten leírt beállításokat követtem és nagyon szép tiszta éles képe van nagyon élethű színekkel.

A gondom csak annyi volt, hogy a gyári driver és egyéb programokat az istenért sem tudtam felrakni, ezért leszedtem a legújabbat és fel is ment, talán a win 7 x64 volt a baj:-)

Csak azért írtam le, hogy ha valaki ilyet vesz ne szívjon vele!
Ha valakinek kérdése szívesen válaszolok.

(#7093) RedCactus válasza old_artist (#7077) üzenetére


RedCactus
senior tag

Így van! Fontos a határozottság! :)

(#7094) deutschfan92


deutschfan92
csendes tag

Samsung SyncMaster T220 vs Samsung SyncMaster 2233rz játékokra melyiket ajánljátok?
az első 2ms 75hz, a második 120hz 3ms és 3d támogatás

(#7095) plaszy válasza deutschfan92 (#7094) üzenetére


plaszy
őstag

SZVSZ a jövőre tekintve a 3D-set. De inkább nézegess a Full HD-sek között (1920x1080) valami hasonlót. Persze, ha nem telik rá, akkor az 1680x1050-es is megteszi.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#7096) Progression


Progression
csendes tag

Sziasztok!

Samsung XL2370 monitornál a digital vagy analog drivert kell feltelepteni? (win7 64bit)

(#7097) plaszy válasza Progression (#7096) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

Szerintem, ha VGA kábellel van összekötve a géppel, akkor analóg.
Ha DVI vagy HDMI, akkor digitális.

De a WIN7-nek alapból felkell tenni a megfelelőt, nekem legalábbis a P2470HD-hez feltette a digitálisat, és DVI-vel van összekötve az enyém.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#7098) Reisz Norber


Reisz Norber
csendes tag

Sziasztok,

tudna valaki segíteni!?

Hogyan lehet beállítani, hogy az egerem átjárása más irányban történjen a két monitor között?
XP rendszerem van és csatlakoztattam hozzá 1 monitort.
Idáig mindig balra ment át az egerem, ha áthúztam a másik monitorra, de egyik nap hirtelen ez megváltozott és csak jobbra tudok átmenni a másik monitoromra.
Néztem az egér beállításnál, de nem találok semmit.

Köszönöm, Norbi

(#7099) Doo! válasza Reisz Norber (#7098) üzenetére


Doo!
tag

A képernyő beállításainál nézd. Valószinű meg cserélődött a 2 monitor az 1. lett a 2. a 2. pedig az első. Itt nézzél szét mert itt lesz a megoldás, de nem mléxm hogy XP alatt pontosan
hol található.

(#7100) vepe


vepe
senior tag

nem tudja valaki, hogy egy 22" tft monitornak mi lehet a hibája ha a képernyő oldal irányból összenyomódott?, olyan lett a 16:10, mintha 4:3 kép lenne.

Samsung P2270HD monitorról van szó

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Samsung monitorok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.